• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
یحیی دو فصل پیش تیم رو در اوج حاشیه آورد بالا
جناب ! شما حتما لازم هست برگردی و دو فصل قبل رو ببینی
مگه یادتون رفته ...تیم پوکیده و در حال سقوط رو بدون ادعا با همه اون مشکلات کشید بالا ؟
حالا یک عده دوست ندارن یحیی باشه ...مشکلی نیست ... یکی دیگه بیارن
دائی به درد پرسپولیس نمیخوره
یه جور میگی آورد بالا انگار قهرمان آسیا کردتش
لیگ رو که از بس حاشیه بود نفهمید چی شد جام حذفی هم که یه طرف فکرش رو بازی بود یه طرف رو مهدوی کیا باز هیچی نشد
من با هیچ کس مشکلی ندارم من برام فقط خود پرسپولیس مهمه
برا هیچ اسمی ارزش قائل نیستم هر کس هم یه نظری داره نظر شما متین
نظر منم بودن دایی برا فصل بعده
دیدگاه هر کسی قابل احترامه
کوچیک شما هم هستیم

imanbaraty

Registered User
لایک‌ها
136
احترام به نظر دیگران نشانه بزرگواری شماست
من هم اعتقادی به سرمربی بودن علی دائی ندارم
دلیل هم این هست :
اون فصلی که یحیی تیم رو بالا آورد اصلا بازیکن نداشت... تیم توی اوج بحران بود
بی پولی و بحران مدیریتی در بالاترین سطح ممکن بود
علی دائی یکی از قدرتمندترین خط های دفاعی تاریخ پرسپولیس رو داشت
بهترین بازیکن های تیم های دیگه رو جمع کرد اما به دلیل نداشتن هوش مربیگری
آخر فصل اینجوری شد ....... در صورتیکه با این بازیکنا باید با اختلاف قهرمان میشدیم

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دیدم بحث تیم پرسپولیس در تاپیکهای دیگه هست!! گفتم لااقل تو تاپیک پرسپولیس هم بحثش باشه!!
مثل اینکه بعد از صحبت راجع به پورشه و بنز و در ادامه هزینه 40 میلیاردی پرسپولیس در این فصل!! حالا نوبت به حرف از بهترینها و آس های لیگ زدن رسیده و اینکه پرسپولیس بهترین بازیکنان لیگ رو داشت و قهرمان نشد!!
اولا باید بگم که از کی تا حالا خریدهای پارسال پرسپولیس یعنی کفشگری، عباس زاده، شاکری، عالیشاه، دهنوی، صادقیان، عابدزاده، میثم حسینی، غریبی، سید صالحی که در ابتدای فصل خریداری شدن، آس های لیگ بودن که ما خبر نداشتیم؟!! بازیکنهایی هم که نیم فصل اضافه شدن یعنی حاتمی که نیمکت نشین فولاد بود و مسلمان هم جزو بازیکنهای فیکس ذوب آهن نبود. یدونه خلعتبری از ستارگان فعلی فوتبال ایران در سال گذشته به پرسپولیس اضافه شد. بقیه همه جوون و جویای نام که موقع خریدشون هیچ خبری از باشگاههای پر سر و صدای لیگ نبود. اگه اینها آس های لیگ بودن که جزو لیست شاه ماهیها و قزل آلاها میرفتن که!! خدا رو شکر معنی بهترینها و آسهای لیگ رو هم فهمیدیم!!
البته مبلغ قراردادها خودش گویای همه چیز هست که آسهای لیگ در تیم پرسپولیس بودن یا در تیمهای دیگه!! بعد از سالها دو فصل قبل پرسپولیس مشابه بقیه تیمهای پرخرج لیگ هزینه کرد که احتمالا نباید هزینه میکرده چون تنها بحثی که تو لیگ دو فصل قبل بود، بحث پورشه پرسپولیسیها بود و بقیه تیمها هم با گل و شکلات و روبوسی قرارداد بسته بودن احتمالا!! امسال هم که پرسپولیس هزینه هاش رو کاهش داد و رفت سراغ بازیکنهای جوون و جویای نام، شدن آس های لیگ!!
البته این کاملا مشخصه که چون پرسپولیس نایب قهرمان شد، شدن آس های لیگ وگرنه اول فصل که این خریدهای جوون پرسپولیس باعث شادی دوستان طرفدار بقیه تیمها شده بود و پرسپولیس رو اصلا جزو مدعیان نمیدونستن.

Last edited:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
محمد رويانيان امروز ‌مدعي شد که عادل فردوسي‌پور وي را براي حضور در برنامه 90 تهديد کرده و فايل صوتي اين تهديد را نيز در اختيار دارد.

به گزارش فارس، فردوسي‌پور در واکنش به ادعاهاي مطرح شده گفت: از ادعاي دور از واقعيت آقاي رويانيان مبني بر تهديد ايشان براي حضور در برنامه 90 متعجب شدم. من هرگز در تماس‌هايي که خودجوش ضبط شده‌اند ايشان را براي حضور در برنامه 90 تهديد نکردم و در مکالماتم ادبيات تهديد‌آميز نداشتم. ممنون مي‌شوم فايل صوتي مبني بر تهديد بنده را پخش کنند.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
واقعن متاسفم حالا گیر دادن به این بنده خدا . این دوستانی که سردار سردار میکردن کجا هستن ؟ پست های آنچنانی میذاشتن و تعریف میکردن ازش تازه شماها از هیچی خبر ندارین . میخوان همه رو ببرن ته چاه . مرتیکه ... دوستانی هم که یه ذره جو گیر شده بودن سردار سردار میگفتن کافیه فقط به این موضوع فکر کنن که سرپرست این آقا الان کجاست . و من الله توفیق .

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
دلیل هم این هست :
آخر فصل اینجوری شد ....... در صورتیکه با این بازیکنا باید با اختلاف قهرمان میشدیم
یحیی خوب بود خودشو اخرای کار تو پرسپولیس خراب کرد .. حیف شد وگرنه با یحیی امسال میتونستیم قهرمان بشیم

• Like
Reactions: usl

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
دلیل هم این هست :
تحریف تاریخ قرار نیست اینجا تموم بشه؟
سال اول مدیریت رویانیان کدوم بی پولی و بحران مدیریتی داشت تیم؟ بدون پول و مشکل مدیریتی کارشو می کرد.
نداشتن بازیکن؟ از نظر شما نیلسون - گردان - پولادی - ماهینی - سیدجلال - بنگر - علی کریمی - مهدوی کیا - نوری - رضا حقیقی - انصاری فرد - قاضی و ... بازیکن حساب نمیشن؟
بهترین بازیکن تیم های دیگه همونایی نبودن که اول فصل خیلی ها ادعا می کردید دایی باهاشون پرسپولیس رو تبدیل به راه آهن کرده و خریدهاش به هیچ دردی نمی خوره؟
بعد جالبه که شما از بحران واقعی که امسال بود یعنی 4 بار تغییر وزیر 2 بار تغییر مدیرعامل قطع بودجه تیم و خیلی چیزهای دیگه حرف نمیزنی.
بی هنر همون یحیی بود که دو بار از سپاهان جلو افتاد و زورش به کرانچار نرسید جلو 120 هزار نفر یه جام رو حفظ کنه. همون گندی که امسال جلوی سپاهان زد و تیم نفت که بیشترین شانس قهرمانی داشت رو در نهایت سوم کرد.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
تحریف تاریخ قرار نیست اینجا تموم بشه؟
سال اول مدیریت رویانیان کدوم بی پولی و بحران مدیریتی داشت تیم؟ بدون پول و مشکل مدیریتی کارشو می کرد.
نداشتن بازیکن؟ از نظر شما نیلسون - گردان - پولادی - ماهینی - سیدجلال - بنگر - علی کریمی - مهدوی کیا - نوری - رضا حقیقی - انصاری فرد - قاضی و ... بازیکن حساب نمیشن؟
بهترین بازیکن تیم های دیگه همونایی نبودن که اول فصل خیلی ها ادعا می کردید دایی باهاشون پرسپولیس رو تبدیل به راه آهن کرده و خریدهاش به هیچ دردی نمی خوره؟
بعد جالبه که شما از بحران واقعی که امسال بود یعنی 4 بار تغییر وزیر 2 بار تغییر مدیرعامل قطع بودجه تیم و خیلی چیزهای دیگه حرف نمیزنی.
بی هنر همون یحیی بود که دو بار از سپاهان جلو افتاد و زورش به کرانچار نرسید جلو 120 هزار نفر یه جام رو حفظ کنه. همون گندی که امسال جلوی سپاهان زد و تیم نفت که بیشترین شانس قهرمانی داشت رو در نهایت سوم کرد.
در اینکه یحیی مربی بهتری نسبت به دایی هست شکی نیست شما به هیچ عنوان بضاعت نفت رو با سپاهان مقایسه نکن وقتی با تیمی مثل نفت سوم میشه خودش نشونه کار عالیشه در ضمن بله دوره یحیی هم از نظر بازیکن پرسپولیس واقعا چیزی کم نداشت و از نظر وزن اسمی شاید سنگین ترین پرسپولیس تاریخ بود اما در نظر بگیرید یحیی تیم 12 جدول که همه می گفتن شانس بیاره سقوط نکنه رو ششم کرد و فکر کنم تو نیم فصل دوم از نظر امتیاز گیری اول یا دوم شده بود تو بازی فینال حذفی هم به اشتباه بچه گانه بازیکنا جام رو از دست داد وگرنه هیچ کی منکر این نیست که پرسپولیس خیلی سرتر بازی کرده بود و حقش قهرمانی بود
کلا عقیده دارم یحیی به پای جو سنگین خداحافظی مهدوی کیا سوخت وگرنه هر مربی بود و پرسپولیس رو تو اون بحران تحویل می گرفت و چنین نتایجی با تیم می گرفت و اگه قضیه مهدوی کیا هم پیش نمی اومد صد در صد با حمایت کامل هوادارا و مدیران فصل بعد مربی می موند
دایی امسال روی کاغذ نتیجه واقعا قابل قبولی گرفت ولی خودمونو که نمی تونیم گول بزنیم از نظر فنی تیم افتضاح بود در ضمن قسمت جالب قضیه اینجا بود اکثر تیم های به اصطلاح قطب لیگ امسال افتضاح کار کردن امتیازی که بین هم می دادن باعث می شد پرسپولیس از گردونه عقب نیوفته
اما مساله مهم الان موندن یا نموندن دایی نیست مساله اینه هرچه سریع تر مدیر عامل و کادر فنی سال بعد مشخص بشه ولو اینکه می خواد دایی باشه چون اگه اینطوری وزارت بخواد وقت هدر بده علاوه بر اینکه فصل نقل و انتقالات از دست میره زمان اماده سازی تیم هم از دست میره و اگه بهترین مربی جهانم بیارن دیگه بدرد نمی خوره

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
آقای مدیر با شمام با در و پنجره نیستم.

مودب باشید آقا... اینجا چاله میدون نیست، بنده هم نه باشما و نه با هیچکس دیگه ای شوخی ندارم.پست شما رفت همونجا که باید میرفت. اینجا ادبیات قلدرمآبانه نداریم. متوجه میشید یا نه، دست خودتونه... من بعد لطفا درست صحبت کنید...

این پست رو علنی گذاشتم برای اینکه یه عده دیگه ای هم که تصور میکنن هرجور دلشون خواست میتونن حرف بزنن و پست بذارن، ببینن...

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
رقيب خارجي براي شرکت‌هاي ايراني

ايتاليايي‌ها هم خواهان سهام پرسپوليس شدند

باشگاه جنواي ايتاليا خواستار خريد سهام باشگاه پرسپوليس شد.
00944748.jpg

تيمي از مسئولان باشگاه جنواي ايتاليا که به دعوت از اتحاديه فوتبال ايران به کشورمان آمده‌اند، امروز (شنبه) جلسه‌اي را در محل اتحاديه فوتبال برگزار کردند.

در اين جلسه عزيزالله محمدي، صادق درودگر، کاظم اوليايي، مهدي دادرس، علي کاظمي، تهراني، مانوسي‌فر و براتي حضور داشتند و سه نماينده از باشگاه جنواي ايتاليا به نام‌هاي جوليو مونگاردي، دومينيکو ياروسي و استفانو اميرانت نيز در اين جلسه حضور داشتند که هر کدام از آنها براي دقايقي به سخنراني پرداختند. نکته جالب اينجا بود که طرف ايتاليايي که معاون اقتصادي باشگاه جنوا بود، درخواست داشت که بتواند در فوتبال ايران سرمايه‌گذاري کند و بتواند سهام باشگاهي در ايران را بخرد.

نکته جالب‌تر اينکه ايتاليايي‌ها خواستار خريد سهام باشگاه پرسپوليس بودند و در اين مورد سؤال کردند که عزيزمحمدي گفت طبق استعلام از هادي حسيني، نماينده مجلس شوراي اسلامي، بخش خارجي مي‌تواند تا 49 درصد در باشگاه‌هاي ايران سرمايه‌گذاري کند که اگر پيشنهاد ايتاليايي‌ها جدي باشد، در خصوص اين مسئله با مسئولان وزارت ورزش و جوانان مذاکراتي صورت گيرد.

اين در حالي است که مسئله خريد سهام دو باشگاه استقلال و پرسپوليس توسط سرمايه‌گذاران و شرکت‌هاي داخلي بسيار پيچيده است و پس از انقلاب اسلامي هيچ شرکتي نتوانسته مالکيت اين دو باشگاه را برعهده بگيرد و حالا بايد ديد که در شرايطي که مسئولان وزارت ورزش براي واگذاري سرخابي‌ها به بخش خصوصي مردد هستند، آيا حاضر مي‌شوند 49 درصد از سهام باشگاه ماننند پرسپوليس را به يک شرکت خارجي واگذار کنند يا خير.

-------
پ.ن یه درصد فکر کن واگذار کنن. چی میشه. لامصب میدونن رو چه تیمی سرمایه گذاری کنند.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دوستان اگر حداقل حساب کنیم طرفدارهای ما 30 ملیون هستن. چند وقت پیش لیست طرفدارهای تیم ها رو اعلام کردن با احتساب اون ما از یوونتوس هم بیشتر طرفدار داریم . و به نظرم شرکت های خارجی هم بدشون نمیاد تو این زمینه سرمایه گذاری کنن .

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
دوستان اگر حداقل حساب کنیم طرفدارهای ما 30 ملیون هستن. چند وقت پیش لیست طرفدارهای تیم ها رو اعلام کردن با احتساب اون ما از یوونتوس هم بیشتر طرفدار داریم . و به نظرم شرکت های خارجی هم بدشون نمیاد تو این زمینه سرمایه گذاری کنن .
قبل انقلاب 30 تا بود الان جمعیت زیاد شده به 40 هم رسیده...:D
نامردا خوب تیمی برا سرمایه گذاری پیدا کردنا:general703:
درودگر اعلام کرد/ تمایل سرمایه‌گذار ایتالیایی برای خرید سهام پرسپولیس و پاسخ «نه» به استقلال
مونگاردی: به خاطر دایی دوست دارم در پرسپولیس سرمایه‌گذاری کنم / وقتی شنیدم برای بازی پیشکسوتان 65 هزار تماشاگر آمده شوکه شدم

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
یک پرسش : چطور کل هیات مدیره استقلال میتونن با مدیران وزارت ورزش جلسه بذارن و شروط و درخواستهای جدید مطرح کنن، اما یکبار رویانیان رو نمیخوان به وزارت تا درباره ابهام به این بزرگی توضیح بده؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664

دوست عزیز جسارت نشه ، 30 میل طرفدار تو کل جهان یا فقط تو ایران منظورتون هست؟ بعد اگر فقط تو ایران چجوری حساب کردید که شده 30 میل طرفدار ( هوادار )

صرفا جهت اطلاع میپرسم عزیز و مورد دیگه ای نیست

مرسی

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
در اینکه یحیی مربی بهتری نسبت به دایی هست شکی نیست شما به هیچ عنوان بضاعت نفت رو با سپاهان مقایسه نکن وقتی با تیمی مثل نفت سوم میشه خودش نشونه کار عالیشه در ضمن بله دوره یحیی هم از نظر بازیکن پرسپولیس واقعا چیزی کم نداشت و از نظر وزن اسمی شاید سنگین ترین پرسپولیس تاریخ بود اما در نظر بگیرید یحیی تیم 12 جدول که همه می گفتن شانس بیاره سقوط نکنه رو ششم کرد و فکر کنم تو نیم فصل دوم از نظر امتیاز گیری اول یا دوم شده بود تو بازی فینال حذفی هم به اشتباه بچه گانه بازیکنا جام رو از دست داد وگرنه هیچ کی منکر این نیست که پرسپولیس خیلی سرتر بازی کرده بود و حقش قهرمانی بود
کلا عقیده دارم یحیی به پای جو سنگین خداحافظی مهدوی کیا سوخت وگرنه هر مربی بود و پرسپولیس رو تو اون بحران تحویل می گرفت و چنین نتایجی با تیم می گرفت و اگه قضیه مهدوی کیا هم پیش نمی اومد صد در صد با حمایت کامل هوادارا و مدیران فصل بعد مربی می موند
دایی امسال روی کاغذ نتیجه واقعا قابل قبولی گرفت ولی خودمونو که نمی تونیم گول بزنیم از نظر فنی تیم افتضاح بود در ضمن قسمت جالب قضیه اینجا بود اکثر تیم های به اصطلاح قطب لیگ امسال افتضاح کار کردن امتیازی که بین هم می دادن باعث می شد پرسپولیس از گردونه عقب نیوفته
اما مساله مهم الان موندن یا نموندن دایی نیست مساله اینه هرچه سریع تر مدیر عامل و کادر فنی سال بعد مشخص بشه ولو اینکه می خواد دایی باشه چون اگه اینطوری وزارت بخواد وقت هدر بده علاوه بر اینکه فصل نقل و انتقالات از دست میره زمان اماده سازی تیم هم از دست میره و اگه بهترین مربی جهانم بیارن دیگه بدرد نمی خوره
این چیزا سلیقه ایه من میگم دایی بهتره شما میگی یحیی بهتره رو چه متر و معیاری میشه نتیجه گیری شاخصی داشت؟ متر من میتونه افتخار باشه دایی با 3 جام قهرمانی و 4 بار صعود مستقیم به لیگ قهرمانان خیلی با گل محمدی که هیچ افتخاری هنوز نداره فاصله داره. هم دایی با راه آهن پرسپولیس گل محمدی رو برده و هم برعکس گل محمدی با نفت پرسپولیسه دایی. پس اینجا هم نمیشه قیاس دقیقی داشت.
اگر گل محمدی تیم نفت پنجم رو سوم کرده دایی هم بهترین رتبه تک رقمی تاریخ راه آهن رو گرفته. این جوی هم که علیه گل محمدی و پرسپولیس ایجاد شد نتیجه بی تدبیری و مدیریت نداشتن خود گل محمدی بود. پرسپولیس این بازی رو به ترکیب و تعویض های اشتباه گل محمدی باخت نه اشتباه بازیکنا. وقتی میتونست خیلی راحت مهدوی کیا رو بازی بده یه تعویض تیم رو برای تعویض دقیقه آخر نگه داشت و سوزوند و در نهایت هم با تعویض های اشتباه نتونست نتیجه رو حفظ کنه.
از نظر فنی افتضاح رو هم اگر بتونی تعریف کنی خیلی خوب میشه. میشه یه مربی فنی تو ایران برای من مثال بزنی که دایی دومیش نبوده. فولاد با میانگین چند گل زده قهرمان لیگ شد؟ شما خلق بهترین خط دفاع تاریخ لیگ و 0.5 گل خورده هر بازی رو از نظر فنی افتضاح تلقی می کنی؟! شما تعداد بردها و مساوی های امسال پرسپولیس رو با سال های قبل مقایسه کن تا نیازی نباشه اصلا به عملکرد مدعی ها کاری داشته باشی.
بهتره درباره اون رتبه 12 کذایی اصلا حرفی نزنیم اون رتبه ای بود که کاملا مشخصه بازیکنا برای بیرون انداختن ژوزه درستش کردن و اگر بعد اخراجش جای گل محمدی ابراهیم چرخی هم سرمربی می شد تیم با یه دو جین ستاره تا هفتم بالا می اومد.
پ.ن: تیم یحیی هفتم شد ، ششم نشد.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
اون خبر جالب خبر آنلاین راجع به خلعتبری رو خوندین؟!! با موبایلم وگرنه خبر رو میذاشتم ولی حتما بخونید :D تیتر خبر نوشته 10 میلیارد بعد در ادامه کلی توضیح داده و عدد و رقم آورده که آخر سر شده 8 میلیارد :D یعنی تو متن خبر، تیتر خبر رو نقض کرده! حالا تا اونجایی یادمه اعداد و ارقامی که گفته بود رو هم ذکر میکنم. گفته که خلعت از عجمان 320 هزار دلار موقعی قرارداد بسته گرفته و جالب اینکه این عدد رو جزو 8 یا 10 میلیارد حساب کرده! درحالیکه وقتی بازیکن فسخ قرارداد کنه پول رو پس میده دیگه. بعد نوشته برای رضایت نامه هم 500 یا 550 هزار دلار اول دادن و 250 هزار دلار برای قسط بعدی مونده که هرماه دیرکرد داشته باشه 50 هزار دلار بهش اضافه میشه که الان شده 500هزار دلار. به فرض میگم این اعداد درست هستش. بعد گفته قراردادش با پرسپولیس 700 میلیون بوده که 810 میلیون گرفته که این رو هم بر اساس لیست منتشر شده میگیم درست. بعد گفته با یک حساب سرانگشتی با دلار 3 هزار تومانی مبلغی حدود 8 میلیارد هزینه شده که تو تیتر خبر 10 میلیارده البته!! حالا حساب سرانگشتی: 500 هزار دلار اول دادن که ضربدر 3000 هزار تومان میشه 1/5 میلیارد. بعد 250 هزار دلار که بقول نویسنده مطلب شده 500 هزار دلار هم ضربدر 3000 تومان میشه 1/5 میلیارد که جمع این مبلغ میشه 3 میلیارد. حالا پول قرارداد خلعتبری هم بهش اضافه میکنیم که میشه 3/8 میلیارد. الان این 3 میلیارد و 800 میلیون تومان چه ربطی به 8 میلیارد یا 10 میلیارد داره؟! نکنه حساب سرانگشتی من مشکل پیدا کرده؟! حتی اگه اون 320 هزار دلاری که گفته موقع قراداد عجمان به خلعت داده رو هم بگیم خلعت به عجمان برنگردونده!! به این پول اضافه کنیم یعنی 320 ضربدر 3000 تومان که میشه حدودا 1 میلیارد. جمع کل مبلغ میشه 4/8 میلیارد. باز هم که تا 8 میلیارد و 10 میلیارد خیلی فاصله داره!! والا من این اعداد رو تو متن خبر دیدم و یادمه و حساب سرانگشتی که کردم این اعداد بدست اومد.

Last edited:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دوست عزیز جسارت نشه ، 30 میل طرفدار تو کل جهان یا فقط تو ایران منظورتون هست؟ بعد اگر فقط تو ایران چجوری حساب کردید که شده 30 میل طرفدار ( هوادار )

صرفا جهت اطلاع میپرسم عزیز و مورد دیگه ای نیست

مرسی

خواهش میکنم در ایران منظورم هست . از این لحاظ که بالاخره شما تو هر خونه ای بپرسید پرسپولیسی هستن یا استقلالی یکی از این دو تیم رو میگن کلیت منظورم هست به هر حال وقتی قلعه نوعی میگه ما 40 میل هوادار داریم ما نگیم 30 میل هوادار داریم در صورتی که همه میدونن ما بیشتر طرفدار داریم .

بالا