• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

amir_asus

Registered User
لایک‌ها
37
خدا به داد امسال تیم برسه بی برنامگی به شدت قابل مشاهده هست و همه هم ریاست طلب هستن

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
خواهش میکنم در ایران منظورم هست . از این لحاظ که بالاخره شما تو هر خونه ای بپرسید پرسپولیسی هستن یا استقلالی یکی از این دو تیم رو میگن کلیت منظورم هست به هر حال وقتی قلعه نوعی میگه ما 40 میل هوادار داریم ما نگیم 30 میل هوادار داریم در صورتی که همه میدونن ما بیشتر طرفدار داریم .
ممنون بابت پاسخ

خب من خودم قبول دارم که پرسپولیس تو ایران بیشتر طرفدار داره ، اما اگر اجازه بدید میخوام حرفتون رو قبول نکنم به این دلیل که به طور مثال خانواده ی خودم هیچکدام پرسپولیسی و استقلالی نیستند و طرفدار تیم شهر خودمونیم... ( و موارد مشابه هم زیاد هستش ) تو فامیل و دوستان...

حال اگر جمعیت کل ایران رو ما 75 میل بدونیم و از این 75 میل حداکثر 40 میل ــش رو بگیم آقایون هستند ، از این تعداد به نظر شما چقدر واقعا علاقمند به فوتبال هستند و واقعا فوتبال رو دنبال میکنند؟؟؟ کمی تامل کنید ، شاید در خوشبینانه ترین حالت بشه گفت 30 میل ، از اون ور هم ما 30 میل بانوان هستند ، حالا از این 30 میل دختر خانم و بانوان عزیز ما چند نفر واقعا هوادار و طرفدار فوتبال هستند؟؟ اصلا بهتر بگیم چند نفرشون به جز بازی ایران-استرالیا بازی دیگه ای رو نگاه کردند یا به خاطر دارند؟؟ باز شاید در خوشبینانه ترین حالت بشه گفت نصفشون که میشه 15 میل .... تا اینجا 45 میل هوادار فوتبال در کشور داریم ، که اگر شما طرفدارای متعصب تراکتور ، فولاد ، سپاهان ، شمالی های عزیز .. مشهدی ها یزدی ها و.... رو هم بی خیال بشید و بگید همه ی اونا طرفدار استقلال هستند و یا پرسپولیس ( که نیستند ) باز هم 30 میل نمیشه....

حالا یه نکته ی جالب تر رو خدمتتون عرض میکنم... به نظر شما آیا کسی هست که طرفدار و هوادار فوتبال باشه و 1 بار به برنامه ی 90 پیامک نزده باشه؟؟ تعداد کل شماره هایی که به برنامه ی 90 پیامک زدند چقدره؟؟؟ اگر اشتباه نکنم تقریبا 30 میل شماره... که اونم یکی مثل من با 5 تا خط شاید بعضی مواقع پیامک زدم که همش هم خودم بودم.. حال اگر بگیم هر فرد فقط با 1 خط پیامک زده ( که امکان نداره همچین چیزی ) کل هواداری فوتبال یه چیزی تو مایه های 30 میل هستند که اگر باز بین استقلال و پرسپولیس تقسیمشون کنیم و باقیه تیم ها هم بی خیال بشیم... میشه 15 میل....

amir_asus

Registered User
لایک‌ها
37
ممنون بابت پاسخ

خب من خودم قبول دارم که پرسپولیس تو ایران بیشتر طرفدار داره ، اما اگر اجازه بدید میخوام حرفتون رو قبول نکنم به این دلیل که به طور مثال خانواده ی خودم هیچکدام پرسپولیسی و استقلالی نیستند و طرفدار تیم شهر خودمونیم... ( و موارد مشابه هم زیاد هستش ) تو فامیل و دوستان...

حال اگر جمعیت کل ایران رو ما 75 میل بدونیم و از این 75 میل حداکثر 40 میل ــش رو بگیم آقایون هستند ، از این تعداد به نظر شما چقدر واقعا علاقمند به فوتبال هستند و واقعا فوتبال رو دنبال میکنند؟؟؟ کمی تامل کنید ، شاید در خوشبینانه ترین حالت بشه گفت 30 میل ، از اون ور هم ما 30 میل بانوان هستند ، حالا از این 30 میل دختر خانم و بانوان عزیز ما چند نفر واقعا هوادار و طرفدار فوتبال هستند؟؟ اصلا بهتر بگیم چند نفرشون به جز بازی ایران-استرالیا بازی دیگه ای رو نگاه کردند یا به خاطر دارند؟؟ باز شاید در خوشبینانه ترین حالت بشه گفت نصفشون که میشه 15 میل .... تا اینجا 45 میل هوادار فوتبال در کشور داریم ، که اگر شما طرفدارای متعصب تراکتور ، فولاد ، سپاهان ، شمالی های عزیز .. مشهدی ها یزدی ها و.... رو هم بی خیال بشید و بگید همه ی اونا طرفدار استقلال هستند و یا پرسپولیس ( که نیستند ) باز هم 30 میل نمیشه....

حالا یه نکته ی جالب تر رو خدمتتون عرض میکنم... به نظر شما آیا کسی هست که طرفدار و هوادار فوتبال باشه و 1 بار به برنامه ی 90 پیامک نزده باشه؟؟ تعداد کل شماره هایی که به برنامه ی 90 پیامک زدند چقدره؟؟؟ اگر اشتباه نکنم تقریبا 30 میل شماره... که اونم یکی مثل من با 5 تا خط شاید بعضی مواقع پیامک زدم که همش هم خودم بودم.. حال اگر بگیم هر فرد فقط با 1 خط پیامک زده ( که امکان نداره همچین چیزی ) کل هواداری فوتبال یه چیزی تو مایه های 30 میل هستند که اگر باز بین استقلال و پرسپولیس تقسیمشون کنیم و باقیه تیم ها هم بی خیال بشیم... میشه 15 میل....
منم با نظرتون موافقم دوست عزیز ....

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ممنون بابت پاسخ

پس یعنی تیم همسایه 1 میلیون هوادار داره؟:D:D:D:D:D:D:D:D:D
دم خودمون گرم
شما هر استدلالی بیاری باز ارتش سرخ آسیا بیشترین هوادارو تو آسیا داره
این تیم با این حرفا محبوبیتش کم نمیشه:general304::general304::general304::general304::general304::general304:
در ضمن من 8 تا پرسپولیسی تعصبی میشناسم که تاحالا به برنامه نود پیامک نزدن 5 تاشون تکنولوژی رو قبول ندارم همشون مثل همن 3 تاشونم اس ام اس زدن بلد نیستن تاحالا هم گوشیشون اس ارسال نکرده دروغ نگم ارسال هم کرده باشه به نود ارسال نکره:general304::general304::general304::general304::general304::general304:
دور ور من یکی فقط 8 تا بود بقیه ایران عزیزمونو خدا بدونه

Last edited:

Captive

لایک‌ها
16,664
پس یعنی تیم همسایه 1 میلیون هوادار داره؟:D:D:D:D:D:D:D:D:D
دم خودمون گرم
شما هر استدلالی بیاری باز ارتش سرخ آسیا بیشترین هوادارو تو آسیا داره
این تیم با این حرفا محبوبیتش کم نمیشه:general304::general304::general304::general304::general304::general304:

شرمنده ، من میخواستم از محبوبیت تیم پرسپولیس کم بشه که مثل اینکه لو رفتم.. :دی

عزیز ، رفیقمون یه صحبتی کرد بنده هم نظرم رو گفتم ، این به هیچ عنوان بدان معنا نیست که من کل کل کردم یا مثلا بدم میاد از پرسپولیس یا خدایی نکرده خواستم از محبوبیتش کم بشه.. اگر پست من رو درست خونده باشید ، خودم به این تکته اشاره کردم که پرسپولیس بیشترین طرفدار رو توی ایران داره ، و کم کمش جزِء بهترین های آسیاست... اما 30 میل طرفدار نداره... و دلایلم رو هم گفتم ، حالا شما اگر نظر و عقیده ی دیگری دارید با ذکر دلیل و توضیحات بفرمایید ، خوشحال میشیم...

مرسی

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

عزیز ، رفیقمون یه صحبتی کرد بنده هم نظرم رو گفتم ، این به هیچ عنوان بدان معنا نیست که من کل کل کردم یا مثلا بدم میاد از پرسپولیس یا خدایی نکرده خواستم از محبوبیتش کم بشه.. اگر پست من رو درست خونده باشید ، خودم به این تکته اشاره کردم که پرسپولیس بیشترین طرفدار رو توی ایران داره ، و کم کمش جزِء بهترین های آسیاست... اما 30 میل طرفدار نداره... و دلایلم رو هم گفتم ، حالا شما اگر نظر و عقیده ی دیگری دارید با ذکر دلیل و توضیحات بفرمایید ، خوشحال میشیم...

مرسی
اول بگو بینم چرا نشون نمیده تو آنلاینی:D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

مرسی
من پستمو ویرایش کردم ولی به چند میلیون نمیرسن:general705:

Captive

لایک‌ها
16,664
اول بگو بینم چرا نشون نمیده تو آنلاینی:D
2i8d4ao.gif

پس چرا قلعه نوعی میگفت 40 میل ؟

حتما حواسش نبوده :دی ، با این حال چون جناب امیر خان فرمودند 40 میل ، حداقل پرسپولیس هم 50 میل باید حساب کنیم که کلا میشه 90 میلیون ایرانی فوتبال دوست و هوادار فوتبال :دی

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
2i8d4ao.gif

حتما حواسش نبوده :دی ، با این حال چون جناب امیر خان فرمودند 40 میل ، حداقل پرسپولیس هم 50 میل باید حساب کنیم که کلا میشه 90 میلیون ایرانی فوتبال دوست و هوادار فوتبال :دی
دوست عزیز کلا 90 درصد ایران یا استقلالین یا پرسپولیسی و در کنارش تیم شهر خودشون هم دوست دارن و 10 درصدی شاید باشن که بگن ما فقط طرفدار تراکتور یا سپاهان یا .... هستیم (دقت داشته باشین که خیلی از تراکتوری و سپاهانی و ... خودشون باز یا استقلالی هستن یا پرسپولیسی) از اینجاست که امار 30 ملیون و 40 ملیون و ... در میاد
فقط جان من الان نیا بگو برا اداره امار کار می کنی امار دقیق داری همین طوری کنتور انداختم لپ مطلب بیاد دستتمون:D

Captive

لایک‌ها
16,664
دوست عزیز کلا 90 درصد ایران یا استقلالین یا پرسپولیسی و در کنارش تیم شهر خودشون هم دوست دارن و 10 درصدی شاید باشن که بگن ما فقط طرفدار تراکتور یا سپاهان یا .... هستیم (دقت داشته باشین که خیلی از تراکتوری و سپاهانی و ... خودشون باز یا استقلالی هستن یا پرسپولیسی) از اینجاست که امار 30 ملیون و 40 ملیون و ... در میاد
فقط جان من الان نیا بگو برا اداره امار کار می کنی امار دقیق داری همین طوری کنتور انداختم لپ مطلب بیاد دستتمون:D

یعنی شما میفرمایید یه نفر هم میتونه طرفدار سپاهان باشه هم پرسپولیس هم رئال هم بارسا هم بایرن هم فجر سپاسی؟ ببینید به نظر من ( البته ) شاید یه سپاهانی دوست داشته باشه پرسپولیس برنده بازی دربی باشه ، اما اگه ازش بپرسی طرفدار چه تیمی هستی 100% میگه سپاهان ، پس یعنی سپاهانی هست.. نمیشه که مثلا شما طرفدار پرسپولیسی بعد بگی بین فولاد خوزستان و سپاهان من سپاهان رو دوست دارم پس سپاهانی هستی :O

مثلا مهمتر اینکه من فرض آخر رو هم صحبت شما دوست عزیز قرار دادم که کل فوتبال دوستای ایران یا قرمز یا آبی هستند ، باز هم 30 میل نمیشه عزیز..

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
یعنی شما میفرمایید یه نفر هم میتونه طرفدار سپاهان باشه هم پرسپولیس هم رئال هم بارسا هم بایرن هم فجر سپاسی؟ ببینید به نظر من ( البته ) شاید یه سپاهانی دوست داشته باشه پرسپولیس برنده بازی دربی باشه ، اما اگه ازش بپرسی طرفدار چه تیمی هستی 100% میگه سپاهان ، پس یعنی سپاهانی هست.. نمیشه که مثلا شما طرفدار پرسپولیسی بعد بگی بین فولاد خوزستان و سپاهان من سپاهان رو دوست دارم پس سپاهانی هستی :O

مثلا مهمتر اینکه من فرض آخر رو هم صحبت شما دوست عزیز قرار دادم که کل فوتبال دوستای ایران یا قرمز یا آبی هستند ، باز هم 30 میل نمیشه عزیز..
الان من هم پرسپولیسی هستم هم ملوانی هم آرسنالی یعنی من وجود خارجی ندارم؟:general304:
بازی ملوان پرسپولیسو فاکتور میگیرم پرسپولیسیم:general705:

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
بازيكن سابق اينتر و پارما در پرسپوليس؟!
ويكي پدياي بازيكن نامدار برزيلي، آدريانو، كه سابقه بازي در تيم اينتر را دارد از پرسپوليس به عنوان تيم بعدي او نام برده. البته آدريانو چند سالي مي‌شود كه در سطح اول فوتبال ديده نشده اما بالاخره بازيكن نامداري بوده و سابقه بازي در تيم هاي فلامينگو، سائوپائولو، پارما و رم را در كارنامه دارد.

این شایعه سازی ها تا کی ؟! بیشتر از اینکه قصدشون لینک کردن یه بازیکن به پرسپولیس باشه دارن میگن اینا میخوان هنوز بیشتر خرج کنن و همه دوربین ها رو مثل فصول قبل به پرسپولیس زوم کنن !
بالاخره این روز خوب کی میاد ؟!
به قول عربا بعیییییییییییییییییییییییییییییدا جداااااااااااااااااااااااااااً

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
بازيكن سابق اينتر و پارما در پرسپوليس؟!
ويكي پدياي بازيكن نامدار برزيلي، آدريانو، كه سابقه بازي در تيم اينتر را دارد از پرسپوليس به عنوان تيم بعدي او نام برده. البته آدريانو چند سالي مي‌شود كه در سطح اول فوتبال ديده نشده اما بالاخره بازيكن نامداري بوده و سابقه بازي در تيم هاي فلامينگو، سائوپائولو، پارما و رم را در كارنامه دارد.

این شایعه سازی ها تا کی ؟! بیشتر از اینکه قصدشون لینک کردن یه بازیکن به پرسپولیس باشه دارن میگن اینا میخوان هنوز بیشتر خرج کنن و همه دوربین ها رو مثل فصول قبل به پرسپولیس زوم کنن !
بالاخره این روز خوب کی میاد ؟!
به قول عربا بعیییییییییییییییییییییییییییییدا جداااااااااااااااااااااااااااً
اگه بشه خوب میشه اما باید ببینیم :: 1-آیا شایعه هست یا نه 2-اگه واقعا قصد داره بیاد پرسپولیس نتیجه ی استخاره ی دایی خوب در میاد یا بد
اگه آدریانو معلول هم باشه فقط با یک پا بیاد داخل زمین از سید صالحی بهتر بازی میکنه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
اعضای هیأت مدیره پرسپولیس معرفی شدند/ خبری از پروین نیست
دوباره اسامی جدید... "جمشیدی" ها، "اکبری" ها، "نامی" ها و "رویانیان" های تازه... کسانی که نمیشناسیمشان و بسیار مایلیند که شناخته شوند... یا از میانشان "عباس انصاری فرد" ساخته میشود یا "محمد رویانیان"... دوباره اهداف باشگاه شخم میخورد... ورزشی ها (استیلی و زادمهر) کم اثرترین اعضاء خواهند بود و صرفا دکور ماجرا... دوباره تغییر از بالا تا پایین... چرا؟ چون وزیر جدید از قیافه قبلی ها خوشش نمی آید... رفقای او نیستند... در تیم او نیستند و در جهت اهداف او عمل نمیکنند...

اینها سناریوهای بسیار محتملی هستند از ترکیب عنوان شده برای هدایت پرسپولیس. سناریوهایی که از بس تکرار شده اند، گزینه دیگری به ذهن خطور نمیکند. درسایه جام جهانی، خیلی چیزها قابل سرپوش گذاشتن است. خدا عاقبت پرسپولیس را ختم بخیر کند...
http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930207001209

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
یک سوال : اقای خادم مگه نمیگفت باید خصوصی بشه ؟ در صورتی که خصوصی بشه ایا انتخاب هیت مدیره توسط دولت غیر قانونی نیست ؟
ایا این رویه برای استتقلال هم هست؟

• Like
Reactions: usl

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
یک سوال : اقای خادم مگه نمیگفت باید خصوصی بشه ؟ در صورتی که خصوصی بشه ایا انتخاب هیت مدیره توسط دولت غیر قانونی نیست ؟
ایا این رویه برای استتقلال هم هست؟

صراحتا در 90 گفت که این فصل خصوصی نمیشه... وزیر ورزش به هیات مدیره جدید ابلاغ کرده که زمینه رو فراهم کنن... اما به باور من :

این تیمها خصوصی نمیشن و این بازیها هم مختص پرسپولیس هست...

بالا