• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
چه فایده

مهم شادی قهرمانی و بالا بردن جام بود که دیگه نیست

:(((((((

همش حق مارو میخورن خدایی هم هست

• Like
Reactions: usl

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
به نظر من که نباید جام رو از فولاد بگیرن چون جعل کارت یک جرم شخصی بوده و ربطی به باشگاه فولاد نداره و باشگاه به طور قانونی با بازیکنی که کارت معافیت داشت قرارداد بست و مدارک معافیت بازیکن رو هم تحویل گرفت و به **** وظیفه ارسال کرد این وسط اگه شخصی هم بخواد جریمه بشه خود بازیکن هست که هم سر باشگاه کلاه گذاشت و هم سر **** وظیفه علاوه بر اون قهرمانی فولاد فقط مربوط به همین یه بازیکن که نبوده یه مجموعه بازیکن و عوامل باشگاه توش نقش داشتن (و البته داوران و سازمان لیگ) و به خاطر یه بازیکن نمیشه حق یه مجموعه رو زیر سوال برد تقریبا یه چیزی تو مایه های دوپینگ می مونه که بازیکن جریمه میشه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اتفاقن برعکس شما مگه یادتون رفته تیم امید یک بازیکنش ... بازی رو 3 صفر کردن . اینا شخصی نیست اگر یکی جعل کنه تو تیم بازی کنه همونی میشه که برای تیم ملی امید اتفاق افتاد .

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
همه اینها سرکاریه
تو این مملکت نه شهامت اعتراف به اشتباه وجود داره نه کسی حوصله درگیری با یه جمعیت زیاد اونم از نوع خوزستانیش داره
به فرض هم ثابت بشه عمرنات سدیم اگه رای به تخلف بدن.
تازه اشم اینطوری قهرمانی به پرسپولیس میرسه که این از عجایب خلقت میشه که حکم بهش بدن
هچ امکان نداره . . .
قهرمان واقعی ما هستیم و در این شکی نیست این مهمه حالا تو جدول یکی دیگه رو ورداشتن گذاشتن دلیل نمیشه

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
بیخیال تو مملکت اسلامی از این صحبتا اصلا خبری نیست ...
اونقدی تو این مسائل ترحم اسلامی(از نوع هرکی جز پرپسولیس) خرج میشه که اصلا شاید فردا دیدین پرسپولیسم محکوم شد !

یادمه سر فینال جام حذفی هم میگفتن عماد رضا قرارداد نداشته و... آخرشم هیچی به هیچی ...

دل خوش به شایعات این قبیل افراد فدراسیون و بالاتری ها نکنید که حاضرن سر به تن پرسپولیس نباشه ...

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بر پایه ماده ۳۶ آیین‌‌نامه انضباطی فدراسیون، وجود بازیکن مشمول در ترکیب تیم‌ها به عنوان مصادیق بازیکن غیر‌مجاز تلقی شده و بازی‌هایی که با حضور این نفرات باشد، سه بر صفر به سود رقبا می‌شود؛
این دیگه قانون داره حالا طرف مثل اون یارو قانون گریز باشن هم چیزی عجیبی نیست

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,160
بهتره دنباله قهرمانی تو زمین فوتبال باشیم! فولاد تو بازی فوتبال قهرمان شد و حقش هم بود...

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بهتره دنباله قهرمانی تو زمین فوتبال باشیم! فولاد تو بازی فوتبال قهرمان شد و حقش هم بود...
قهرمان شد ولی به هیچ وجه حقش نیود

هر روزی که داره میگزره پیش تر گندش داره در میاد

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
اتفاقن برعکس شما مگه یادتون رفته تیم امید یک بازیکنش ... بازی رو 3 صفر کردن . اینا شخصی نیست اگر یکی جعل کنه تو تیم بازی کنه همونی میشه که برای تیم ملی امید اتفاق افتاد .
تیم امید تخلف از جانب بازیکن نبود از جانب تیم ملی بود که از بازیکن سه کارته استفاده کرد یا سپاهان که مقابل السد رحمان احمدی دو کارته بود اینا اشتباهات باشگاه به حساب میاد برا همین باشگاه تنبیه میشه

اما در مورد ماده 36 ایین نامه هم باید در نظر بگیرین که باشگاه از بازیکن مشمول استفاده نکرده بلکه بازیکن هنگام عقد قرار داد کارت معافیت ارایه داد و از طرف **** وظیفه نیز تایید شد پس باشگاه مبراست این قانون برا وقتی هست که بازیکن به سن مشمولی میرسه و از موعد پست دفترچش می گذره و شامل غیبت میشه حالا باشگاه با علم به اینکه بازیکنش از این تاریخ رسما سرباز به حساب میاد باز ازش از تو بازی پیش رو استفاده کنه بازی سه صفر به نفع تیم مقابل میشه

اینم که می گن دوستان قهرمانی رو از چنگ پرسپولیس در اوردن حالا تو برخی از بازی ها با کمک داور سر پرسپولیس رو بریدن و بعضی جاها سازمان لیگ حقمون رو خورد ولی اون بازیهایی که راحت می تونستیم ببریم ولی از رو بی غیرتی بازیکنا مفت باختیم چی اعتصاب بی موقع بازیکن ها چی به نظر من که داریم فقط بهانه میاریم وگرنه تیم قطبی با 6 امتیاز کسری دقیقه 97 تونست قهرمان بشه پرسپولیس هم اگه امسال لایق قهرمانی بود با تمام هجمه ها نا داوری ها با توجه به اینکه چند هفته اخر سر نوشتش دست خودش بود می تونست قهرمان بشه

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
کجا حقش بود شعر میگویی مومن؟
آرش افشین اگه توپو با دست نمیزد الان یه قرمز خوش رنگ تر اون بالا بود

Last edited by a moderator:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
به نظر من که نباید جام رو از فولاد بگیرن چون جعل کارت یک جرم شخصی بوده و ربطی به باشگاه فولاد نداره و باشگاه به طور قانونی با بازیکنی که کارت معافیت داشت قرارداد بست و مدارک معافیت بازیکن رو هم تحویل گرفت و به **** وظیفه ارسال کرد این وسط اگه شخصی هم بخواد جریمه بشه خود بازیکن هست که هم سر باشگاه کلاه گذاشت و هم سر **** وظیفه علاوه بر اون قهرمانی فولاد فقط مربوط به همین یه بازیکن که نبوده یه مجموعه بازیکن و عوامل باشگاه توش نقش داشتن (و البته داوران و سازمان لیگ) و به خاطر یه بازیکن نمیشه حق یه مجموعه رو زیر سوال برد تقریبا یه چیزی تو مایه های دوپینگ می مونه که بازیکن جریمه میشه
اینجور که معلومه 3 نفر انگاری بودن نه یه نفر
باران‌چشمه: هیچ منبعی جعلی بودن کارت پایان خدمت فوتبالیست‌ها را تأیید نکرده است
نام اسپانسر پرسپولیس مشخص شد

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,160
کجا حقش بود شعر میگویی مومون؟
آرش افشین اگه توپو با دست نمیزد الان یه قرمز خوش رنگ تر اون بالا بود

اشتباهات داوری همیشه هست حالا قبول دارم این فصل یکم بیشتر به نفعه فولاد شد...
ولی مقصر اصلی قهرمان نشدن ما بازیکنا بودن...بازیکنی که به خاطره پول تمرین نکنه لیاقت قهرمانی هم نداره دیگه...
یه دو سه سالی خیلیا رفتن از طریق جعله مدارک کارت پایان خدمت گرفتن...این قضیه به نظرم اصلا فوتبالی نیست...چه دلیلی داره یه بازیکن چون سربازه بره تو تیمه رقیب که نظامیه مفتی مفتی فوتبال بازی کنه؟!

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
نتیجه سوء مدیریت... عدم ثبات مدیریتی... و بی کفایتی آگاهانه تصمیم سازان برای پرسپولیس :

کلانی: مشخص نشد اعتبارات و زمین پرسپولیس به کجا رفت / می توانستیم ورزشگاهی بسازیم که 60 سال یادگار بماند

کلانی دروغ نمیگه... دلیلی نداره دروغ بگه...
آقا سوختم وقتی اینو خوندم
چه اوضایی بوده پسر
این بنده خدا ک از آمریکا اومده بود کار بکنه رو بگو
500 میلیون و زمینا رو کشیدن بالا.
عجب

• Like

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
این اخباری که من دارم میخونم اگه ظاهر و باطن همین باشه رحیمی و دایی خیلی به درد ما میخوره اما باطن را خدا داند و لاغیر

• Like

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
امیدوارم رضا حقیقی رو از دست ندیم... لااقل به یک تیم ایرانی دیگه ندیمش. حسرتش رو خواهیم خورد... مثل کریم انصاری فرد...

• Like

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
این اخباری که من دارم میخونم اگه ظاهر و باطن همین باشه رحیمی و دایی خیلی به درد ما میخوره اما باطن را خدا داند و لاغیر
انگار خوب با هم مچ هستن .
دوستان من یه بار دیگه هم پرسیدم . وضعیت بازیکنای جوون تیم چطوره؟ کدوماشون موندنی هستن؟

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
انگار خوب با هم مچ هستن .
دوستان من یه بار دیگه هم پرسیدم . وضعیت بازیکنای جوون تیم چطوره؟ کدوماشون موندنی هستن؟
حقیقی داره میره (گویا آلمان)
فعلا اینا تا ایجا گفتن میخوان واستن ولی هیچی معلوم نیس
عالیشاه
صادقیان
کفشگری
عباس زاده
مسلمان هم گویا داره برمیگرده ذوب آهن
خانزاده و غریبی این فصل تو پرسپولیسن
یه بازیکن هم از پدیده داره بر میگرده
یکی هم لژیونر بود داره بر میگرده
آذری: حدادی‌فر تماس‌های‌مان را بی پاسخ گذاشته است / مسلمان دو سال قرارداد دارد و می‌ماند
میلاد غریبی: دوست دارم در ذوب‌آهن بمانم
بیرانوند: خون من نفتی است اما آرزو دارم به پرسپولیس بروم / شاگرد دایی بودن افتخار است
دروازه‌بان پیشین پرسپولیس به تیم ملی بوسنی و هرزگوین دعوت شد

Last edited:
بالا