• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
مسلمان بره مهم نیس . کفشگری و غریبی رو داریم . کفشگری میتونه راحت جای حقیقی رو پر کنه
شایعات میگه که حدادی فر میخواد بیاد پرسپولیس
اگه بیرانوند رو بتونیم بگیریم نو علی نور میشه

• Like
Reactions: usl

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
غریبی دلش با پرسپولیس نیست... درباره غریبی بهترین گزینه تعویضش با مسلمان هست. فصل پیش هروقت به مسلمان میدان داده شد منفعت بردیم...

• Like

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مسلما ما از لیست دایی خبر نداریم. اما معتقدم تجربه بسیار خوب سال گذشته رو باید امسال هم تکرار کنن. جذب بلندمدت یک سری بازیکن جوان که در رده های سنی تیم ملی بازی میکنن. همون کاری که درباره غریبی، عالیشاه و صادقیان انجام شد. حتی اگر قرار به بازی دادنشون در فصل پیش رو نباشه، یک امکان عالی خواهند بود برای قرض داده شدن به سایر تیمها و یا تعویض با بازیگنهای دیگه. تجربه ای که درباره غریبی و خانزاده داشتیم.

اگر من جای سرمربی پرسپولیس بودم، با درنظر گرفتن موضوع بالا، با توجه به حضور تیم در سه جام و با توجه به شرایط ویژه ای که پرسپولیس داره در این پستها بازیکن میگرفتم :

دروازه بان: با فرض جداشدن نیلسون و عابدزاده، قطعا نیاز به یک دروازه بان باتجربه و یک ذخیره بی حاشیه وجود داره
دفاع میانی : با فرض جدا شدن نورمحمدی و بازگشت خانزاده، یک ذخیره جوان، کم قیمت و ترجیحا ملی پوش پایه
دفاع راست : حسین ماهینی نیاز به یک رقیب جدی برای بالا رفتن انگیزه اش داره
دفاع چپ : اگر میثم حسینی و مهرداد پولادی بمونن، نیازی به مهره اسمی نداریم. مگر ذخیره جوان
هافبک دفاعی : اگر حقیقی رو جداشده فرض کنیم، در صورت تمدید دهنوی، یکی و در غیر اینصورت دوتا هافبک دفاعی لازم داریم چون دایی با سیستم 4231 بازی میکنه و وجود دوتا هافبک دفاعی مقتدر بسیار ضروریه
هافبک هجومی : اگر خلعتبری و مسلمان بمونن نیازی نداریم
هافبک طراح : از نان شب واجب تره... روی نوری حداکثر 50% بشه حساب کرد. بگیر نگیر داره
گوش راست : پیام صادقیان رو داریم و یک ذخیره جوان و مرغوب لازم هست
گوش چپ : درست مثل گوش راست با احتساب حضور امید عالیشاه
فوروارد نوک : در سیستم 4231، یک فوروارد بیشتر نیاز نیست. با وجود محمد عباس زاده و احتمال بازگشت یونس شاکری، به بیشتر از یک فوروارد خوب نیاز نداریم. درکنار اینها میشه ذخیره جوان و خوب جذب کرد. البته درصورت نیاز به دوتا فوروارد درجه یک، باید بازیکنی مثل شاکری رو قرض داد یا فروخت.

درنهایت اگر اسکلت فصل گذشته تیم باقی بمونن، تیم برای تقویت شدن نیاز به خروج 4-5 تا بازیکن، جذب 5-6 تا بازیکن خوب و 5-6تا جوان کم سن و سال داره. با درنظر گرفتن قراردادهای بلند مدت...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس مشخص شدند

حضور عابدینی رو باید به فال نیک گرفت... هم در باره تخصصش در انتقال بازیکنها و هم در جمع کردن حواشی. من فکر میکنم با حضور عابدینی حتی شاید بشه به بازگشت علی کریمی برای آخرین سال بازیگریش فکر کرد. البته قبل از هرچیز امیدوارم زمینه جذب "امیرحسین مظلوم" فوروارد تیم داماش و تیم ملی جوانان ایران رو فراهم کنه...

http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930215001544

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس مشخص شدند

حضور عابدینی رو باید به فال نیک گرفت... هم در باره تخصصش در انتقال بازیکنها و هم در جمع کردن حواشی. من فکر میکنم با حضور عابدینی حتی شاید بشه به بازگشت علی کریمی برای آخرین سال بازیگریش فکر کرد. البته قبل از هرچیز امیدوارم زمینه جذب "امیرحسین مظلوم" فوروارد تیم داماش و تیم ملی جوانان ایران رو فراهم کنه...
همه میدونیم دایی و کریمی آبشون تو یه جوب نمیره
نکنه به خاطر این موضوع این فصلمون با خودمون با دست خودمون خراب کنیم:general503:
اصلا وقتی میشونم کریمی میخواد بیاد و تصور دایی و کریمی رو تو یه تیم میکنم اعصابم بهم میریزه کاملا معلومه 3 هفته اول همه قربون صدقه هم میرن بعد تا وسط فصل مصاحبه و حاشیه
بعد اول فصل دوم یکی اخراج میشه بعد دیگه خر بیارو باقالی بار کن:general312:

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
و خدا رو شکر ...
خبر بازداشت محمد رویانیان تاييد شد!

طرفداران آقای رویانیان هم سرشون رو بالا بگیرن ! هر چند میدونم طرفدار های این اشخاص .... بی خیال ...!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
و خدا رو شکر ...
خبر بازداشت محمد رویانیان تاييد شد!

طرفداران آقای رویانیان هم سرشون رو بالا بگیرن ! هر چند میدونم طرفدار های این اشخاص .... بی خیال ...!
رویانیان؛ احضار، بازداشت، هیچکدام!
واسه افراد سیساسی نمیتونیم واژه بازداشتوبه کار ببریم دو روز دیگه همه چیشون حل میکنن میاد دهن خبر گذاری ها رو سرویس میکنن
ولی شیرینی که بازداشت شده بود معلومه
دکمه پیرهن!!

Last edited:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
حداقل اونایی که سردار سردار میکردن بیان ببینن این چیزا رو ... البته حق میدم .

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
حقیقی خیلی خوب بوددددد

• Like

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
غریبی دلش با پرسپولیس نیست... درباره غریبی بهترین گزینه تعویضش با مسلمان هست. فصل پیش هروقت به مسلمان میدان داده شد منفعت بردیم...
ولی مسلمان احتمالا تو پرسپولیس نمیمونه . منم درباره موندن غریبی تو ذوب آهن شنیدم
یه جورایی هم حق داره ، دایی خیلی کم بهش بازی داد

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
این همه ناشکر نباشید ! ببینید این همه استعداد رو کی اورده پرسپولیس ؟!
چند سال بود داشتیم درجا میزدیم ؟! امثال فشنگچی و... به قول دوستان شده بودن سوهان روح !
ولی فصل قبل از همه چیز گلایه داشتیم غیر از ترکیب تیم ! این تیم رو رویانیان ساخته نه علی دایی !
به علی دایی باشه یه لیست میده مسی و رونالدو رو میزاره داخلش اگر تونست بگیره که هیچ اگر نه تا پایان فصل هر نتیجه ای به بار اومد به عهده مدیریت میزاشت و ...

کاری به یقه آخوندی و... اینا نداشته باشید ... حداقل چیزی که معلومه اینه که برا پرسپولیس کم نزاشت ! خیلی ها بردن و صداش در نیومد ...نوبت رویانیان که شد 20:30 طناب دارش رو از روز اول به دور گردنش انداخت
انواع و اقسام حاشیه ها ... پول هایی که فدراسیون از بودجه پرسپولیس خرج میکرد و کسی نفهمید تا روزای آخر و...

رویانیان با تمام بدهی هایی که بنامش ثبت کردن حداقل یادگارهایی گذاشت ! کو یادگاری از 5-6 مدیرعامل قبل ؟!
غیر از موی سیاهی که دونه دونه سفید شد برای هیچ ...

متاسفم برا اون دسته از دوستانی که چشماشون رو روی همه چیز بستن و فکر میکنن رویانیان داره مملکت رو میچرخونه و تمام زجر و سختی های این چندین ساله رو میخوان سر ایشون خالی کنن...
رویانیان حداقل تو ذهن من یه خاطره خوب تلقی میشه و بس ... بدهی 50میلیاردی( !!! ) هم فدای سر 30-40میل هوادار ...

مثلا اینجا خرج نمیشد به یارانه اضافه میکردن یا تخم مرغ های سبد کالا دو زرده میشد ؟!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
این همه ناشکر نباشید ! ببینید این همه استعداد رو کی اورده پرسپولیس ؟!
چند سال بود داشتیم درجا میزدیم ؟! امثال فشنگچی و... به قول دوستان شده بودن سوهان روح !
ولی فصل قبل از همه چیز گلایه داشتیم غیر از ترکیب تیم ! این تیم رو رویانیان ساخته نه علی دایی !
به علی دایی باشه یه لیست میده مسی و رونالدو رو میزاره داخلش اگر تونست بگیره که هیچ اگر نه تا پایان فصل هر نتیجه ای به بار اومد به عهده مدیریت میزاشت و ...

کاری به یقه آخوندی و... اینا نداشته باشید ... حداقل چیزی که معلومه اینه که برا پرسپولیس کم نزاشت ! خیلی ها بردن و صداش در نیومد ...نوبت رویانیان که شد 20:30 طناب دارش رو از روز اول به دور گردنش انداخت
انواع و اقسام حاشیه ها ... پول هایی که فدراسیون از بودجه پرسپولیس خرج میکرد و کسی نفهمید تا روزای آخر و...

رویانیان با تمام بدهی هایی که بنامش ثبت کردن حداقل یادگارهایی گذاشت ! کو یادگاری از 5-6 مدیرعامل قبل ؟!
غیر از موی سیاهی که دونه دونه سفید شد برای هیچ ...

متاسفم برا اون دسته از دوستانی که چشماشون رو روی همه چیز بستن و فکر میکنن رویانیان داره مملکت رو میچرخونه و تمام زجر و سختی های این چندین ساله رو میخوان سر ایشون خالی کنن...
رویانیان حداقل تو ذهن من یه خاطره خوب تلقی میشه و بس ... بدهی 50میلیاردی( !!! ) هم فدای سر 30-40میل هوادار ...

مثلا اینجا خرج نمیشد به یارانه اضافه میکردن یا تخم مرغ های سبد کالا دو زرده میشد ؟!
واقعا عالی بود متاسفانه برخی دوستان با دستگیری رویانیان خیلی خوشحال شدن ولی یادشون رفته امثال بنگر و سید جلال و صادقیان و عباس زاده و حقیقی و .... رو رویانیان اورد پرسپولیس نگید دایی اورد چون بنده هم مربی باشم اسم بازیکن های تاپ لیگ رو میزارم تو لیستم ولی این هنر رویانیان بود که تونست اینا رو راضی کنه بیاردشون پرسپولیس این 30-40 میلیارد بدهی هم که هی اسمش رو میارن در واقع حق پرسپولیس هست که وزارت ورزش بهش نمیده وگرنه امثال سپاهان و ذوب اهن و مس هم بالای 20-30 میلیارد خرج می کنن حالا پول اونا رو کارخونه که متولیشونه میده ولی به پرسپولیس که متولیش وزارت ورزشه هیچی نمیرسه
رویانیان اگه سر دسته دالتون ها هم باشه ولی برا پرسپولیس همون سرداره کسی که بعد 4-5 سال اقتدار رو دوباره به پرسپولیس(نه پیروزی) بر گردوند

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
انشالله این فصلدایی و مدیریت جدید بتونن حاشیه رو به حداقل برسونن تو تیم
من به لیگ اسیا خوش بینم با تیمی که داریم ابرو داری خواهیم کرد انشالله
پرسپولیس با این جوونا عالی میشه

• Like

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
در مورد پرسپولیس وظیفشون رو انجام دادن . هیچ منتی نیست . اگر بخواهیم با ظاهر قضاوت کنیم کارش خوب بوده . شما مطمئن باش من به خاطر دستگیرشدنش خوشحال نیستم . از این ناراحتم که انسان ها چهقدر راحت گول میخورن .

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
انشالله این فصلدایی و مدیریت جدید بتونن حاشیه رو به حداقل برسونن تو تیم
من به لیگ اسیا خوش بینم با تیمی که داریم ابرو داری خواهیم کرد انشالله
پرسپولیس با این جوونا عالی میشه
من فک میکردم برای فصل بعد بازیکنامونو از دست میدیم
ولی فعلا که خوباشونو تا حدودی نگه داشتیم . اگه بمونن فصل خوبی رو توی لیگ قهرمانان داریم

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
من فک میکردم برای فصل بعد بازیکنامونو از دست میدیم
ولی فعلا که خوباشونو تا حدودی نگه داشتیم . اگه بمونن فصل خوبی رو توی لیگ قهرمانان داریم
دیگه کجا برن از تیمای پایتختی بهتر؟
الان میدونن پول اومده چترشون رو باز کردن

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
دیگه کجا برن از تیمای پایتختی بهتر؟
الان میدونن پول اومده چترشون رو باز کردن
به غیر از تیم های پایتختی میتونن برن لیگ های عربی بازی کنن ...
همین پول حلال مشکلاتمون شد:D

• Like

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
زنده باد پرسپولیس قهرمان

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
بی صبرانه منتظر خطخوردن اسم حقیقی دهنوی نوری صالحی هستم/انشالله نیلسون بمونه خلعت اکی شه بختیار یا حدادی بیان غریبی خانزاده برگردن

بالا