• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mehdi-021

Registered User
لایک‌ها
65
شهر*************یارهست در همین دیار<>شه رود
برادره من بزا اون تیم بخوره به تیمای بزرگ بعد میفهمن بازی یعنی چی بردن پیکانو ونفت مسجد سلیمان هنر نیس اگه تیم باشی باید سپاهانو ببری
ناز شصت ستاره بی چون وچرای فوتبال ایران اقای سردار قلعه نویی خانوادگی پرسپولیسی هستیم ولی از قلعه نوعی خوشم میاد چون مرده چون تیمشو با جذبه بار میاره استقلال به هر تیمی بخوره صافش میکنه نه این دایی پشت کوهی که الان شده شاخ اخه یکی نیست بهش بگه تو رو چه به مربی گری فقط یاد گرفته به داور توهین کنه

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
ممد نوری نهههههه اون افشین اسماعیل زاده ... من تا حالا اسمش نشنیده بودم . امیدوارم دیگه هم نشنوم .
افشین بازیکن خوبیه ولی بدترین زمانه ممکن دایی تعویضش کرد و جای نوری که داشت عالی بازی میکرد اورد دو تا تعویض دایی میتونیم بگیم عامله شکست بود و شاهکار مستر سوشا اگه نیلسون بود دو تاشو در میاورد ,ولی از همه بیشتر مهاجما مقصرن که با وجود 7 تا موقعیت 100% هیچکدومو گل نکردن والا نوبره

mehdi-021

Registered User
لایک‌ها
65
نامرده کسی که از ایی حمایت کنه تو این تاپیک هرطور شده قبل بازی دربی این مردکو باید اخراجش کنن حتی اگه شده رحیمی و دارو دستش گدایی کنن پولشو بندازن جلوش بره شرش کم شه که داغ دل هواداره

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
ناز شصت ستاره بی چون وچرای فوتبال ایران اقای سردار قلعه نویی خانوادگی پرسپولیسی هستیم ولی از قلعه نوعی خوشم میاد چون مرده چون تیمشو با جذبه بار میاره استقلال به هر تیمی بخوره صافش میکنه نه این دایی پشت کوهی که الان شده شاخ اخه یکی نیست بهش بگه تو رو چه به مربی گری فقط یاد گرفته به داور توهین کنه
داداش منتظری یه چی بشه بزنی تو سر تیمه خیلی قلعه نویو دوس داری برو طرفدار استقلال شو اینجام پست نده اعصاب مارو خورد نکن

• Like
Reactions: usl

mehdi-021

Registered User
لایک‌ها
65
این بی غیرتا باید دایی رو اخراج کنن تیمو حداقل بدن دست فرکی یا کریم با این ادم عقده ای لج باز یه دنده به جایی نمیرسیم که هیچ دسته دو هم در انتظارمونه

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
یکم شعورو شخصیت داشته باش تو شرایط حساس خود زنی نکن ببین زیره پستتو کیا لایک کردن یعنی باید بری بمیری ولی اینطور پستو ندی

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
قصد توهین ندارم ولی آدمو مجبور می کنن .آخه یه آدم چقدر می تونه شاس باشه. با اون تعویضاش فاتحه تیم رو خوند . اونم که از دروازه بان ..... تیم که هرچی زدن فقط خوابید . یه بد شانسی هم اون توپی بود که زد به تیر - این تیم با این وضع تو این لیگ فک نمی کنم از نیمه دوم درآد

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
هرچی حرفه مفتیه داری باره تیم میکنی خیلی بدت میاد از تیم برو طرفدار یه تیم دیگه شو والا

• Like

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
مهم اسم نیست امیر عزیز .. مهم اینه که تیم رقیب با بازیکن های معمولی ولی با یه مربی خوب و برش دار الان ببین چه نتایجی میگیره ... فرکی بهترین گزینه بود بهترین های پرسپولیس باید بیرون باشن این آقا با فامیلش پاشن بیان...

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
مهم اسم نیست امیر عزیز .. مهم اینه که تیم رقیب با بازیکن های معمولی ولی با یه مربی خوب و برش دار الان ببین چه نتایجی میگیره ... فرکی بهترین گزینه بود بهترین های پرسپولیس باید بیرون باشن این آقا با فامیلش پاشن بیان...
علی جان اینجاجای تعریف از تیمای دیگه نیس اینجا تاپیک پرسپولیسه این اقام داره با این پستاش بقیه رو تحریک میکنه

• Like

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
پرسپولیس خسته هنوز از باخت ننشسته
دل هواداراش رو یکی یکی شکسته

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
دايي: تراکتور ابدا يک امتياز هم حقش نبود

احمق ماییم و بس ...

mehdi-021

Registered User
لایک‌ها
65
داداش منتظری یه چی بشه بزنی تو سر تیمه خیلی قلعه نویو دوس داری برو طرفدار استقلال شو اینجام پست نده اعصاب مارو خورد نکن
ببین رفیق حرف حق زورتون نیاد میدون چیه بیشتر از این پست من حرفاوشکلکهای شما که خنده میزارین تو مخ میره شما هم شادی بعد باخت تیممونو پیش خودتون نگه دار تا اینکه بیایی بنویسی نوری فلانو شانص فلانو بعدشم اسمیلی شاد بزاری

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
علي لابي گفته بهترين بازي پرسپوليس توى اين چند سال بود :| خخخخخ چقدر جوكه اين بشر ، گمشو بيرون ديگه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دايي: تراکتور ابدا يک امتياز هم حقش نبود

احمق ماییم و بس ...

تا جایی که من یادم میاد شاید اشتباه کنم آقا صادق شما جزو سینه چاکان علی دایی بودی . نمیدونم شاید اشتباه کنم .

mehdi-021

Registered User
لایک‌ها
65
یکم شعورو شخصیت داشته باش تو شرایط حساس خود زنی نکن ببین زیره پستتو کیا لایک کردن یعنی باید بری بمیری ولی اینطور پستو ندی
درست صحبت کن عاق پسر با کی کار داری زنگ طبقه بالارو بزن من الان داغم کاردیمم کنی خون ازم درنمیاد به پرو پام نپیچ به خودم مربوطه من چی مینویسم دیگه هم نوشته های منو کوت نکن

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
ببین رفیق حرف حق زورتون نیاد میدون چیه بیشتر از این پست من حرفاوشکلکهای شما که خنده میزارین تو مخ میره شما هم شادی بعد باخت تیممونو پیش خودتون نگه دار تا اینکه بیایی بنویسی نوری فلانو شانص فلانو بعدشم اسمیلی شاد بزاری
این خنده ها تلخه ,مث شما نیستم که پستمو استقلالی جماعت لایک کنه خدا روشکر انقد حقیر نشدم که پست بدم به نفع اون تیم ک لایکم کنن

• Like
بالا