• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
دايي: باخت امروز خواست خدا بود

یکی از دوستان لطفا ترجمه کنه به زبان فوتبال روز ...
الان خارجیا بعد باخت میگن : با عرض معذرت از زبان انگلیسی God's Will Be Lose
مرم از خنده ... همیشه وقت تنگ دستی یادشون به خدا میوفته و بس ... وگرنه موقع برج سازی که خدایی در کار نیست ...

mehdi-021

Registered User
لایک‌ها
65
شهر*************یارهست در همین دیار<>شه رود
وای بقران خندم میگیره یعنی باختیمo_Oo_Oo_O:general112::general112::general112:
شوما وقتی که تیم میبازه خندهاتو جای دیگه ببر بکن باشه!!!دیگه پستهای منو کوت نکن و اگه حق گفتن من بهت توهین میکنه بسوزو بساز ولی کوت نکن شما هم بدت نمیاد کل کل راه بندازی

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
حرف منطقی رو باید تایید کرد ... تشکر رو واسه همین گذاشتن ... استقلالی جماعت هیچ منعی واسه زدن لایک نداره ... شما هم تشریف بیارید توی تاپیک ما تمام پستامون رو لایک کنید ... اگه کسی از دستت ناراحت شد :)

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
این خنده ها تلخه ,مث شما نیستم که پستمو استقلالی جماعت لایک کنه خدا روشکر انقد حقیر نشدم که پست بدم به نفع اون تیم ک لایکم کنن
داداش من به نظر شما و بقیه دوستان احترام می ذارم . این دوستمون حرف بدی نمی زنه . حقیقت رو می گه . ما هممون پرسپولیسی هستیم ولی تو این لیگ ، چند بار استقلال دقیقه 90 به بعد بازی رو به نفع خودش تموم کرد ؟ باید بپذیریم که مربی استقلال مربی موفق هست و مدیران به فکر اصلاح ساختار و انسجام تیم باشن

mehdi-021

Registered User
لایک‌ها
65
این خنده ها تلخه ,مث شما نیستم که پستمو استقلالی جماعت لایک کنه خدا روشکر انقد حقیر نشدم که پست بدم به نفع اون تیم ک لایکم کنن
دیگه پستهامو کوت نکن بزار ساکت بمونیم اکی!!!
شما اصلا زورو ول کن مارو !!!
شکلکهات که خندتم درمیاره باعث دراوردن حرص منه طرفداره افتاد!!!

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
تا جایی که من یادم میاد شاید اشتباه کنم آقا صادق شما جزو سینه چاکان علی دایی بودی . نمیدونم شاید اشتباه کنم .
سینه چاک کسی نیستم غیر از خدا و پدر و مادرم ...
مواقعی پیش میاومد که شایسته تحسین بود ولی همیشه اونو در حد پرسپولیس ندونستم و نخواهم دونست ...
حتی اون زمانی که دوسال پشت سر هم جام حذفی آورد گفتم این جام ها از زهر تلخ تره ... چون تا ابد با همینا باید رو دوش ما باشه و مانور بده ...
....
کسی منکر خود علی دایی و افتخاراتش نیست ... منتهی الان مقطعی هست که چوب خشک هم بهتر از این آقا حواب میده ...
وقت رفتن شده شهریار !!!

mehdi-021

Registered User
لایک‌ها
65
دايي: باخت امروز خواست خدا بود

یکی از دوستان لطفا ترجمه کنه به زبان فوتبال روز ...
الان خارجیا بعد باخت میگن : با عرض معذرت از زبان انگلیسی God's Will Be Lose
مرم از خنده ... همیشه وقت تنگ دستی یادشون به خدا میوفته و بس ... وگرنه موقع برج سازی که خدایی در کار نیست ...
خواست خدا این نیست خواست خدا اینه که تو 10 دیقه 10 نفره بازی 2هیچ باخته رو 3 بر 2 ببری اونجا خدا زد تو سر غرور مظلومی ولی تویی که شیطانو دستشو بستی وهیم ذکر اهل بیتو میاری خدا ازنت نگذره بدرد مبتلاشی اقای دایی تو مگه فرشته ای که میفهمی خواست خدا بوده ببازی باید به مثل تو گفت لعنت واه دل طرفدار ریشتو بسوزونه که مغروریو از رو نمیری خدا لعنت کنه هرکیو که از این شخص مغرور خودبین دفاع میکنه

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
دیگه پستهامو کوت نکن بزار ساکت بمونیم اکی!!!
شما اصلا زورو ول کن مارو !!!
شکلکهات که خندتم درمیاره باعث دراوردن حرص منه طرفداره افتاد!!!
چرا سوتی دادی داری الکی شلوغش میکنی ,اونی که حرص در میاره اینکه یه استقلالی بیادو پستتو تایید کنه نه اسمایل من گرفتی یا نه؟؟؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یکی مثل ادینیو اونطوری گل میزنه
یکی هم مثل ممد نوری تک به تک رو میزنه بالا
فوتبال همش به تاکتیک یا شانس نیست
کیفیت بازیکنا هم تاثیر گذاره

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
خواست خدا این نیست خواست خدا اینه که تو 10 دیقه 10 نفره بازی 2هیچ باخته رو 3 بر 2 ببری اونجا خدا زد تو سر غرور مظلومی ولی تویی که شیطانو دستشو بستی وهیم ذکر اهل بیتو میاری خدا ازنت نگذره بدرد مبتلاشی اقای دایی تو مگه فرشته ای که میفهمی خواست خدا بوده ببازی باید به مثل تو گفت لعنت واه دل طرفدار ریشتو بسوزونه که مغروریو از رو نمیری خدا لعنت کنه هرکیو که از این شخص مغرور خودبین دفاع میکنه
اااااا ن بابا پرسپولیسی هستی شما؟!!!

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
حرف منطقی رو باید تایید کرد ... تشکر رو واسه همین گذاشتن ... استقلالی جماعت هیچ منعی واسه زدن لایک نداره ... شما هم تشریف بیارید توی تاپیک ما تمام پستامون رو لایک کنید ... اگه کسی از دستت ناراحت شد :)
حال میکنیا ! :دی
دیگه مطمئن شدم یه روز خوب نمیاد ... داش مصطفی ادامه بدین ...

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اینجاش قشنگه ...

امروز تازه پرسپولیس، پرسپولیس شده بود که متاسفانه نتیجه را واگذار کرد

من به تیمم اعتقاد دارم. پرسپولیس چند سالی بود که اینطور بازی نکرده بود!

خواب دیده ؟؟

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
فک کنم قبل بازی یه ته استکانی چیزی میزنه ...
ای کاش بعد باخت ها میومد مثل استیلی میگفت غلط کردم ... لامصب رو که نیست ...

mehdi-021

Registered User
لایک‌ها
65
چرا سوتی دادی داری الکی شلوغش میکنی ,اونی که حرص در میاره اینکه یه استقلالی بیادو پستتو تایید کنه نه اسمایل من گرفتی یا نه؟؟؟
ببین من نوشابه تهرانو خوردم میدونی چیه تو هنوز زوده بخوایی واسه من ابو گل الود کنی من بچه جوادیه تهرانم مار خوردم افعی شدم به شما ربطی نداره من پست میزارم چی مینویسم احترام خودتو نگه دار گرچه از لهنت معلومه هنوز تو دوران راهنمایی درس میخونی و درحدی نیستی که من بخوام باهات کل کل کنم

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
آقا مهدی یه ذره داری تند میریا ... همه به یه نوعی ناراحتن دیگه بیخیال حالا ...

mehdi-021

Registered User
لایک‌ها
65
آقا مهدی یه ذره داری تند میریا ... همه به یه نوعی ناراحتن دیگه بیخیال حالا ...
علی اقا من که خدمت این دوستمون عرض کردم ول کن مارو ولی ایشون مثل اینکه تو این شرایط دامیخواد گیر بده به ما از این زورم میاد که میگه من دنبال لایکم تو این شرایط دلو دماغخندیدن ندارمولی بهتره ببینین تقریبا باهم عضو شدیم ایشون چقد لایک داره من چقد ارم مشخص میکنه کی دنبال لایکه خوب من افتخار میکنم به اسطوره های شهرم اونم اینکه باهاشون هم منطقه ای هم هستم عشم پروین پنجعلی قلعه نوعی و... هست الانم چیزی نگفتم حرف حقه دیگه این همه بازیکن انصافا هرکدومشون یه ستاره هستن دست ادمی افتاده که لیاقت نداره ادم حرسش میگیره دیگه

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
استاد علي دايي با تعويض هاش پرسپوليس رو بازوند بد ميگه خواست خدا بود
بي غيرت بي وجدان لااقل بگو اشتباه خودم بود...
يسري ميان از شانس و از بازيكناي بي كيفيت حرف ميزنن در حاليكه اون مربي هست كه بايد بازي بگيره از بازيكن
ممد نوري اگه رفته بود استقلال تا الان بهترين بازيكن ليگ شده بود
حقيقي رو ببينيد چقدر افت كرده
خلعتبري توي پرسپوليس فقط اسمش توي زمين بود
توي سپاهان...
تمريناتي كه ميده ، بازي بدون تاكتيك و بي هدف ، باعث ميشه بازيكنا هم كيفيت شون بشه در حد دسته دو
خداروشكر ده سال هم توي تيم باشه بازيكناش رو نميشناسه
شما خريد هاي پرسپوليس و استقلال رو مقايسه كن
بگذريم... هرچي بگيم بازم كمه ، آخر سر يه عده ميگن شانس يه عده ميگن بازيكن
همون روزي كه دوباره اومد گفتم باز يه دوسالي نبايد اميدي به پرسپوليس داشت...

Sent from my iPhone using Tapatalk

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
[
ببین من نوشابه تهرانو خوردم میدونی چیه تو هنوز زوده بخوایی واسه من ابو گل الود کنی من بچه جوادیه تهرانم مار خوردم افعی شدم به شما ربطی نداره من پست میزارم چی مینویسم احترام خودتو نگه دار گرچه از لهنت معلومه هنوز تو دوران راهنمایی درس میخونی و درحدی نیستی که من بخوام باهات کل کل کنم
ببین آقای نوشابه خور اینجا تاپیکه پرسپولیسه فقط همینو بفهم,شخصیت شما رو هم در حدی نمیبینم ک کل کل کنم باهات

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
شعر نگو داداش
3 چهار نفر امثال شما هستین فقط منتظر نتایج بد تیمین بیاین پست بزارین رو مغز ماها راه برین چه تیم میبره تو سر تیم میزنین چه تیم میبازه تو سر تیم میزنین

چرا؟

چون از دایی بدتون میاد

خب فیلسوفا ما خوشمون میاد؟

این بازی مربی فرض کنید وجود نداشت بازیکن دال وقتی زمینی ژوزه هم بیرون باشه دستی دستی میتونه توپو گل کنه
به یه چی ایراد بگیرید بگیم بابا شما فوتبالی هستین تیم 50 تا موقعیت داشته گیر دادین به اون دایی مشنگ یه ذره بازکنارو مقصر نمیگیرید
متاسفم برای هوادارایی که الگوشون شادیشون تیم رغیبه
تکون میخورن هی فلان تیم فلان تیم
همین شماها هستین که باعث میشین خیابانی انقدر پروح گستاخ بشه با اسم پرسپولیس شوخی کنه
شوما وقتی که تیم میبازه خندهاتو جای دیگه ببر بکن باشه!!!دیگه پستهای منو کوت نکن و اگه حق گفتن من بهت توهین میکنه بسوزو بساز ولی کوت نکن شما هم بدت نمیاد کل کل راه بندازی

بالا