• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
این دغاغله رو اصلا نزارن تمرین کنه والا ما انقد توی این زمینای خاکی و روی اسفالت بازی کردیم اندازه اینا مصدوم نشدیم دیگه کش اومدن کشاله هم شد مصدومیت:confused:
فرستادنش خوزستان...

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
کارت معافیت سربازی حسین ماهینی باطل شد

در لیست 13 نفره ای که از سوی اداره **** وظیفه مبنی بر اینکه کارت پایان خدمت آنها باطل اعلام شده است، نام حسین ماهینی دیده می شود و این خبر دیروز به علی دایی رسید.
پیش از این و تا قبل از بازی پرسپولیس با صبای قم این خبر به اردوی سرخپوشان رسیده بود، اما ماهینی به مربیان تیمش اطمینان داد که مشکل سربازی اش در حال حل شدن است. دو روز قبل از بازی پرسپولیس و تراکتورسازی وکیل ماهینی به مسئولان باشگاه پرسپولیس خبر داده بود که بازی مذکور شاید آخرین بازی ماهینی برای پرسپولیس باشد.
طبق اعلام سازمان لیگ 13 بازیکنی که کارت پایان خدمت آنها باطل شده، نمی توانند در لیگ بازی کنند و ماهینی یکی از این نفرات است.

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
نعیم بهزادی ؛ بازیکن جدید پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس خواهان بازگشت نعیم بهزادی به تمرینات سرخپوشان شد. بعد از شکست تلخ پرسپولیس مقابل تراکتورسازی و عملکرد نه چندان خوب افشین اسماعیل زاده هافبک تعویضی این تیم در این دیدار، دایی احساس کرده تیمش در خط هافبک نیاز به جذب یک بازیکن دارد.

نعیم بهزادی قبل از شروع فصل به مدت یک ماه در تمرینات سرخپوشان حضور داشت، اما در آخرین لحظه علی دایی نام او را وارد لیست نکرد تا اینکه او در حال حاضر از تصمیم قبلی خود ابراز پشیمانی کرده و خواهان جذب این بازیکن شده است.

این بازیکن زیر 23 سال سن دارد و مشکلی برای اضافه شدن به لیست پرسپولیس را نخواهد داشت. در تمرین صبح امروز پرسپولیس بهزادی حضور داشت و احتمال اینکه نام او طی روزهای آتی به لیست سرخپوشان اضافه شود زیاد است. پست بهزادی هافبک میانی است، جایی که یکی از نقاط ضعف پرسپولیس در فصل جاری به شمار می رود.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ماهینی پرید:eek::eek::eek:رسما سقوط کردیم حالا جای حسین این خانزاده .... میاد:mad::mad::mad:
خانزاده هم که رفته برا آسیا
حیف شد ماهینی خیلی خوب داشت کار میکرد قشنگ تو حمله ها بال کمکی بود
علی عسگرو به احتمال زیاد میزاره جاش چون تجربه بازی تو این سمتو داره
کلا برفنا رفتیما
صادقیان اونطوری
کفشگری یه بازی در میون تعطیل
دغاغله تعطیل
رضا نوروزی پنچر
هادی نوروزی باطل
علی عسگر هم که تازه برگشت
تو یه مورد فقط میتونم بگم بدبخت دایی شانس هم نیاورده (خانزاده هم که رفته):D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
هدایتی: حاضرم پولادی را برگردانم

وای چقدر من حرفای این یارو رو میخونم حال میکنم هرچقدر هم دروغ بگه چیزایی رو میگه که هوادار خوشش میاد یه ذره رحیمی این حرفارو یاد بگیره:general208:
بیا پرسپولیسو بخر کلا راحتمون کن ببینیم چیکار میکنی گرچه از تو هم آبی گرم نمیشه فکر کنم

راستی اینکه 1 ماه دیگه کلا سرخ آبی مزایده گذاشته میشن راسته؟ یعنی باز وسط بازی ها حاشیه؟...

Alura

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
همه معافیت جعلی ها که پرسپولیسی در اومدن!
فقط این دوپینگیه هم پرسپولیسی باشه دیگه جنسمون جوره.

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
هدایتی: حاضرم پولادی را برگردانم

وای چقدر من حرفای این یارو رو میخونم حال میکنم هرچقدر هم دروغ بگه چیزایی رو میگه که هوادار خوشش میاد یه ذره رحیمی این حرفارو یاد بگیره:general208:
بیا پرسپولیسو بخر کلا راحتمون کن ببینیم چیکار میکنی گرچه از تو هم آبی گرم نمیشه فکر کنم

راستی اینکه 1 ماه دیگه کلا سرخ آبی مزایده گذاشته میشن راسته؟ یعنی باز وسط بازی ها حاشیه؟...

30 میلیون هواداریم نفری 10 هزار تومن بدیم تیمو میخریم:D:D

پ ن: من و @Benchmarker و @kyle و عموم ، هفته ای دوبار میریم حموم

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

masodd

Registered User
لایک‌ها
724
امروز مصاحبه کاویانپور رو میخوندم.میگفت از زمان برانکو میخواستند فوتبال رو از حالت دو قطبی خارج کنند

و اصفهانی ها هم سهم داشته باشند.شما الان تو لیگ و فدراسیون میبینید که چقدر اصفهانی ریخته اونجا

وگرنه انتخاب آقای رحیمی برا چی بود؟؟؟ کجای دنیا طرفدار تیم رقیب میاد میشه مدیر عامل یه باشگاه پرطرفدار؟؟

آقای رحیمی هیچ تعصبی نسبت به پرسپولیس نداره چون طرفدار سپاهانه.بخدا اگه تیم سقوط هم بکنه باز

رحیمی خوشحاله.پارسال به لطف هدایتی بود که قسط های خلعتبری رو به عجمان میداد.

خادم و رحیمی و گودرزی دارن سناریوی نابودی پرسپولیس رو پیاده میکنند.

تمام کارها برنامه ریزی شده ست.تا صدای من طرفدار در نیاد اینا به بازی کثیفشون ادامه میدن

اینم متن مصاحبه حامد کاویانپور

http://isport.ir/fa/content/70906/ک...وازدهم-شوند-اما-کریمی-در-این-تیم-خداحافظی-کند

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

حمايت عجيب يک مدير از اسپانسر بد قول پرسپوليس/دو حامي مالي بزرگ پشت در سرخ ها

یک هافبک بوسنیایی در راه پرسپولیس
آی نفستون دراد ایشالا. زودتر بخرید جونمون رو به لبمون رسوندین

124857_344.jpg

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
امروز مصاحبه کاویانپور رو میخوندم.میگفت از زمان برانکو میخواستند فوتبال رو از حالت دو قطبی خارج کنند

و اصفهانی ها هم سهم داشته باشند.شما الان تو لیگ و فدراسیون میبینید که چقدر اصفهانی ریخته اونجا

وگرنه انتخاب آقای رحیمی برا چی بود؟؟؟ کجای دنیا طرفدار تیم رقیب میاد میشه مدیر عامل یه باشگاه پرطرفدار؟؟

آقای رحیمی هیچ تعصبی نسبت به پرسپولیس نداره چون طرفدار سپاهانه.بخدا اگه تیم سقوط هم بکنه باز

رحیمی خوشحاله.پارسال به لطف هدایتی بود که قسط های خلعتبری رو به عجمان میداد.

خادم و رحیمی و گودرزی دارن سناریوی نابودی پرسپولیس رو پیاده میکنند.

تمام کارها برنامه ریزی شده ست.تا صدای من طرفدار در نیاد اینا به بازی کثیفشون ادامه میدن

اینم متن مصاحبه حامد کاویانپور

http://isport.ir/fa/content/70906/کاویانپور-زمان-بلاژویچ-و-برانکو-نسخه-استقلال-و-پرسپولیس-را-پیچیدندبلاژویچ-گفت-سرمربی-بارسا-را-می-آورمانگلیس-نروا-هواداران-پرسپولیس-حاضرند-دوازدهم-شوند-اما-کریمی-در-این-تیم-خداحافظی-کند

من سالهاست دارم اینو فریاد میزنم... هرجا که تونستم گفتم و نوشتم. حالا تازه حرفش در اومده... سناریویی که از روزنامه "جهان فوتبال" متعلق به "مهدی تاج" استارت خورد و عادل فردوسی پور هم همه جوره به این سناریو خدمت کرد... و نتیجه اش سقوط همه جانبه فوتبال ایرانه...

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
ماهینی رفت !! این یکی از ارزو هام بود...:دی
البته اگه جاش یکی رو داشتیم بهتر بود اما اونقدر این ادم یادمه که اعصاب منو داغون کرده که هرجوری باشه از رفتنش خوشحالم...
دو سال پیش سوتیش رو یادتونه تو جام حذفی ؟
بازیش هم در حد گوز...توپو میگیره راست راست میدوئه و بعد لو میده ! دقیقا یه چیز تو مایه های معدنچی هست این ماهینی..
واقعا باز داره ابرو ریزی میشه به لطف اونایی که میخواستن پرسپولیس اینجوری بشه..
قهرمانی که پریده...فقط امیدوارم جزو 3 تیم اول بشیم..

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
راستی این باخت به تراکتور رکوردمون رو هم از بین برد:(
بعد از 18 ماه و 542 روز و 22 بازی که تو ازادی شکست نخورده بودیم باختیم...
فصل قبل هم تنها تیم بدون شکست تو خونه بودیم...:(

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
ماهینی رفت !! این یکی از ارزو هام بود...:دی
البته اگه جاش یکی رو داشتیم بهتر بود اما اونقدر این ادم یادمه که اعصاب منو داغون کرده که هرجوری باشه از رفتنش خوشحالم...
دو سال پیش سوتیش رو یادتونه تو جام حذفی ؟
بازیش هم در حد گوز...توپو میگیره راست راست میدوئه و بعد لو میده ! دقیقا یه چیز تو مایه های معدنچی هست این ماهینی..
واقعا باز داره ابرو ریزی میشه به لطف اونایی که میخواستن پرسپولیس اینجوری بشه..
قهرمانی که پریده...فقط امیدوارم جزو 3 تیم اول بشیم..
نه داداش ماهینی بهترین دفاعه راسته مثله اینه که بگیم چون نیلسون یه دونه زاویه بسته خورد دیگه بدرد نمیخوره نه داداش ماهینی تو حمله و هم تو دفاع خیلی کمک و وزنس برای تیم دیدی که بازیای اول نبود دو تا گل از همون ناحیه خوردیم و با خانزاده سمته راستمون کلا فلج میشه تازه تا الانم ماهینی یکی با سانترش و یکم با پرتابه دستش مارو به گل رسونده در کل ماهینی هر چی باشه غیرتش بهتر از این پولادی نامرده

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بیخیال باخت و کوفت
وقتی شانس نداشته باشی بقیش دیگه مهم نیست گور باباش
مهم اینه که این روزها میگذره کلی خاطرات به فراموشی سپرده میشه ولی 16 شهریور 52 به یاد موندنیه . . . حالا هی بکش زیرش

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
خدا کنه راست باشه هر چند هر شایعه ای تو این سالهای اخیر شده زودی به حقیقت پیوسته ولی در مورد تیمی که دوست و دشمن دارن نابودش میکنن کمی بعیده به هر حال بزارید دلمون خوش باشه ! ما که لوک خوش شانس نداریم که
اسپانسر پرسپولیس به دنبال مربیان سرشناس ایتالیایی /مانچینی ، زنگا ،زاکه رونی یا اسپالتی؟

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
علی دایی خدایه شانسه ...
بازی بعد با نفت مسجد سلیمان تو آزادی ... اینو نزنه فک کنم خودش بره ... اگه هم زد که دیگه دوتا بازی دیگه برا خودش خریده و این وسط ما هوادارا ماییده میشیم و بس ...

بالا