• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
الان تیمه ما نه بازیکن میخاد نه اسپانسر نه سرمربی و نه هیچی
فقط الان تنها نیازمون یه رمال و جادوگره که طلسمو بشکنه;)آدم وقتی میبینه اون توپا گل نمیشه خود به خود به اینچیزا معتقد میشه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
نفت پدر اون تیمو هفته پیش درآورد فکر کنم تیم دایی منجیش بشه این هفته

masodd

Registered User
لایک‌ها
724
امیدوارم این مردک اصفهانی هرچه زودتر گورشو گم کنه بره.البته دایی هم باید بره

چون دایی مربی بزرگی نیست.البته من با اومدن مربی خارجی مخالفم.تو این برهه زمانی اگه یه مربی خارجی بیاد

چون با جو تیم آشنا نیست.ممکنه دیگه اصلا تیم نتیجه نگیره.بنظرم الان بهترین گزینه برا پرسپولیس فرکیه

تیم هم نداره.راحت میاد تو پرسپولیس.اما بقرآن دایی مخش در حد مورچه هم نیست.مردک میدونست که ما

هوادارا امسال توقعمون زیاده و تیم تو آسیا هم هست.اما الان به فکر بازی ساز افتاده.

من دعا میکنم دایی بره.بازی باز با نفت هم ببریم دردی دوا نمیکنه.چشمون رو باز رو حقایق بستیم

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
نه داداش ماهینی بهترین دفاعه راسته مثله اینه که بگیم چون نیلسون یه دونه زاویه بسته خورد دیگه بدرد نمیخوره نه داداش ماهینی تو حمله و هم تو دفاع خیلی کمک و وزنس برای تیم دیدی که بازیای اول نبود دو تا گل از همون ناحیه خوردیم و با خانزاده سمته راستمون کلا فلج میشه تازه تا الانم ماهینی یکی با سانترش و یکم با پرتابه دستش مارو به گل رسونده در کل ماهینی هر چی باشه غیرتش بهتر از این پولادی نامرده
نه داداش.دیدی بازیشو؟
از کی تا حالا توپ لو دادن شده وزنه بودن برای تیم؟؟ تو هر بازی به خصوص توی حمله وقتی این ماهینی عین اب خوردن لو میده نمیبینی چه فشاری میاد به تیم؟
بازیکن غیرت نداشته باشه اما دو زار بازی کنه واسه تیم سگش میارزه...نه این یارو که یادمه پر کرده بود دنیا رو که بابا بزرگش پرسپولیسیه!!

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
نه داداش.دیدی بازیشو؟
از کی تا حالا توپ لو دادن شده وزنه بودن برای تیم؟؟ تو هر بازی به خصوص توی حمله وقتی این ماهینی عین اب خوردن لو میده نمیبینی چه فشاری میاد به تیم؟
بازیکن غیرت نداشته باشه اما دو زار بازی کنه واسه تیم سگش میارزه...نه این یارو که یادمه پر کرده بود دنیا رو که بابا بزرگش پرسپولیسیه!!

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
داری اشتباه میکنی ها ماهینی بازی قبل خیلی خیلی خوب کار کرد چندتا موقعیت فقط سر نفوذای ایشون بدست اومد
یادتون نره ماهینی بیچاره وقتی اومد پرسپولیس که تازه داشت تو تیم ملی از خسرو حیدری جلو میفتاد که با اومدنش پیش ما کلا تعطیل شد
در اینکه بازیکن خراب کن هستیم هیچ شکی توش نیست:D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بابا خوشگل پدرمون رو دراوردی...

8878_999.png

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

هرگونه پست طعنه و توهین آمیز و کل کل رو فقط و فقط ریپورت کنید. به جای اینکه اینجا گله گذاری کنید یا جواب بدید... این برای nامین بار. هرگونه پاسخ دادن به این پست ها حکمش مشابه همه. گفتم که بعدا گله نکنید...

پاینده باشید

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,628
درود

هرگونه پست طعنه و توهین آمیز و کل کل رو فقط و فقط ریپورت کنید. به جای اینکه اینجا گله گذاری کنید یا جواب بدید... این برای nامین بار. هرگونه پاسخ دادن به این پست ها حکمش مشابه همه. گفتم که بعدا گله نکنید...

پاینده باشید
پست ما هم پاک شد. شرمنده قوانین رو نمی دونستم.

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453

اخ که چه اعصابی از من خراب شد
گل به خودیو زده بود اینم توپ رو هر دروازه ای میرفت میگفت حامد لک توپو میگیره
این مکانی مام دو بازی واسمون بازی کرد دوتا گل به خودی زده تا حالا
واقعا از خرید های موفق فصله

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ایمون زائد حماسه دیگری آفرید !

چالش سطل آب یخ ایمون زائد که پرویز مظلومی رو هم دعوت میکنه :D

http://varzeshvideo.com/?p=283
ای خدا این بشر اصلا نامبر وانه:p
دعوت-ایمون-زاید-از-مظلومی-به-چالش-آب-یخ

راستی تولد دختر کوچولوی جادوگر آسیا علی کریمی رو هم به تموم طرفداراش تبریک میگم ایشالا براش خوش یمن باشه...

Last edited:

Red_Fox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
178
سلام به دوستان گلم
یک مدت بدلیل مسافرت و مشغله کاری نبودم از امروز هر چند کمتر اما هستم خدمتتون : )

Red_Fox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
178
چندتا گزارش و خبر

یک خبر خوب برای جادوگر اینکه علی اقا بابای یک دختر خوشگل شد این سومین فرزند علی کریمی هست

داشتم تو پستهای قبلی نظرات دوستان را میخواندم که دیدم حرف از حضور محمود فرکی کردن باید بگم امروز کرانچار سرمربی سپاهان خیلی بی صدا از سمت خودش استعقا کرد
و از فرکی به عنوان جانشین احتمالی ایشون اسم برده میشه

یک امار هم راجب خط دفاعی متزلزل پرسپولیس اینکه امسال تا اینجای کار با 9 گل خورده یکی از بدترین خطهای دفاعی لیگ را داریم که تنها صبا نفت مسجد سلیمان و را اهن بیشتر از ما گل خوردن
یاد دفاع رویایی پارسال بخیر...

Last edited:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
دوستان چند لحظه پیش یه جا خوندم اسپانسر میخواد مانچینی رو بیاره واسه مربیگری
مقداری خندم گرفت ولی ظاهرا بحث جدیه

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
دوستان چند لحظه پیش یه جا خوندم اسپانسر میخواد مانچینی رو بیاره واسه مربیگری
مقداری خندم گرفت ولی ظاهرا بحث جدیه
این خبر که دیروز گذاشتم
بعد 2 ساعت انواع اقسام تکذیباشم اومد
آخرشم دیگه به قطع همکاری با اسپانسر نزدیک شد:D

داشتم تو پستهای قبلی نظرات دوستان را میخواندم که دیدم حرف از حضور محمود فرکی کردن باید بگم امروز کرانچار سرمربی سپاهان خیلی بی صدا از سمت خودش استعقا کرد
و از فرکی به عنوان جانشین احتمالی ایشون اسم برده میشه
به نظرم به احتمال قوی کرانچار به خاطر تیم ملی داره کنار میکشه بو کفاشیان میاد...

بالا