• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
این نحو از برکناری به جای این که راهگشا باشد کاملا بر عکس آتش حواشی را شعله ور تر خواهد کرد.

درخشان سابقه مربی گری پرسپولیس را داشته ولی آن روزهای پرسپولیس با این روزهایش تومنی هفتصنار توفیر دارد. خیلی بعید می دانم که درخشان بتواند این حواشی و جو را کنترل کند. اول از همه بازیکن ها هستند که معلوم نیست چقدر از درخشان تمکین می کنند. درخشان هم که طبعا در صورت نتیجه نگرفتن خواهد گفت این تیم را او نبسته و هواداران نباید انتظار زیادی داشته باشند!

الان هواداران پرسپولیس در سکوها منتظر کوچکترین لغزش کادر فنی جدید هستند ...

باید تاسف خورد اول از همه به حال پرسپولیسی که به دست یک سری آدم های غیر فوتبالی به این روز افتاده و بعد هوادار مغمومی که در بساط شان جز عشق و علاقه - بدون چشمداشت - به باشگاه محبوب شان چیزی نیست ...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بازیکنا شارژ مالی بشن با سیاسی هم راه میان چه برسه درخشان
هنوز هیچی نشده شایعه شده امروز سیاسی یه سری پرداخت بدهی بازیکنارو امروز انجام داده!!!

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
سلام آقای مرتضی با کلیت حرفتون موافقم اما همون هواداری که شما میگی منتظر لغزش کادرفنی هست میشه بگین تو این 7 هفته کجا بودن با این بازی های درخشان ...؟ علی دایی هیچی نداشت از اول هم نباید میومد یک آدم خودرای که با اون قرار داد ترکمنچای ... البته هوادار داره این آقا سر تمرین امروز بعضیا نشستن کنارش گریه کردن با اون برادرش ... آقا بس کنید حمایت از این فرد رو این آقا از سالی که قهرمان شدیم چه سرمربی چه غیر از اون همیشه بدبختی داشتیم با این فرد ... اگر قرار ببازیم با یه مربی به غیر از این عزت ببازیم شرفش بیشتر . هواداری که از این به بعد بگه علی دایی ... در این باشگاه رو باید تخته کنن . این آقا انقدر پر رووووئه میگه 3 تا بازی آسون داره خب معلومه میبره آخه بابا تو بازی آسون نداشتی ؟ تیمو به یه جا رسوندی تشتک سازی دریای خزر هم میاد برای برد ما ... .

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
*****‌فرد: گزینه مربیگری در پرسپولیس هستم/ چرا نباید درخشان سرمربی شود؟
قد قدای اینارو باعث شدین حالا بشنویمممم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

خوشحال تر از ممد سیبیل دیگه امشب وجود نداره:p
12.jpg

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
الان رفتم ویدئو ورزش 3 اعتراض رو دیدم یه مشت ... اجیر کرده اومده میگن علی دایی ... اینا چرا انقدر تعدادشون زیاده اینا از کجا میدونستن امروز قراره این اتفاقا بیوفته .:) چهقدر نوچه ...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
الان رفتم ویدئو ورزش 3 اعتراض رو دیدم یه مشت ... اجیر کرده اومده میگن علی دایی ... اینا چرا انقدر تعدادشون زیاده اینا از کجا میدونستن امروز قراره این اتفاقا بیوفته .:) چهقدر نوچه ...
هر کی از دایی حمایت کنه میشه اجیر کرده!؟
خودم به ضخصه تنفر خاصی ازش دارم ولی این نظرها هم گوزشعره دیگه!
مثه همین قضیه بعد بازیهای مربی هاست! میبرن تاکتیکشون بوده! میبازن داول!
حمایت هم همینجوری شده! اگر ازش حمایت کنن میشن بر حق! اگر بر ضد باشن میشن اجیرکرده و خط گرفته!

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
آدم اگر یه ذره عقلشو به کار بندازه بنر های یاشاسین علی دایی رو ببینه یا همون تعداد آدم رو ببینه برای دیدن تمرین و عکسهای خودجوش شهریارتون که معلوم نیست اینا چه جوری سبز شدن یهو و خودشون رو مالک باشگاه میدونن ... میفهمه که کی باند داره ... خدا وکیلی هم نگین ما متنفریم ازش چون کاملن از پست هایی که میذارین معلومه . راستی گریه بادیگاردش هم بهش اضافه کنین .

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
ﮐﺎﺭﻧﺎﻣﻪ ﺩﺭﺧﺸﺎﻥ ﺣﻤﯿﺪ ﺩﺭﺧﺸﺎﻥ ﺩﺭ ﻟﯿﮓ ﺑﺮﺗﺮ :

ﺳﻘﻮﻁ ﺑﺎ ﭘﯿﮑﺎﻥ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﯾﮏ
ﺳﻘﻮﻁ ﺑﺎ ﺷﺎﻫﯿﻦ ﺑﻮﺷﻬﺮ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﯾﮏ
ﺳﻘﻮﻁ ﺑﺎ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﺗﺒﺮﯾﺰ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﯾﮏ
ﺍﺧﺮﺍﺝ ﺍﺯ ﺩﺍﻣﺎﺵ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺳﻘﻮﻁ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﯾﮏ

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
سلام آقای مرتضی با کلیت حرفتون موافقم اما همون هواداری که شما میگی منتظر لغزش کادرفنی هست میشه بگین تو این 7 هفته کجا بودن با این بازی های درخشان ...؟ علی دایی هیچی نداشت از اول هم نباید میومد یک آدم خودرای که با اون قرار داد ترکمنچای ... البته هوادار داره این آقا سر تمرین امروز بعضیا نشستن کنارش گریه کردن با اون برادرش ... آقا بس کنید حمایت از این فرد رو این آقا از سالی که قهرمان شدیم چه سرمربی چه غیر از اون همیشه بدبختی داشتیم با این فرد ... اگر قرار ببازیم با یه مربی به غیر از این عزت ببازیم شرفش بیشتر . هواداری که از این به بعد بگه علی دایی ... در این باشگاه رو باید تخته کنن . این آقا انقدر پر رووووئه میگه 3 تا بازی آسون داره خب معلومه میبره آخه بابا تو بازی آسون نداشتی ؟ تیمو به یه جا رسوندی تشتک سازی دریای خزر هم میاد برای برد ما ... .

سلام برادر علی عزیز

من فوتبالی به قضیه نگاه می کنم. این که علی دایی فوتبالیست از علی دایی مربی قابل تر بوده را قبول دارم؛ او برای کامل شدن و پختگی بیشتر در بحث مربی گری و اداره بازی های سخت و رو کردن نقشه های جدید و افکار تهاجمی و همینطور دفاع تیمی و ... هنوز راه طولانی دارد؛ با این وجود به عقیده من پاشنه آشیل آسیب پذیری پرسپولیس و از دست رفتن شخصیت واقعی آن، تحمل کم مجموعه هواداران است، شما همین درخشان را که به هر طریق سرمربی شده خوب در چند هفته آتی مورد بررسی قرار بدهید، ببینید آیا هوادار پای پاخت او می ایستد؟ ...

بارها این نکته اشاره شده که رمز موفقیت باشگاه هایی مثل سپاهان و استقلال در سال های اخیر، ثبات بیشتر در عرصه مدیریت و همچنین در عرصه فنی و هدایت تیم بوده؛ قبول کنیم که ما در این زمینه ضعیف بوده ایم. این نقطه ضعف بزرگ را باید پذیرفت. این تعویض های مکرر در مکرر نمی گذارند "تیم" تشکیل بشود، تیم شدن در یک "پروسه" و زنیجره ای از عوامل مهم هست که اتفاق می افتد؛ اما بعد از آخرین قهرمانی در لیگ برتر، پرسپولیس چقدر به این معنا یعنی "تیم شدن" نزدیک شده؟ بر عکس هر روز در حال تکه تکه شدن و دگردیسی و دور شدن از اصل خود است ...

شاید یکی از خصوصیات مثبت دایی برای ادامه راه پرسپولیس انتخاب یک سری بازیکن جوان (عالیشاه، صادقیان، عباس زاده و طارمی ...) بود که بتوانند با تثبیت در تیم شاکله جدیدی درست کرده و نهایتا آینده بهتری را برای پرسپولیس رقم بزنند. اما این سرمایه گذاری طبعا نیاز به زمان دارد.
شما ببینید همین پرسپولیس این فصل چه بلاهایی سرش آمد: رضا نوروزی و مهدی دغاغله هنوز نیامده مصدوم شدند، صادقیان هم که محروم شد ... به اینها اضافه کنید چند نفر از وزنه های مهم فصل گذشته را هم که از تیم جدا شدند ... طبیعی است که مشکلات چند برابر شده و کنترل و مدیریت مجموعه و نتیجه گیری اش سخت می شود.

حالا شما خواهید دید که از فردا اظهار نظر خودی ها (= پیش کسوتان) درباره این تغییر و تحول چه خواهد بود ... متاسفانه "تشتت آراء" هم در بین هواداران و هم قدیمی های پرسپولیس بیداد می کند، هر کسی برای خودش سازی می زند و تز خاصی ارایه می کند ...

در نهایت:
تا زمانی که در بر روی این پاشنه (= نداشتن ثبات مدیریتی و هدایت فنی) می چرخد - که صد البته دخالت نابجای سیاسیون و آدم های بی ربط دیگر! در این باره نقش کلیدی دارد - نباید به نتیجه گیری اش خوش بین بود ...

Last edited:

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
این تغییر به نظرم باید انجام میشد ولی نه به این شکل. دوست داشتم محترمانه تر برخورد میشد. به قول دایی هیچ کجای دنیا اینطوری مربی رو برکنار نمیکنند.
در مورد این یارو "سیاسی" یکم ازش میترسم فکر میکنم برای خرید پرسپولیس دندون تیز کرده و داره از الان پایه های خودشو محکم میکنه. در مورد جانشین دایی هم به نظرم باید ببینیم چکار میکنه شاید تو تیم ما موفق باشه.
پرسپولیس توی همه ابعاد تک بوده چه قهرمانی و چه حواشی اینم یه نمونه ش
یه جورایی حس میکنم بعضی بازیکن ها عمدا بد بازی میکردند تا دایی استعفا بده اما نداد و این شد که دیدیم. حالا بازیکن ها میشن بهترین های لیگ.
میشه به درخشان تا نیم فصل فرصت داد بعد در موردش قضاوت کرد. ولی فکر نکنم هواداران دایی بزارند راحت کارش رو بکنه.

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
به نظر من فقط و فقط باید هدایتی تیم رو بخره. امیدوارم که این اتفاق بیفته و از شر این سیاسی آشغال راحت شیم

ahmad.33

Registered User
لایک‌ها
953
اي كاش شنبه مربي رو عوض ميكردند و يكشنبه مربي جديد رو انتخاب ميكردند
دلم فقط براي پنجعلي بزرگ پرسپوليس ميسوزه
اميدوارم سرپرست نگهش دارند
نيمدونم چرا ما پرسپوليسيها متحد نيستيم هيچ وقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درخشان هم يك روز صبر ميركد بعد ميرفت درفشيفر
البته پيشكسوتهاي پرسپوليس همه راضي بودند دايي بره
آخه محمد دايي يا غلامپور.........................

ahmad.33

Registered User
لایک‌ها
953
برد 3 بر صفر مقابل استقلال ويك پرسپوليس تهاجمي در سال 73
اگه تيم آرامش بگيره مطمئن هستم ايشون ميتونه ركورد قلعه نويي رو بزنه و استقلال رو شكست بده
فقط نحوه انتخاب درخشان تو اين شلوغي قشنگ نبود بايد 2 هفته پيش ميآمد
درخشان بدون تعصب تو مربيگري يك سر و گردن بالاتر از دايي هست
در تیرماه 1373 به جای ولادیسلاو بگوویچ سرمربی پرسپولیس شد. او در دو دوره هدایت پرسپولیس را برعهده داشت و در این دو دوره در 26 بازی با سرخپوشان صاحب 18برد، 5 مساوی و3 باخت شد.
از بهترین نتایج او در دوره مربیگری کسب عنوان دوم آسیا با تیم ملی نوجوانان و پیروزی با تیم پرسپولیس برابر تیم های استقلال 3 ـ صفر، ذوب‌آهن 6 ـ1، شاهین بوشهر 10 ـ 1 و پاس 5ـ2 بوده است

ﮐﺎﺭﻧﺎﻣﻪ ﺩﺭﺧﺸﺎﻥ ﺣﻤﯿﺪ ﺩﺭﺧﺸﺎﻥ ﺩﺭ ﻟﯿﮓ ﺑﺮﺗﺮ :

ﺳﻘﻮﻁ ﺑﺎ ﭘﯿﮑﺎﻥ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﯾﮏ
ﺳﻘﻮﻁ ﺑﺎ ﺷﺎﻫﯿﻦ ﺑﻮﺷﻬﺮ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﯾﮏ
ﺳﻘﻮﻁ ﺑﺎ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﺗﺒﺮﯾﺰ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﯾﮏ
ﺍﺧﺮﺍﺝ ﺍﺯ ﺩﺍﻣﺎﺵ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺳﻘﻮﻁ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﯾﮏ

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
والا تا چند وقت پیش ما میگفتیم سریع چند نفر می اومدن میگفتن شما باعث شدین سطح توقع ها پایین بیاد الان تشک سازی رشت هم برا برد جلو پرسپولیس بازی
میکنه جالبه الان شما میگی پرسپولیس نتیجه نگیره با این مهم هم نیست بعد کسی چیزی نمیگه
الان پس سطح توقع پایین بیاد موردی نداره دیگه

من کجا نوشتم اگر تیم با درخشان نتیجه نگیره ایراد نداره ؟ حرفم اینه که باند داخل زمین ، روی سکو و مطبوعاتی دایی محاله بذارن تیم نتیجه بگیره و دراین مقطع استفاده از مربی مثل دنیزلی فقط به سوختن مربی جدید منجر میشه
اگر قراره مربی بسوزه درخشان گزینه معقولتریه تا دنیزلی و کراچار
مربی های بهتر فقط زمانی باید بیان روی نیمکت که فضای مطبوعات و سکوها سالم شده باشن . مربی باهوش باشه خودش از پس بازیکنای باندبازش برمیاد ، مثل آری هان که انصاریانو کشید کنار بهش گفت ببین حواسم بهت هست ، توی هربازی دو سه تا سوتی تیم بر باد ده میدی ، حالا یا توان فنیت همینه یا از عمد اینکارو میکنی و هرکدوم این دوتا باشه دیگه توی تیم من جا نداری ! مربی درست حسابی باشه از پس بازیکنش برمیاد اما سکوها و مطبوعاتو نمیتونه کاریش کنه
دیروز همه دیدیم چه خودجوش دم درفشی فر تظاهرات شد . دفاع از کدوم بازی خوب ؟ کدوم برد غرور انگیز ؟ کدوم مقام قابل افتخار ؟ هفت بازی و ده امتیاز اختلاف با صدر چیزی نیست که ملت بخاطرش کفن پوش بشن دم درفشی فر ، داستان خیلی واضحه . خیلیا با نحوه اخراج دایی موافق نیستن اما وقتی نتایجو میبینن دلشون نمیاد برن شعار یا مرگ یا علی دایی سربدن .
از اونطرف فقط ورزش3 رو ببینید متوجه میشید که تیم مطبوعاتی دایی حتی دیروز در اوج غافلگیری هم کارشو شروع کرد و وای به روزهای آینده
درخشان مزد مصاحبه هایش را گرفت
فرکوش آتیش پاره
درخشان به آرزویش رسید
و ...
اصلا همینکه می نویسن پرسپولیس سه تا بازی آسون درپیش داره یعنی ذهنو دارن آماده می کنن که اولین مساوی -باخت که بماند- فاجعه س و باید کادرفنی رو کله پا کرد . کدوم بازی آسون ؟ تیم دایی بازی آسون نداشت ، تشتک سازی ممسنی رو هم با بدبختی یک هیچ میبرد الان که رفتن همه بازیا راحت شدن ؟
بهرحال روزهای بدی توراهه و مدعیان تعصب تیمی نمیذارن تیم روی خوش ببینه ، این وسط هواداری این و اون سرشون به زنده باد و مرده باد گرمه ، بینوا هوادارای پرسپولبس
زنده باد پرسپولیس و پرسپولیسی

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
کاری به برکناری دایی ندارم ولی نحوه برکناری خیلی زشت بود. میتونستن خیلی شیک و مجلسی اوایل هفته اعلام کنن که هیئت مدیره به این نتیجه رسیده که کادر فنی باید تغییر کنه و بعد از اعلام حکم رسمی به دایی و بقیه کادر فنی، از روز بعد از رفتن کادر فنی قبلی، کادر فنی جدید سر تمرین حاضر بشه. کاری که در همه دنیا انجام میشه. سپاهان هم تغییرات داشت ولی اینهمه جنجال و هیاهو نداشت چون عرف رو انجام داد و احترامها رو حفظ کرد. البته از آدم احمقی! مثل سیاسی بیشتر از این انتظار نیست که چند وقت پیش گفت من علاقه ای نداشتم بیام پرسپولیس! اوایل هفته گفت از علی دایی حمایت میکنیم و دیروز اون جنجال رو بپا کرد.
فقط امیدوارم پای اینجور آدمها هرچه زودتر از پرسپولیس کوتاه بشه چون کسی که خودش علنا میگه من علاقه ای نداشتم بیام پرسپولیس و با بی میلی اومدم! کسی که برای عدم موفقیت تیم و رسیدن به اهداف شخصیش البته با همکاری جناب استیلی! سنگ اندازی میکنه تا با بازیکنهای ملی پوش تمدید نکنن و تیم ضعیف تر بشه، کسی که با اسپانسر هماهنگه که تا وقتی تغییرات باب میلش انجام نشده پول بحساب باشگاه واریز نشه و چکش پاس نشه و از اونطرف یهو دیروز هم چک اسپانسر پاس میشه، هم مبلغی به حساب بازیکنها ریخته میشه، هم زمزمه های برگشت پولادی شنیده میشه! این آدم فقط به فکر منافع شخصی خودش هست و بهیچ وجه دلش واسه پرسپولیس و طرفداران پرسپولیس نمیسوزه. این آدم نباید هیچ جایگاهی توی پرسپولیس داشته باشه چه برسه به رییس هیئت مدیره!! امیدوارم تماشاگرها تمام تمرکز و نیروشون رو بذارن روی این مردک تا هرچه زودتر شاهد خروجش از پرسپولیس باشیم کاری که با کامبوزیا کردن. مشکل بزرگ پرسپولیس بنظر من سیاسی و باندش هستن.
کادر فنی هم نتایجش خوب نبود و برکنار شدن ولی چه بهتر که آداب حفظ میشد و این برکناری مثل همه برکناریها بدور از جنجال و بی احترامی انجام میشد.

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221
جادوگر اسم دخترش را انتخاب کرد – تشکر کریمی از هوادارانش

rX1410290762-550x550.jpg

علی کریمی دقایقی قبل با گذاشتن این عکس روی اینستاگرام، از اسم دخترش که تازه به دنیا آمده، رونمایی کرد و برای هوادارانش نوشت: سلام دوستان عزیز، خدایا شکرت بابت همه چیزهایى که به من عطا کردى. از شما دوستان هم ممنونم بابت کامنتهاى تبریکتون!❤️
به این نکته باید اشاره داشت که هیما به معنای بانوی عاشق است. علی کریمی دو پسر هم به نام های آوش و هیرسا دارد.

nA1410290762-550x550.jpg

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221
به نظر من دو تا راه حل بیشتر نداره این تیم
یا هدایتی این تیم رو بخره
یا مایلی کهن مربی تیم بشه
تمام!!!

بالا