• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
خدايا دايي رو چه جوري گنده كردن بعضيا !

خدا رو شكر كه رفت ... نه ببخشيد
خدا رو شكر كه انداختنش بيرون !
اگه به رفتن بود كه هيچ وقت از اين كارا نميكرد ...

علي كريمي هم بر نميگرده ... مطمئن باشيد

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
ديروز ....

00991547.jpg

امروز ...

00991564.jpg

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
انشالله فردا که حتما میبریم بازیو هرچند تجربه والبته گذشته ی درخشانی نداره درخشان ولی مطمنم بهتر از دایی هستش چون حداقلش بخاطر اسم وابهت شخصی نیومده خودنمایی کنه از دایی به عنوان یه پرسپولیسی موفق تو دوران بازی یاد کردن خوبه نه اینکه تیم پر اوازمونو دستس بدیم که اخرش جز کوچیک شدن اعتبار شخص دایی و لتمه شدید به تیم ودل هوادار چیزی حاصل نشه .حالا که گذشت بهتره امیدوار به اینده باسیم بلکه بار درایت درخسان گل کنه و یه جوون تازه به تیم بده مطمنا با این ستاره هایی که داریم شدنیه نگین ستاره نییتن که غیر قابل قبوله گذشتن از بازیهای تک تک بازیکنامون غیر از یه تعداد محدودی که نباید باشن باقیشون خوبا واسه لیگمون

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk 4 Beta

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
ولی دقت کردید این بازیکن های نوجوانان پرسپولیس فقط از دایی حرف شنوی دارن؟
چون خودش آورده

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بفرمایید گفتم که بازی های مارو با اون تیم مقایسه نکنید نوبت بازی های امتیازی ما هم میرسه خب خداروشکر
دیگه نوبتی هم باشه نوبت پرسپولیسه این سه بازی رو همت کنیم برگشتیم به جدول اونم اساسی

Last edited:

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
انشالله فردا میبریم از همون استارت کار باید گربه رو دم هجله کشت درخشان باید هرکی از این بازیکنامونو که سنگ دایی رو بسینه بزنه تو نتفه خفش کنه هرکی میخواد باشه حتی پیام اگه طرف دایو بگیره و گند بازی دراره باید بارشو ببنده بره پرسپولیس جایه دستمال چیا نیست

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk 4 Beta

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
پول دارن میده میاد شعار بدن مثل امروز درفشی فر
اصلا به فکر تیم نیست
همون دقیقه اول گوشهامون با صدای علی دایی طرفداران و دشمنان بی صفت برای مسخره بازی پر میشه

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
درود بر این کلام...

سالهاست که اینطوریم... از پروین شروع شد. سلطان مالک الرقاب پرسپولیس که با نزدیکترین رقبای جایگاهش فاصله ای کیلومتری داشت. بعد از انقلاب، سلطان، پرسپولیس بود و پرسپولیس، سلطان. جواهر گرانقیمتی که ارزشی به اندازه همه عشق و احساس میلیونها قلب و چشم، پشت قباله اش بود... میلیونها تن آدم... میلیونها میلیون اعتبار و محبوبیت اجتماعی و میلیونها رای... سالهای آخر جنگ، وقتی ثبات به جامعه برمیگشت و چشمها باز میشد و مسایل روی واقعی خود رو نشون میدادن... زمانی که "رای" ارزشمند شده بود و بدست آوردنش، هدف...
اون سالها به صرف اینکه یه عکس 13در18 با ستاره های پاپتی پرسپولیس میداشتی، در چشم میلیونها تن آدم عزیز میشدی... خودی میشدی... برات سر میدادن با معرفتهای ناآگاهی که در آخرین روزهای نمایش معرفت در این کشور زندگی میکردن... همین شد سم مهلک نابودی پرسپولیس... اولین چشم طمع به جایگاه سلطان در سال 66 بود. اما سلطان بزرگتر از این حرفها بود... به یک سال نکشیده برگشت. در اوج عزت و اقتدار... بار دوم در سال 71... با معرفتها دیدن که هنوز بازیکنهایی از جنس استیلی و خاکپور هستن که وقتی سلطانشون رفت اونها هم نمونن (مقایسه کنید با ادعای عشق امروزیها و عملشون)... اقتدار سلطان رو شکسته بودن. هرچند سلطان سال 77 برگشت و روی اساس تیم عابدینی-استانکو بازهم آقایی کرد اما طمع کرده ها فهمیده بودن که برای تسلط بر پرسپولیس، باید نقطه اتکاش رو گرفت...
سیاستمدار نامدار انگلیسی جمله جالبی داره : " برای تسلط بر ملتها به دوچیز نیاز است، اقلیت خائن و اکثریت نادان". آنچه بعد از دوران سلطان (سال 81 به این سمت) بر پرسپولیس رفت، تجلی این جمله است... ساده است... تعداد سلطانها رو زیاد کنید. واژه اسطوره رو به گند بکشید. اقلیم هزار پادشاه بسازید. سلطان علی دایی، سلطان علی کریمی، سلطان فلان، سلطان بهمان... یکدستی هواداران پرسپولیس را بشکنید. بگذارید همه قرمز بپوشند اما فقط وقتی از تیمشان حمایت کنند که سلطان خودشان دستی بر آتش داشته باشد... و کردند... بانو CP-You بسیار عزیز دست بر درست ترین نقطه مشکل پرسپولیس گذاشت... تشتت هواداران... اینجا طرفداران علی کریمی (بهتر بگوییم متنفران علی دایی) اون دسته هوادار رو که دیروز اعتراض کردن اجیر شده و و و میدونن و طرفداران دایی طور دیگه. اونها همه قرمز میپوشن اما طرفدار پرسپولیس نیستن... طرفدار دایی، کریمی، حسن، حسین و هر کس دیگه ای هستن جز پرسپولیس.. دایی چی ها از فردا در ورزشگاه کاری میکنن تا اعتماد به نفس و روحیه تیم به کمترین نقطه برسه تا بگن دیدی دایی بهتر بود... کریمی چی ها از امروز دنبال کوچکترین نکته مثبت پرسپولیس هستن (که یحتمل پیش از این هم بود اما صلاح نبود دیده بشه) تا بگن دیدی دایی رفت تیم به کجا رسید؟
بیچاره پرسپولیس... بیچاره پرطرفدارترین تیم آسیا که این جمعیت بزرگ رو در متفرق ترین روزهای تاریخش میبینه... و چه لذت کثیفی میبرن دشمنانی که این روزها رو انتظار میکشیدن. و اونهایی که پایه گذار این سناریو بودن تا پرسپولیس به کمترین ارزش معاملاتیش برسه و بتونن همه پتانسیل برند و طرفدارش رو یکجا به جیب بزنن... اقلیتی خائن که اکثریت طرفداران نادان پرسپولیس رو به دنبال خودشون میکشن و به تنها چیزی که فکر نمیکنن اوج عشق و وابستگی بخشی از اون طرفدارهاست که کار بعضی رو حتی به ضایعه قلبی میکشونه.

دست بردارید از کوبیدن این تیم در لباس طرفداری. این طرفداری تهوع آوره... یا با این تیم نباشید و برید هرجا که سلطانتون رفت، یا اگر هستید و دل نمیسوزونید، دست کم زبان در کام بگیرید تا اعصاب باقی نمانده اون عده ای که پرسپولیس رو فقط برای خودش دوست دارن نه سلطانهای کذاییش، رنج کمتری از شما جماعت "خاله خرسه" ببرن...

پ ن : در مثل مناقشه نیست. اگر در این دلنوشته از ضرب المثل استفاده کردم، به مفهومش توجه کنید...
عالی بود علی آقا.
دوستان بیاییم بحث رفتن دایی و اومدن درخشان رو تموم کنیم و هممون امیدوار به بازگشت تیم محبوبمون، پرسپولیس به روزهای اوجش باشیم. انشاا... بازی فردا هم شروع بردها و سیر صعودی تیممون در جدول باشه.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اگه هوادارا یه ذره آرومتر باشن که من از اون اول دارم میگم ایشالا ما هم با حمید درخشان نتایج خوبی میگیریم . نمیخوام بگم این عالیه اما شوک به تیم بود ایشالا جواب میده روزای خوب برسه دل همه شاد بشه .

در مورد پست آتشینی که Armf گذاشتننن ... میخوام بگم طرفدارای علی کریمی نه بنری بودن و نه چیزی رو دیکته کردن پرسپولیسی هستن و افتخار هم میکنن .

Last edited:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
خدايا دايي رو چه جوري گنده كردن بعضيا !

خدا رو شكر كه رفت ... نه ببخشيد
خدا رو شكر كه انداختنش بيرون !
اگه به رفتن بود كه هيچ وقت از اين كارا نميكرد ...

علي كريمي هم بر نميگرده ... مطمئن باشيد

چرا دیگه تو تایپیک نمیای ... نظراتتو بیا همیشه بگو.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
آقا اون پستم اشتب بود 2.750 نبود 6800 بود

6 ميليارد و 600 ميليون تومان به اضافه 200 ميليون ...

ر
13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

7.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

این عکس چه قدر تحلیل داره؟:general304::general304::general304::general304:

آی ممد آی ممد حیف دوربین اونجا بود وگرنه سرتو میکرد تو ...
یه سوال دیگه برام پیش اومده
پس یعنی اون بازی های ممد سیبیل فیلم بوده دیگه اگه این راه بی افته دیگه ما به بازی ساز هم احتیاج نداریم خب

7.jpg

Last edited:

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
نتیجه بازی فردا با سرمربی گری درخشان چی میشه!!!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
کريمي: از درخشان ممنونم ولي خداحافظي ام از فوتبال قطعي است

منتظر اخبار سونامي در پرسپوليس باشيد

به این دو مصاحبه توجه کنید. اولی بعد از دومین باخت استقلال در لیگ چهاردهم و دومی بعد از اولین باخت پرسپولیس در همین فصل:

افجه‌ای: « فوتبال همین است و همیشه نمی‌توان پیروز شد اما مهم این است که بازیکنان ما تلاش کردند و من به همه آنها خسته نباشید می‌گویم. اگر مصدومان ما برسند شرایط عوض خواهد شد اما باید بگویم با یک نتیجه هم چیزی عوض نمی‌شود. باخت مقابل نفت چیزی از ارزش‌های ما کم نمی‌کند.»

سیاسی: «به نظر من باخت مقابل فولاد بسیار نفرت‌انگیز و ناراحت‌کننده بود. من از شما می‌پرسم چطور باید برای این باخت ناراحت نباشم؟ باور کنید اصلا حس و حال ندارم که بخواهم درباره هیچ چیز صحبت کنم. رحیمی در شرایط خاص حرکاتی انجام داده و باید بیاید از حرکات خود دفاع کند تا انشالله ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.»

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
من حرفم اینه بابا بیخیال بشید کی اومد و کی رفت
اگه فردا تیم اصلا بگو شانسی نتیجه بگیره بازم اونایی که الآن دارن درخشان رو میکوبن , به به و چه چه نمیکنن ؟!!
ما باسمون نام و عشق پرسپولیس مهمه حتی اگه ته جدول باشه
این عشق چیزیه که خیلی ها ندارنش ... اینو بگیر خواهشن و از تیم تو هر شرایطی طرفداری کن

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
اگه فردا تیم اصلا بگو شانسی نتیجه بگیره بازم اونایی که الآن دارن درخشان رو میکوبن , به به و چه چه نمیکنن ؟!!
این عشق چیزیه که خیلی ها ندارنش ... اینو بگیر خواهشن و از تیم تو هر شرایطی طرفداری کن

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
یک هفته من مسافرت بودم انگار برای تیم خیلی اتفاق های خوب افتاده آره ؟؟

چه بلایی داره سرمون میاد !!!!!!

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
تو برنامه ی ورزش و مردم امروز سیاسی رو دعوت کردن و فقط یه دقیقه به رحیمی وقت دادن تلفنی حرف بزنه ولی تو همون یه دقیقه سیاسی رو با خاک یکسان کرد:D دمش گرم

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
از نظر من همين حمايتهاي شخمي باعث شد از دو سال پيش كار به اينجا بكشه !
در هر شرايطي حمايت از تيم ؟ كي همچين حرفي زده ! كدوم منطقي اينو ميپذيره ؟ چون يه چيزي دوست داري در هر شرايطي ازش حمايت كني ! اونوقت اين حمايت اسمش هست يا حماقتي كه باعث نابودي يه چيزي ميشه !

بالا