• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
وقتی رو از حد بالا میزنه...

خادم: به هم ریختگی در باشگاه پرسپولیس به علت تعهدات جبران ناپذیر مدیریت قبلی است

بخاطر تعهدات مدیریت قبلی بود که لیست قراردادها شب عید رسانه ای شد. بخاطر تعهدات مدیریت قبلی بود که اسپانسر پول تمدید قرارداد سیدجلال و خلعتبری رو نداد. بخاطر نعهدات مدیریت قبلی بود که هافبک بازیساز نگرفتیم. بخاطر تعهدات مدیریت قبلی بود که اتفاقا بین هیات مدیره فعلی و همتاهای راه آهنی روابط خاصی وجود داره... ملت هم که...

و جوک روز :

اعتقاد خود من و وزارت ورزش بر این است که اخلاق را در مرحله اول مورد توجه قرار دهیم

همون مازیار ناظمی تون برای نقض این ادعای گزاف کافیه

Last edited:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
درخواست های جدید درخشان: 3 بازیکن + پولادی

ای جونم اینه اون چیزی که مردم بس گفتم یالا جون بکن جان مادرتون سریع جا به جا کنین بیارین بابا نیم فصل دیگه رسید ای بابا:general208:
ولی اگه باز پولادی رو بیارین .... تو روحتون اقا این بشرو نمیخوایم نمیخوایممممممممممممممممممممممممممممممم:general208::general208::general208::general208:

منتقمي: با برانکو مذاکره نکرده ايم/ درخشان هم نتيجه نگيرد در موردش تصميم گيري مي کنيم

اینارو:p
12589_246.jpg

Last edited:

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
توی این وضع ، حمایت از پرسپولیس یعنی دشمنی با پرسپولیس ................ الان وزارتخونه به خودش اجازه داده توی امور باشگاه دخالت کنه ، اگه در مقابل کاراشون واکنش نشون ندیم دو روز دیگه وزارتخانه به خودش اجازه میده کم کم به یک بهانه ای باشگاه رو منحل کنه

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
جلو همون دفتر وزارت ورزش و جوانان خب برن تجمع کنن دوتا شعار بدن
این وزیره خیلی دهن بینه تا یه چی بشه سریع فشار میاره رو خادم
همه این قضایا گفتن از اسپانسره چون اسپانسر جایگزین ندارن نمیتونن دخالت کنن
این هئیت مدیره هم کاملا چاکر نوکر اسپانسره
تیم افتاده دست کسی که فقط میخواست از برند پرسپولیس استفاده کنه
اول از همه باید هئیت مدیره عوض بشه دست اسپانسر کوتاه شه
بعد یه مدیر عامل درست حسابی دلسوز
بعد آخر از همه برن سراغ درخشان با یه گزینه خارجی خوب عوضش کنن
الان نباید اصلا درخشان تکون بخوره

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
هدایتی ... چرا میخواد راه آهن روبخره خب مردک یه خورده صبر کن بزارن این پرسپولیس بی صاحاب مزایده اینو بخر حداقل نصفشو بخر:general208:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
علی عسگر:

سلام،کسانی که ادعای غیرت می‌ کنید. کسانی که می‌ گویید اگر ما تعصب داریم اعتصاب کنیم و به خاطر علی دایی سر تمرین نرویم. یادم است در این 2 بازی اخیر در استادیوم علی دایی را هو کردید. منظورم همه هواداران نیستند اما تعداد زیادی بودید.چرا در شرایط سخت و روزهای بد تیم چیزی از حمایت تان از علی دایی نمی دیدیم؟ حالا نوشدارو بعد از مرگ سهراب شدید؟ غیرت به چی می‌ گویند؟

من 7 ساله در این تیم هستم. در این دو،سه سال اخیرتیم هایی بوده که پول بیشتری به من می‌ دادند ولی چون از بچگی در این تیم بزرگ شدم در پرسپولیس ماندم. نمی خواهم بگویم بازیکن خوبی هستم خیلی هم ضعیف هستم ولی این کار را کردم. حالا که علی دایی بعد از اخراج شدنش به رختکن می‌ آید ومی‌گوید از این به بعد با تمام وجود برای پرسپولیس بازی کنید. چرا بعضی ها می‌ خواهند کاسه داغ تر از آش می‌ شوند؟؟؟

علی دایی بخاطر عشق به پرسپولیس این حرف ها را زد. همه اسم ها می‌ آیند و می‌ روند ولی این پرسپولیس است که می‌ ماند.
در ایران شاید کمتر کسی مثل من علی دایی را دوست داشته باشد ولی وقتی علی دایی این حرف ها را می‌ زند یعنی پرسپولیس از خودش مهم تر است.
من حمید علی عسگر بازیکن پرسپولیس و عاشق علی دایی مثل تمام این سال ها با تمام وجود برای پرسپولیس بازی خواهم کرد چون در مکتب علی دایی پرورش یافتم و او به ما وجدان معرف یاد داده..

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
علی عسگر:
نمی خواهم بگویم بازیکن خوبی هستم
این حرفشو خوب گفته
یعنی توی این سالها انقدر تیممون خر تو خر شده که بازیکنهای ضعیف هم اومدن داخلش سالها موندگار شدن حقوق مفت گرفتن

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
نوکرم:p
عشق منه ها نبینم دیگه کسی به سیاسی جونم چیزی بگه:general601:

سیاسی حیا کن پرسپولیسو رها کن
یو اس ال حیا کن. این تاپیکو رها کن:D:D
چیشد نظرت 186 درجه نسبت به 30یاc برگشته؟؟؟

• Like
Reactions: usl

ahmad.33

Registered User
لایک‌ها
953
آقا دايي خوب يا بد رفته داره كم كم هم ميره پيكان
اين بچه بازي ها چيه
بزاريد درخشان كارش رو بكنه
بس كنيد ديگه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
زمانی: خادم فرق بین توپ فوتبال و والیبال را نمی‌داند/ او کاربلد بود، پرسپولیس به این روز نمی‌افتاد

نکته : . من از مجلس هفتم با خادم هستم و اکنون که به عنوان معاون پارلمانی وزارت ورزش انتخاب شده بداند که ممکن است حرف‌هایی بزنم که نباید بزنم. او خودش می‌داند چه کاری کرده است.

پ ن : درباره پرسپولیس، ما هم میدونیم چه کرده... از شب عید سال پیش...

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
فقط یک کلام رسما به فنا رفتیم جمیعا الفاتحه

url.jpg

ur.jpg

الان علی دایی شده گواردیولا و داداشش کاپلو. ملت دارن میزنن سرشون که ای داد..محمد دایی چه جواهری بود

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
سیاسی حیا کن پرسپولیسو رها کن
یو اس ال حیا کن. این تاپیکو رها کن:D:D
چیشد نظرت 186 درجه نسبت به 30یاc برگشته؟؟؟
چیکار کنیم خب دو فردا دیگه سیاسی مدیر عامل هم میشه
پس فقط باش ازش حمایت کرد
قول داده بازیکن بیاره:p

برنامه 90 هم شده قوز بالا قوز اگه 1 درصد ارومتر شده باشه شرایط با پخش 90 دوباره همه چی جون میگیره دوباره اتیشای زیر خاکستر شعله میکشه

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
یه دوستی ( نیو یوزیر) به بنده پخ داده "در زمانی که پرسپولیس 3-0 استقلال را در سال 76 شکست داد ، حمید درخشان سرمربی پرسپولیس بود" ایشون به بنده اعتراض کردن که چرا گفتم "الان هرکی از تیم حمایت کنه دشمن هست" خب جوابشون رو همینجا میگم ولی چون پخ بوده اسمشو نمیگم .... اگه خودش خواست کوت کنه

نیو یوزیر گرامی ! اولا اگه اون اطلاعاتت از ویکی پدیا نبوده باشه ، پس حتما یادت میاد اریگو ساکی هم یک زمان مربی بهترین تیم تاریخ بود ! اما بعدش از خیلی جاها اخراج شد!! چون دانش مربی گریش منسوخ بود . حالا حمید درخشان هم یکی مثل این آقا . بیست سال پیش به استقلال سه تا گل زده .... دلیل نمیشه الان هم شیوه ی مربی گریش جواب بده
چند سال پیش در مورد پروین دیدیم شیوه ی قدیمیش (علی عصغری) دیگه جوابگو نبود پس یا باید میرفت دنبال علم نوین مربی گری یا باید فوتبال رو میبوسید میزاشت کنار چون فوتبال امروز دیگه مثل قدیم نیست که همه فقط بزنن زیر توپ تا شاید شانسی برسه مهاجم اون هم شانسی بزنه گل کنه
دوما در شرایطی که تیممون داره ، باید فقط اعتراض کنیم تا به مسئولین (وزارت ورزش) بفهمونیم این تیم چهل میلیون صاحب داره و حق ندارن هر کاری دوست داشتن انجام بدن و هیچکس (آدم پولداری مثل سیاسی) حق نداره اینقدر مفتضحانه واسه پرسپولیس تصمیم بگیره
بعدشم اگه الان اعتراض نکنیم مطمئن باش کم کم مسئولین به فکر منحل کردن پرسپولیس هم میفتن (ولی فکر کنم قبل از منحل کردن ، به یه بهانه ای تیم رو میفرستن دسته اول) دیگه اون موقع اعتراض کردن بی فایده است

بالا