• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,161
جالبه بخدا
تا دیروز ایشون می گفت روم نمیشه بگم پرسپولیسی هستم و...
همش انتقاد و...
و حالا

shahrivar_2311.jpg

pouyasony

Registered User
لایک‌ها
253
جالبه بخدا
تا دیروز ایشون می گفت روم نمیشه بگم پرسپولیسی هستم و...
همش انتقاد و...
و حالا

shahrivar_2311.jpg
به خدا هيچ تيمي مثل تيم ما اين پيشكسوتاي عوضي رو نداره فقط به فكر منافع خودشون هستن يكمم ميگذشت ميگفت من اصلا پرسپوليسي نيستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: usl

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,628
بازم دام دایی گرم قسمت سوم قراردادشو که فکر کنم 3میلیارد بود بخشید.
با هیچکدوم از کاراش از جمله اخلاق و مربیگیرش موافق نبودم ولی با این کارش نشون داد عاشق پرسپولیسه.
کسی که مازاراتی سوار می شه و مثل پیکان 57 سال به سال کارواش نمی برتش سه میلیارد براش سه میلیونه...دلت نسوزه داداش...
دلت برای بازیکنای با غیرت پرسپولیس بسوزه که سال ها مفتی برای پرسپولیس بازی کردن نه ایشون که اومده بود اتوبوس رو تو عوارضی نگه داشته بود پولش رو بگیره!
موندم چی بگم، انتظار داشتید 3 میلیارد به خاطر باخت جلوی ملوان، تراکتور سازی و... هم بگیره این آقا؟
فقط به فکر منفعت خودشونن...
درسته مدیر پست داده ولی دیگه کم محبتی نکنید اینهمه
پنجعلی دنبال منافع خودشه؟ کسی که یه عمر برای پرسپولیس بازی کرده زمانی که خبری از پول گنده هم نبوده...
منم بازیکن یا مسئولِ تیمی بودم که سال به سال نمی باخت و بعد میومد کیسه گل ملوان، تراکتور، فولاد و... می شد از تیمم اعلام برائت می کردم.

Last edited:

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
نام : حمید درخشان
سابقه بازی در پرسپولیس 14 سال
تیم شهرداری تبریز رو 17 جدول تحویل گرفت 11 جدول تحویل داد
تو پیکان هم عملکردش متوسط بود ، نیم فصل 6-7 جدول بودن ، تو تهرانم پرسپولیس و استقلال جفتشونم برد
ایشون جزو معدود مربی هاییه که تا حالا به استقلال نباخته و تو اکثر تیمهایی که بوده استقلال رو برده اعم از پرسپولیس و پیکان و داماش
تو داماشم هواداران داماش مربی بومی میخواستند (توی برنامه ی 90 در سالهای پیش یادمه که با هوادارا مصاحبه کرده بودن) میگفتن تیممون در اصل استقلال رشته و این چون پرسپولیسیه نمیخواهیمش

پ ن :: به نظرم درحال حاضر گزینه دیگه ای برای سرمربی گری نداشتیم . شخصا که مطمئنم حمید درخشان تا آخر نمیمونه

user132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
خدا لعنت کنه هواداری رو که بجای نگرانی برای پرسپولیس نگران اشخاص محبوبش هست!! +30

• Like

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
اقا روده بر شدم از سوال برنامه نود:D
برکناری علی دایی با لگد و انتخاب حمید درخشان

برکناری علی دایی با مهربانی و
انتخاب مربی دیگر

ادامه کار با علی دایی

user132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
دوستان بزنید برنامه 90 رحیمی پته ی همشونو ریخت رو آب و داره میریزه ......

• Like

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
نه به اون هیکل گنده نه به این صدای جوجه اصلا قیافش و صداش به هم نمیخوره:D خداییش اصلا صحبت هیچ کدومشون با هم نمی خونه ولی سیاسی ته ارامشه ها:general711:

• Like

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
دم خروس از عجب جایی زد بیرون اما!!!سیاسی پاشده رفته با مایلی کهن در مورد وضعیت پرسپولیس صحبت کرده و ازش مشورت گرفته!!!!:eek::eek: عجبا

captain_malaki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
584

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
قطعات مثل پازل کنارهم چیده میشن... از اعتراض به شنود در جلسه با خادم (توسط مازیار ناظمی) تا اعلام ریز قراردادها و به هم ریختن تیم (بازهم توسط ناظمی) تا انتخاب جهت دار اعضاء هیات مدیره... تا شرط وزیر برای نبودن دایی (مربی که قرارداد داشت و برداشتنش دست کم تبعات مالی به همراه می آورد) تا شل کن سفت کن اسپانسر گمنامی که باعث پریدن آسهای فصل گذشته شد... تا مصاحبه های پیاپی و اعصاب خرد کن رئیس هیات مدیره... تا قول دادن و زیر قول زدن (بابت صبر تا پایان هفته) تا صحبت با مربیهای دیگه بدون اطلاع مدیرعامل و و و در نهایت گل ماجرا مشورت با مایلی کهن درباره دایی...

خیلی سخت جانی پرسپولیس... خیلی... و سخت جانی تو ریشه در عشق میلیونها انسان به تو داره... تا کور شود هرآنکس که تاب تحمل وجود تو رو نداره...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
کسی که مازاراتی سوار می شه و مثل پیکان 57 سال به سال کارواش نمی برتش سه میلیارد براش سه میلیونه...دلت نسوزه داداش...
دلت برای بازیکنای با غیرت پرسپولیس بسوزه که سال ها مفتی برای پرسپولیس بازی کردن نه ایشون که اومده بود اتوبوس رو تو عوارضی نگه داشته بود پولش رو بگیره!
موندم چی بگم، انتظار داشتید 3 میلیارد به خاطر باخت جلوی ملوان، تراکتور سازی و... هم بگیره این آقا؟
امثال شماها باعث بدختی این روزا هستین
چشمتون رو همه چی بستین فقط به مخالفت با یه شخص میپردازین حتی اگه تیم خار خفیف بشه
اسم پرسپولیس شده بازیچه دست
از رو هوا چرا حرف میزنین
خود همین رویانیان اومد گفت دایی وقتی فهمید خونمو گذاشتم برا بانک یه هزاری بر نداشت
خود همین دایی اومده الان نصفشو بخشیده
دایی بد عوضی مافیا...
هر چی کی هست تموم کن این مسخره بازی هارو دیگه چیزی که درسته رو زیر سوال نبر یه مشت حرفای صد من یه غاز
عکس روز قبل ماشینشو نگاه عکست توش می افته سر یه روز ماشین اون شکلی شده چه حرفایی در میارین اخه یه ادم بد خب
ولی مگه شما اون دنیا ندارین؟این همه حرف میسازید؟ خودم عکس ماشین یارو رو گذاشتم. ماشینش سر یه روز اینطوری شده
چی ها شما میسازید اخه. چی ها میسازید

درسته مدیر پست داده ولی دیگه کم محبتی نکنید اینهمه
پنجعلی دنبال منافع خودشه؟ کسی که یه عمر برای پرسپولیس بازی کرده زمانی که خبری از پول گنده هم نبوده...
منم بازیکن یا مسئولِ تیمی بودم که سال به سال نمی باخت و بعد میومد کیسه گل ملوان، تراکتور، فولاد و... می شد از تیمم اعلام برائت می کردم.
شما اول یه آب بخور یه کم خبر بخون یه ذره آگاهیتونو افزایش بده متوجه شو در مورد کی حرف میزنیم
بعد بیا داستان بباف
عزیز خوردبین گفته من شرم میکنم پرسپولیسی هستم حالا دو روزه اومده سرپرست شده
ما در مورد خوردبین حرف میزنیم نه پنجعلی مهربون
اصلا تو pt نیستی شما انگار

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
گفته يه ميليارد نقد ميدم على دايي رو بردار!!
رحيمي به مراجع قانونى هم گفته و اين بشر هنوز سر کاره!!
يه بز هم اينا رو بشنوه ميفهمه چه خبره تو مملکت!!

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,628
شما اول یه آب بخور یه کم خبر بخون یه ذره آگاهیتونو افزایش بده متوجه شو در مورد کی حرف میزنیم
بعد بیا داستان بباف
عزیز خوردبین گفته من شرم میکنم پرسپولیسی هستم حالا دو روزه اومده سرپرست شده
ما در مورد خوردبین حرف میزنیم نه پنجعلی مهربون
اصلا تو pt نیستی شما انگار
شرمنده اینو نمی دونستم.

Last edited:
  • Like
بالا