• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
کلا تو خوروندن در این ممکلت استاد تمام داریم. یکیو میخورونن که همه این شرایط رو داشته باشه و از خودشون باشه
ولی من موندم این کمیته انضباطی با اون همه اعضای یول براینر یکی از کشور دیگه سر تا پاشونو قهوه ای نمود کجا تشریف داشتن !
فحاشی های تو اهواز و تبریز رو نمیشنون
سوارخ کردن پیشونی رو نمیببنن
این ها چطور موجوداتی هستند که معلوم نیست حس شنوایی و بیناییشون رو گاه به گاه فقط و فقط فوکوس میکنه تو پرسپولیس . . .
بابا شتر عقده ایه ولی کلی خاصیت داره شما که بی خاصیت محضید و سزا نیست بهتون بگم کینه شتری دارید.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
کلا تو خوروندن در این ممکلت استاد تمام داریم. یکیو میخورونن که همه این شرایط رو داشته باشه و از خودشون باشه
ولی من موندم این کمیته انضباطی با اون همه اعضای یول براینر یکی از کشور دیگه سر تا پاشونو قهوه ای نمود کجا تشریف داشتن !
فحاشی های تو اهواز و تبریز رو نمیشنون
سوارخ کردن پیشونی رو نمیببنن
این ها چطور موجوداتی هستند که معلوم نیست حس شنوایی و بیناییشون رو گاه به گاه فقط و فقط فوکوس میکنه تو پرسپولیس . . .
بابا شتر عقده ایه ولی کلی خاصیت داره شما که بی خاصیت محضید و سزا نیست بهتون بگم کینه شتری دارید.
طرف پارسال تو بازی ملوان اعضای بدنش! رو به تماشاگر تعارف میکنه! انگار نه انگار! تو بازی خارج از ایران بازیکن انگشت اشاره اش!! رو به هوادار نشون میده، انگار نه انگار. اونوقت در مورد پرسپولیس باید حواسشون جمع باشه که خدایی نکرده چون قانون رعایت نشده، نرن جهنم!!
پ.ن: پیشنهاد من اینه که یک کتاب قانون برای پرسپولیس بنویسن و یک کتاب قانون واسه بقیه تا ما تکلیفمون رو لااقل بدونیم!

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
دوستان در مورد قانون هایی که فقط در مورد پرسپولیس اجرا میشه توضیحات کافی رو دادند. فقط کسی تو کمیته اخلاق اینجا اشنا نداره که این سوشا رو هم حداقل10-12 ماهی محروم کنن تا از شرش راحت شیم؟ دیگه اینجوری مربی مجبور میشه یه درواه بان جدید حتما بخره .:D
خدایی استرس دارم که یه وقت برانکو نخواد سوشا رو حفظ کنه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
این سوشاینا رو خریدن مفت نیومدن عاشق اسم و رسم تیم که نبودن
محروم نکنن بتونیم به یکی بندازیمشون

پ.ن: هر چند احتمال سوباسا شدن فوریشون هست تو اون تیمها. مثل این یارو گردان که تو تیم ما جوخه هم نبود و زرپ و زرپ گل مفت خورد تو بازی آخر سپاهان شده بود هنگ هوابرد !

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
استیلی: نوری در لیست مازاد دایی بود اما ما مخالفت کردیم
http://perspolisnews.com/index.php?...74023:2015-04-29-16-10-07&catid=53&Itemid=846
http://perspolisnews.com/index.php?...74023:2015-04-29-16-10-07&catid=53&Itemid=846
باشگاه هر بازیکنی که کادر فنی خواست را جذب کرد

45745.jpg

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
دوستان در مورد قانون هایی که فقط در مورد پرسپولیس اجرا میشه توضیحات کافی رو دادند. فقط کسی تو کمیته اخلاق اینجا اشنا نداره که این سوشا رو هم حداقل10-12 ماهی محروم کنن تا از شرش راحت شیم؟ دیگه اینجوری مربی مجبور میشه یه درواه بان جدید حتما بخره .:D
خدایی استرس دارم که یه وقت برانکو نخواد سوشا رو حفظ کنه
صد درصد میفروشه
اگه نفروشه هوادارا رو بر علیه خودش قرار داده

• Like
Reactions: a13

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
از اونجایی که این جمله رو من گفتم طبیعتا خطاب شما بنده هستم. مثلی هست که میگه حرف رو که زمین بندازی صاحبش میاد و برمیداره... به صراحت عرض میکنم طرف صحبت من همه طرفداران علی کریمی نیستن...اگر هواداری از کریمی به پست گذاشتنه، تعداد پستهای من در تاپیک اختصاصی علی کریمی از خیلی از مدعیان طرفداری از ایشون بیشتره. دلیلی نمیبینم که میزان علاقه قلبی ام رو به کریمی به شما و کسانی که مثل شما فکر میکنن ثابت کنم. اما روی صحبت من با کسانی بوده و هست که تظاهر به طرفداری از پرسپولیس میکنن و با همه دلایل و شواهدی که هست باز هم بخاطر مشکل بین دایی و کریمی (که روزی ممکنه برطرف بشه) حاضر شدن و حاضر هستن که تیمشون با تصمیمات نابخردانه و خودخواهانه مخالفان دایی زمین بخوره که خورد.
من برخلاف شما و همفکرانتون برای هیچکس از پروین و بهزادی تا دایی و کریمی حریم قدسی قائل نیستم و معتقدم هر انسانی دچار ضعفهایی هست که عملکردش رو زیر سوال میبره. دایی ضعفهایی داشت و داره... کریمی هم همینطور. اما در اتفاقات رخ داده، حمایت علی کریمی از درخشان (با هر نیتی) غلط بود. پرسپولیسی اگر پرسپولیسیه در برابر حرکت اشتباه اگر نمیخواد اعتراض کنه لااقل سکوت میکنه. درست همون کاری که کریمی در قبال تیم ملی کرد که ایکاش در قبال پرسپولیس میکرد...
عزیز اصلی از اولین دروازه بانان بزرگ تاریخ پرسپولیس همین چند روز پیش درگذشت. شمای پرسپولیسی چرا یه تسلیت خشک و خالی نگفتید؟ پس چرا به خودتون حق میدید به کسانی که اینجا به کریمی تبریک نگفتن اعتراض کنید؟
بله... نفس فوتبال بدون ایجاد همدلی و دوستی و رفاقت هیچ ارزشی نداره. مثل یه فیلم 90 دقیقه ای میمونه که تمام میشه و میره. ارزش فوتبال رو کسانی زیر سوال میبرن که تخم نفاق و دودستگی پخش میکنن... با ابراز عشق به یک نفر و ابراز نفرت به دیگری. درحالی که فوتبال یک ورزش تیمیه و درنهایت تیمه که مهمه... حالا اگر برداشت خاصی از این حرفها دارید میل شماست.

بعد از رفتن درخشان شما مصاحبه ای از علی کریمی دارین که بگه چرا رفت حمایت کرده باشه که نره ؟. مشکل شماست که فکر میکنید اگر کریمی مصاحبه کنه میشه حاشیه اما علی دایی مصاحبه کنه میشه دمش گرم . شما خودت داری میگی به خاطر مشکل علی دایی و علی کریمی دایی زمین خورد ... آخه تیمی که تاکتیک نداره تیمی که ایشون گرفت باید 2 3 هفته قبل آخر فصل قهرمان میکرد نکرد به بقیه چه ربطی داره 4 تا باخت پشت سر هم تو دربی ... علی دایی بیاد تیمو قهرمان کنه میگم دمش گرم اما ایشون ول کن نیست تمام بدبختیهای ما از ایشون هست تخم نفاق و درگیری هاشون از همین آقا و برادرشون بود البته پیشکسوت های دیگه هم جای خود دارن به هر حال امیدوارم دیگه تو تیمم نبینمش امیدوارم خانه نشین ها همون تو خونشون بمونن به کارهای عقب افتاده برسن مثل نمایندگی پوشاک زدن و ... در ضمن ما حرفمون رو به زمین نمیزنیم . شاد باشید .

ahmad.33

Registered User
لایک‌ها
953
http://www.varzesh3.com/news/1237247/خریدار-300-میلیاردی-پرسپولیس-دیر-رسید!

به گزارش "ورزش سه"، این در حالی بود که تقاضای وی به دلیل عدم واریز وجه ای که برای شرکت در مزایده لازم بود، از مزایده کنار گذاشته شده بود. این فرد می‌ گفت 300 میلیارد تومان پول نقد دارد و آماده خرید پرسپولیس است اما رئیس سازمان خصوصی سازی به وی گفت در جلسه دیگری با او مذاکره خواهد کرد و امروز دیگر نمی‌ تواند در مزایده شرکت کند.

طبق قانون متقاضیان شرکت در مزایده در صورت عدم واریز مبلغ پایه صلاحیت حضور در مزایده را ندارند.

در پی اصرار این فرد به حضور در مزایده، معاون وزیر اقتصاد به خبرنگاران گفت: مشکل این است که سپرده‌ای که برای خریدار پرسپولیس باید واریز می‌شد و تا به الان واریز نشده و اگر اثبات کنند که در موعد مقرر این کار را انجام داده‌اند به طور حتم برای این فرد نیز احقاق حق خواهد شد. ما آگهی زده بودیم و اجباری برای حضور در مزایده وجود نداشت اگر فردی به موقع پول خود را واریز کرده باشد حق آنهاست اما اگر معظمی‌نیا ثابت کند که پول خود را در موعد مقرر پرداخت کرده حق آنها را اعاده خواهیم کرد و به این موضوع رسیدگی می‌کنیم.

وی در پایان گفت: این فرد باید تا دیروز اقدام به واریز وجه می‌کرد و حتی اگر تا ساعت 2 امروز این پول را به ما می‌داد هم مشکلی وجود نداشت.

جالب اینکه این متقاضی در پاسخ به سوالی درباره دلیل حضور دیرهنگام خود در مزایده، در جمع خبرنگاران اعلام کرد از صبح امروز دلارهای خود را به ریال تبدیل می‌کرده و آماده خرید پرسپولیس است. او که به حالت فرار از دست خبرنگاران ساختمان سازمان خصوصی سازی را ترک کرد، با خودروی پراید به محل مزایده آمده بود.

• Like
Reactions: usl

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
یعنی ایول به هدایتی:D
انشالله خودش برنده میشه و این تیم یه صاحبی بالاخره پیدا میکنه...
ولی واقعا چرا دوستان؟ چرا کرار جاسم محرومیتش واسه فصل بعده اما خانزاده الان ؟ چرا پیام 3 ماه محروم میشه اما کرار 3 بازی؟؟ واقعا چرا...؟:D
ایا این نشانه ها برای ایمان اوردن به ... کافی نیست؟:D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
لطفا دوستان یه عکس از پور حسینی و معظمی نیا بزارن بشناسیمشون
و بیوگرافیشونم بزارن که بیزینسون چیه از این جور چیزا
راستی کدوم برا بهنام پیشرو هست؟

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
:D
اگر این متن درست باشه برنده هدایتی هستش (چونکه توی خبر ها اومده بود هدایتی پولو رو دوشنبه واریز کرده):

میرعلی اشرف پوری حسینی در پایان این مزایده درجمع خبرنگاران اظهار داشت: دو پیشنهاد 298 میلیارد و296میلیارد و 666 میلیون تومانی برای پرسپولیس ارائه شد.اما احتمالا یکی از این دو پیشنهاد به دلیل اینکه مبلغ سپرده را دیر واریز کرده بود، حذف خواهد شد.
او ادامه داد: اگر فرصت شود روزیکشنبه آینده با وزرای ورزش، دادگستری و اقتصاد و دارایی نشستی برگزارخواهیم کرد تا استعلام اهلیت خریدار اعلام شود.
به گفته وی، خریدار باشگاه پرسپولیس تهران روز یکشنبه یا دوشنبه هفته آینده اعلام خواهد شد.

البته خدا کنه هرکی برنده میشه یه مدیر خیلی قوی در حد دادکان واسه تیم بیاره. بدجوری نیاز به ثبات داریم

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
لطفا دوستان یه عکس از پور حسینی و معظمی نیا بزارن بشناسیمشون
و بیوگرافیشونم بزارن که بیزینسون چیه از این جور چیزا
راستی کدوم برا بهنام پیشرو هست؟

تا اونجایی که من فهمیدم بهنام پیشرو که یه شرکت ساختمان سازیه
معظمی نیا هم چندین کارخونه داره و کرمانشاهی هستش
اینم پوری حسینی هستش ;)

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال