• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خب...

بعد ار اونهمه کش و واکش، رقابتی که از اول وجود داشت، علنی شد. هدایتی از یک طرف و اسپانسر مورد تایید وزارت از طرف دیگه. حالا میدان قیمت و صلاحیته... به اعتقاد من، نمایش تعیین صلاحیت خریدار در واقع نمایش قدرت شرکت کنندگان در مزایده است. اینکه پشت پرده کدوم یکی نفوذ و توان بیشتری دارن برای دراختیار گرفتن باشگاه... اما حداقل خوبیش اینه که بعد از مدتها بالاخره تکلیف آدم با تیم روشن میشه... آینده هنوز روشن نیست...

Last edited:

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
عابدینی که از همه چیز خبر داره و همه چیز فوتبال رو دیده

میگه تیم باید بدست هدایتی بیفته

پس همه باید از هدایتی حمایت کنیم نزاریم وزارت ورزش بازم مسخره بازی در بیاره

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
راسته که هدایتی همراه یه شرکت قرار بوده تیم همسایه رو بخره؟

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
کل کل ممنوعه برادر...

کل کل نکردیم بابا گفتیم استقلال خریدار نداشته دیگه این مشکلش چیه؟؟؟ حرف از خودم که درنیاوردم.از خبر گذاریا لینک گذاشتم.کاری که همتون میکنین و لینک میذارین.این مشکلش کجاس آخه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
کل کل نکردیم بابا گفتیم استقلال خریدار نداشته دیگه این مشکلش چیه؟؟؟ حرف از خودم که درنیاوردم.از خبر گذاریا لینک گذاشتم.کاری که همتون میکنین و لینک میذارین.این مشکلش کجاس آخه
البته
من به شخصه حاظرم مبلغ 666666 ریال رو بپردازم برای استقلال :)

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
یه آگهی میخوام بدم دیوار عکس کجاشو بگیرم بزارم. لامصب مونده تو دستم

4rash

Registered User
لایک‌ها
229

دیگه عکس نمیخواد
بنویس به یک عدد بدهکار بانکی و اختلاس گر حرفه ای جهت پولشویی در یک مرکز فرهنگی ورزشی نیازمندیم
با حقوق مکفی و جای خواب

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
دیگه عکس نمیخواد
بنویس به یک عدد بدهکار بانکی و اختلاس گر حرفه ای جهت پولشویی در یک مرکز فرهنگی ورزشی نیازمندیم
با حقوق مکفی و جای خواب
cxfagdvb7rbvta7j3kr5.jpg

• Like
Reactions: a13

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دوست من... تحریک طرف مقابل با لحن و شکلک و طعنه همون کل کله... وفق مقررات هست که از سایر تیمها با چنین شکلی در تاپیکهای هواداری صحبت نکنید. متاسفانه فضای این نوع شوخی ها فراهم نیست.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
ناظر هم انقدر خشک :دی
الان رسمی حرف میزنی آیا بنده نیز باید رسمی صحبت کنم :وی
قانون کجا بوداااااااااااااااااا :) الان دقیقا کجاها قانون رعایت میشههههههههههه :general406: بنظرم اینجا واسه ما کاربراست و شما هم فقط یه مدیر انجمن ساده هستی و صاحب اصلی این بخش ماییم
در نتیجه دیکتاتور بازی رو بزار کنار و یکم نرم تر شو
اینجا مجلس سنا که نیست انقدر قانون قانون میکنی ! یه جمع دوستانست که میایم باهمدیگه گپ بزنیم لذت ببریم ! فقط همین

انقدر سخت نگیر دادو :angrybirds5:
اگه یکم فقط یکمی اطرافتو نگاه کنی میبینی از پارسال تاحالا نصف بچه های انجمنو بخاطر اخلاق تندت پروندی درصورتی که میتونی بجای دشمن تراشی برای خودت با یه اخلاق خوب چهارتا رفیق پیدا کنی :angrybirds9:
ترجیح میدم بجای پیدا کردن دوستانی!!! که به سادگی تهمت میزنن، تلاش کنم محیطی بسازم که توش ادب و احترام حرف اول رو بزنه. شما اسمش رو بگذار دیکتاتوری. هیچ اهمیتی نداره. قطعا روزی اینجا نخواهم بود. اون موقع اینجا رو بذارید روی سرتون. تا اون موقع اما مقررات رعایت میشه. اینکه هر چندوقت یکبار شما و یکی دونفر دیگه شروع به افترا بستن به من میکنید هم دیگه تکراری شده و از مد افتاده. توصیه میکنم روال تاپیک رو برهم نزنید. پستهای نامربوط رو پاک خواهم کرد...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
جناب آقا/خانم @mehrabooni اگر این روال برهم زدن تاپیک رو ادامه بدید مسوولیت عواقبش با خودتون خواهد بود. این رو علنی گفتم تا بعدا جوسازی نکنید... تمامش کنید لطفا...

بالا