• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
اقا ادم حق بهش بدین اشتباه کنه اون هم زحمت زیاد کشید
ولی بعضیها عاقل نمیخوان باشن و درس بگیرن این هم باعثش او زگیله است که بهش وصله که کم نیستن اینطوری افراد
به نظرم گله داشته باشیم حقمونه ولی زیر سوال نبریمش. بچگی کرده دیگه ! چرا حرفهایی بزنیم که دشمن فردا بر علیه ادم استفاده کنه. یعنی بامبول دستشون بدیم.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
ولی بعضیها عاقل نمیخوان باشن و درس بگیرن این هم باعثش او زگیله است که بهش وصله که کم نیستن اینطوری افراد
به نظرم گله داشته باشیم حقمونه ولی زیر سوال نبریمش. بچگی کرده دیگه ! چرا حرفهایی بزنیم که دشمن فردا بر علیه ادم استفاده کنه. یعنی بامبول دستشون بدیم.
داداش فرمایش شما 100 درصد صحیحه ولی من از این ناراحتم که این شازده بار اولش نبود اینجوری با احساسات میلیون ها هوادار بازی میکنه
سر جریان ترکیه رفتنش هنوز یادمون نرفته چیکار کرد اما تمام هوادارا بخشیدنش و بیشتر از قبل حمایتش کردن
حتی بعد از اینکه رفت به الغرافه ندیدم کسی ازش بد بگه چون بهرحال ذات فوتبال حرفه ای همینه و نمیشه توقع داشته باشیم یه بازیکن تا ابد تو یه تیم بمونه
اما قسمت سیاه این قضیه اون چرندیات و اراجیفی بود که تو 90 گفت و کلی حاشیه برا تیم درست کرد . درواقع شد حکایت نمک خوردن و نمکدون شکوندن

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
اشتباه رو ادم یکبار انجام میده نه دوبار انجام میده نمیشه ادم ده بار اشتباه کنه بگی بچگی کرد یا روش تاثیر گذاشتن میتونم لیست کنم کارهاش رو
کسی نمیگه ایشون زحمت نکشید بازی کرد پولشم گرفت اقای گل شد بازم پاداشش رو گرفت
من به شخصه در حد هاشمی نسب ازش تنفر دارم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
این داستان بازی با این عربستانیها هم ادامه داره و این احمق ها هیچ کار نمیکنن
لااقل همین الان بگید ما میخوایم تو کشورهای شمال ایران بازی کنیم و چون اینها ترسو هستند کمی حالشون گرفته بشه فکر کنم استقلال این کارو کرده ولی فدراسیون باید این کارو بکنه و موج رسانه ای راه بندازن. ولی خب خیال باطلی اینها از مدیریت همین پاراف کردن جهت اقدام طبق ضوابط رو بلدن کاری که یه بچه هم میتونه بکنه

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
این داستان بازی با این عربستانیها هم ادامه داره و این احمق ها هیچ کار نمیکنن
لااقل همین الان بگید ما میخوایم تو کشورهای شمال ایران بازی کنیم و چون اینها ترسو هستند کمی حالشون گرفته بشه فکر کنم استقلال این کارو کرده ولی فدراسیون باید این کارو بکنه و موج رسانه ای راه بندازن. ولی خب خیال باطلی اینها از مدیریت همین پاراف کردن جهت اقدام طبق ضوابط رو بلدن کاری که یه بچه هم میتونه بکنه
در روز‌ جلسه فیفا درباره بحث میزبانی اقای کاج مشغول تقدیر از عوامل مجموعه لیسانسه ها هست دیگه چه انتظاری میتونی داشته باشی؟؟؟
حتی عرزه انتخاب زمین میزبانی رو هم ندارن!
تا دارو دسته تاج و اصفهانیان توی فدراسیون و دپارتمان داوری هستن اوضاع همینه.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
این کسکم نمیخواد بیخیال پرسپولیس بشه
http://tamasha.com/v/wJ567
تیرش که هی به سنگ میخوره
سرنتی پیتی برای ماندگاری برنامه اش از هیچ کاری دست نمیکشه
بالاخره از 78 موندن خیلی کار سختیه و تو این مملکت ماندگاری توام با بی آبرویی تا اینکه روی ویژگیهای مثبت اون
طاهری تو برنامه اش به رنگ خوبی درآوردش کنیه به دل گرفته.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
مرسی سوشا مکانی :)))) دوستان دقت داشته باشن که اگر این اقا نبود الان برای جام سوم پشت سر هم آماده شده بودیم نه اینکه ... . واقعن کیا بودن این بازیکنای ضعیف رو اوردن تو تیم ما

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
مرسی سوشا مکانی :)))) دوستان دقت داشته باشن که اگر این اقا نبود الان برای جام سوم پشت سر هم آماده شده بودیم نه اینکه ... . واقعن کیا بودن این بازیکنای ضعیف رو اوردن تو تیم ما
به نظرم بهترین تیم چند سال اخیر همین تیمی بود که سوشا توش بود
این هم گل مفت خورد آخرش هم با قانون من درآوردی تفاضل گل قهرمان نشدیم
مگه میشه همچین چیزی

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
واقعا کار طارمی که بد بود
هرچند ناراحتی باز بمون تو تیت تا هروقت قرارداد داری.زحمت بکش تا اخر قرادات جبران کن تو ایران و اسیا بعد که تموم شد پاشو برو
توکه میبینی تیمت نمیتونه بازکن بگیره باید بمونی.حد اقل میخوای بری زمان برو که قرارداد و تعهد نداری
ما اسیا رو داریم لیگ رو داریم.حرکت بدی کرد

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
وقتی از خوش شانسی حرف میزنیم دقیقا از چه چیزی میگوییم ؟!
عمر خریبین و کارلوس ادواردو هر دوتاشون از لیست آسیایی الهلال کنار گذاشته شدن
مرزهای خوش شانسی کیلومترها جابجا شد...
واسه بازی فردا امیدوارم سپاهان رو دست کم نگیرن . اگر ببریم خیلی عالی میشه چون اگر سودای قهرمانی درسر داریم باید همین فاصله امتیاز با تیمای رقیبمون حفظ بشه . البته فقط تیمایی که باهاشون درحد 12 امتیاز فاصله داریم
خدایی هیچی نبودن بیرانوند تر زد

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
خدایی هیچی نبودن بیرانوند تر زد
موافقم
اگه دروازبان خوبی داشتیم نهایت رفت و برگشت۳ تا میخوریم
حالا بحث داوری و حاشیه طارمی که کیروشی پور به جان تیم انداخت به کنار

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بالاخره ما ساختار تیمو باید تقویت کنیم مربی خوب بازیکن خوب بخریم حتی مدیرعامل باسواد و با تجربه دنبالش باشیم و بعضی باید نهایت یه چشمک به داور و تمام

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
تبریک میگم برد ارزشمندی بود
دلم از این میسوزه که موقعیتهای 100 درصدی رو خیلی راحت از دست میدیم
نتیجه امروز باید 5-0 میشد نه 2-0
تیم درمجموع بد بازی نکرد اما اوایل نیمه دوم یه مقدار وا داده بود
منشا واقعا بد بود و فکر کنم برانکو هم با تعویضی که انجام داد نارضایتی خودش از بازی منشا رو ابراز کرد
درکل منشا شانس اورد که مهاجم دیگه ای نداریم وگرنه با این مدل بازی چیزی جز نیمکت نشینی در انتظارش نبود
اگر قضا و بلای خاصی رخ نده قهرمانیمون میشه گفت 100 درصدیه اما شخصا دوست دارم این قهرمانی قبل از سال جدید بدست بیاد

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
یه بازی پر گل و انتقامی رو از دست دادیم
تیمه بهش نمیخورد باید بره دست دو خیلی قوی بودن و پر تحرک و پرسپولیسو تحت فشار گذاشتن امیدوارم طبیعی باشه چون امتیاز کم و این قدرت بدنی بهم نمیاد

بالا