• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
کاش یکی پیدا میشد به هدایتی بگه همه چیز فقط پول نیست
باشگاه داری همینجوری کشکی نیست که با پول بشه همه کار کرد. من نمیدونم هدایتی تیم استیل آذینش رو فراموش کرده سرانجامش چی شد؟
منکر محبتایی که به تیممون کرده نمیشم ولی احساس میکنم بهتره بکشه کنار چون بودنش داره باعث ایجاد حواشی میشه
ملاقات های پنهانی با بازیکنا و ترتیب دادن مهمونی و کارای این مدلی اخرش شر میشه
درواقع دوستی هدایتی مثه دوستی خاله خرسه هست

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,169
2185763.jpg

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
داور چرا اینطوریه؟
مشکل دیوار کوتاه خونه اشون پدیداره انگار!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
با این داوری یا باید گل زیاد بزنیم ولی مترصد یه خرابکاری تو زمین از سوی این آمپول زن باشید واضحه که چشم دیدن پرسپولیسو نداره و این فقط مشخصه بارز یه گروهه!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
شده بازی گربه با موش هی ولش میکنه باز دوباره میگیردش

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
تبریک تبریک تبریگ
این برد خیلی مهم بود از این جهت که اگر قهرمانی رو قبل از عید میخوایم ۳ امتیاز این بازی رو هم لازم داشتیم
بی نقص بازی کردیم و کاملا لایق این برد بودیم
دم علیپور گرم کاش منشا یکم از علیپور یاد میگرفت :D
کیفیت فاجعه فیلمبرداری هم در نوع خودش کم نظیر بود !
انگار با گوشیای قدیمی که کیفیت دوربینشون VGA بود فیلمبرداری میکردن

momiholo

Registered User
لایک‌ها
2,698
تبریک...
این هم ی برد دیگه
چقدر عالیه این صادق...
تمدید کنید چندتا ساله تا در نرفته...نشه ی طارمی دیگه
بقیه هم خوب هستند ...
تشکر جانانه از پروفسور
...

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
این منشا رو باید رد کنیم بره
بهرحال با وجود محرومیت باشگاه چه بخوایم چه نخوایم منشا توفیق اجباری محسوب میشه برامون چون مهاجم دیگه ای نداریم
واقعا بد بازی میکنه . تنها مزیتی که داره قدرت بدنیشه که البته از همین قدرتشم تو 50 درصد مواقع با چاشنی خطا کردن روی بازیکن حریف استفاده میکنه
اصلا جاگیری مناسبی نداره. اون طارمی از لحاظ موقعیت سوزی یه چیزی تو مایه های همین منشا بود اما حداقل جاگیریش خیلی بهتر از منشا بود
اگه به بازیش دقت کنین تو اکثر ضدحمله ها علیپور رو تنها میذاره و وقتی به علیپور میرسه که مدافعای حریف هم رسیدن
درمجموع تو سبک بازیش یه مسئله ای خیلی مشهوده ؛ اونم عدم تصمیم گیری به موقعش و درواقع همین مسئله باعث شده که نه بتونه واسه هم تیمیاش موقعیت سازی کنه و نه خودش از موقعیتهاش به نحو احسن استفاده کنه

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
بهرحال با وجود محرومیت باشگاه چه بخوایم چه نخوایم منشا توفیق اجباری محسوب میشه برامون چون مهاجم دیگه ای نداریم
واقعا بد بازی میکنه . تنها مزیتی که داره قدرت بدنیشه که البته از همین قدرتشم تو 50 درصد مواقع با چاشنی خطا کردن روی بازیکن حریف استفاده میکنه
اصلا جاگیری مناسبی نداره. اون طارمی از لحاظ موقعیت سوزی یه چیزی تو مایه های همین منشا بود اما حداقل جاگیریش خیلی بهتر از منشا بود
اگه به بازیش دقت کنین تو اکثر ضدحمله ها علیپور رو تنها میذاره و وقتی به علیپور میرسه که مدافعای حریف هم رسیدن
درمجموع تو سبک بازیش یه مسئله ای خیلی مشهوده ؛ اونم عدم تصمیم گیری به موقعش و درواقع همین مسئله باعث شده که نه بتونه واسه هم تیمیاش موقعیت سازی کنه و نه خودش از موقعیتهاش به نحو احسن استفاده کنه
مثل اینکه بازی های پارسال جام باشگاه های آسیا رو نمی دیدی
اکثر گل هارو منشاء میزد
منشا مرد روزهای سخته پارسال علیپور در تقابل با بازیکنای حرفه ای کم می آورد و این منشا بود که جور تیم می کشید
لاکردار خسته نمیشه مثل اسب تو گرمای کشورهای عربی می دوید
سرمربی الهلال پارسال می گفت اگه من یه بازیکن مثل منشآ داشتم همه بازی هارو بدون مشکل برنده می شدیم
از بازی امروزش لذت بردم چون جنگنده بود

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
اکثر گل هارو منشاء میزد
منشا مرد روزهای سخته پارسال علیپور در تقابل با بازیکنای حرفه ای کم می آورد و این منشا بود که جور تیم می کشید
سرمربی الهلال پارسال می گفت اگه من یه بازیکن مثل منشآ داشتم همه بازی هارو بدون مشکل برنده می شدیم
درسته خیلی خوب بود و هممون اون سطح بازی رو ازش انتظا داریم
واقعیت اینه که به قول تو بازیکنی که جلوی تیم های حرفه ای اینقدر خوب بوده چرا این روزها به این وضعیت افتاده ! اون بازیکن باید الان توی لیگ ما با هافبک های عالی تیم بالای 20 تا میزده نه اینکه 2 تا گل زده داشته باشه توی لیگ (اگه اشتباه نکنم)
خدا کنه زودتر راه بیفته مخصوصا برای آسیا

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
اکثر گل هارو منشاء میزد
مشکل اینجاست که فعلا تو روزای آسون خودشو نشون نداده که حالا بخواد تو روزای سخت برامون مردونگی کنه
البته تقصیری نداره من نمیخوام بگم منشا بازیکن بدیه اما شرایط پرسپولیس با پیکانی که منشا توش آقایی میکرد فرق داره
تا جاییم ذهنم یاری میکنه یه گل تو بازی رفت به الاهلی زد و یه پنالتیم تو بازی برگشت دوتا هم به الهلال . تازه اون اوایلی بود که اومده بود به تیم و کیفیت بهتری از خودش نشون میداد اما الان باید قبول کنیم افت کرده
قطعا در این مورد موافقم که شرایط بازیای اسیایی با لیگ خودمون فرق داره و شاید منشا بتونه تو اون بازیا بهتر ظاهر بشه اما فعلا درحال حاضر مثمر به ثمر نبوده
دوندگی خالی کافی نیست اگه ملاک رو دویدن قرار بدیم اگر صادق محرمی بیشتر از منشا ندوئه کمتر از اونم نیست

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
درسته خیلی خوب بود و هممون اون سطح بازی رو ازش انتظا داریم
واقعیت اینه که به قول تو بازیکنی که جلوی تیم های حرفه ای اینقدر خوب بوده چرا این روزها به این وضعیت افتاده ! اون بازیکن باید الان توی لیگ ما با هافبک های عالی تیم بالای 20 تا میزده نه اینکه 2 تا گل زده داشته باشه توی لیگ (اگه اشتباه نکنم)
خدا کنه زودتر راه بیفته مخصوصا برای آسیا
راه می افته نگران نباش

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
والا ما نه با منشا نه با هیچ بازیکن دیگه ای ( جز طارمی :D ) پدرکشتگی نداریم و از خدامونه بتونن برای تیم مفید واقع بشن
یه تعداد از دوستای عزیزمون تو همین تاپیک منجمله moji92 و mahdian57 و a13 و kapitan ali و ... شاهدن که من اون اوایل خودم از طرفدارای پروپاقرص منشا بودم و میگفتم نیاز به زمان داره تا تو تیم جا بیفته
اما متاسفانه درحال حاضر کیفیت زمان حضورش تو پیکان و بازیای اسیاییش تو پرسپولیس رو نداره

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
تبریک بابت برد شیرین‌‌ ودلچسب
بازی با نظم و دقیق و منطقی
منشا دوندگی زیادی داره و ‌ حرکات بدون توپش دو مدافع رو بخودش مشغول میکنه ولی خب ما عادت داریم فقط گل بخوایم از بازیکن.البته منکر بعضی ضعف های منشا نمیشم و توی این بازه زمانی که مهاجم دیگه ای نداریم ‌‌و محروم هستیم باید باهاش بسازیم
یادمون نره توی آسیا چه گلهایی برامون زد.
انشا ا.. زودتر تکلیف لیگ مشخص بشه و تمرکز کنیم برای اسیا.
یه انتقاد به برانکو دارم که میتونست به مسلمان حتی چند دقیقه هم شده بازی بده و حواشی رو جمع کنه.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
واقعا بازی دیروز و پاسکاری های زیاد و دقیق رو هیچ قهرمانی تو لیگ نداشته چون اصلا تیمی مثل پرسپولیس سالم و منطقی و به صورت باشگاهی و تیمی سازماندهی نشد.
واقعا لیگ به این سمت بره که نون بازو خورده بشه و دنبال نتیجه گرفتن به جز توی زمین نباشن؛ اون موقع است فوتبالمون پیشرفت خوبی میکنه چون استعداد هست ولی میفته دست کی ؟ ! یه یارو چلغوز نادون که خودش وقتی بازی میکرده بازیکن نبوده حالا زرتی شده مربی خب میخواد چی رو منتقل کنه؟!

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
والا ما نه با منشا نه با هیچ بازیکن دیگه ای ( جز طارمی :D ) پدرکشتگی نداریم و از خدامونه بتونن برای تیم مفید واقع بشن
یه تعداد از دوستای عزیزمون تو همین تاپیک منجمله moji92 و mahdian57 و a13 و kapitan ali و ... شاهدن که من اون اوایل خودم از طرفدارای پروپاقرص منشا بودم و میگفتم نیاز به زمان داره تا تو تیم جا بیفته
اما متاسفانه درحال حاضر کیفیت زمان حضورش تو پیکان و بازیای اسیاییش تو پرسپولیس رو نداره
ایشاله کم کم راه بیفته .
توانایی و استعداد بالقوه گلزنی رو داره واقعا. پارسال خیلی توپ های سختیو توی پیکان گل میکرد
همین امسال جلوی الهلال واقعا عالی بود !
شاید رقیب نداشتن توی حمله مشکل اصلی منشاء باشه

بالا