برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران آرسنال

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:rolleyes: خواهش میکنم علی رضای عزیز و افشین جان.

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آغاز کار ادواردو ، یکشنبه اییوود پارک
آرسن ونگر فرانسوی به علاقمندان به بازیکن فوق العاده سرعتی و ریز نقش خط حمله تفنگداران اعلام کرد تا منتظر بازی ادواردو در روز یکشنبه در اییوود پارک باشید .

مهاجم زیر اندام و سرعتی کراواسی که در تیم آرسنال شهر لندن توپ میزند بازی های قابل قبولی را در پیش فصل از خود نشان داده و حالا منتظر اولین بازی خود در برابر بلکبرن است ، وی که در همان بازی ها مصدومیتی جزیی روبرو شده بود مجبور شد تا دو بازی را از تلویزیون و نیمکت ببیند . خبر خوش دیگر ونگر ...

حضور دوباره ی دنیلسون در زمین است . آدبایور هنوز آماده ی بازی نیست ، دیابی و گیلبرتو هم بیرون خواهند بود . ابوئه هم در بازی چهارشنبه مصدومیتی جزیی پیدا کرده است . ونگر در باره ی ابوئه گفت ما از دیشب کمی با وی کشمکش داشتیم اما به هر حال فکر میکنم ادواردو و دنیلسون در بازی باشند و ابوئه خیلی وضع مشخصی ندارد .

ونگر در پاسخ به خبرنگاری که گفت : آیا ادواردو در برابر بلکبرن به بازی میرود ! ؟ پاسخ داد: چرا نرود ؟ ما دو بازی فوق العاده سحت فیزیکی و محکم را انجام داده ایم و حالا به ساق های جدید و نیروی مضاعف نیاز داریم

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تومی: نمیخواستم در برابر اسپارتا بازی کنم
توماس روسیکچی یکی از جاه طلب ترین بازیکنان است است . وی معتقد است اگر در این فصل مصدومیتی نداشته باشد و رو فورم بماند از بهترین های لیگ خواهد بود وبازیکنی کلیدی برای تیمش به حساب خواهد آمد و حتی در انگلستان میدرخشد . توماس که در این هفته به سرزمینش سفر کرد و فوق العاده از نظر روحی در سطح خوبی قرار دارد در باره ی فصل جدید چنین گفت :

من فقط میخواهم سالم بمانم . فکر میکنم اگر سالم باشم از بازیکنان مهم آرسنال خواهم بود . فصل قبل از مصدومیت ها رضایت نداشتم اما این فصل همه چیز از اول شروع شده و میتوانم امیدوار باشم که سالم بمانم . اتفاق خوبی افتاده آن هم گلزنی خوب خط میانی آرسنال است . وی با شیطنت به گلزنی های پیروزی بخش فابرگا و هلب در دو بازی گذشته اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد که گل بعدی برای وی باشد . توماس این نکته را از یاد نبده بود که مهمترین نکته پیروزی تیم است و گلزنی افراد خیلی مهم نیست .

وی با اشاره به علاقه ی ارسنال به حضور در لیگ قهرمانان گفت : ما هنوز در لیگ قهرمانان نیستیم و این ما را بیشتر تحریک میکند تا بهتر و بهتر بازی کنیم .

توماس روسیکچی در باره بازی در پراگ گفت : واقعا لحظال عجیبی بود . ، من بازی را در اسپارتا پراگ آموخته ام و واقعا نمیخواستم در برابر آنها بازی کنم

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی یادم رفتش.ریس رفت اتلتیکو مادرید.فکر کنم ژانویه هم بود که لورن رفت پرتسموث

کلا" به نظرم آرسنال بازیکنا رو گرون تر از حدشون میخره و ارزون از دست میده.مثلا" ریس. یا همین دا سیلوا رو گرون خرید به نظرم

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فابرگاس : نود درصد گل مال کلیچی بود

پس از پایان بازی آرسنال در برابر اسپارتا پراگ در لیگ قهرمانان سس فابرگاس زننده گل اول اعلام داشت نود درصد گل حق گایل کلیچی بود ...

او با حرکت زیبای خود بسیار خط دفاع اسپارتا را مورد اذیت قرار داد و در آخر در آن حرکت انفجاری زیبا و با پاس عالیش به من مرا صاحب این گل کرد . در کل از او تشکر می کنم و دوست دارم این فصل برای آرسنال بیشتر گل بزنم و با شروع گل زنی در دومین بازیم بسیار به آن امیدوارم . خط میانی آرسنال بسیار قدرتمند است و با کمی تلاش هر یک از آن ها می توانند گل زنی های خوبی کنند تا آرسنال واقعا یک تیم فوق العاده شود

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روسیچکی و ابوئه غیبان روز یک شنبه

بر طبق گزارش آرسن ونگر از تلویزیون آرسنال توماس روسیچکی و امانوئل ابوئه نمی توانند تیم را برا یبازی یک شنبه برابر بلکبرن همراهی کنند...

این بازیکنان ارزشمند آرسنال در خط دفاع و میانی می توانند جانشینان خوبی برای بازی با بلکبرن برای خود ببینند اما مسئله مهم مدت زمان و شدت آسیب دیدگی آن هاست . روسیچکی از ناحیه زانو و ابوئه از بازی با اسپارتا مصدوم است و داسیلوا نیز رو به بهبودی است اما احتمال بازی نکردنش برای بهبودی بیشتر و مطمئن تر زیاد است .

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تیم بانوان آرسنال 6 بر صفر پیروز شدند
در یک بازی پیش فصل برای بانوان آرسنال که در اروپا تیمی بی رقیب و یکه هستند برگزار شد که نتیجه ان 6 بر صفر به سود بانوان شایسته آرسنال به اتمام رسید ...

در این بازی که برابر تیم ویلز برگزار شد 4 بار کلی امیت - یک بار اسکات و یک بار سندرسون گل زنی کردند . تیم بانوان آرسنال در سال قبل در تمامی جام های شرکت کرده مقام قهرمانی را کسب کرده و تیم اول اروپا و از بهترین تیم های جهان هستند . با وجود رونق نداشتن بازی های قوتبال بانوان در اروپا و اکثر نقاط جهان بانوان آرسنال بسیار خوش درخشیده اند و امسال نیز برای کسب تمامی جام ها تلاش می کنند جالب است بدانید سال قبل تیم بانوان آرسنال با پیروزی های پر گل در تمامی بازی هایش قهرمانی را کسب کرد و تعجت همگان را برانگیخت .

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کلیچی:از نظر روحی و فیزیکی بسیار آماده هستیم
گایل کلیچی در یک مصاحبه اعلام کرد که هم اکنون و پس از گذشت دو بازی ار فصل جدید از نظر روحی و فیزیکی در شرایط بسیار خوبی به سر می بریم ...

همگان همواره می دانند آرسنال در هر وضعیتی باشد تیمی است خطرناک اما سال قبل با ساختن تیم برای امسال کار بسیار ارزنده ای کردیم . هم اکنون از نظر فیزیکی بسیار آماده ایم و نمونه آن را می توانید در بازی ها ببینید چه در دو بازی فصل جدید چه پیش فصل ها هم چنین از نظر روحی و هماهنگی احساسی در کل تیم وضعیت بسیار عالی سپری می شود . ما امسال از مدعیان اصلی قهرمانی هستیم و در تمامی بازی های با قدرت کار می کنیم . امیدواریم مصدومیت ها امسال ما را شکنجه ندهد

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یسری خبر که تقریبا" بده.

اول یه نگاهی به گذشته :

گیلبرتو بازوبند را گرفت

به گزارش سایت خبری گل و شبکه سوم سیما گیلبرتو سیلوا بازیکن برزیلی آرسنال شهر لندن بازوبند کاپیتانی آرسنال را در این فصل به بازو میبندد . با توجه به بزرگترین نقل و انتقال فصل و ترک امارات از سوی آنری بازوبندی که مدت ها نقش بازوی تی تی بود به بازوی گیلبرتو مینشیند .

ونگر چندی یش اعلام کرد یکی از سیاه چرده های آرسنال ، گیلبرتو ، گالاس و یا توره صاحب بعدی بازوبند خواهند بود . پس از قهرمانی برزیل در کوپا آمریکا گیبرتو مورد تمجید ونگر قرار گرفت و امروز رسما به عنوان کاپیتان جدید آرسنال انتخاب شد. این برزیلی31 ساله در امر ***** تیم درزمین جانشین تیه ری آنری میشود .به هرترتیب یکشنبه در بازی آغازین لیگ برتر برای آرسنال گالاس بازوبند را میبندد . چون گیلبرتو به این بازی نمیرسد

واقعا" باید کاپیتان اول گیلبرتو میشد . چون سابقشم تو آرسنال بیشتر هست و فصل پیشم که هانری مصدوم بود گیلبرتو کاپیتان بود.

حالا:
باشگاه آرسنال اعلام کرد:گالاس کاپیتان است
با توجه به آنکه در فصل قبل در غیاب آنری ( که کم هم نبود ) گیلبرتو بازوبند کاپیتانی را بر بازو میبست بعضی خبرگزاری ها و منابع خبری ( از جمله شبکه سوم و سایت خبری گل ) وی را کاپیتان فصل جدید معرفی کردند .

به هر حال آرسن ونگر بازیکن دو سال پیش چلسی را به عنوان کاپیتان معرفی کرد . گالاس در این فصل کاپیتان آرسنال خواهد بود . گیلبرتو و توره هم نفرات بعدی هستند که در صورت عدم حضور گالاس بازوبند را میبندند .

ونگر در مصاحبه ای گفته است : گالاس کاپیتان است و توره و گیلبرتو هم جانشینان وی خواهند بود . وی درباره ی انتخاب گالاسی که به تازگی از چلسی آمده و انتخاب او به عنوان کاپیتان بحث برانگیز است گفت : من احساس میکنم مرکز دفاع بهترین فضا برای ***** تیم است ، اما گیلبرتو همیشه کاپیتان خوبی است و توره هم به خوبی از پس این کار بر میآید .

وی افزور لمن و گیلبرتو فوق العاده شخصیت های مناسبی برای کاپیتانی هستند اما در حال حاضر گالاس را ترجیح میدهم .

بی شک همه هواداران به یاد دارند گالاس یک ماه قبل ونگر و سیاست های او را به باد انتقاد گرفته بود . وی گفته بود : من در آرسنال هستم اما نمیدونم فرا چه رخ میدهد . همه چیز در دنیای فوتبال سریع رخ میدهد . بازیکنان زیادی از آینده آرسنال سوال میکنند و من در آرسنال بازی نمیکنم که سوم شوم .

مدتی بعد وی لحن خود را تغییر داد و در مصاحبه ای گف : به هر حال من فکر نمیکردمم این تیم امسال بتواند کاری از پیش برد اما در بازی های پیش فصل در برابر پاریس سنت جرمن ، آژاکس ، لازیو و اینتر همه چیز متفاوت از آنی بود که فکر میکردم . روحیه ی بسیار تفاوتی در تیم بود و همه در حال جنگیدن بودند وقتی آدم این صحنه ها را میبیند متوجه میشود و درک میکند . آنها فقط بچه های فوتبالیست نیستند آنها شدیدا به دنبال پیروزی هستند و خیلی برای آن میجنگند . آنها دوست ندارند مردم بگوییند آرسنال در یه مشت بچه درست شده وقتی با آنها تمرین میکنید بچه های فوتبال دوست نمیبینید افرادی را میبینید که می خواهند بجنگند تا قهرمانی

یه جا دیدم.خوب یادم نیست.گفته بود گیلبرتو از اینترنت دیده که کاپیتان نیست.یکم هم ناراحت شده(حق هم داره)

گیلبرتو 30-31 سالش 5 سال هم هست تو آرسنال هستش...

خلاصه میگن که یکم با آرسن مشکل پیدا کرده(سره چی نمیدونم من فکر کنم سره همین کاپیتانی).یونتوسی های نامرد هم دارن از فرصت استفاده میکنن.رانیری داره با گیلبرتو مذاکره میکنه

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روسيسكي: بايد آمادگي خود را حفظ كنم

"توماس روسيسكي" عزم خود را جزم كرده است تا در مسابقات اين فصل آرسنال بهترين عملكرد را براي هواداران تيمش به نمايش بگذارد.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ هافبك ملي‌پوش و چك تبار استاديوم امارات به دنبال انتقال 7 ميليون پوندي‌اش از بورسيا دورتموند به آرسنال تنها توانسته چكيده‌اي از توانايي‌هاي ذاتي‌‌اش در ورزش فوتبال را براي توپچي‌ها ارائه كند.
روسيسكي 26 ساله به خاطر مواجه شدن با چند مصدوميت و بيماري مجبور شد مدتي را به دور از ميادين سپري كند. با اين وجود در حال حاضر به آمادگي ايده‌آل رسيده و معتقد است مي‌تواند بدبياري‌هاي فصل گذشته خود را در مسابقات اين فصل جبران كند.
روسيسكي در اين خصوص گفت: تنها مي‌خواهم سلامتي‌ام را حفظ كنم زيرا معتقدم اگر مصدوم نشوم مي‌توانم جزو بازيكنان كليدي و تاثيرگذار آرسنال باشم.
به رغم اينكه در فصل گذشته احساس مي‌كردم از آمادگي خوبي برخوردارم اما با مصدوميت مواجه شدم و نتوانستم از صددرصد قوايم براي آرسنال بهره بگيرم.
اما اينك در آمادگي مطلوبي قرار دارم و همانطور كه مي‌دانيد ما بايد گل‌هاي بيشتري را وارد دروازه حريفان كنيم.

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
"آرسن ونگر"، سرمربي آرسنال قصد دارد تا پيش از بسته شدن درهاي بازار نقل و انتقالات تابستاني يك هافبك ديگر بخرد.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ و به نقل از ديلي ميل سرمربي فرانسوي توپچي‌ها قصد دارد براي به خدمت‌گيري لوكا مودريچ ستاره تيم ديناموزاگرب اقدام كند. مدير برنامه‌هاي اين هافبك ارزنده هفته گذشته به انگليس سفر كرد تا پيشنهاد رسمي تيم‌هاي ليگ برتري را به ثبت برساند.
گفتني است لاسانا ديارا، بازيكن چلسي نيز در ليست خريد ونگر قرار دارد.

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دونگا:سيلوا بايد آرسنال را ترک کند

"دونگا"، سرمربي تيم ملي برزيل از گيلبرتو سيلوا تقاضا کرده است، تيم آرسنال را ترک کند.

به گزارش سرويس فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، مقامات يوونتوس قصد دارند، بار ديگر براي به خدمت گيري سيلوا،هافبک برزيلي آرسنال اقدام کنند.
دونگا درباره اين بازيکن ارزنده گفت:" به نظر من گيلبرتو آماده تجربه فوتبال ايتاليا در کنار بينکونري هاست. او بايد هر چه زودتر آرسنال را به مقصد اين تيم ترک کند."
سران يووه آماده ارائه پيشنهادي 7 ميليون پوندي براي امضاي قرار داد با سيلوا هستند.

آخه به تو چه که نظر میدی.خودش معلوم نیست چجوری مربی شده حالا نظر هم میده:mad::thumbsdow

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
تیمتون داره میاد لیگ قهرمانان.
آرسنال بازی برگشت رو هم ببره صعود میکنه لیگ قهرمانان

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مساوی هم کنه میاد . با اختلاف یک گلم ببازه میاد. امسال قهرمان هم میشه :D

یسری عکس جالب در رابطه با آرسنال:

اول عکس آرسن ونگر . اولین بازی که مربیه آرسنال شد . خیلی باحاله :p

6418cx2.jpg

اینم اتاق رویاییه من :upsided:

4ve8net.jpg

اینم لباس های این فصل آرسنال :

677dqbl.gif

بدون شرح (فقط یکم ریزه ):

2uy3e6t.gif

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
آخه به تو چه که نظر میدی.خودش معلوم نیست چجوری مربی شده حالا نظر هم میده

امير جان اينو خوب اومدي برادر !!
3yfm7ut.gif

صمد مرفاوي هم مربي برزيل بود ، از اين قشنگ تر بازي ميكرد !
126fs2277341.gif

تیمتون داره میاد لیگ قهرمانان.
آرسنال بازی برگشت رو هم ببره صعود میکنه لیگ قهرمانان

بعله اخوي . اگه مصدوميت نباشه ، امسال هم شانس جزء 4 تا بودن رو داره ! ايشالا !
uglydance.gif

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جدا" آ

صمد مرفاوی مربی بود برزیل بهتر از این بازی میکرد... جواب دندان شکنی دادی علیرضا. ای میل دونگارو داره براش جوابتو بفرستم؟:D

خداییش آرسنال این یه دونه جامو نداره . اذیت نکنیدش دیگه بذارید امسال قهرمان بشه... اصلا" خیلی راحت قهرمان میشه امسال.خیالت راحت

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:Dاین حیف بود بمونه اون صفحه

یسری عکس جالب در رابطه با آرسنال:

اول عکس آرسن ونگر . اولین بازی که مربیه آرسنال شد . خیلی باحاله :p

6418cx2.jpg

اینم اتاق رویاییه من :upsided:

4ve8net.jpg

اینم لباس های این فصل آرسنال :

677dqbl.gif

بدون شرح (فقط یکم ریزه ):

2uy3e6t.gif

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
جدا" اين عكسه خيلي باحال بود . ايول !

ميگم اين آرسن خودمونه ؟ خوشتيپ بوده زمان خودش ها ! :D (به اوني كه ميخواد بگه سليقه ام بده : سليقه عمه ات بده ! :D)

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره.آرسن خودمونه.خوش تیپه :D

90% کروات که زده قرمز بوده :D

فکر کنم یعنی همین یدونه رو داره با یه سرمه ایه دیگه پول نداشته بخره:(

علی رضا چه زودت امضات تغییر کردش :)

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
سلام
خوب هستید بچه ها ؟ من خیلی خوشحالم که این تاپیک رو دیدم .
من هم از حدود 97 طرفدار آرسنال هستم و خیلی این تیمو دوست دارم .
من عاشق پیراهن قرمز آرسنال پیراهن هستم . عاشق بازیشون . عاشق هایبوری و امیریت و کلا عاشق توپچی های لندن .

بالا