برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران آرسنال

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
خوشحالم که اینجا اومدی و پست زدی.
پس از قدیمی های آرسنال هم محسوب میشی.امیدوارم اینجا بیشتر بیای

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
آره.آرسن خودمونه.خوش تیپه :D

90% کروات که زده قرمز بوده :D

فکر کنم یعنی همین یدونه رو داره با یه سرمه ایه دیگه پول نداشته بخره:(

علی رضا چه زودت امضات تغییر کردش :)

كراوات ميخواد چيكار؟ همينكه دلش پاكه .... :lol::lol:

امضا رو ، جون داداش اينقدر قشنگ بود ، نشد بيخيالش شم ! :D

سلام
خوب هستید بچه ها ؟ من خیلی خوشحالم که این تاپیک رو دیدم .
من هم از حدود 97 طرفدار آرسنال هستم و خیلی این تیمو دوست دارم .
من عاشق پیراهن قرمز آرسنال پیراهن هستم . عاشق بازیشون . عاشق هایبوری و امیریت و کلا عاشق توپچی های لندن .

عليك سلام.

خوش اومدي برادر ، ايشالا قهرماني آرسنال رو همينجا جشن ميگيرم.

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب یه کار می خوام بکنم که فقط برای آرسنال نیست ولی ما اینجا انجام میدیمیش...

جدول رده بندیه لیگ انگلیس رو بعد از هر روزی که مسابقه داشته باشه میذارم.:

54ofjmt.jpg

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول آواتاره گوگل.آی آر :D

122zsoy.gif

اینم توپ . اینو گذاشتم تا بگم یه توپ اندازه توپ هندبال دارم که یکی از عزیزانم بهم کادو داده. توپ مخصوص آرسنال از نایک هستش.خیلی میدوستمش

n2l7hu.gif

بعد از اتاقم که دیدید حالا ماشین هامو هم ببینید:

4m15ybr.jpg

4yhyb83.jpg

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
ممنون از لطفتون
من از دنیس برگ کمپ و رابرت پیرس در گذشته خیلی خوشم میومد .
اینا بازیکن های رویایی من بودن .
شما چی ؟

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
امير جان دستت درد نكنه !

ماشينهاي قشنگي داري ! :D

ممنون از لطفتون
من از دنیس برگ کمپ و رابرت پیرس در گذشته خیلی خوشم میومد .
اینا بازیکن های رویایی من بودن .
شما چی ؟

برگ كمپ و هانري .

و خوشبختانه آرسنال جديد هم داره ون پرسي رو به يه برگ كمپ جديد تبديل ميكنه و ... !

از فن پرسي هم تو تيم الآن خيلي خوشم مياد + فابرگاس و والكات. ;)

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند بار تصادف کردی؟ شدیدترینش چقدر بوده؟

میخوام آمار بگیرم ببینم اگه بچه خوبی هستی بذارم یه دور بزنی باهاشون :D

من از دنیس برگکمپ.مارتین کیون.تونی آدامز.رایت.پیرس.سیمن (اینا رفتن)
و حالا: فابرگاس.توره.روسیچکی(از همه بیشتر) ون پرسی . گلب گائل کلیچی و ابوء

از این خلاصه تر نمی تونستم :D. آخه واقعا" همه آرنالی ها رو خیلی دوست دارم.حتی هانری رو. ولی نامردیش کلافم میکنه...

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ونگر به زودی تصمیم میگیرم
آرسن ونگر در کنفرانس خبری قبل از بازی بلکبرن به سوالی نسبتا کلیشه ای پاسخ داد و ظاهرا تا ونگر قلم خود را به روی کاغذ قرار داد نگذارد این سوال همین طور تکرار میشود .

ونگر در پاسخ این سوال با لبخندی که همیشه بر لب دارد گفت : به زودی ! یعنی خیلی خیلی زود !
(سوالش تمدید قردادشه)

هيوز: "فان پرسي" مي‌تواند فوق ستاره آرسنال شود

مارك هيوز، سرمربي بلكبرن معتقد است روبين فان پرسي مي‌تواند جانشين تيه‌ري آنري فوق ستاره سابق آرسنال شود.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ هيوز از اينكه آنري، مهاجم كليدي و كاپيتان سابق آرسنال ديگر در جمع توپچي‌ها نيست بسيار خوشحال است. با اين حال او در جمع خبرنگاران در مورد مهاجم هلندي استاديوم امارات كه معمولا از وي به عنوان بهترين جانشين براي آنري صحبت مي‌شود گفت:" سال‌ها آنري يكي از برجسته‌ترين بازيكنان آرسنال بود و اين تيم همواره يكي از تيم هاي خطرناك به شمار مي‌رفت، اما اين تيم چند بازيكن جوان و با آتيه ديگر نيز در اختيار دارد كه مي‌توانند طي سال‌هاي آتي جزو مهره‌هاي اصلي آن شوند.
اگر شما به بازيكناني چون فان پرسي نگاه كنيد، در مي‌يابيد كه او نيز بسيار بااستعداد است و زمان آن رسيده كه جزو اركان تيم آرسنال شود. وقتي يك بازيكن بزرگ و تاثيرگذار يك باشگاه را ترك مي‌كند، طبيعي است كه بازيكني ديگر جاي وي را مي‌گيرد و فان پرسي شانس زيادي براي جانشيني تيه‌ري آنري دارد."

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اشتباهات لمان پایانی دارد ؟

بازی آرسنال بلکبرن که تا دقیقه هفتاد و دو به نفع سرخ های لندنی بود با اشتباه لمان به تساوی تبدیل شد . آرسنالی ها که سال گذشته هم توسط بلکبرنی ها متوقف شد و نتوانست جام حذفی را ادامه دهد ، امروز هم در مقابل این تیم متوقف شد و به تقسیم امتیاز ها رضایت داد !اگر لمان به همین ترتیب ادامه دهد احتمال زیادی برای حضور فانبیانسکی و یا آلمونیا در دروازه تفنگداران است

خوبیش این بود که این هفته همه ( بجز من سیتی) (حریفانه قدیمی(من یونایتد.چلسی و لیورپول) هم خراب کردن..

گل ون پرسی :

http://video.arsenal4arab.com/vms/show.php?fid=v3DU8xeuOll5i.wmv

گل بلبکرن ( سوتی لمن ):

http://video.arsenal4arab.com/vms/show.php?fid=v338UzEjEyWcg.wmv

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اره بد سوتی داد

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه می خوای چیکار کنی؟ مشتش کنی؟ بگیریش؟ بفرستی کرنر؟

ایم پیتر هم همش میگه پولداریم.آرسن هم میگه بازیکن داریم.بابا چند ساله تو دروازه مشکل داریم. فقط برای جام جهانی شد این لمن فوق ستاره شد...

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ونگر:بازيکنان بلکبرن بسيار خشن بودند
آرسن ونگر بلکبرن را متهم به بازی خشن در تساوی یک بر یک کرد.
بازی خشن بلکبرن باعث شد تا این بازی 8 کارت زرد به همراه داشته باشد!
ونگر گفت: من احساس میکنم که بازیکنان بلکبرن بیش از حد در یک مسابقه
فوتبال خشن بازی میکردند و انگار که این خشونت در برنامه انان بوده!

ما خیلی خوب ظاهر شدیم در این بازی، اما متاسفانه با مشکلاتی که برای
بازیکنان ما در حین بازی پیش آمد از جمله مصدوم شدن گالاس کاپیتان تیم
ما از بردن 3 امتیاز به خانه محروم شدیم. ونگر در اشتباه کار کردن لمن
امتناع کرد و گفت در حقیقت لمن با بد شانسی مواجع شد.

بلکبرن یک تیم بسیار سخت کوش است و این یک امتیاز هم تلاش شاگردانم
بوده و من از همه بازیکنانم راضی هستم و به همه دوستاران، تفنگداران حق
میدهم که ناراحت باشند اما بدانند که بازی با بلکبرن بسیار سخت است و
ما باز بهتر و هماهنگتر خواهیم شد.

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اشتباه ينس لمن، دروازه‌بان آرسنال در ديدار يكشنبه شب تيمش مقابل بلكبرن باعث شد كه توپچي‌ها در اين جدال 2 امتياز را از دست دهند.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ شاگردان آرسن ونگر در سومين ديدار خود در ليگ برتر جاري كه در ايوود پارك برگزار شد، به تساوي يك بر يك دست پيدا كردند.
دفاع متزلزل تيم ميزبان شرايط به ثمر رسيدن دومين گل رابين فان پرسي، مهاجم هلندي آرسنال در اين فصل را فراهم كرد.
با اين وجود لمن، سنگربان ملي‌پوش استاديوم امارات اجازه داد تا شوت ديويد دان، بازيكن حريف از خط دروازه‌اش عبور كند و گل فان پرسي در دقيقه 18 خنثي شود.
توپچي‌ها تا پايان اين بازي نتوانستند موقعيت‌هاي خوبي را كه به دست مي‌آورند به گل تبديل كنند تا هر دو تيم سومين هفته از ليگ برتر را بدون شكست به پايان برسانند.
ونگر به دنبال پايان اين ديدار در جمع خبرنگاران گفت: احساس مي‌كنم كه ما 2 امتياز مسلم را از دست داديم، زيرا با نتيجه يك بر صفر از حريف پيش افتاده بوديم و و از شانس زيادي براي ثبت دومين گل خود در اين بازي برخوردار بوديم. پيش از اينكه ما اين گل را دريافت كنيم، كاملا روشن بود كه شاگردان من در آستانه ثبت دومين گل بودند، اما با وجود ورود اين گل به دروازه، آنها روحيه خود را از دست دادند و موفق نشدند آن طور كه بايد از موقعيت‌هايي كه خلق مي‌كنند، استفاده كنند. با اين حال از عملكرد آنها راضي هستم.
ونگر تلاش نكرد به عملكرد لمن كه به خاطر اشتباهش آرسنال 2 امتياز از دست داد، انتقاد کند.
او در ادامه عنوان كرد: لمن بسيار ناراحت است و ترديدي وجود ندارد كه خود را مقصر مي‌داند. كاملا طبيعي است كه يك دروازه‌بان نبايد اشتباه كند، زيرا اشتباه وي ممكن است ضربات جبران ناپذيري را به تيم وارد كند. با اين حال تنها موضوعي كه لمن بايد به آن فكر كند و نگران آن باشد بازي آتي آرسنال است نه چيز ديگر. از اينكه تا اين مقطع از ليگ برتر شكست نخورده‌ايم بسيار خوشحالم و به كسب نتايج خوب در ادامه فصل بسيار خوشبين هستم.

این یعنی چی؟ همش دوتا بازی کردن خوشحاله نباخته؟عجب.البته فکر کنم ایپنا هم ...

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
دو بازی.....دو اشتباه کودکانه....لمن چش شده؟!!!

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دو بازی.....دو اشتباه کودکانه....لمن چش شده؟!!!

با اینکه ازش ناراحتم چون می تونستیم 2 امتیاز از چلسی و لیورپول و 4 امتیاز از من یونایتد ( البته اگه بازی سومش رو که انجام نداده رو هم ببره) جلو باشیم ولی باید از نظر روانی الآن آمادش کرد نه اینکه بیشتر لهش کنن.دلداری باید دادش . یادمون باشه که همین لمن که بخاطر اشتباهش مساوی دادیم 50 درصد صعود به فینال باشگاه های اروپا رو مدیونشیم. مخصوصا" پنالتی ریکلمه که گرفتش...

لمن باید یکم از نظره روحی فقط تقویت بشه تا باز بدرخشه

(یکدفعه همه بهش گیر دادن دلم براش سوخت :( )

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
آقا يه دوسال ديگه به سن قانوني ميرسم ، گواهي نامه ميگيرم بريم ماشين بازي ! :D

هيوز: "فان پرسي" مي‌تواند فوق ستاره آرسنال شود

ايشالا كه ميشه ... پتانسيلش خيلي بالاست !

همچنان به والكات و فابرگاس خيلي اميدوارم !

آقا دستت درد نكنه . من نديدم تو اخبار . اينجا كه ديدم واقعا" ... !

نميتوني همه گلهاي بازي هاي آرسنال تو اين فصل رو زحمتشو بكشي بزاري اينجا؟ :D يه كلكسيون داشته باشيم بد نيست.

آخه می خوای چیکار کنی؟ مشتش کنی؟ بگیریش؟ بفرستی کرنر؟

ایم پیتر هم همش میگه پولداریم.آرسن هم میگه بازیکن داریم.بابا چند ساله تو دروازه مشکل داریم. فقط برای جام جهانی شد این لمن فوق ستاره شد...

ميخواست مثه اينا كه كلاس ميزارن ، توپو قشنگ تو دستش جمعش كنه ! :D

ولي از ونگر انتظار نداشتم كه دروازه بان جوون نداشته باشه . بابا لمن خيلي سنش بالاست ديگه.

آلمونيا بازيكن خوبي نشون داده !! مگه رفته ؟؟!!!

این یعنی چی؟ همش دوتا بازی کردن خوشحاله نباخته؟عجب.البته فکر کنم ایپنا هم ...

عجيبا" غريبا !!! مترجم ايپنا شايد يه وقت زمان فرانسوي بلد بوده جاي انگيليسي !!

آخه از ونگر بعيده همچين حرفي !

ا اینکه ازش ناراحتم چون می تونستیم 2 امتیاز از چلسی و لیورپول و 4 امتیاز از من یونایتد ( البته اگه بازی سومش رو که انجام نداده رو هم ببره) جلو باشیم ولی باید از نظر روانی الآن آمادش کرد نه اینکه بیشتر لهش کنن.دلداری باید دادش . یادمون باشه که همین لمن که بخاطر اشتباهش مساوی دادیم 50 درصد صعود به فینال باشگاه های اروپا رو مدیونشیم. مخصوصا" پنالتی ریکلمه که گرفتش...

لمن باید یکم از نظره روحی فقط تقویت بشه تا باز بدرخشه

بعيد ميدونم با توجه به سنش ديگه به درد آرسنال بخوره ! از همين حالا بايد به خيره اش بازي داد و اونو آماده كرد !

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گل ها رو اگه پیدا کردم چشم.حتما"...

نفرین گیلبرتو گالاس رو گرفت،گالاس 3 هفته از میادین دوره . دیشب دقیقه 24 بد آسیب دید...

اینم صحنه آسیب دیدگیش:http://video.arsenal4arab.com/vms/show.php?fid=v3Vgq8q92YxT9.wmv

علیرضا یه دروازه بان جوون داریم که امسال اومدش :

اول بگم 22 سالشه ولهستانی هستش

Name :Lukasz Fabianski

Born: April 18, 1985
Kostrzyn Nad Odra
Poland

Position: Goalkeeper

Squad Numbe:r 21

Previous Club(s): Lech Poznan
Legia Warsaw

Joined Arsenal: May 26, 2007

75796.jpg

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داشتم تو سایت ها و ... میگشتم یه چیزه جالب دیدم.آرسنالی ها خیلی رفتارشون شبیه همه. همه دیشب بر ضد لمن بودن امروز همه موافقش...

من اون دفاع از لمن رو قبل از خوندن این مطلب گذاشتم:

ینس لمان در سه بازی رسمی آرسنال در این فصل دو گل دریافت کرده است که 100% اشتباهات دروازه بانی بوده است و این موضوع خیلی هواداران را عصبی کرده است . در بازی برابر فولهام وی کمی توانست خود را از بند افکار بیرون کشد زیرا آرسنال آن بازی را برد اما این اتفاق دربازی آرسنال در برابر بلکبرن تکرار نشد و آرسنالی ها نتوانستند دوباره برگردند . بی شک الان ینس شدیدا از نظر روحی ضعیف شده است . وی که بعد از بازی برابر فولهام اعلام کرده بود میخواهد به لیگ آلمان ها بازگردد با این کارش به خوبی اعلام کرد روحیه خوبی ندارد .

عدم وجود روحیه در لمان که عجیب هم نیست وی را در وضعیت بدی قرار داده ، البته احتمال نیمکت نشینی لمان زیاد است . آرسنالی ها به خوبی میداند آلمونیا ذاتا دروازه بان نیست که اگر بود ما در برابر بارسلونا سر خم نمیکردیم و همچنین در فینال جام اتحادیه توپ از میان پاهاش رد نمیشد تا لب های دروگبا به جام برسد هر چند در آن بازی که بین جوانان آرسنال و ستارگان جهان فوتبال انجام شد آرسنال سر تر از حریف بود اما ... .

بعد از رفتن آنری به بارسا همه نگران خط حمله آرسنال بودند . خطی که سال گذشته هم خیلی به آنری زحمت نداده بود . آنری تا دو سال قبل در هر فصل حدود سی گل میزد ما در فصل قبل با زحمت گل هایش دو رقمی شد .به هرحال اینقدر همه به فکر فوروارد و هافبک بودند که ظاهرا همه از یاد برده اند سنگربان ما عقاب پیری است که شاید نیاز به هواداری بیشتری دارد .

متاسفانه امروز حرف های نا زیبایی به لمان گفته شد ! ! ! بچه ها یادمون نره گه فینال لیگ قهرمانان را تجربه کردیم ، یکی از عوامل اصلی آن عقاب خسته تفنگداران بود .

- مشت کردن توپ رائول در بازی با رئال ، توپی که نفس هر آرسنالی را در سینه زندانی کرده بود .

- گرفتن پنالتی از ریکلمه ی آرژانتینی در بازی آرسنال - ویا رئال در دقایق آخر وقت اضافه !

- بازی خوب وی در برابر مردان شهر تورین

- ایستادگی وی در برابر شوت وحشتناک رونالدو از دو متری

و ....

ما نباید پشت لمان را خالی کنیم ، وی تیم آرسنال را ترک نکرده ، او فقط به کمک روحی نیاز دارد . لمان و آلمونیا از پر سن و سال ترین های آرسنال هستند و حضور فانبیانسکی کمی از نظر روحی به لمان فشار آورده ... امید واریم همه چیز درست شود . به هر حال این تفنگداران امسال را بدون کاپ تمام نمیکنند ...

منتظر جشن قهرمانی آرسنال در ایران باشیم ....

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم آلمونیا که خوشگل هم کرده :D

30 سالشه

Name Manuel Almunia

Born May 19, 1977
Pamplona
Spain

Position Goalkeeper

Squad Number 24

Previous Club(s) Osasuna B
Cartagonova
Sabadell
Celta Vigo
Eibar (loan)
Recreativo Huelva (loan)
Albacete (loan)

Joined Arsenal July 14, 2004

Arsenal Debut Manchester City (a)
Carling Cup 3rd Round
October 27, 2004,
Won 2-1

60099.jpg

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازی بعدی با من سیتیه . به نظر من حساس هستش. اگه ببریم عالی میشه.
بازی 3 شهریور ساعت 6:30 تو اشبرتون گروو (امریت)

43.gif

Arsenal v Manchester City
Premier League
Emirates Stadium
Saturday, August 25, 2007
Kick-off: 3pm

5y8la1u.jpg
[/CENTER​
]

بالا