• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

rezatt

Registered User
لایک‌ها
674
من که همین سانوگو رو به ژیرود ترجیح میدم
خط حمله لیورپول واقعا عالیه خوش به حالشون
فابیانسکی هم که ترکوند
ونگر باید یه تجدید نظری تو بازیکنای فیکسش بکنه

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
دم سانوگو گرم ...
خط دفاعی و مخصوصا هافبک های دفاعی تیم اصلا خوب نبودن ... فرصت زیاد دادن به حریف منتهی اونا استفاده نمیکردن ...

مرحله بعدی قرعه کشیه یا ضربدری ؟

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
برد خیلی مهم و روحیه سازی بود!
حالا با روحیه ی بالا میریم به مصاف بایرن مونیخ! البته نیاز داریم که قوی تر و از نظر دفاعی مستحکم تر باشیم! در بازی چهارشنبه باید بی نقص باشیم!

امشب چمبو عالی بود و بهتر از اون فابیانسکی بود! سانوگو هم سبک بازیش کاملا شبیه ژیرو هست و بازی با پاش ضعیفه! ولی خوب شد بالاخره بازیش رو دیدیم و به نظرم خوب بازی کرد با توجه به مصدومیت بلند مدت و بی تجربگیش!
اوزیل هم علی رغم تمام فشارها خیلی خوب داره بازی می کنه و کاملا مشخصه که تمام تلاشش را داره می کنه و امشب هم خوب بازی کرد و حتی شوت هم زد! :دی

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
برد خیلی مهم و روحیه سازی بود!
حالا با روحیه ی بالا میریم به مصاف بایرن مونیخ! البته نیاز داریم که قوی تر و از نظر دفاعی مستحکم تر باشیم! در بازی چهارشنبه باید بی نقص باشیم!

امشب چمبو عالی بود و بهتر از اون فابیانسکی بود! سانوگو هم سبک بازیش کاملا شبیه ژیرو هست و بازی با پاش ضعیفه! ولی خوب شد بالاخره بازیش رو دیدیم و به نظرم خوب بازی کرد با توجه به مصدومیت بلند مدت و بی تجربگیش!
اوزیل هم علی رغم تمام فشارها خیلی خوب داره بازی می کنه و کاملا مشخصه که تمام تلاشش را داره می کنه و امشب هم خوب بازی کرد و حتی شوت هم زد! :دی
اوزیل درسته پاس گل نداد، اما روی هر دو گل تاثیر مستقیم داشت.

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
بازی بعدیم باید اورتون رو بزنیم
3 بازی دیگه تا قهرمانی

ونگر :

"من کاری با حرفای پوچ و غیرمحترمانه ندارم. اصلا راجع به مورینیو هرگز حرفی نزدم. به نظرم اون حرفا بیشتر برای چلسی شرم آور بود تا من"

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ونگر :

"من کاری با حرفای پوچ و غیرمحترمانه ندارم. اصلا راجع به مورینیو هرگز حرفی نزدم. به نظرم اون حرفا بیشتر برای چلسی شرم آور بود تا من"
لایککککککککککک

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
دفاعمون جلوی تیمایی که تاکتیکشون گلزنی از طریق پاس های عمقی زمینی و هوایی هست ضعف داره.لیورپولم استاد این جور گل زدنه.
اورتونم تیم خیلی خوبی داره اصلا نباید دست کم گرفته بشه تو مرحله بعدی.
به نظر من:
بندتنر>سانوگو>ژیرو
البته همون بندتنر هم مهاجم خوبی نیست.
شایعاتی هم هست در مورد خرید بالوتلی که کاشکی راست باشه.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ارسنال زلاتانو بگیره تموم جاما رو نگیریم دیگه فینالشونو هستیم بهتون قول میدم
اگه ارسنال بخواد باز به قدرتای بزرگ بپیونده حرف محکم برا گرفتن جاما بزنه تنها راش زلاتانه

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
یادمه یه زمانی فابیانسکی خیلی راحت گل می خورد، به خاطر تجربه کمش! اما واقعا خیلی بهتر شده! یه جورایی با اعتماد به نفش بالا بازی می کنه که به نظرم از ژسنی محکم تر به نظر میاد. نمونش بازی برگشت با بایرن که کلین شیت داشت. واقها در تک به تک ها خیلی خوب میاد بیرون چیزی که ژسنی نداره و معمولا رو این صحنه ها پنالتی میده. البته ژسنی قدرش بلند تر هست و به نظرم واسه یه دروازه بانی که تنها 23 سالشه عالی کار می کنه. به هر حال فکر کنم فابیانسکی آخر فصل بره چون گمونم قراردادش تمام میشه...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
gun__1392577591_468815407DP015_Arsenal_v_Li.jpg

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اوزيل: مشتاق بازي مقابل بايرن‌مونيخ هستم

مسوت اوزيل ستاره آلماني تيم فوتبال آرسنال انگليس اعلام کرده است بي صبرانه منتظر ديدار با بايرن مونيخ است.
00945956.jpg

تيم‌هاي آرسنال و بايرن‌مونيخ در دور رفت مرحله شک شانزدهم ليگ قهرمانان اروپا به مصاف يکديگر خواهند رفت. اين بازي در خانه آرسنال برگزار مي شود.

هافبک 25 ساله توپچي هاي لندني در گفتگو با نشريه بيلد آلمان گفت:« ما بازيکن هستم که اين گونه بازي ها را دوست دارم. احترام زيادي براي بايرن قائلم.»

اوزيل همچنين گفت:« عملکرد آنها در مقايسه با سال گذشته بسيار بهتر شده است اما ما هم عملکرد خوبي داشت ايم. طي دو بازي امکان دارد هر چيزي اتفاق بيفتد.»

بايرن مونيخ - با کسب سه جام در فصل گذشته - به لندن مي رود تا از رکورد شکست ناپذيري در 46 بازي خود دفاع کند. اين در حالي است که بازي برگشت دو تيم در روز 11 ماه مارس در مونيخ برگزار خواهد شد.

اوزيل - که در گلزن کرشن آلمان متولد شده است - در اين ديدار به مصاف چندين هم تيمي خود در تيم ملي آلمان مي رود.

در هفته هاي اخير عملکرد ضعيف اوزيل انتقادهايي را از او در پي داشته است اما خود اوزيل مي گويد بايد نهايت رشد خود را به عنوان بيک بازيکن ثابت کند.

او گفت:« اين بازي آزموني براي من محسوب مي شود. من به عنوان يک بازيکن اعتماد به نفس بالايي دارم و در حال حاضر آماده برداشتن گام بعدي هستم. »

جدا از اشتياق اوزيل براي قهرماني با آرسنال درليگ برتر انگليس و همچنين ليگ قهرمانان اروپا، هدف شخصي اوزيل قهرماني با آلمان در رقابت هاي جام جهاني برزيل است.

او در اين‌باره گفت:« هر بازيکني که در زماني در رئال مادريد بازي کرده است همواره قهرماني در رقابت هاي مختلف است.»

او افزود:« اما زماني که رقابت هاي جام جهاني پيش رو است ، هدف من به عنوان يک بازيکن دوم يا سوم شدن در اين رقابت ها نيست.»

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ونگر :

ونگر: براي مورينيو و چلسي متاسفم

سرمربي فرانسوي آرسنال در واکنش به گفته‌هاي ژوزه مورينيو مي‌گويد براي مورينيو و باشگاه چلسي متاسف است.
00037924.jpg

آرسنال موفق شد در جام حذفي انگليس ليورپول را شکست دهد تا انتقام شکست سنگين پنج بر يک در ليگ برتر را از قرمزپوشان شهر ليورپول بگيرد.

آرسن ونگر، سرمربي آرسنال پس از پيروزي تيمش برابر ليورپول در جام حذفي، گفت: مهم بود که بتوانيم با پيروزي در اين ديدار نشان دهيم که شکست سنگين ليورپول در ليگ برتر تنها يک اتفاق بوده است. فرصت خوبي براي ما بود تا به يک چهارم نهايي جام حذفي راه يابيم. از نمايش بازيکنانم در اين ديدار راضي هستم و فکر مي‌کنم که آنها توانستند تا انتهاي مسابقه عملکرد خوبي از خود نشان دهند و به پيروزي ارزشمندي در اين ديدار دست يابند. شايد براي خيلي‌ها جام حذفي مهم نباشد، اما براي ما موفقيت در اين ديدار مهم است.

سرمربي فرانسوي آرسنال در ادامه گفت: ليورپول در اين فصل تيم متفاوت و قدرتمندي است. آنها شانس‌هاي زيادي براي پيروزي در اين ديدار داشتند. آنها اکنون در موقعيتي هستند که مي‌توانند هر تيمي را در انگليس شکست دهند. با توجه به اين که آنها در ليگ قهرمانان اروپا حضور ندارند، تمام تلاش‌شان را براي موفقيت در اين ديدار کردند. به اندازه کافي خوب بوديم که توانستيم چندين موقعيت گل را بر روي دروازه‌ آنها ايجاد کنيم.

ژوزه مورينيو، سرمربي چلسي روز جمعه در پاسخ به گفته‌هاي آرسن ونگر درباره ترس مربي پرتغالي از شکست گفته بود اگر مانند ونگر هشت سال در تيمي بدون جام باشم آنجا را ترک کرده و پشت سرم را هم نگاه نخواهم کرد.

سرمربي فرانسوي آرسنال در واکنش به گفته‌هاي ژوزه مورينيو، گفت: براي او متاسفم و قبل از آن براي باشگاه چلسي متاسفم. اول از همه بايد بگويم که به هيچ وجه در کنفرانس مطبوعاتيم درباره او صحبتي نکردم و چيز زيادي هم در اين باره نخواهم گفت و اصلا هم به اين جور بحث‌ها علاقه‌اي ندارم. اگر شما علاقه اي به اين جور بحث ها داريد و مي‌خواهيد وقت‌تان را از اين طريق هدر دهيد هر جور که بخواهيد مي‌توانيد درباره آن صحبت کنيد. فقط يک چيز را مي‌دانم آن هم که براي باشگاه چلسي بيش از خودم متاسفم. من فوتبال را دوست دارم و متاسفم که شما را ناراحت مي‌کنم. آنچه من به آن علاقه دارم اتفاقاتي است که در مستطيل سبز رخ مي‌دهد نه خارج از آن.

آرسنال چهارشنبه در ليگ قهرمانان اروپا بايد در خانه از تيم بايرن‌ مونيخ پذيرايي کند. آرسنالي‌ها در ليگ برتر نيز شرايط خوبي دارند و با کسب 56 امتياز از 26 ديدار در رده دوم جدول قرار دارند.

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
  • Like
Reactions: usl

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دوستان آرسنالی نظر شماها درباره آرتتا چیه؟!
بازی دیشب زیاد خوب نبود به نظرم، در کل درک نمیکنم چرا انقد بازی میکنه!!
البته من همه بازی های آرسنالو وقت نمیکنم ببینم واسه همین پرسیدم

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
آرتتا خیلی کنده، اما خوب هافبک وسط آماده نداریم.
به نظرم ونگر حتما و حتما باید چمبرلین رو با بایرن بازی بده، اونم نه وسط زمین، بلکه کناره ها، واقعا خیلی سریعه و قدرت حمل توپش هم خیلی عالیه. در نبود ولکات باید حتما فیکس باشه چون اگه نذارش تو زمین، تیممون خیلی خیلی کند میشه و فقط پاس های الکی میدن به هم چون کسی نیست توپ رو ببره جلو. به نظرم اگر چمبرلین بازی نکنه احتمالش خیلی کمه بتونیم گل بزنیم. اصلا وقتی بازیکن سریع داریم اوزیل هم خیلی موثر میشه، چون پاش چای عمقی قشنگی پشت دفاع کنار های حریف میندازه که برای استفاده از از تواناییش باید یکی فرار کنه. امیدوارم ونگر اشتباه نکنه. با توجه به اینکه آرتتا محرومه ترکیب من اینه:
ژسنی
گیبس کوش پر باک
فلا
سانتی توماس چمبرلین
اوزیل
بندتنر (که البته فکر نکنم ونگر بازیش بده، نمیدونم چرا! شاید چون قراردادش داره تمام میشه، اما به نظرم خیلی می تونه کمک کنه، بازی با پاش خیلی بهتره ژیرود، اما خوب ونگر ژیرود رو بازی میده)

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
آرتتا خیلی کنده، اما خوب هافبک وسط آماده نداریم.
به نظرم ونگر حتما و حتما باید چمبرلین رو با بایرن بازی بده، اونم نه وسط زمین، بلکه کناره ها، واقعا خیلی سریعه و قدرت حمل توپش هم خیلی عالیه. در نبود ولکات باید حتما فیکس باشه چون اگه نذارش تو زمین، تیممون خیلی خیلی کند میشه و فقط پاس های الکی میدن به هم چون کسی نیست توپ رو ببره جلو. به نظرم اگر چمبرلین بازی نکنه احتمالش خیلی کمه بتونیم گل بزنیم. اصلا وقتی بازیکن سریع داریم اوزیل هم خیلی موثر میشه، چون پاش چای عمقی قشنگی پشت دفاع کنار های حریف میندازه که برای استفاده از از تواناییش باید یکی فرار کنه. امیدوارم ونگر اشتباه نکنه. با توجه به اینکه آرتتا محرومه ترکیب من اینه:
ژسنی
گیبس کوش پر باک
فلا
سانتی توماس چمبرلین
اوزیل
بندتنر (که البته فکر نکنم ونگر بازیش بده، نمیدونم چرا! شاید چون قراردادش داره تمام میشه، اما به نظرم خیلی می تونه کمک کنه، بازی با پاش خیلی بهتره ژیرود، اما خوب ونگر ژیرود رو بازی میده)
در بازی فردا احتمال قریب به یقین زوج فلامینی-آرتتا را خواهیم داشت به خاطر حساسیت بازی و سعی در بستن بازی برای بایرن! اما اینکه چمبو از ابتدا بازی خواهد کرد یا نه را باید منتظر بازی باشیم و ببینیم که ونگر ریسک می کنه یا روسیچکی را می ذاره تو بازی! مهاجم هم کاملا مشخص است که ژیرو خواهد بود!
این همه بحث بر سر اینکه "سانوگو از بنتنر بهتره و بنتنر از ژیرو بهتر است" خیلی مزحک و مسخره است! کمی واقع بین باشید و حقایق را ببینید! ژیرو با تمام کم و کاستی ها در حال حاضر بهترین مهاجم ماست!
دوستان آرسنالی نظر شماها درباره آرتتا چیه؟!
بازی دیشب زیاد خوب نبود به نظرم، در کل درک نمیکنم چرا انقد بازی میکنه!!
البته من همه بازی های آرسنالو وقت نمیکنم ببینم واسه همین پرسیدم
آرتتا هافبک وسط هست! نقش بازی سازی را داره! اما این فصل خیلی افت کرده و با توجه به سن و سالش میشه گفت که کارش در آرسنال تموم شده است! اما متاسفانه در اون پست بازیکنی نداریم که جانشینش کنیم و همه ی هافبک هامون به جز فلامینی ذهنیت تهاجمی دارن!
ونگر در تابستان می خواست Cabaye را بخره که سر قیمت با نیوکاسل به توافق نرسیدن و ژانویه با 25 میلیون یورو رفت PSG! :|

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
سانگ به نظرم فصل بعد برگرده بیاد ارسنال جا ارتتا واسطه بهترین تصمیم زندگیشو میگیره:(
عمو دیابی بازی سازیش اصلا خوب نیست همون سانگ هم بازی سازیش مالی نبود زیاد ولی عوضش اکثر تن به تنارو خیالم راحت بود پاس کاری کوتاشم عالی بود
یاد فابرگاس بخیر اون وسط بود غم نداشتیم بیچاره چقدر سختی کشید دمش گرم:rolleyes:
=
=
=
خدا وکیلی ولی ژیرود از سانوگو بهتره حتی بنتلر هم از ژیرود بهتره سانوگو هیچ سرعتی نداره جا گیریشم همش تو بازی قبل افتضاح بود جز رو صحنه گل اول
ولی چه استپ سینه هایی داشت سانترو که برا حد مینداختن این دیلاق استپ میکرد:D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
گوآرديولا:‌ به آرسنال احترام مي‌گذارم

سرمربي بايرن‌مونيخ بازي برابر آرسنال را سخت توصيف کرد اما به صعود تيمش به دور بعد اطمينان دارد.
00946430.jpg

در يکي از حساس‌ترين ديدارهاي دور رفت مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب بايرن مونيخ در ورزشگاه امارات به مصاف آرسنال مي‌رود.

پپ گوآرديولا، سرمربي موفق بايرن مونيخ بازي برابر آرسنال را سخت توصيف کرد اما به شاگردان خودش اعتماد بالايي داشت. او بر اين باور است که شاگردانش مي‌توانند جواز صعود به دور بعد را به دست‌ آورند.

او در سخناني که رسانه‌هاي آلماني منتشر کردند، گفت: احترام زيادي به آرسن ونگر و تيمش آرسنال مي‌گذارم چرا که اين تيم همواره بازيهاي زيبايي را به نمايش مي گذارد. چنين تيم‌هاي را دوست دارم و اميدوارم که همواره برابر آنها به ميدان بروم. آرسنال زيبا و روان بازي مي کند و در فصل جاري هم نشان داده که تيم بسيار خوبي است.

او افزود: ما با تيمي بازي مي‌کنيم که در ترکيب خود بازيکنان بزرگي دارد. آرسنال در ليگ برتر انگليس خوب ظاهر شده و هفته‌ها صدرنشين بوده است. هر چند آرسنال در دو سه هفته اخير نتايج ضعيفي کسب کرد و صدرنشيني را از دست داد اما همچنان قوي و سختکوش است. اين تيم تقريبا دو دهه است که در ليگ قهرمانان اروپا حضور دارد و اين نشان مي‌دهد که بسيار باتجربه است. بازي سختي پيش رو داريم.

سرمربي بايرن در پايان سخنان خود گفت: به توانايي‌هاي تيمم ايمان دارم. بايرن در بهترين شرايط خود به مصاف آرسنال مي‌رود. مي‌توانيم آرسنال را از پيش رو برداريم و به دور بعد صعود کنيم. براي موفقيت در ليگ قهرمانان اروپا بايد تمرکز زيادي داشته باشيم و بدون استراحت کار کنيم؛ چرا که حريف سرسختي داريم که مي‌تواند هر کاري را انجام دهد. فرصتي براي اشتباه نداريم و بايد قدر هر فرصتي را بدانيم.

بايرن مونيخ فصل گذشته با هدايت يوپ هاينکس قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد. با اين حال اين سرمربي باتجربه قراردادش را با بايرن تمديد نکرد تا پپ گوآرديولا جانشين او شود. بايرن در فصل جاري هم با گوآرديولا بسيار خوب ظاهر شده و از شانس‌هاي اصلي قهرماني در ليگ قهرمانان اروپاست. شاگردان پپ گوآرديولا در رقابت‌هاي بوندسليگا هم نمايش بي‌نقصي داشته‌ و با اقتدار در صدر جدول رده‌بندي قرار و با تيم دوم باير لورکوزن 16 امتياز اختلاف دارند. از طرف ديگر آرسنال هم در فصل جاري ليگ جزيره خوش درخشيده است و به همراه چلسي و منچسترسيتي از شانس‌هاي اصلي کسب عنوان قهرماني است؛ هرچند شاگردان ونگر با شکست تحقير‌آميز برابر ليورپول صدر جدول رده‌بندي را از دست دادند اما اختلاف آنها با چلسي صدرنشين تنها يک امتياز است.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اوزيل:‌ برابر بايرن خود را پنهان نمي‌کنيم

مسوت اوزيل معتقد است که در دو بازي رفت و برگشت با بايرن‌مونيخ همه چيز امکان دارد و هيچ تيمي از قبل برنده نيست.
00945956.jpg

آرسنال و بايرن‌مونيخ فردا شب در ديداري حساس در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا به مصاف هم مي‌روند. ديداري که در آن دو تيم بزرگ فوتبال اروپا برابر هم به ميدان مي‌روند.

مسوت اوزيل درباره بازي تيمش آرسنال برابر بايرن مونيخ در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا به روزنامه آلماني "بيلد " گفت: از آن دسته از بازيکناني هستم که عاشق چنين بازي‌هاي بزرگي هستند. براي بايرن مونيخ احترام زيادي قائل هستم. آنها در حال حاضر بهترين تيم اروپا هستند و بازي‌هاي بي‌نقصي را نشان مي‌دهند. آنها حتي از سال قبل هم بهتر شده‌اند اما برابر آنها خود را پنهان نمي‌کنيم چون در دو بازي رفت و برگشت همه چيز امکانپذير و ممکن است بتوانيم به مرحله بعد راه يابيم.

در روزهاي گذشته انتقادات فراواني از عملکرد مسوت اوزيل در مطبوعات انگليسي به چشم خورده است. او با رد تمامي اين انتقادات گفت: به نظرم در ليگ برتر بسيار پخته‌تر شده و به عنوان بازيکن اعتماد به نفس بيشتري پيدا کرده‌ام؛ طوري که از هم اکنون خود را براي مراحل و پيشرفت‌هاي بعدي آماده مي‌کنم. بازي‌هاي ليگ برتر نيز بسيار فشرده هستند و عادت کردن به شرايط آن اندکي زمان‌بر است.

اوزيل درباره شرايط تيم ملي آلمان در جام‌جهاني 2014 نيز گفت: هر کس که در رئال‌مادريد بازي کرده باشد، خواهان قهرماني در هر رقابتي است و براي ما که بسيار خوب و فشرده براي اين رقابت‌ها در حال آمادگي هستيم، کسب رتبه‌هاي دومي و يا سومي به هيچ وجه قابل قبول نيست.

بالا