• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
gun__1405032189_sanchez.jpg

gun__1405030416_711.jpg

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
این لباسارو قبلا دیده بودم به عنوان زیرپوش ...
خیلی ضایست ... خیلیا ! شرت باز با پیرهن تنگ !
آمار فروش پیرهن بشدت میاد پایین ! میگید نه نگاه کنید ! کی میره لباس بدن نما بخره با اون شکم های سه ایکس لارج ... نخره هم که دیگه لباس اصلیه تیم نیست و لباس هواداریه !

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
الان شماره ها اینجوری شده!!!
17 مونرئال میره تن الکسیس!
مونرئال 18 میپوشه!
3 سانیا میره تن گیبس!

قیافش رو نیگا! جنگجویی تو خونشه!!!
35acce79-b0b9-3519-936c-2b43fcfc1b5e.jpg

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
این لباسارو قبلا دیده بودم به عنوان زیرپوش ...
خیلی ضایست ... خیلیا ! شرت باز با پیرهن تنگ !
آمار فروش پیرهن بشدت میاد پایین ! میگید نه نگاه کنید ! کی میره لباس بدن نما بخره با اون شکم های سه ایکس لارج ... نخره هم که دیگه لباس اصلیه تیم نیست و لباس هواداریه !
این انگلیسیا قیافه و تنگ و شل و سفت و زیبا و ... حالیشون نیست! آمار فروش خیلی پایین نمیاد!

Last edited:

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
:دی
میخوام ببینم عکاس بدتر از این نبود
الان شماره ها اینجوری شده!!!
17 مونرئال میره تن الکسیس!
مونرئال 18 میپوشه!
3 سانیا میره تن گیبس!

قیافش رو نیگا! جنگجویی تو خونشه!!!
مشاهده پیوست 627009
آستیناشو! جوراباشو! :|

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
مدافع جوان اسپانیایی با قرارداد قرضی از تیم آتلتیکومادرید راهی آرسنال می شود.
به گزارش الکره ، روزنامه آ اس نوشت مسئولان آتلتیکومادرید قصد دارند با قرارداد یک ساله خابی مانکیو مدافع 20 ساله تیم خود را راهی آرسنال کنند.این در حالیست که باشگاه المپیک مارسی نیز سعی می کند مانکیو را به خدمت بگیرد.
مانکیو قرار است راهی لندن شود تا قرارداد قرضی را امضا کند.او در آرسنال می تواند جای باکاری سانیا مدافع فرانسوی منتقل شده به منچسترسیتی را پرکند

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خوب، فکر کنم دیگه تو این دو فصل ونگر خوب خرج کرد و ما واقعاً نمیدونیم در گذشته چه اتفاقاتی افتاده تو باشگاه که اصلا خرج نمی کردیم و. فقط بازیکن های 12 میلیونی می خریدیم! باشگاه پول نداشت و الان پول داره یا ونگر نمی خواست خرج کنه ولی الان نظرش عوض شده! در هر صورت چیزی رو که نباید فراموش کنیم اینه که درسته که ما پول خوبی واسه اوزیل و سانچز خرج کردیم، اما شاید اگر ونگر باهاشون صحبت نمی کرد نمیومدن. نمونش سانچز که می خواست براه ایتالیا اما معلوم نشد ونگر چی بهش گفت که راضی شد بیاد.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
لباس جدید و خرید جدیدتون مبارک باشه :)
هرچند من هم با بعضی از دوستان موافقم، تی شرتا خییییییلی تنگن! لااقل 4 تا بازیکن خوش هیکل تر میوردن واسه عکسا!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@AslanSalarkia
تیم ما کلا از لحاظ بدنی ظریف هستن و دلیل کم آوردنمون هم همینه تو بازی های فیزیکی.
کلا از کل بازیکنهای تیم، فکر کنم فقط سانچز و ژیرود هیکل خوبی دارن واسه این لباس ها. یک سوالی که واسم پیش اومده اینه که آیا لباس های دورتموند هم اینقد تنگن!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
خوب، فکر کنم دیگه تو این دو فصل ونگر خوب خرج کرد و ما واقعاً نمیدونیم در گذشته چه اتفاقاتی افتاده تو باشگاه که اصلا خرج نمی کردیم و. فقط بازیکن های 12 میلیونی می خریدیم! باشگاه پول نداشت و الان پول داره یا ونگر نمی خواست خرج کنه ولی الان نظرش عوض شده! در هر صورت چیزی رو که نباید فراموش کنیم اینه که درسته که ما پول خوبی واسه اوزیل و سانچز خرج کردیم، اما شاید اگر ونگر باهاشون صحبت نمی کرد نمیومدن. نمونش سانچز که می خواست براه ایتالیا اما معلوم نشد ونگر چی بهش گفت که راضی شد بیاد.
پول که داشتیم همش جز برترین باشگاه های درامد زا بودیم به خصوص سر فروش بازیکنامون پول هنگفتی به جیب باشگاه میرفت
منتهی اینا مزه دست زدن به جام از یادشون رفته بود فکر میکردن لذت دنیا فقط به پوله فقط بازیکن بفروشن پولدرارن
حالا که باز دستشون به جام رسیده تازه گفتن آخ آخ این چه حالی میده که ما چه جوری فراموشمون شده بود...:general304:

@AslanSalarkia
تیم ما کلا از لحاظ بدنی ظریف هستن و دلیل کم آوردنمون هم همینه تو بازی های فیزیکی.
کلا از کل بازیکنهای تیم، فکر کنم فقط سانچز و ژیرود هیکل خوبی دارن واسه این لباس ها. یک سوالی که واسم پیش اومده اینه که آیا لباس های دورتموند هم اینقد تنگن!
لباسای کامرون و ساحل عاج و نیجریه ... اینجوری بود
به خصوص لباسای کامرونی ها که انقدر تنگ بود چروک میشد تو بدنشون ولی آفریقایی چنان هیکلی داشتن که سینه هاشون انگار داشت پیرهنو سوراخ میکرد این لباسا فقط برا آفرقیایی خوبه!

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
استویچکوف: "به خاطر بعضی ها که چیزی از فوتبال نمی فهمند ما باید بهترین بازیکنی که در بارسا توپ می زد را به فروش برسانیم. سیاست بارسا همیشه این بوده است که "ما بزرگان را دوست نداریم".

سانچز بهترین بازیکن برای کارهای سرعتی و جنگندگی بود. او برای تمام توپ ها می جنگید و برای تیم بازی می کرد. من ذهنیت او را دوست دارم. او می تواند با سری بالا از تیم جدا شود. او بازیکنی تعیین کننده برای هر تیمی است، و هرگز کوچک نمی شود."

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
@AslanSalarkia
بله واسه دورتموند هم تنگه
کوشینلی! گیبس! فرمالن! جکی! اینا که بهتر بودن...

• Like
Reactions: usl

ali-shahri

Registered User
لایک‌ها
194
خرید جدید مبارک دوستان آرسنالیم
پارسال که جواهر مارو تو لحظه آخر به لندن فراخوندید
امسال هم بازیکن توانایی همچون الکسیس سانچز
به امید برگشتن دوباره تون تو سطح اول اروپا
به یاد اوایل دهه قبل...

A1C1E