• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

emperor561

Registered User
لایک‌ها
413
اینم ازطرف کلوپ هواداران چلسی به شمابابت کری که خوندیم وناراحتتون کردیم شرمنده <3

vtwajhq78idr19t67suf.png

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اون پیراهن ابی رو دوست دارم شاید یکی ازش خریدم ولی این قرمز به نظرم زیاد جالب نیست .

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
به نقل از مترو، باشگاه آرسنال در حال به پایان رساندن قرارداد 3 میلیون پوندی با دیوید اوسپینا دروازه‌بان نیس فرانسه است. گزارشات رسیده در آرژانتین می‌گویند این گلر 25 ساله که نمایش خیره‌کننده‌ای برای کلمبیا در جام‌جهانی نشان داد، جهت رقابت با شچسنی این قرارداد را به امضا خواهد رساند.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
خوب در این تصویر میبینیم که عشق به بندر از سر کوری نیست و از سر حساب کتاب !!!
در دفاعی که ما برامون مهم تر هست! بهتره!!! تکل میزنه در حد تیم ملی فرانسه!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@hamedovic5405
خدیرا بهتره یا آرتتا! اگر به آمار نگاه کنیم، آرتتای فصل پیش بهتر از خدیرای دو فصل پیشه، چون خدیرا فصل پیش اصلا بازی نکرد. حالا اگر طبق این آمار تو می پذیری آرتتا بهتر از خدیراست، من می پذیرم بندر بهتر از خدیراست...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
آمار همه چیز نیست!
یه جاهایی بچه 2 ساله هم میفهمه کدوم بهتره!!!
ولی وقتی نمیتونی بینشون تمیز بدی باید متوصل به آمار بشی که من شدم!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
این گل رو ببینید! امروز تیری هانری زده! خیلی باحاله!!! یاد باد آن روزگاران یاد باد!!!
#LIKE A BOSS که میگن از رو این ساخته شده!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
خدیرا چپه شده!!!:general106:
مصدومیت!!! حالا ببینیم بلند یا کوتاه!!!
بنظرتون لارس بندر یا اسون بندر!!:general601:

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
خوب همونطور که میخواستیم شد! چون ما 3 بازیکن آلمانی:D داریم! این قهرمانی خیلی میتونه در فصل آینده و روی فرم بودن بازیکنهامون کمکمون کنه!
ایشالا خدیرا هم میره توو پاچتون بشن 4تا :دی (شوخی)

Sent from my GT-I9300

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@hamedovic5405
همونطور که گفتم واسه ما خیلی بهتر بود آلمان ببره. این مرته ساکر خیلی باحال بود، 2 دقیقه آخر آوردش هرچی می کشیدن زیرش بدون پریدن با سر می زد :D
اولین باری بود که از باختن مسی خوشحال نشدم...
واقعا عجیبه چرا بندر در تیم منتخب نیست، با وجود اینکه در جام جهانی حضور نداشت اما به نظرم بهترین بازیکن جام بود

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
ایشالا خدیرا هم میره توو پاچتون بشن 4تا :دی (شوخی)

Sent from my GT-I9300
نمی دونم چرا پودولسکی رو اینقدر کم بازی دادن، خداییش پودولسکی خیلی خوب بازی می کرد واسه تیم ملی با وجود اینکه تو پست تخصصیش نبود. اون بازی هایی که 4 تا به انگلیس و آرژانتین زدن پودولسکی عالی بود...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
@hamedovic5405
همونطور که گفتم واسه ما خیلی بهتر بود آلمان ببره. این مرته ساکر خیلی باحال بود، 2 دقیقه آخر آوردش هرچی می کشیدن زیرش بدون پریدن با سر می زد :D
واقعا عجیبه چرا بندر در تیم منتخب نیست، با وجود اینکه در جام جهانی حضور نداشت اما به نظرم بهترین بازیکن جام بود
من هم تعجب کردم! دیگه فیفا خودش مافیاییه واسه خودش! من شک ندارم زیر سر هموناست!
اصلاً اون صحنه که از پای TV بلند شد رفت دستشویی بعد سریع رفت آشپزخونه آب پرتقال خورد فوق العاده بود!! بخصوص اون خیز اولیه اش از مبل به دستشویی و بازی با توپش ( Ball _IF U KNOW WHAT I MEAN) در دستشویی منو تحت تاثیر قرار داد!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
@hamedovic5405
نمی دونم چرا پودولسکی رو اینقدر کم بازی دادن، خداییش پودولسکی خیلی خوب بازی می کرد واسه تیم ملی با وجود اینکه تو پست تخصصیش نبود. اون بازی هایی که 4 تا به انگلیس و آرژانتین زدن پودولسکی عالی بود...
پودولسکی و بندر مصدوم بودن:eek:
بندر که اصلا نیومد:eek: (نتونست بیاد)

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
مثل اینکه دوباره جناب جک ویلشر گند زدن !
این فکر کرده کیه خدایی ؟ نکنه فک میکنه بازیکن شاخیه؟ این شخصیتی که پیدا کرده فقط و فقط بخاطر آینده درخشانش بوده که الان دو فصل هست روند سینوسی پیش گرته و با همین وضعیت پیش بره بهتره حراج بشه ...
مردیکه یه تنه اندازه یه تیم حاشیه داره ... تیم ونگر هیچوقت مشکل اخلاقی نداشته ... شرارت باید تو بازی باشه نه خارج از محیط ورزشی !
=======
امیدوارم اینبار یه تنبیه درست حسابی بشه که دیگه از این غلطا نکنه ...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
پیشنهاد 34 میلیونی به خدیرا واقعیت داره؟ گرون نیس؟
فکر کنم با 25 تا هم بشه لاس بندرو گرفت خدیرا ولی مطمعنا در اون صورت میره چلسی چون اونا یا گوستاوو رو میخوان یا خدیرا

بالا