• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
خوب بنظر جانشین ورمائلن آربلوا باشه!
البته اول باید دید رئال یه دفاع راست میخره یا نه!:general510:

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
خوب بنظر جانشین ورمائلن آربلوا باشه!
البته اول باید دید رئال یه دفاع راست میخره یا نه!:general510:
خدا نکنه! اینو واسه نیکمت هم لازم نداریم! خطرناکه‌ ممکنه بازیکنان خودی رو‌مصدوم کنه:دی

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
زنیت بازی رفت رو تو زمین حریفش که اسمش یادم نیست 1-0 باخت. اگر زنیت نتونه در بازی برگشت جبران کنه، به نفع ما هست، چون در این صورت اتلتیک بیلبائو میاد تو سید ما و قطعا با هم بازی نخواهیم کرد در پلی آف. اما اگر زنیت بیاد بالا، ممکنه با بیلبائو بیفتیم، هرچه بازی ساده تر باشه بهتره تو پلی آف، چون بازی های زیادی رو در پیش رو خواهیم داشت.
تیم از اردوی اتریش برگشته. کمپل در مصابه ای گفته:
من بیش از 100 بازی در لیگ فرانسه با لورین، لیگ اسپانیا با بتیس، لیگ یونان با المپیاکوس، جام باشگاه های اروپا و 36 بازی ملی هم دارم که چندتاش تو جام جهانی بوده، من می خوام در لیگ برتر بازی کنم و نمی خوام برم :D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4-%DB%B0%DB%B7-%DB%B3%DB%B1-%DB%B1%DB%B5-%DB%B5%DB%B6-%DB%B2%DB%B3-1.jpg

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
زنیت بازی رفت رو تو زمین حریفش که اسمش یادم نیست 1-0 باخت. اگر زنیت نتونه در بازی برگشت جبران کنه، به نفع ما هست، چون در این صورت اتلتیک بیلبائو میاد تو سید ما و قطعا با هم بازی نخواهیم کرد در پلی آف. اما اگر زنیت بیاد بالا، ممکنه با بیلبائو بیفتیم، هرچه بازی ساده تر باشه بهتره تو پلی آف، چون بازی های زیادی رو در پیش رو خواهیم داشت.
تیم از اردوی اتریش برگشته. کمپل در مصابه ای گفته:
من بیش از 100 بازی در لیگ فرانسه با لورین، لیگ اسپانیا با بتیس، لیگ یونان با المپیاکوس، جام باشگاه های اروپا و 36 بازی ملی هم دارم که چندتاش تو جام جهانی بوده، من می خوام در لیگ برتر بازی کنم و نمی خوام برم :D
این بمونه! پولدی هم بمونه! سانتی بنده خدا هم بمونه! کسی جلو نیاز نداریم!!
فکر نکنم ونگر بده قرضی! چون معمولاً کسی که دلش با تیم باشه و تلاش کنه تو تمرینات رو قرضی نمیده!!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
ونگر در مورد ادامه نقل و انتقالات گفته: تازه خوشم اومده از نقل و انتقالات! :دی
Wenger: "I'm very happy [with our business] and I'm still open to do more."

در مورد ورما: مصدومه، یحتمل میره!
Wenger: "@T_Vermaelen05 is injured. It is a possibility that he goes."

در مورد کوئینترو: گوزشعری بیش نیست!
Wenger rules out move for Quintero. "That is wrong," he says

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
باید فیکس باشه
تو که منو متهم میکردی سر بندر که چند بازی ازش دیدم!!
سر 4 تا بازی تو جام جهانی از تیمی که کلاً سبک بازیش با ما فرق داره قضاوت میکنی؟؟؟
بشخصه کلاً یه بازی ازش با منچستر دیدم که اصلاً خوب نبود! بازیهاش تو جام جهانی هم متوسط رو به خوب بود!! :دی
در اینکه بعد از اینهمه پاس دادنش به اینور اونور باید بهش فرصت داد شکی نیست! ولی اینجوری هم نیست که باید فیکس باشه!!
آی بیلیو این ژیرو!! :دی

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
اگه خونده باشین مصاحبه های کاپیتان اون تیمی که یکی از بازیکناش گاز میگرفت و رفت بارسا! هفته پیش گفته بود: من نذاشتم سوارز بره آرسنال چون بیش از حد براشون خوب بود ( از سطحشون بالاتر بود )
جواب ونگر!! خخخخخخ
He said: “You’re never too good for Arsenal and Steven Gerrard knows that.
You're never too good for Arsenal
“But I can understand completely why he advised him to stay.
“He wanted to play with him and have a chance to win the Premier League but it didn’t happen and Suarez left.”
:D:D:D:D:D:D:general601::general601::general601::general707::general707::general707::general705:
یعنی بلانسبت گلاب به روشون!! خخخ

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
الان بازیکنان کجا تمرین میکنند؟ برگشتن خونه؟! یا الکسیس در کنار ولکات در لندن تمرین میکنه؟

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
الان بازیکنان کجا تمرین میکنند؟ برگشتن خونه؟! یا الکسیس در کنار ولکات در لندن تمرین میکنه؟
بله خونه ان! همشون اشبرتونن!
فردا هم 16.20 به وقت لندن با بنفیکا بازی داریم از emirates-cup

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
تو که اصلا یک بازی هم به گفته خودت از بندر ندیدی.
من اون موقع که کمپل تعویضی تو بتیس میومد تو زمین بازیاشو دنبال می کردم. این ۲-۳ تا بازی تو بتیس. تو المپیاکوس هم ۲ تا بازی زنده ازش دیدم با من یو. کلی هم کلیپاشو دیدم تو تیوب. جام جهانی ‌هم که ۵ تا بازی ازش دیدم. بس نیست؟ وقتی سانوگو و ژیرود این همه فیکس بازی می‌کنن، چرا این نباید فیکس باشه؟! بازی سخت تر‌از جام جهانی‌که دیگه نیست! اونم تو کاستاریکا. کل فصل هیچ کس‌نتونست گودین رو دریبل کنه، برو ببین چطوری دورش داد تو جام جهانی.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@hamedovic5405
اگر پست های من رو در طول لیگ خونده باشی، گفتم تیم ما بازیکنی که بتونه بازیکن روبروشو رد کنه تو کناره ها نداریم، فقط چمبرلین رو داریم که معمولاً مصدومه و البته نبری که خیلی جوونه. اوزیل که همه میدونن دریبل زن نیست. ولکات هم دریبل زن نیست، بیشتر فرار می کنه، کازورلا دریبل های درجا داره، یه پا دوپای درجا، بازیکنی نیست که توپ رو گوشه ها بدی بهش بازیکن روبروشو محو کنه. از نظر من الکسیس هم چنین بازیکنی نیست، اما کمپل و چمبرلین هستن. کمپل بازیکن کاملیه، قدرت بدنیش عالیه، دوندگی و سرعتش عالیه، شوت هاش فوق العادست، تکنیکش عالیه، توپ های هوایی رو خیلی خوب بین دو مدافع استوپ می کنه. کلاً از نظر من بازیکن کاملیه...

بالا