• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
سانوگو موتورخونش خرابه ! یه فصل یه حرکت خطرناک رو دروازه حریف نداشت تو یه بازی 3گل میزنه ! :دی البته الان چون به اوج رسیده وقت دیابی شدنشه !
خیلی امیدوار شدیم ... البته امیدواریم این امیدواری منجر به نخریدن یه هافبک دفاعی چغر بد بدن نباشه !

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
الان چیزی که لازم داریم یک هافبک‌ دفاعی هست.
ترکیب واسه لیگ برتر و‌چمپیونز لیگ:

-------------اسپینا---------------
گیبز-مرتساکر-کوشلینی- دبوشی
---هافبک دفاعی جدید!--رمزی----
کازورلا----اوزیل-----ولکات------
-------------الکسیس-------------

ترکیب واسه حذفی:
-------------ژسنی------------
مونرئال-فرمالن-چمبرز-بلرین
------فلامینی----ارتتا-------
پولدی------جکی-----اوکس
------------ژیرو-----------

سانوگل! و کمپل هم میتونند تعویض های ترکیب اول‌باشن!
اگه فرمالن رفت اون جایگزینش در ترکیب قرار میگیره!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
ونگر گفت بازم خرید داریم، اما فقط یک خرید دیگه، دیگه ماکزیمم 2 نفر. ونگر گفته راضی هستم، اما در عقب زمین شاید کم تعدادیم هنوز. شما از من می خواید که خرید کنم، اما من این همه بازیکن رو کجا بذارم؟!
نظر شخصی من: ونگر یک هافبک دفاعی می خره که بتونه دفاع وسط هم ازش استفاده کنه در شرایط اضطراری، نمیدونم اگر ورمالن بره دفاع هم می خره یا نه. اما به نظر من ورمالن رفت، علاوه بر یک هافبک دفاعی یک دفاع وسط تخصصی هم می خوایم و نباید به فکر استفاده از چمبرز یا مونریال باشیم.

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
ونگر گفت بازم خرید داریم، اما فقط یک خرید دیگه، دیگه ماکزیمم 2 نفر. ونگر گفته راضی هستم، اما در عقب زمین شاید کم تعدادیم هنوز. شما از من می خواید که خرید کنم، اما من این همه بازیکن رو کجا بذارم؟!
نظر شخصی من: ونگر یک هافبک دفاعی می خره که بتونه دفاع وسط هم ازش استفاده کنه در شرایط اضطراری، نمیدونم اگر ورمالن بره دفاع هم می خره یا نه. اما به نظر من ورمالن رفت، علاوه بر یک هافبک دفاعی یک دفاع وسط تخصصی هم می خوایم و نباید به فکر استفاده از چمبرز یا مونریال باشیم.
اصل هافبک دفاعیه
چمبرز هم باید خوب باشه اینقد پول دادیم جاش! قدش که مشکلی نداره بیشتر از 6 فوته، احتمالا تو پست هافبک دفاعی هم بتونه بازی کنه، ولی تجربه نداره...
لارس بندر میتونه دفاع راست بازی کنه ، قراره جانشین لام بشه تو تیم ملی ، وسط رو نمیدونم...
کسی از اشنیدرلین چیزی نمیدونه؟

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
یه ترکیب هم واسه اتحادیه به ذهنم‌ اومد:
----------مارتینز-------------
----عزیزان اکادمی :دی ------
-----دیابی!----روسیچکی-----
----گنابری----زلالم----کمپل--
-----------سانوگو----------

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اخ من الان نتیجه رو دیدم سانوگو چش شده بود آب شنگولی خورده بود؟:general611:
کمپل هم که یکی زد خداییش اگه ونگر بفرستتش باز دیگه میشه گفت ونگر از یزید هم بدتر گناه داره طفلی:D

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
آقا این گل چهارم رو حتما ببینید (گل سوم سانوگو) روح ژیرو اونم تو خواب نمیتونه همچین گلی بزنه! :دی
رمزی هم تو سه تا گل تاثیر مستقیم داشت...
پ . ن : شادی پس از گل سانوگو تو حلقم :دی

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
جوانان ما خیلی خوب ظاهر شدن!
سانوگو:
منو یاد آدبایو (#@%@#$%#) انداخت! فیزیک مناسب،گام های بلند و تکنیک مناسب! ولی در first touch و راه رفتن(!!!) مشکل داره! بعد از گل چهارم دوان دوان رفت سمت تماشاگرا که این پاش به اون پاش پشت پا زد خورد زمین!!! ولی اگر کمی تجربه اش بیشتر بشه بدون شک از ژیرو بهتر است! بازیکن آینده داریست و پتانسیل بالایی داره! 4 گل زد امشب !
کمپل:
یکی از بازیکنانی که خیلی سر و صدا به راه انداخته بود و چشم ها روی او زوم بود! نمایش خوب و امیدوار کننده ای داشت! یک گل زیبا! حرکات پا به توپ خوبی داره اما احساس می کنم از نظر فیزیکی توان 90 دقیقه بازی را هنوز پیدا نکرده و بعد زا 60 دقیقه بدنش کم میاره! تو المپیاکو و تیم ملی هم دیدم که همیشه تعویض میشه! برای بازیکنی که ادعای 100 بازی در بالاترین سطح را دارد اصلا خوب نیست و برای اینده اش خطرنااکه! ولی بازیکن جذابیست و حرف داره برای گفتن!
بلرین:
بالاخره بعد از چند بازی او هم خودشو نشون داد! امشب روز فوق العاده ای داشت و فرارهای خیلی خوبی از سمت راست داشت! ولی در دفاع ضعیفه!
چمبرز:
ما که نفهمیدیم 7 میلیون پوند خریدیمش یا 16 میلیون پوند! ولی کاملا میشه حس کرد که او را در بالاترین سطح خواهیم دید! اعتماد به نفس بالایی داشت و هوش خوبی داره و با قد 6 فوتی کاملا مناسب برای دفاع وسط! نمی دونم برنامه ی ونگر برای چمبرز چیه! چون به قول خودش توانایی بازی رد دفاع راست و دفاع وسط و هافبک دفاعی داره! امشب دفاع وسط بود!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
میگم این Shikharr Chandra کیه؟
طرفدار لیگ MLS هه؟ یا چلسی؟

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
REPORT: £16m Arsenal Target Will Fly To London On Monday To Complete Medical
کوئینترو فردا تست پزشکی داره

Vermaelen set for Barcelona move

Manchester United have missed out on Thomas Vermaelen with the Belgian set to move to Barcelona. The 28-year-old was much-fancied by Louis van Gaal but has sealed a move to the Camp Nou for €12.5 million (£10m).
Source: Daily Mirror
Sunday, August 3, 2014 00:03

Arsenal almost signed Reus in June

Arsenal almost signed Borussia Dortmund forward Marco Reus in June. The Gunners were set to seal a €35m deal for the Germany international before he picked up an ankle problem that ruled him out of the World Cup.
Source: Daily Star

Bilbao keen on Monreal

Athletic Bilbao are exploring the possibility of signing Arsenal left-back Nacho Monreal.
Source: Mundo Deportivo

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
دوستان جریان این رویس خیلی مشکوکه + ما هنوز خرید پومایی نداشتیم...
بلاتلی که دیگه نمیاد، گریژمان هم رفته اتلتیکو ، آگوئرو رو هم جاش الکسیس رو گرفتیم
می مونه : کیه لینی - دیگو گودین - مارکو وارتی - رویس - لیختشتاینر - دیگه نمیدونم
احتمال میدم جانشین احتمالی ورمالن اگه بره از اون بالایی ها باشه
وارتی که فکر نکنم بفروشنش ، رویس هم همه میخوان بگیرنش ، جای لیختشتاینر هم دوتا بازیکن گرفتیم رفت...
این لیست به درد میخوره > http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Puma_sponsorships#Players_2

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
دوستان جریان این رویس خیلی مشکوکه + ما هنوز خرید پومایی نداشتیم...
بلاتلی که دیگه نمیاد، گریژمان هم رفته اتلتیکو ، آگوئرو رو هم جاش الکسیس رو گرفتیم
می مونه : کیه لینی - دیگو گودین - مارکو وارتی - رویس - لیختشتاینر - دیگه نمیدونم
احتمال میدم جانشین احتمالی ورمالن اگه بره از اون بالایی ها باشه
وارتی که فکر نکنم بفروشنش ، رویس هم همه میخوان بگیرنش ، جای لیختشتاینر هم دوتا بازیکن گرفتیم رفت...
این لیست به درد میخوره > http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Puma_sponsorships#Players_2

استقلال اهواز اسپانسرش پوما است ؟ :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

بالا