• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
رئال بدنبال جانشینی برای خدبرا
جانشینش که Kroos شد دیگه! تو اون پست الان مودریچ، ایارامندی(که با حدود 30 میلیون پارسال جذب شد) و آلونسو و حتی کاسمیرو هستن و خدیرا با عدم تمدید قراردادش رسما و عملا تو لیست فروش هست!
اگر مسئولین آرسنال اینبار هم بازیکنی به تیم های رقیب لیگ داخلی بدن باید به عقل تک تکشون شک کرد !
این همه تیم تو دنیا چرا فقط بارسا و منچستر ! بدن بره ناپولی بره دورتمند بره گینه بره جزایر کومور !
اولا اینکه باید دید چه باشگاه هایی برای بازیکن پیشنهاد میدن! در حال حاضر فقط منچستر و بارسا ابراز علاقه کرده اند گویا ! حالا از بین این دو مسلما ونگر و آرسنال بارسا را ترجیح میدن! و قیمت را برای منچستر بالاتر حساب کردن و پیشنهاد معاوضه با بازیکن منچستر را دادن(چونز و اسمالینگ و...)! و اینکه شرایط خود بازیکن هم باید مد نظر داشت! شاید خود ورمالن بخواد تو انگلیس بمونه! نمی تونیم مجبورش کنیم بره بارسا! تهش اینه که به توافقات شخصی با بارسا نمی رسه! به نظرم در مورد ورمالن داریم منطقی عمل می کنیم! شرایط را برای منچستر سخت کردیم و قصد نداریم راحت بذاریم بره منچستر! بارسا 10 میلیون پوند پیشنهاد داده و منچستر قیمت را برده رو 15 میلیون پوند!
قیمت ويليام کارواليو چقدره؟
حدود 37 میلیون پوند قیمت آزادیش است! اما گویا ونگر پیشنهاد 24 میلیون پوندی براش آماده کرده! خبرنگاری دیروز نوشته بود که دو باشگاه برای این انتقال بر سر میز مذاکره هستن! و با اینکه هنوز سر رقم خرید توافق نشده ولی هر دو باشگاه بر سر این انتقال جدی هستن و مذاکرات در حال انجام است!

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
اتفاقا باید هرچطور شده کاری کنن هیچ باشگاه انگلیسی نتونه اونو جذب کنه ! فصل قبل یه مهاجم تعویضی رو دیدین مورینیو چطوری نزاشت بیاد واسه حتی یه نیم فصل !
در اینکه بارسا بره بهتر هست که شکی نیست ... منم گفتم رقیب لیگ داخلی ... حالا خارجی چرا همیشه بارسا ؟! تاریخ نشون داده معمولا تو مراحل بالای چمپیونز همیشه با بارسا باید رقابت کنیم !
هیچ باشگاهی اشتباهی که سر فن پرسی شد رو انجام نمیداد ! یکی از آماتور ترین نقل و انتقالات باشگاه بود ... راجع به فروشش که بحثی نیست ... بحث سر انتقال به کدوم تیم هست ...

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
با این عملکرد من یو جدید فروش اون به رقیبی نسبتا تحول پیدا کرده اشتباهه، مسئله جایی حساس تر میشه که ورمالن سابقه حضور در آژاکس رو داشته و با مکتب هلندی ها و ونگال آشنایی لازم رو داره و میتونه سریعا جا بیوفته، منچستر وقتی دیده بارسا جدی وارد عمل شده پیشنهادش رو به 19 میلیون یورو ارتقاء داده. نتیجه اینکه اگه ورمالن به منچستر ونگال بره و مصدوم نشه اصلا بعید نیست تبدیل به بهترین مدافع جزیره بشه. از ما گفتن ;)

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
نقلو انتقالات تا کی هست؟
چرا با هیچ بازیکنی به تفاوق نمیرسیم یعنی واقعا میخواد دیابی رو بزاره هافبک دفاعی؟ًً!!

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
نقلو انتقالات تا کی هست؟
چرا با هیچ بازیکنی به تفاوق نمیرسیم یعنی واقعا میخواد دیابی رو بزاره هافبک دفاعی؟ًً!!
تا اخر ماه اگوست ، ٢٤ روز ديگه!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
فردا ساعت قرعه کشیه ساعت 2:30. به یکی از این تیمها می خوریم:
اتلتیک بیلبائو، بشیکتاش، کوپنهاگن، استاندارد لیژ، لیل
امیدوارم به اتلتیکو و لیل نخوریم. البته ازشون ترسی ندارم، اما خوب بازی ها اول فصلن و ما کلی بازیکنامون رفتن جام جهانی. من خودم استاندارد لیژ رو می پسندم.

• Like
Reactions: usl

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
فردا ساعت قرعه کشیه ساعت 2:30. به یکی از این تیمها می خوریم:
اتلتیک بیلبائو، بشیکتاش، کوپنهاگن، استاندارد لیژ، لیل
امیدوارم به اتلتیکو و لیل نخوریم. البته ازشون ترسی ندارم، اما خوب بازی ها اول فصلن و ما کلی بازیکنامون رفتن جام جهانی. من خودم استاندارد لیژ رو می پسندم.
بنظرم به همون بازيکنهاى فصل قبل بازى بديم جلوى هيچکدوم غير اتلتيکو به مشکل نميخوريم!!
به بازيکن هاى جديدمون جز تو پستهايي که مجبوريم نبايد بازى داد. هنوز با تيم مچ نشدن!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
تا اخر ماه اگوست ، ٢٤ روز ديگه!
اگه اشتباه نکنم ونگر گفته بين 15 تا 30 آگست فعاليتمون شديدتر ميشه!! خخخخخخخ
.............................
با من سيتى پيش فصل قبلى هم بازى داشتيم و اگه اشتباه نکنم با اختلاف 2 يا 3 تا برديم!
سوپرجام هيچوقت جام مهمي نبوده و در حد همون بازى هاي پيش فصله! ولى اگر ميخوايم فصل خوبى رو پشت سر بزاريم بايد از اول خوب شروع کنيم!!
آقا کسى فهميد اين اميريتس کاپ چى شد؟؟؟ چرا با 4 تيم هر تيم 2 بازى داشت؟؟؟
Feeling Guzpich

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
However, Wenger ruled out a move for Germany international Sami Khedira. "We were never close to signing him because Jack Wilshere has come back fit and in midfield we have quite a few offensive box-to-box players," he explained.

پ.ن : :|

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
اگه اشتباه نکنم ونگر گفته بين 15 تا 30 آگست فعاليتمون شديدتر ميشه!! خخخخخخخ
با من سيتى پيش فصل قبلى هم بازى داشتيم و اگه اشتباه نکنم با اختلاف 2 يا 3 تا برديم!
سوپرجام هيچوقت جام مهمي نبوده و در حد همون بازى هاي پيش فصله! ولى اگر ميخوايم فصل خوبى رو پشت سر بزاريم بايد از اول خوب شروع کنيم!!
آقا کسى فهميد اين اميريتس کاپ چى شد؟؟؟ چرا با 4 تيم هر تيم 2 بازى داشت؟؟؟
Feeling Guzpich

موناكو قهرمان شد! هرتيم جاي سه بازي ، دو بازي انجام ميده!( احتمالا واسه اينكه در زمان و هزينه صرف جويي بشه) واسه اينكه بازي ها جذاب و پرگل باشه،هرتيمي كه پيروز شد علاوه بر سه امتياز ، به تعداد گل هايي كه زده امتياز ميگيره!

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
مصاحبه ونگر در مورد چمبرز :
“I'm a great believer that we spent a lot of money for him, that's true but in the longer term it is well spent - that is the most important thing. When a player is bought for a longer period you can never say it's expensive. At the moment it's expensive yes but I don't regret it.
“He can play a major role because in what I observe he has the qualities to impose himself in this part of the team. I believe he can play in defensive midfield and that's where I see him.”

باتوجه به دو مصاحبه اخير ونگر ظاهرا هافبك دفاعي خريده نميشه! البته خدايش سه گزينه در دسترس واسه اين پست، يكيش كه بندر هست كه مصدومه، يكي خديرا كه دستمزد فضايي ميخواد يكي هم كارواليو كه قيمتش خيلي بالاس...

Last edited:

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
قرعه كشي مرحله پلي -اف ليگ قهرمانان انجام شد، ارسنال بشيكتاش !

پ.ن : اين تركها از جون ما چي ميخوان :دي

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
بدترین نیست ولی میشد قرعه بهتری نصیبمون بشه ...
بهرحال بازم تیمی از ترکیه باید حذف بشه ...

بازي برگشت كجاست؟!

ولي خفن ترين بازي پلي اف ناپولي و بيلبائو هست!

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
موناكو قهرمان شد! هرتيم جاي سه بازي ، دو بازي انجام ميده!( احتمالا واسه اينكه در زمان و هزينه صرف جويي بشه) واسه اينكه بازي ها جذاب و پرگل باشه،هرتيمي كه پيروز شد علاوه بر سه امتياز ، به تعداد گل هايي كه زده امتياز ميگيره!
البته والنسیا قهرمان شد.

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
Barcelona agree fee to sign Thomas Vermaelen from Arsenal

sky sports

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
بازي رفت ١٩ اگوست در تركيه و بازي برگشت پلي اف ٢٧اگوست در امارات
١٠اگوست با سيتي در سوپركاپ و ١٦ اگوست با كريستال پالاس اولين بازي ليگ هست

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
  • Like
Reactions: rms

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خوب ورمالن هم مثل اینکه با 15 میلیون پوند میره بارسلونا. به نظر من اگر واقعا 15 میلیون پوند باشه فروش خوبی واسه ما به حساب میاد چون نیمکت نشین تیم بود. ورمالن بازیکن خوبیه، یه مشکل آشیل پا داشت که خیلی باعث دوریش شد و از طرفی، فکر کنم خودش هم قبول کرده باشه که فرصت به اندازه کافی بهش داده شد، اما دو فصل پیش در یک مقطع با اشتباهاتش تیم رو نابود کرد. به نظرم میتونه در بارسلونا موفق باشه البته این بارسایی که من میبینم بازیکن های مارو فقط واسه نیمکت می خره.

بالا