• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
خرید تیوته که دیونگیه ! یه کوتوله بی خواص وسط زمین ! داریم نمونش رو داخل ترکیب و فک نکنم کیفیتی رو به ما اضافه کنه ...
گوستاوو هم زیادی جوگیره و زیاد کارت میگیره .. بهترین گزینه همون کاروالیو هست که یه بازی هم ازش ندیدیم :دی

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
گوستاوو؟! گوستاوو ولفسبورگ رو اون سال به ما ترجیح داد، الان چرا باید بخریمش؟

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
گوستاوو؟! گوستاوو ولفسبورگ رو اون سال به ما ترجیح داد، الان چرا باید بخریمش؟
چون جنگندست!
چون دفاع وسط هم میتونه بازی کنه!
چون توبایرن بوده!
چون .... !!
اینکه رفته ولفسبورگ دلیل نمیشه!
هزار و یک دلیل میتونه داشته باشه! از مبلغ پیشنهادی ما تا .... ! تازه اگه پیشنهاد داده باشیم و کلاً فقط شایعه نباشه!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@hamedovic5405
نظرت اصلاً واسه من ارزش نداره:D
فکر کنم خریدی انجام بدیم تو روزهای آخر خواهد بود، فعلا ونگر به فکر بازی های هفته آیندست.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
من خودم بخوام خرید کنم، مانولاس 23 ساله رو می خرم، 189 هم قدشه. کلا از سبک بازیش و استایلش خوشم میاد، با تعصب بازی می کنه، جنگنده بازی می کنه، و در برابر تیم های سرعتی به جای مرته ساکر بازیش میدم. بازی دادن مرته ساکر برابر لیورپول و چلسی و یونایتد که ضد حمله هاشون خطناکه، یعنی خودکشی.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
@hamedovic5405
نظرت اصلاً واسه من ارزش نداره:D
فکر کنم خریدی انجام بدیم تو روزهای آخر خواهد بود، فعلا ونگر به فکر بازی های هفته آیندست.
می تو! :دی
من خودم بخوام خرید کنم، مانولاس 23 ساله رو می خرم، 189 هم قدشه. کلا از سبک بازیش و استایلش خوشم میاد، با تعصب بازی می کنه، جنگنده بازی می کنه، و در برابر تیم های سرعتی به جای مرته ساکر بازیش میدم. بازی دادن مرته ساکر برابر لیورپول و چلسی و یونایتد که ضد حمله هاشون خطناکه، یعنی خودکشی.
کاستاس مانولاس برای دفاع وسط خیلی خوبه! ولی هافبک دفاعی رو میخوایم چیکار کنیم!!!؟؟؟ با تعوجه به اینکه بنظر میاد ونگر 2 بازیکن واسه این 2 پست نمیخره و فقط یکی خواهد خرید! باید یکی باشه که هم دفاع وسط باشه هم هافبک دفاعی!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
یه دفاع وسط که قطعا میخره! ولی بنظرم دفاع وسطی رو میخره که بتونه هافبک دفاعی هم بازی کنه! یه چی تو مایه های چمبرز! البته محکمتر!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
اگر تو دیدی ونگر هافبک وسطش واسه این فصل، چیزی غیر از بازیکن هایی که الان داریم بود، من دیگه هرچی تو بگی میگم حق با توئه...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
منظورم رو اشتباه متوجه شدی فکر کنم، منظور من این بود که ترکیب فیکس هافبک از همین آرتتا و رمسی ویلشر خواهد بود و مثلا گوستاوو نمیاد بشه فیکس تیم آرتتا بره رو نیمکت. گرفتی؟

• Like
Reactions: rms

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
وقتی آرتتا شد کاپیتان تیم یعنی فاتحه ی تیم خونده اس!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
منظورم رو اشتباه متوجه شدی فکر کنم، منظور من این بود که ترکیب فیکس هافبک از همین آرتتا و رمسی ویلشر خواهد بود و مثلا گوستاوو نمیاد بشه فیکس تیم آرتتا بره رو نیمکت. گرفتی؟
چشم بسته غیب گفتی! خسته نباشی!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
وقتی آرتتا شد کاپیتان تیم یعنی فاتحه ی تیم خونده اس!
حرف منم همینه
چشم بسته غیب گفتی! خسته نباشی!
ببخشیدا هافبک دفاعی بخریم بذاریمش رو نیمکت چه دردی از ما دوا می کنیم؟! یعنی هافبک دفاعی بیاد بشینه رو نیمکت، آرتتا هافبک دفاعی باشه، همه تیم ها رو می بریم بدون گل خورده؟!!!! منظور من همونی بود که گفتم و اگر قرار باشه هافبک دفاعی بخریم اما ترکیب هافبکون همون هافبک سوسول و کند و بدون قدرت بدنی باشه خو باز همون میشه که.

Last edited:
بالا