• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
من نمیدونم شمایی که میگید کمپل به درد نمی خوره، والا به خدا، به جان خودم من مطمئنم اگر کمپل بود این بازی رو ما می بردیم. 2-0 هم می بردیم. این ونگر همش دنبال فرانسوی بازیه! سانوگو و ژیرود رو این همه بازی میده، بابا اون کمپل رو هم بازی بده، آخه اینا چین میذاری تو زمین!!!!!!!!!!!!!!! بابا 15 دقیقه بازیش بده. این آقا داره همون راه اشتباه فصل پیش رو میره، همش ترکیب تکراری بازی میده، حتماً باید یا مصدوم یا اخراجی بدیم تا روسیسکی بیاد! حتماً باید سانچز ببره تا چمبرلین بیاد! آرتتا هم خوب مصدوم شد! منتظر مصدوم های بعدی باشید...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@hamedovic5405
من کی بهت گفتم کمپل باید فیکس باشه؟ بهم خندیدی!!!!!
بزرگ تاپیک هم میاد میگه باید ردش کنیم بره!
بابا شوت داره، دریبل داره، تکنیک داره، سرعت داره، بابا خسته شدم، اگر 5 بازی کمپل رو فیکس گذاشت و از ژیرود و سانوگو بدتر بود من واسه همتون کارت شارژ می خرم.

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
اگه سانوگو بود تکلیفش مشخص بود فوقش این بود که خراب میکرد میگفتیم عیب نداره بچه اس و این حرفا...
روسیچکی و چمبرلین باید زود تر میومدن.
آرتتا هم مصدوم شد، احتمالا رمزی و فلامینی هم حداقل تا بازی برگشت مصدومن (رمزی محروم هم هست) خوب دیگه وقتشه یه هافبک دفاعی بخره ونگر...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
@hamedovic5405
من کی بهت گفتم کمپل باید فیکس باشه؟ بهم خندیدی!!!!!
بزرگ تاپیک هم میاد میگه باید ردش کنیم بره!
بابا شوت داره، دریبل داره، تکنیک داره، سرعت داره، بابا خسته شدم، اگر 5 بازی کمپل رو فیکس گذاشت و از ژیرود و سانوگو بدتر بود من واسه همتون کارت شارژ می خرم.
باو خوب خنده دار نيست!!؟؟
من نميگم خوب نيست! ببين بازى دادن به بازيکنى که تازه اومده به تيم ريسکه!! همونجور که تو ميگى اگه ژىرو نبود 2-0 مي برديم , منم ميگم بجاى الکسيس اوکس بازى ميکرد ميبرديم!!!
ژيرو خوب نيست قبول, خراب مي کنه قبول!! ولى 2 فصل تو تيمه و با تيم متچه!! 90 دقيقه بد باشه ممکنه تو يه دقيقه بواسطه شناختش از بقيه يه گل بسازه يا بزنه!!! ولى اين رفيقت تازه يه ماه هم نميشه اومده آرسنال!! بايد باشه و يه مدت تمرين کنه تا با تيم هماهنگ شه!!!!!!!!

sent from hell

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
کي گفت کمپبل بدرد نميخوره؟؟؟ ولى اين الکسيس رو اصلا نبايد بازى ميداد!!

sent from hell
اشکال از سانچز نیست! دو نفر نباید باشه جفتش؟! این همون ایرادیه که به اوزیل هم میگرفتیم! سانچز هم بده؟! نه آقا! مهاجم نوکمون اصلا نمیتونه راه بره! آرتتا هم خوب کلا انگار 20 کیلو وزنه بستی به پاش! ویلشر خوب بود، چمبرز هم خوب بود. ژسنی هم خوب بود.
فلامینی با اینکه کارت میگیره، سگش شرف داره به آرتتا، از وقتی اومد بشیکتاش یه حمله نکرد! دوندگی داره، همه جا هستش، توپ میگیره، حتی گل هم میزنه نمونش با سیتی و کاردیف! اون موقعیت رو آرتتا داد بشون و بغل پا زدن رفت تو اوت! بعد خودش رو انداخت زمین، حالا به عمد یا غیر عمد. بابا فصل پیش، ونگر 20 بازی پشت سر هم رمسی رو بازی داد تا مصدوم شد، خوب دهنت سرویس، روسیچکی به این خوبی، چرا نباید چرخش بدی، من نمیدونم. مگه لیورپول نیست!! بازیکن به سبک ژیرود داره؟! همه نوک حملش کوتولن.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
باو خوب خنده دار نيست!!؟؟
من نميگم خوب نيست! ببين بازى دادن به بازيکنى که تازه اومده به تيم ريسکه!! همونجور که تو ميگى اگه ژىرو نبود 2-0 مي برديم , منم ميگم بجاى الکسيس اوکس بازى ميکرد ميبرديم!!!
ژيرو خوب نيست قبول, خراب مي کنه قبول!! ولى 2 فصل تو تيمه و با تيم متچه!! 90 دقيقه بد باشه ممکنه تو يه دقيقه بواسطه شناختش از بقيه يه گل بسازه يا بزنه!!! ولى اين رفيقت تازه يه ماه هم نميشه اومده آرسنال!! بايد باشه و يه مدت تمرين کنه تا با تيم هماهنگ شه!!!!!!!!

sent from hell
بابا این حرفا چیه؟!!!! فابرگاس مچ بود با تیم 17 سالگی اومد فیکس شد؟ عزیز من من نمیگم همه بازیا فیکس باشه! اما وقتی این آقا 60 دقیقه کاری نمی کنه باید عوضش کنی! ژیرود نکات مثبتی داره، اما با تیم هایی مثل کریستال پالاس، دقایقی مثل 20 دقیقه آخر، بازیهایی مقابل تیم هایی که میشه باهاش بازی رو برد، اما تو خونه حریف! باید رو ضد حمله کار کنی، یک سانچز رو گذاشته تو زمین، مس سگ بدوه، بعد کازورلا، آرتتا، ژیرود 2 ساعت طول می کشه تا برسن به گل!
من یه سوال ازت دارم، با ترکیب امشب، ما چطوری باید ضد حمله میزدیم؟

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
اشکال از سانچز نیست! دو نفر نباید باشه جفتش؟! این همون ایرادیه که به اوزیل هم میگرفتیم! سانچز هم بده؟! نه آقا! مهاجم نوکمون اصلا نمیتونه راه بره! آرتتا هم خوب کلا انگار 20 کیلو وزنه بستی به پاش! ویلشر خوب بود، چمبرز هم خوب بود. ژسنی هم خوب بود.
فلامینی با اینکه کارت میگیره، سگش شرف داره به آرتتا، از وقتی اومد بشیکتاش یه حمله نکرد! دوندگی داره، همه جا هستش، توپ میگیره، حتی گل هم میزنه نمونش با سیتی و کاردیف! اون موقعیت رو آرتتا داد بشون و بغل پا زدن رفت تو اوت! بعد خودش رو انداخت زمین، حالا به عمد یا غیر عمد. بابا فصل پیش، ونگر 20 بازی پشت سر هم رمسی رو بازی داد تا مصدوم شد، خوب دهنت سرویس، روسیچکی به این خوبی، چرا نباید چرخش بدی، من نمیدونم. مگه لیورپول نیست!! بازیکن به سبک ژیرود داره؟! همه نوک حملش کوتولن.

در مورد ليورپول خوب اونا 4.2.3.1 بازي نمي کنن!!
اشکال از سانچز هست!!! هنوز کار داره که با تيم متچ بشه!! الان تو جريان بازى نيست اصلا و فقط با سرش پايينه با توپ بازى مى کنه!!! اوزيل هم مشکل داشت فصل قبل!! با فضاي ارسنال و ليگ متچ نشده بود!!!
ببين ژيرو اصلا نيومد که مهاجم فيکس ما باشه, ون پرسى رفت و اين موند رو دستمون!! مهاجم دوم هم نداشتيم بدردبخور!! در کل خيلي بازيکن تخمى ايه ولى بازم تا 3 4 هفته ديگه شرف داره به کمپبل!!

sent from hell

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
بابا این حرفا چیه؟!!!! فابرگاس مچ بود با تیم 17 سالگی اومد فیکس شد؟ عزیز من من نمیگم همه بازیا فیکس باشه! اما وقتی این آقا 60 دقیقه کاری نمی کنه باید عوضش کنی! ژیرود نکات مصبتی داره، اما با تیم هایی مثل کریستال پالاس، دقایقی مثل 20 دقیقه آخر، بازیهایی مقابل تیم هایی که میشه باهاش بازی رو برد، اما تو خونه حریف! باید رو ضد حمله کار کنی، یک سانچز رو گذاشته تو زمین، مس سگ بدوه، بعد کازورلا، آرتتا، ژیرود 2 ساعت طول می کشه تا بزنن تو گل!
من یه سوال ازت دارم، با ترکیب امشب، ما چطوری باید ضد حمله میزدیم؟

فابرگاس ماه اول تو ارسنال فيکس شد!!؟؟؟
دويدن که ملاک نيست! بايد ثمره هم داشته باشه!! فوتباله دو و ميدانى که نيست!!!
در مورد اينکه تو خونه حريف بايد ضد حمله زد هم هيچ نظرى ندارم!!
ولى در مورد سوالت, با ژيرو کلا نميشه ضدحمله زد!! بايد از گوشه بزنن اين ببره!!

sent from hell

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
باز هم داری اشتباه میگی، ژیرود در همه بازیا بی مصرف نیست، بعضی بازیا خوبه، اما عزیز من با ژیرود نمیتونی تیم های بزرگ رو ببری، به بازی هایی هستن که ژیرود باید فیکس باشه، مثل بازی با کرستال پالاس تو امیریتس، اما با چلسی تو استمفوردبریج، با لیورپول تو آنفیلد، ژیرود سرطان تیم میشه...
من اعصابم خیلی خرابه امشب...
ما با این ترکیب آرتتا و ژیرود 10 سال دیگه هم بکوبیم، در خارج خونه منچستر، چلسی، بایرن، لیورپول و رئال می برنمون، هممون هم میدونیم...
آقا اصلا کمپل رو نذاره خوبه؟ چمبرلین رو بذاره راست، الکسیس رو بذاره نوک یا مثلاً ولکات اومد بذارش راست، چمبرلین چپ، نوک سانچز، رمسی و اوزیل و هافبک دفاعی هم عقبتر. این یعنی تیم، تیم باید وقتی حریف توپ رو تو زمینمون از دست داد تو 2 ثانیه سه تا بازیکن سرعتی تو زمین حریف باشن، مثل سوارز، استوریج، کوتینیو و استرلینگ لیورپول تو فصل قبل.
اونوقت این تیمی که ونگر میذاره، تو استمفورد بریج، اگر بریم سراغ مالکیت توپ، آرتتا و کازرولا تحت پرس پاس میدن حریف، شورله و هازاد و کاستا نابودمون میکنن، یا استرلینگ و کوتینیو و استوریج. اگر بریم تو دفاع بخوایم ضد حمله بزنیم، ژیرود که تعطیل، آرتتا و کازورلا و ویلشر و رمسی هیچ کدومشون سرعتی نیستن، فقط میمونه یه سانچز یا اوزیل که هیچ کاری از دستشون بر نمیاد...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
باز هم داری اشتباه میگی، ژیرود در همه بازیا بی مصرف نیست، بعضی بازیا خوبه، اما عزیز من با ژیرود نمیتونی تیم های بزرگ رو ببری، به بازی هایی هستن که ژیرود باید فیکس باشه، مثل بازی با کرستال پالاس تو امیریتس، اما با چلسی تو استمفوردبریج، با لیورپول تو آنفیلد، ژیرود سرطان تیم میشه...
من اعصابم خیلی خرابه امشب...
ما با این ترکیب آرتتا و ژیرود 10 سال دیگه هم بکوبیم، در خارج خونه منچستر، چلسی، بایرن، لیورپول و رئال می برنمون، هممون هم میدونیم...
آقا اصلا کمپل رو نذاره خوبه؟ چمبرلین رو بذاره راست، الکسیس رو بذاره نوک یا مثلاً ولکات اومد بذارش راست، چمبرلین چپ، نوک سانچز، رمسی و اوزیل و هافبک دفاعی هم عقبتر. این یعنی تیم، تیم باید وقتی حریف توپ رو تو زمینمون از دست داد تو 2 ثانیه سه تا بازیکن سرعتی تو زمین حریف باشن، مثل سوارز، استوریج، کوتینیو و استرلینگ لیورپول تو فصل قبل.
اونوقت این تیمی که ونگر میذاره، تو استمفورد بریج، اگر بریم سراغ مالکیت توپ، آرتتا و کازرولا تحت پرس پاس میدن حریف، شورله و هازاد و کاستا نابودمون میکنن، یا استرلینگ و کوتینیو و استوریج. اگر بریم تو دفاع بخوایم ضد حمله بزنیم، ژیرود که تعطیل، آرتتا و کازورلا و ویلشر و رمسی هیچ کدومشون سرعتی نیستن، فقط میمونه یه سانچز یا اوزیل که هیچ کاری از دستشون بر نمیاد...
کلا قبول دارم حرفهات رو ولى بايد زمان داد به اين تيم!!
خودم هم فکر ميکنم جلو تيم هاى بزرگ در خارج خانه ديگه به ژيرو بازى نميده!! سال پيش مجبور بود!!!!!!
ولى امسال نه!!
با تمام اين اوصاف تصميم امشبش درست بود

sent from hell

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خوب مصاحبه ونگر:
نزدیک به خرید هیچ بازیکنی نیستیم.
هیچ کدوم از دو کارت زرد رمسی درست نبود (به نظر من جفتشون درست بود)
حرفی در مورد مصدومیت آرتتا زده نشده...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
کارت اول رو که نديدم ولى دومى درست بود!!
حالا بايد دست به دعا بشينيم مصدوميت ارتتا طولانى باشه بلکه خريد کنن ايشون!!

sent from hell

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
من حدسم اینه که آرتتا چیزیش نیست، تا حالا چندین بار دیدم اینطوری تعویض شده بازی بعدی میاد تو بازی... من تو صحنه ای که نشون داد نه پیچ خوردگی دیدم نه ضربه! تو چیزی دیدی؟ دعا هم نمی کنم مصدومیتش طولانی باشه، اگر قرار باشه به خاطر مصدومیت آرتتا مربی بفهمه تیمش فلان جا مشکل داره، می خوام صد سال نخره...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
منم نگفتم دعا کن, تيکه انداختم به ونگر مثلا!!
ضمنا من از مصدوميت زياد سر در نميارم. فقط ميدونم چون هيچ نيازى بهش نداريم مصدوميتش جدى نخواهد بود

sent from hell

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
من نمیدونم یه سری از مربی ها چرا به حرف های دیگران توجه نمی کنن، چرا لج بازی می کنن، چرا هوای بازیکن های کشور خودشون رو دارن، طرف به من میگه تو از ونگر بیشتر می فهمی؟ من هیچی سرم نمیشه از فوتبال، پیشکسوت های باشگاه هم چیزی سرشون نمیشه؟ مربی سابق؟ سایت گل، میرور، اسکای، بی بی سی؟!! میلیون ها هوادار باشگاه!! همه و همه میدونن تیم هافبک دفاعی می خواد، تیم دفاع وسط می خواد، ژِرود نیاد فیکس باشه، یه مهاجم می خواد!!! من اگر جاش بودم آب میشدم از خجالت!!! شما فقط یک لحظه تصور کن، اگر ما فصل پیش یک مهاجم نوک تاپ داشتیم، شک ندارم قهرمان بودیم...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
داداش این بدبختی رو من با فن خال داشتم اون موقع که تو بارسا بود هرچی هلندی ت خ م ی بود جمع کرد اونجا ما نفهمیدیم این کوکو و رایزیگر و هسپ و ... از کجا اومدن مردک تیم ملی هلند راه انداخته بود کلا بعضی از مربیا غیرت ملیشون بالاست کاریش نمیشه کرد

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
داداش این بدبختی رو من با فن خال داشتم اون موقع که تو بارسا بود هرچی هلندی ت خ م ی بود جمع کرد اونجا ما نفهمیدیم این کوکو و رایزیگر و هسپ و ... از کجا اومدن مردک تیم ملی هلند راه انداخته بود کلا بعضی از مربیا غیرت ملیشون بالاست کاریش نمیشه کرد
داداش نموديمون با اين بارساى ونخال که همه هلندى شخمى بودن!!
نموديمون!

sent from hell

بالا