• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
یکیش با هنرنمایی اوزیل + داور بدست اومد...
بحث من اون نیست! بحث اینه وقتی با تک مهاجم بازی میکنیم و مهاجم نوکمون هم فیزیکی نیست! تیم حریف راحت تر میتونه ضد حمله بزنه!!!
اوزیل اشتباه کرد، کمک داور اشتباه کرد! ولی مشکل از سانچز هم هست!
----------------------------------

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
شانسی مساوی کردیم ... شانسی بود آقا ... دوباره ژیرو بدموقع گل زد تا ونگر بازم خرید نکنه !
اوزیل چرا 90دقیقه بازی کرد خدا میدونه ! سانچز هم اگر میخوایم قدرت واقعیش رو ببینیم فقط باید پشت مهاجم بازی کنه و بس ... نه کناره ها جواب میده نه نوک !
تو تیم ملی هم پشت مهاجم بود بیشتر ...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
کفش طلای امسال ماله خودشه!
troll_football_image_4cbdffb2fbce8e4eb842c802bfb91cb9.jpg

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ولی ای کاش می باختیم
شاید فرجی میشد تو خریدامون

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
سه بازی این فصل انجام دادیم و تو هر سه بازی تیم خوب بازی نکرده! کاملا مشخصه که تیم از نظر فیزیکی آماده نیست! حالا دلیلش جام جهانی است یا چیز دیگه نمی دونم! ولی این تیم کلا آماده نیست در حال حاضر و نمی خوام تک تک بازیکنان را زیر ذره بین قرار بدم که چرا فلان بازیکن اینجوری بازی کرد! ولی درباره یه سری بازیکنا که خیلی حرف و حدیث است بگم که:
@مرتساکر @ اوزیل
دیشب هم مرتساکر و اوزیل بازی اولشون بود! تازه به تمرینات گروهی ملحق شدن و آماده ی چنین فشار سنگینی نبودن! حالا اوزیل بدبخت که بازیکن شماره 10 محسوب میشه و باید پشت مهاجم بازی کنه رفته به عنوان هافبک چپ بازی می کنه! خب مسلمه که توانایی هاش کم میشه! ولی من از اوزیل راضی بودم چرا که مخصوصا در نیمه ی دوم توی حرکاتش، بازیش و چهره اش کاملا میل به پیروزی و جنگندگی موج می زد!
@سانچز
بهش وقت بدید! زمان بدید! او هنوز با تیم مچ نشده کامل! او حرف های زیادی برای گفتن داره!

آقای ونگر مدیونی اگه بازیکن بخری! : |

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
من که الان اهواز نیستم، اینترنت به سختی گیرم اومد. بازی رو هم ندیدم، اما سایت ها رو خوندم:
1. گلشون که آفساید بود، مثل بازی برگشت فصل پیش که گل لوکاکو بدون شک آفساید بود.
2. بعضی ها زیادی حرف می زنن. من همونطوری که گفتم ژیرود به درد فیکس بودن نمی خوره، بیشتر به درد زمانی می خوره که تیم کارش گره می خوره و تیم حریف بسته بازی می کنه که همینطور هم شد و به نظرم اینطوری باید ازش استفاده کرد، چون دفاع های حریف آخرای بازی خسته هستن و ژیرود میتونه بیاد تو زمین. از طرفی هیچ تضمینی نیست که ژیرود می بود ما این 2 گل رو نمی خوردیم، ژیرود بازی هایی بوده که ما تو 20 دقیقه اول 5 گل خوردیم، پس الکی هرچیزی رو نباید به اینا ربط داد. شاید اگر ژیرود بود 3 تا می خوردیم نیمه اول، شاید هم یکی.
3. مساوی نتیجه بدی نیست، اورتون تیم خیلی خوبیه و از اکثر تیم ها امتیاز گرفت فصل پیش. ما فصل پیش اینجا 3-0 باختیم، الان 2-2 که از نظر امتیاز بهبود پیدا کردیم.
4. مرته ساگر هر وقت هست دفاع ما تو سرعت از هم میپاشه. از طرفی به نظر میاد چمپرز خیلی ضعیف بود، اما نمیشه بهش خورده گرفت چون تو بازی های قبل خیلی خوب بود و یکم بی تجربست.
5. کمپل اونطور که سایت ها نوشتن زیاد تو جریا نبازی نبود تو 15 دقیقه ای که اومد، اما در کارهای دفاعی به تیم خوب کمک کرد و جای خالی دبوشی رو در چند صحنه پر کرد.
6. کلا تیم ما نیاز به خرید داره، یک دفاع وسط و یک هافبک دفاعی در اولویت. بعد اگر شد مهاجم، هرچند که ونگر فکر کنم نهایت یک بازیکن دفاعی بگیره اگر خیلی زور بزنه.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
گل اول مقصر اصلی مونریال بود، بازیکن از پشت سرش فرار کرد، البته ژسنی هم می تونست توپ رو بگیره البته خیلی نزدیک بود.
گل دومشون که علاوه بر آفساید، لوکاکو کاملا مرته ساکر رو هل داد. داورا واسه ما کور میشن؟!!!
اما آقای ژیرود، من نمیدونم اون توپ دقیقخ 46 رو چطور نزد تو گل، آخه کی اون توپ رو با رو پا میزنه، باید با بغل پا بزنی، من مطمئنم این توپ رو ون پرسی بود با بغل پا میزد تو گل!!! 4 قدم با دروازه فاصله داشت.
سر گل تساوی، مونریال سانترش عالی بود، هد ژیرود هم نقص نداشت.

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
گل اول رو که تقصیر اوزیل بود ... هر بازیکن مامور مهار یه بازیکن هست داخل محوطه ...
ولی کولمن قشنگ اوزیل رو محو کرد تو اون صحنه ... از پشت محوطه یه استارت عالی زد که حتی با اوزیل تنه به تنه هم نشدن و براحتی ضربش رو زد ...
نتیجه بدی نبود ولی خیلی بد بودیم ... ویلشر و فلامینی و اوزیل از بدهای زمین بودن + مونرئال که باز یه پاس گل داد ...
اوزیل خیلی سردر گم بود ... شاید بخاطر بازی اول بود ... امیدواریم به فرم خوبش برگرده ...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
من که فقط نیمه دومو دیدم. اوزیل تو همون نیمه دقیقا 2 بار وقتی تیم بازی رو از دروازه شروع کرد بره فاز حمله توپو لو داد که داشت میرفت دروازمون باز شه:general602:
باز جک لو بده یه چیزی. ولی دیگه اوزیل چرا آخه ...

ولی خوشم میاد تا سوت پایان نخورده تیم بازیشو ول نمیکنه...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
داریم رکورد میزنیم
دو بازی دو مصدوم
ژیرود هم مچش مثل اینکه آسیب دیده بازی با بشیکتاش نمیرسه:D
فکر کنم به نیم فصل برسیم یه لشکر دربو داغون داریم باز:general304:

بالا