• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
بنیک آفوبه هم تا الان یه گل به یونایتد زده ...
بد نیست استیلش ... کار با توپش هی .... خوبه در کل ...

• Like
Reactions: usl

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
کسی از نبری خبری نداره؟ اصلا محو شده!!!

زلالم و کوکلین و میاچی هم همین طور
نبری و ریو مصدوم بودن! منصدومیت ریو که قدیمیه و خیلی وقت است باهاش درگیره! نبری هم مصدومیت خرده ریزه زیاد داشته! ولی هر دوشون فکر کنم مصدومیتشون تموم شده یا هفته آبنده فک کنم بر می گردن به تمرینات!
کوکلن هم بازیکنی بود که فکر می کردم ونگر روش حساب ویژه باز می کنه ولی گویا ازش راضی نیست بعد از دو فصل قرضی بازی کردن! الان 22 سالشه! یا باید بازی کنه یا فروخته بشه! QPR هم ابراز علاقه کرده بود برای خرید قرضی یا دائم!
هری ردنپ هم هر گونه تماس و پسشنهادی برای جذب رمی از سوی آرسنال را رد کرد! ولی تائید کرده که اگر پیشنهادی در دقیقه نود هم برای او از سوی یک تیم که در لیگ قهرمانان هم بازی م یکنه ارسال بشه قبول خواهند کرد!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
2 تا شد!!
ونگر رو اين حساب باز نکنه صلوات!!
:general503:

salavat.gif

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
مصدومیت ژیرود بدتر از اون چیزیه که فکرش رو می کردن، آخرین خبر: 4 ماه دور از میادین...

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
بره که برنگرده ...
حالا مجبور به خرید یه بازیکن برا جایگزینی هستیم نه نیمکت پرکن ! شاید فرجی شد ...

• Like

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
چند روز دیگه مونده؟ 4 روز دیگه؟
اگه بازی رو ببریم به نظرتون بیشتر از یه خرید داریم؟؟!
حالا 2 تا که یکیش قرضی باشه...

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
بره که برنگرده ...
حالا مجبور به خرید یه بازیکن برا جایگزینی هستیم نه نیمکت پرکن ! شاید فرجی شد ...

منتظر باش تا ونگر بخره :general304:
ستون نویس میرور، جان کراس آرسنالی، که به صورت تخصصی روی اخبار آرسنال کار می کنه الان توئیت کرده: "من متقاعد نشده ام که ونگر قصد خرید مهاجم داره ولی احتمال خرید مدافع و هافبک دفاعی زیاده!"
البته گویا فالکائو با انتقال قرضی به ارزش 20 میلیون پوند در دسترس است و خود فالکائو هم علاقه مند به این انتقال است! ولی مطمئنا ونگر این 20 میلیون را نوعی خفٌت خواهد دید! : |
اما گزینه های مطرح شده به غیر از کاوانی و فالکائو: ولبک: 15 میلیون پوند! چرچی: 16 میلیون پوند! زیگیچ!!!!!
به نظرم چه از نظر قیمت و چه از نظر توانایی های فنی ویلفرد بونی مهاجم ساحل عاجی سوانسی گزینه ی بهتری است! فصل پیش 26 گل برای سوانسی زد! از ژیرو هم بیشتر گل زد فصل پیش!!! قیمتش هم حدود 20 میلیون پونده که قابل چونه زدن هم است! لیورپول هم علاقه مند به خریدش بود! فک کنم 26 سالشه الان!

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
این مانولاس هم عجیب جذب نشد ! قیمت به این خوبی ... نمایش خوبی هم داشت تو جام جهانی ...
امروز چنتا سایت زده بودن از علاقه ونگر به ولبک ! بازین بدی نیست ولی اینکه بخواد شماره یک باشه به هیچ وجه ! داریم گزینه های حتی بهتر رو نیمکت ...
چرچی هم که هیچ ... همون بونی رو فاکتور کنید لطفا ...

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
چند روز دیگه مونده؟ 4 روز دیگه؟
اگه بازی رو ببریم به نظرتون بیشتر از یه خرید داریم؟؟!
حالا 2 تا که یکیش قرضی باشه...
من خودم به شخصه فکر نمی کنم ونگر مهاجم بخره! یعنی پولشو نداره که بره کاوانی و فالکائو رو بخره! ولبک و باقی هم در حد همین مهاجمای فعلی هستن! از اون ور هم بعد از بازی مطمئنا میگه ولکات به تیم برگشته(طبق گفته های قبلی قرار بوده آخر آگست برگرده) و سانچز هم داره به فرمش بر می گرده و سانوگو و کمپل هم هستن و نیاز به بازی دارن و فلان! پس همین الان هم تقریبا 4 مهاجم داریم!
ونگر باید تمام تلاششو بکنه که یه مدافع خوب و یه هافبک دفاعی تراز اول بخره! حداقل کاری که میشه کرد اینه که دفاعمون رو محکم و مطمئن کنیم که اگر نمی تونیم گل بزنمی حداقل راحت گل نخوریم! فعلا هم که گویا در حال مذاکره با کاروالیو هستن و مذاکرات گویا خوب پیش میره! ولی تا حضورمون رد جام باشگاه های اروپا قطعی نشه هیچ خریدی صورت نخواهد گرفت و همه چیز منوط به حضورمون در جام باشگاه ها خواهد بود!

امشب هم در غیاب رمسی و ژیرو بازی کمی سخت شده! اما مطمئنم که صعود می کنیم! فقط امیدوارم که گل اول را دریافت نکنیم که خیلی اوضاع سخت خواهد شد!
اگر بازی را ببریم! هفته بعد هم با لستر بازی راحتی خواهیم داشت! و معتقدم بعد از این دو بازی که یحتمل با برد همراه خواهد بود تیم به فرم خوبش برخواهد گشت و آماده رقابت خواهیم بود!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
به نظرم الان نیاز مبرم ما هنوز هم عقب زمینه! دفاع و هافبک دفاعی
دیروز اوکس گفت: اگر عقب زمین بتونیم کلین شیت کنیم در جلو میتونیم موثر باشیم!
این بدون شک طرز تفکر کادر فنی هم هست!
در هر صورت فکر کنم این فالکائو و ... اینها رو فقط باید تو خواب ببینیم، و اینکه اگر هم خدای نکرده مهاجم بخریم! یه بازیکن سن بالا میگیریم! نه اینها!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
توماس ایسفیلد رو فروختیم به فولام؟ :|
این تیم داغون پارسال 6 بازیکن فروخته 5 بازیکن جذب کرده و کلا 21 میلیون پوند خرج کرده...
80 میلیون پوند؟ حرف مفت میزنن فقط!
15 تا ورمالن، 12 تا ولا، 5.5 فایبرگلاس، 2.5 ژورو = 35
3 تا اوسپینا، 11 تا چمبرز، 12 تا دبوشی، 30 تا الکسیس = 56
یکی نیست بشون بگه اگه راس میگید 60 تا نه 50 میلیون پوند خرج کنید...
نمیشه Akpom و Afobe رو بیاریم داخل تیم اول؟؟؟؟

• Like

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
توماس ایسفیلد رو فروختیم به فولام؟ :|
این تیم داغون پارسال 6 بازیکن فروخته 5 بازیکن جذب کرده و کلا 21 میلیون پوند خرج کرده...
80 میلیون پوند؟ حرف مفت میزنن فقط!
15 تا ورمالن، 12 تا ولا، 5.5 فایبرگلاس، 2.5 ژورو = 35
3 تا اوسپینا، 11 تا چمبرز، 12 تا دبوشی، 30 تا الکسیس = 56
یکی نیست بشون بگه اگه راس میگید 60 تا نه 50 میلیون پوند خرج کنید...
نمیشه Akpom و Afobe رو بیاریم داخل تیم اول؟؟؟؟
من اصلا حواسم به خروجی های باشگاه نبود! اگر 35 میلیون درآمد خروجی ها رو قبول کنم باید بگم که اوسپینا فک کنم با 4 میلیون اومد! چمبرز با 16 میلیون پوند اومد! دبوشی شاید با 10 میلیون اومده باشه! الکسیس با 35 میلیون پوند اومد! سر جمع می کنه 65 میلیون خرج بازیکن کردیم که منهای 35 میلیون کنیم میشه ما فقط 30 میلیون خرج کردیم؟؟؟
یعنی ما الان چیزی در حدود 60-70 میلیون پوند پول برای خرید بازیکن داریم! یعنی اگر دوباره بریم دو تا مفنگی 30 ساله بیاریم تو تیم رسما از همین جا علیه ونگر شعار "علـــــــــــــــــــــی دایی" سر میدم! مسخره اش را دراوردن آقا !
جکسون مارتینز را میشه با 30 میلیون خرید! 24 میلیون قیمت کاروالیو+یه بازیکن قرضی بدیم بهشون(طبق گفته رسانه ها)! 10 میلیون هم برای مدافع حالا هر کی! بقیه اش هم می ذاریم بانک سودشو می خوریم!

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
الان یه شایعه ی قوی اومده در حد فحش خوار و مادر!!! مدیر برنامه های زیگیچ-مهاجم 33 ساله ی اسبق بیرمنگام که الان 3 ماهه تیم نداره- تائید کرد که ونگر باهاش تماس گرفته برای خرید موقت زیگیچ به مدت 3 ماه قابل تمدید تا پایان فصل!!!
اگر زیگیچ بیاد همانا ونگر باید بره!!! ونگر برو گمشو بابا!

• Like

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
الان یه شایعه ی قوی اومده در حد فحش خوار و مادر!!! مدیر برنامه های زیگیچ-مهاجم 33 ساله ی اسبق بیرمنگام که الان 3 ماهه تیم نداره- تائید کرد که ونگر باهاش تماس گرفته برای خرید موقت زیگیچ به مدت 3 ماه قابل تمدید تا پایان فصل!!!
اگر زیگیچ بیاد همانا ونگر باید بره!!! ونگر برو گمشو بابا!
این همه شایعه نقل انتقالات شنیدم هیچ کدومشو به اندازه این عملی بشو ندونستم:general602:

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
یعنی خرید زیگیچ، از شکست های فصل قبل واسم سنگین تره!!!

بالا