• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

henry14

Registered User
لایک‌ها
210
به نظرم من اشكال ونگر اينه كه اينقدر خرج نكرده بدبخت خسيس شده. ديده 50 تا داده اوزيل دلش نمياد بكشه بيرون ميخاد تا آخرين لحظه استفاده كنه. تاكتيك ضد فوتبال ودفاع هم بلد نيست بدبختي چيزي كه الان بيشتر از حمله مربياي ديگه به كار ميبرن مثل مورنيو سيمونه و...
ولي حيف اين همه زحمتي كه سانچز وويلشر كشيدن براي اين گلها حيف

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
کاشکی تیم رو یک فصل بدن دست بچه های این تاپیک :( والا بخدا. فکر کردین مربی ها خیلی بیشتر از ماها بلدن؟ والا ما بیشترشون بازی میبینیم، بخدا از نظر آنالیز هیچی کم نداریم. نه فقط بچه های تاپیک ما ! سایر بچه های پی تی هم همینطورن. تمرین دهی بلد نیستیم، اما آنالیز که بلدیم.
:general304::general404:
آقا اینقدر که شما تو این مدت از ونگر انتقاد کردین یونایتدی‌ها تو یه فصل اون اسکاتلندی بدبختو نکوبیدن :D

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خداییش من چی بگم!!! خودش میگه در دفاع ضعیف عمل کردیم!!! خوب وقتی n فصل در دفاع ضعیف کار می کنی باید چکار کنی؟!!! 1- خرید دفاع های بهتر، 2- تغییر تاکتیک. خودش اعتراف می کنه، بعد اونور هیچ تلاشی واسه رفعش انجام نمیده!!!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
خداییش من چی بگم!!! خودش میگه در دفاع ضعیف عمل کردیم!!! خوب وقتی n فصل در دفاع ضعیف کار می کنی باید چکار کنی؟!!! 1- خرید دفاع های بهتر، 2- تغییر تاکتیک. خودش اعتراف می کنه، بعد اونور هیچ تلاشی واسه رفعش انجام نمیده!!!
صحبت خرید برا دفاع نکرد؟

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
چرا گفت شما الان میگید که باید در دفاع خرید کنم، اما متاسفم که پنجره نقل و انتقالات بسته شده! یعنی عملاً گفته خفه شید دیگه پنجره بستست:D

henry14

Registered User
لایک‌ها
210
اصلا به نظر من يه سالي مهاجم نميخايم بخرن برن يه دوتا مدافع خوب بگيرن اصلي ترين پست يه تيمي كه واسه قهرماني ميجنگه دفاعه اين بچه هاي دفاع كه امروز راه ميرفتن فقط

• Like
Reactions: usl

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خوب معلومه نمی خره... ونگر به فکر خودشه، اینکه چی دوست داره. ونگر دوست داره هجومی بازی کنه، حتی وقتی جلوه، همون چیزی که بازی با سیتی دیدیم. ونگر دوست داره تو خونه حریفباز و هجومی بازی کنه، چیزی که سال قبل نابودمون کرد. ونگر کوشیلنی و مرته ساکر رو دوست داره و امکان نداره کسی رو بخره که جای اینارو بگیره، یا یه جوون میگیره یا یه نیمکت نشین...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
معلوم نشد مصدومیت دبوشی چقدر جدی هست؟
نگین رفت برا نیم فصل:general602:

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
معلوم نشد مصدومیت دبوشی چقدر جدی هست؟
نگین رفت برا نیم فصل:general602:
علی رغم میل باطنیم باید بگم جدی به نظر میرسه... یا مچش شکسته یا رباطش آسیب دیده... خودم حدسم اینه که میره تا نیم فصل، اما خوشبینانه ترین حالت بخوای در نظر بگیری، دیگه خیلی خوشبینانه 4 تا 6 هفته نمی تونه بازی کنه، این حدس منه، باید دید چی میشه، اما زیاد امیدوار نباش...
امیدوارم یکبار هم که شده معجزه ای بشه، اما اون اکسیزن دادن و اون محافظ پا که آوردن و اون پتو، نشانه های خوبی نیست...

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
من هنوز گل دومی که خوردیم رو هضم نکردم...
آخه بگو هماهنگی در حد :| ، فلامینی و شزنی این میاد جلو دست اون ، اون توپو با دست میزنه مثلا دور میکنه!
ولی خداییش این جور توپا رو معمولا اون دفاعی که تو دروازه اس درمیاره ، شزنی دیگه خیلی قهرمان بازی کرد و کار دستمون داد!
دو موقیعیت هم داشتم که کوش یکی شو به تیر زد!!! یکی دیگه هم چمبرز دیر به توپ رسید، شانس آوردیم که خورد به تیر...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
من هنوز گل دومی که خوردیم رو هضم نکردم...
آخه بگو هماهنگی در حد :| ، فلامینی و شزنی این میاد جلو دست اون ، اون توپو با دست میزنه مثلا دور میکنه!
ولی خداییش این جور توپا رو معمولا اون دفاعی که تو دروازه اس درمیاره ، شزنی دیگه خیلی قهرمان بازی کرد و کار دستمون داد!
دو موقیعیت هم داشتم که کوش یکی شو به تیر زد!!! یکی دیگه هم چمبرز دیر به توپ رسید، شانس آوردیم که خورد به تیر...
داداش کار درست رو ژسنی کرد، باید واسه همه توپا بره، احتمال اینکه دروازه بان بگیره توپ رو همیشه بیشتره وقتی می تونه شیرجه بزنه باید بزنه... سر هم به نظر ارتفاع زیاد بود و فلامینی شانسی نداشت، در هر صورت ژسنی از بهترین بازیکنامون بود و 2 تا گل 100 درصد رو در آورد، من نمیدونم شما و صادق چه گیری دادین به این بنده خدا!!! دفاع سوراخه آقا! دفاع سوراخه... یکی از ضعف های ما دفاع منطقه ای تو کرنر هاست که عامل بدبختیمونه...

Last edited:

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خبر جدید:
دبوشی گفته که دوشنبه باید تست انجام بده. خوشبختانه شکستگی نداره پاش، امیدوارم پارگی رباط هم نداشته باشه تا چند هفته دیگه بتونه برگرده...

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
خبر جدید:
دبوشی گفته که دوشنبه باید تست انجام بده. خوشبختانه شکستگی نداره پاش، امیدوارم پارگی رباط هم نداشته باشه تا چند هفته دیگه بتونه برگرده...
بیچاره بدجور بال بال میزد امیدوارم هیچیش نشده باشه :|

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
zp_20_9136.jpg

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
یکی بگه این الکسیس شش هاش چقدرن؟ :D
یعنی اگر اوزیل 50 درصد این دوندگی و قدرت رو داشت هیچی دیگه نمی خواستیم، اما اوزیل درست میشه.
دیابی کاشکی دیگه مصدوم نشه، اصلاً وقتی مصدوم نیست یک سر و گردن از هافبک وسطامون بهتره!!

بالا