• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
الکسیس یه صحنه ضربه آزاد نزدیک محوطه جریمه زد پشت بندش ضد حمله خوردیم! از دفاع هامون عقب تر بود موقع ضدحملشون!!! :دی
این شورت رو که بالا میزنه آدم عشق میکنه!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
یه روزنامه فرانسوی خبر زده که لیگامنت پای دبوشی آسیب دیده و حداقل دو ماه بیرونه، خود دبوشی که گفته دوشنبه اسکن داره، حالا این روزنامه چطوری فهمیده من نمیدونم. به هار حال اگر اینطوری باشه که قابل پیش بینی بود از قبل، دیگه ته بدشانسیه ماست و مطمئنن این آخرین بازیکن کلیدی ما نخواهد بود که مصدوم میشه. البته من فکر کردم رفت تا 4-5 ماه، دو ماه خوب نیست، اما از 4-5 ماه بهتره. باید دید نتیجه اسکن فردا چی میشه...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خوب میرور هم گفته که 3 ماه مصدوم خواهد بود دبوشی و اینجاست که ما هرچی کل تابستون خودمون رو جر دادیم ونگر لج بازی کرد. تازه آقا مصاحبه کرده گفته ما قدرت بدنیمون تو وسط زمین پایینه:general710::general710::general710::general710::general710::general710: الان میگه!!!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
وقتشه دیگه از Héctor Bellerín استفاده کنیم، البته اگر این بارسایی ها باز نیان بگن DNA و این حرفا. الان اصلا نمیدونن کی هست، کافیه چند تا بازی بدرخشه، اونوقت ...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
وقتشه دیگه از Héctor Bellerín استفاده کنیم، البته اگر این بارسایی ها باز نیان بگن DNA و این حرفا. الان اصلا نمیدونن کی هست، کافیه چند تا بازی بدرخشه، اونوقت ...
با این که کنترات با نظراتت مخالفم! ولی این نظر را باید قاب کرد زد بقل دیوار تاپیک!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@hamedovic5405
اشنیدرلین این هفته هم گل زد :D
wenger:
I think it’s good recruitment, we took Debuchy to replace Sagna and three young players, including Chambers, promising, Welbeck and Sanchez.

On the whole I am very satisfied. We might be able to do a little more, people say that we lack a physical presence in midfield, one profile at a Vieira or Petit, it’s true that this is what we need.
خودشم میدونه هااااااااااااااااااااااااااااا

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,848
اقا این روسیچکی کجان ؟ خععلی دوزش دارم خعععلی

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
آقا بگو کی روسیچکی رو دوس نداره همه دوسش دارن همه هم بازیشو قبول دارن...
ولی ونگر رمزی و اوزیل رو به گاج داده حاضر نیست بهش بازی بده! :|

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
روسیچکی سالمه، هیچیشم نیست، تیم ملی فیکس بازی کرد، همه هم دوست داریم چرخشی بیاد تو زمین، الان ونگر بازی با دورتموند همین بازیکنای چند بازی اخیر رو میذاره تو زمین تا یکیشون به چیز بره از خستگی، اما حاضر نیست روسیچکی رو بازی بده، روسیچکی و کمپل به دلیل محدودیت تعداد تعویض ها حتی رو نیمکت هم نمی شینن. تیم بالانس نیست، هافبک های بی مصرف زیادن، دفاع ها کم، اونوقت این روسیچکی باید بشین رو سکوها. از خیلی از هافبکامون با غیرت تر بازی می کنه، حتی قدرت تکل زنیش 100 برابر فلامینی و آرتتاست...

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,848
آقا بگو کی روسیچکی رو دوس نداره همه دوسش دارن همه هم بازیشو قبول دارن...
ولی ونگر رمزی و اوزیل رو به گاج داده حاضر نیست بهش بازی بده! :|

روسیچکی سالمه، هیچیشم نیست، تیم ملی فیکس بازی کرد، همه هم دوست داریم چرخشی بیاد تو زمین، الان ونگر بازی با دورتموند همین بازیکنای چند بازی اخیر رو میذاره تو زمین تا یکیشون به چیز بره از خستگی، اما حاضر نیست روسیچکی رو بازی بده، روسیچکی و کمپل به دلیل محدودیت تعداد تعویض ها حتی رو نیمکت هم نمی شینن. تیم بالانس نیست، هافبک های بی مصرف زیادن، دفاع ها کم، اونوقت این روسیچکی باید بشین رو سکوها. از خیلی از هافبکامون با غیرت تر بازی می کنه، حتی قدرت تکل زنیش 100 برابر فلامینی و آرتتاست...
واقعا حیفه عاشق بازیه ظریف و با طراوته روسیچکی بودم
اینکه روسیچکی بشینه رو سکوها واقعا مسخرست :general602:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
3 تا بازی کردیم تو هر بازی یکی مصدوم دادیم درسته؟
گیبز-ژیرود-دبوشی
یعنی همینجوری واقعا میخوایم پیش بریم؟

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ای بابا چقدر بازی ها زود شروع شد اصلا یادم نبود با دورتمند این هفته بازی داریم
الان تیم رفته آلمان؟

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155