• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
جان من یکی امار تعداد پاس های اشتباهمون رو بذاره، دورتموند خوب بود، اما ما هم افتضاح بودیم. یکی لطفا آمار پاس رو بذاره!
74 درصد بود از سیصدو خورده ای پاس،

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
پاس 2 متری نمیتونن بدن!
این آرتتا رو هم شوتش کنن بیرون 10 نفره بازی کنیم!
ولبک! میتونست بازی رو مساوی کنه اگه مهاجم بود! امیدوارم بهتر بشه!
----
تنها نکته مثبت امشب تساوی گالا اندرلخت بود!
حامد افتضاح بودیم! با این آمار پاس اشتباه یه تیم بهتر جلومون بود 6 تایی بودیم. حتی بدتر از اون بازی های افتضاح فصل پیش توپ لو دادیم. 2 قدم فاصلشونه، نمی تونن به هم پاس بدن!!! همه هم افتضاح بودن. ولبک و گیبس شاید بهترین بازیکنمون بود . ولبک همونطور که گفتم در مقایسش با ژیرود کردم هنوز گلزن نیست، اما حرکاتش خیلی خوبن، 2 فصل باید در نوک حمله بهش فرصت داد تا خوب در این پست جا بیفته، بعد من در موردش قضاوت می کنم...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
حامد افتضاح بودیم! با این آمار پاس اشتباه یه تیم بهتر جلومون بود 6 تایی بودیم. حتی بدتر از اون بازی های افتضاح فصل پیش توپ لو دادیم. 2 قدم فاصلشونه، نمی تونن به هم پاس بدن!!! همه هم افتضاح بودن. ولبک و گیبس شاید بهترین بازیکنمون بود . ولبک همونطور که گفتم در مقایسش با ژیرود کردم هنوز گلزن نیست، اما حرکاتش خیلی خوبن، 2 فصل باید در نوک حمله بهش فرصت داد تا خوب در این پست جا بیفته، بعد من در موردش قضاوت می کنم...
کلاً اعصاب نمونده واسم! ولی این بازی رو میزارم پای بازی اول ! و دیگه هم در موردش بحث نمیکنم!
به امید بازی های بعد! و اینکه ویلشر و ولبک مشکلی نداشته باشن!
پولدی :X

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
آخ آخ بازم مصدوم دادیمااا. حواسم نبود... ولبک به نظر ضربه خورده، ویلشر هم خو همیشه رو زمینه. اون آرتتا! چه حرکتی بود آخه. آرتتا وقتی هست به خاطر کندیش خیلی فضای پشت هافبکمون زیاده، در صورتی که فلامینی با همه احمقیش اونجا رو پوشش میده...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
باز یه عده دارن به ژسنی گیر میدن!!! بابا چکار کنه! یع موقعیت 100 درصد گرفت از 6 قدم، خروج هاشم عالی بودن، رو گلها هم باز کوشیلنی و لاک پشت گل کاشتن. آرتتا آخه کی گفته هافبک دفاعیه! کی گفته! من نمیدونم این چه ترکیبیه! چرا باید آرتتا دفاعی بازی کنه! تو اروپا دفاع بهتر از مرته ساکر نیست؟ من چقدر گفتم روبرو تیم های سرعتی نباید بازیش بدیم. کی گفته باید 4-1-4-1 بازی کنیم. کی گفته اوزیل باید وینگر باشه!ونگر داره نابودش می کنه تو کناره ها! اوزیل نه قدرت بدنی، نه شوت زنی، نه سرعت یه وینگر رو داره، چرا باید وینگر بازی کنه، دقیقا همون چیزی که کازورلا نداره، اینا دوتاشون باید پشت مهاجم باشن...

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
باز یه عده دارن به ژسنی گیر میدن!!! بابا چکار کنه! یع موقعیت 100 درصد گرفت از 6 قدم، خروج هاشم عالی بودن، رو گلها هم باز کوشیلنی و لاک پشت گل کاشتن. آرتتا آخه کی گفته هافبک دفاعیه! کی گفته! من نمیدونم این چه ترکیبیه! چرا باید آرتتا دفاعی بازی کنه! تو اروپا دفاع بهتر از مرته ساکر نیست؟ من چقدر گفتم روبرو تیم های سرعتی نباید بازیش بدیم. کی گفته باید 4-1-4-1 بازی کنیم. کی گفته اوزیل باید وینگر باشه!ونگر داره نابودش می کنه تو کناره ها! اوزیل نه قدرت بدنی، نه شوت زنی، نه سرعت یه وینگر رو داره، چرا باید وینگر بازی کنه، دقیقا همون چیزی که کازورلا نداره، اینا دوتاشون باید پشت مهاجم باشن...
این سزای کسی هست که بدون هافبک دفاعی بازی کنه!
حالا خوب که 4 تا دفاع داشتیم بزاریم تو زمین :| بدبختی ماست دیگه!
اصلا اول بازی ریخته بودن تو 1/3 دفاعی ما بیشتر بازی هم اونجا بود!
اما شزنی مشکلی نداشت فقط ای کاش گل اولو میگرفت...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
انتظار زیادی دارید! مهاجم حریف از وسط زمین توپ رو گرفته، 3 دفاع در برابر یک مهاجم، هیشکی نمی گیرتش، میاد تو بغل دروازه بان میگید چرا نگرفتش؟!!!!
ژسنی بازی با سیتی 2 تا تک به تک گرفت! روی گل ها میگید چرا واسه هد شیرجه رفت!!!!! این هیچ! الانم کلی خروج بیرون محوطه داشته، سر 6 قدم توپ گرفته، اون پاس رو با دست در آورده وگرنه گل خالی گل می خوردیم! بعد میگید چرا گل خورده؟!!! درسته، گل اول فوق العاده کار نکرد! اما تقصیر کار هم نبود... من دفاع الکی ازش نمی کنم! بازی با وست هم فصل پیش سوتی داد، گفتم گند زد. اما تو دروازه بان تاحالا ایستادی؟!!! وقتی دفاع داغون باشه، دروازه بان هم روحیشو از دست میده! همیشه خدا این بنده خدا با بازیکن حریف تک به تکه! همین بازی 2 تا تک به تک شدن و 2 گل خوردیم. ما دفاعمون و هافبکمون داغونه، سیستم دفاعیمون داغونه، فضای خالی بین هافبک و دفاعمون 100 کیلیومتر مربعه! فضای پشت دفاعمون هم که هیچ، بعد انتظار داریم این بدبخت مثل دیوار واسمون عمل کنه؟!!! ما در بازی های بزرگ هروقت آرتتا هافبک دفاعی بوده گند زدیم، تقصیر اینم نیستا، تقصیر ونگره که میذارتش اینجا.
من نمیگم ژسنی بهترین دروازه بان دنیا! من می گم با این جوونی، داره کار خودشو خوب انجام میده، اونم تو تیمی که دفاعش سوراخه فصل پیش دستکشه طلایی برده! شما دفاعتو درست کن، بعد بگو دروازه بان خوب نیست، نه اینکه دفاع اتوبان تهران کرج باشه، بعد گیر بدی به دروازه بان؟!!! همین دخه آی منچستر، فصلهای پیش روی سانتر ها ضعف داشت، اما شوت ها رو می گرفت. فصل پیش دفاعشون داغون بود، اینم دیگه شوت هایی رو که قبلا می گرفت گل می خورد. دفاع باید مستحکم باشه. این مرته ساکر کلا توپ ازش رد بشه ول می کنه بازیرو! یه صحنه توپ رو انداختن گوشه زمین، ایموبیله رفت از گوشه توپ رو برداشت پاس داد، مرته ساکر هنوز سر جای قبلیش بود.

Last edited:

saeedrz70

Registered User
لایک‌ها
207
یکی از کندترین دفاعها...
کلن دفاع که افتضاح بود،هافبک ها هم مشکل داشتن،رمزی و Ozil. نه فشار تیم حریف رو کم میگردند،نه بازیسازی درستی.با آوردن chamberlain و اونیه ریتم بازبمون بهتر شد...اما...نتیجه...

saeedrz70

Registered User
لایک‌ها
207
دوستان من چطور کیبورد.اتوماتیک آندروید رو خاموش کنم،کلی رو اعصابه واسه نوشتن توی فروماد

saeedrz70

Registered User
لایک‌ها
207
مشکل حل شد...!
ولی هنوز از باخت بد دیشب واقعا نارحتم:(

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593

saeedrz70

Registered User
لایک‌ها
207
برادر کوچیکم طرفدار چلسیه!به شدت توی خونه هم با هم کل داریم،بعضی موقع با گوشی و حساب من میره توی فنهای چلسی پست میزنه,ولی چند روریه براش یه اکانت ساختم:abbasr19
نوزدشم به عشق کاستا زده!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
برادر کوچیکم طرفدار چلسیه!به شدت توی خونه هم با هم کل داریم،بعضی موقع با گوشی و حساب من میره توی فنهای چلسی پست میزنه,ولی چند روریه براش یه اکانت ساختم:abbasr19
نوزدشم به عشق کاستا زده!
:D:D:D:D:D:D
الان یه سوالی برای پیش اومده! :دی
تو سعید RZ داداشت عباس R :D
احتمالاً زاده هست که ازش صرف نظر کردی :دی

saeedrz70

Registered User
لایک‌ها
207
می خوای باور کنی یا نکنی!
من از زمان هانری برکمپ و هایبری عاشق آرسنال بودم و هستم،مثل بعضی ها هم نیستم که هر دفعه فن یه تیم میشم...

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
من از زمان هانری برکمپ و هایبری عاشق آرسنال بودم و هستم،مثل بعضی ها هم نیستم که هر دفعه فن یه تیم میشم...
داداش این حامد ما یه خورده شوخ طبع هست!
به هرحال خوش اومدی

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
منظور رو اشتباه متوجه شدی!
در هر صورت، نام هایبری آوردی و کردی کبابم!:general503::general503::general503:

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خوب ویلشر هم مصدوم شد! یعنی ما قانون یک بازی یک مصدوم رو حتماً باید داشته باشیم... اینطوری بخوایم با استون ویلا بازی کنیم باختمون حتمیه...

بالا