• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
نیمه اول افتضاح بودیم. تیم سرعتش خیلی پایینه.
شانس آوردیم اسمالینگ اونجا بود...
کازورلا همه توپ هارو الکی لو میده!!!!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
بعد یگین ژیرو خوبه
اگه همین آکپوم تو زمین بود یکی از موقعیت های ژیرو رو گل میکرد

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
همش داریم رو سانتر گل میخوریم نمیدونم چرا اینقد رو سانترا ضعیف عمل میکنیم
در کل نتیجه منصفانه بود نیمه اول اونا بهتر بازی کردن نیمه دوم ما

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
دومی که پرید. دیگه شانسی نداریم. سومیمون قطعی به نظر میاد.

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
نتیجه منصفانه نبود ! حق ما باخت بود ... نمیدونم چرا دوستان چشماشون رو بستن ...
امیدوارم یه تغییر تحولی تو این تیم لعنتی صورت بگیره تا کی باید این روند سینوسی رو تحمل کنیم ! یا همه گند میزنن یا همه خوبن ! روز متوسط نداریم !
ثباتی که جناب ونگر ازش دم میزنه رو من تو این 10سال اخیر 10تا بازی پشت سر هم ندیدم !

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
بدون شک حقمون باخت بود. دو سه تا نیمه اول باید می خوردیم. ما روی سانتر خیلی راحت گل می خوریم. اونم سانتر های چیپ و آروم که دفاع کردنشون آسونه، اما ما مثل ماست گل می خوریم...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
به نظر منم حقمون باخت بود والا ما داشتیم نگاه میکردیم یه بازی درست حسابی ندیدیم که هر توپی که منچستر سانت میکرد بو گلش می اومد
نیمه اول تیم نتونست اصلا کاری کنه
چقدر هم تیممون بی روح شده گل رو خوردیم دروازه بانمون بدون اینکه یه نگاه به دفاع کنه یا بقیه به هم نگاه کنن یه غری یه فحشی یه دادی هر کی ریلکس بر میگرده برا انجام بقیه بازی
باز اوزیل یه زره دیشب از خودش جدیت نشون داد بر خلاف بقیه بازیکنا
سانچز رو نمیدونم مهار میکنن یا افت کرده 2 بازیه تو چشم نمیاد

تیم تکمیله آقا تیم تکیمله اصلا نیازی به خرید نیست همین ترکیب میزنه خریدای گرون قیمت فصل بعد منچسترو چلسی و سیتی رو
ونگر چی فکر میکنه پیش خودش اه

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
استرلینگ رسما به برندون راجرز گفته این تابستون می خواد بره! دیلی میل هم نوشته که چلسی، من سیتی و یا آرسنال مقصد احتمالی او خواهد بود! گفته میشه من سیتی 40 میلیون پوند براش کنار گذاشته و چلسی هم می خواد کوادرادو و اسکار رو بفروشه تا پول خریدش را جور کنه! ما هم حتی اگر ولکات رو باهاش تمدید کنیم خریت محض خواهد اگر قید استرلینگ رو بزنیم به بهانه ی اینکه تو اون پست بازیکنان زیادی داریم(به قول ونگر)! تا جایی که امکان داره باید برای خرید استرلینگ مبارزه کرد! چند روز پیش خوندم که بودجه باشگاه برای تابستون 50 میلیون پونده و به نظرم استرلینگ ارزش این ریسک را داره که تمام 50 میلیون پوند را براش هزینه کنیم!!!

با توجه به خبرهایی که تو نشریات انگلستان بوده این هفته و مصاحبه ی مورینیو بعد از بازی با وست بروم، انتقال چک به آرسنال قطعی به نظر می رسه!!! خبر خوبیه!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@RuDiger
چند تا تیم هستن که دنبال چک هستن! یکیش ماییم. یکیش یونایتده، که فکر نکنم بره یونایتد، چون به نظر من ده خه آ میمونه. یکی دیگشون psg ه. حالا میمونه ما و psg. قطعا چلسی و مورینیو ترجیح میدن بفرستنش یه تیم خارجی! مگر اینکه خودش به خاطر مسائل زندگی و راحتیش بخواد لندن بمونه...
استرلینگ رو من اولویت نمیدونم. البته سمت راستمون فلجه! چپ که سانچزه. سمت راست یه ولکاته که بلد نیست دریبل بزنه و فقط می دوه، اون یکی هم چمبرلینه که متاسفانه الان چند ماهه یه مصدومیت سادش خوب نشده!!!!!!
با 50 تا ما نمیتونیم نقاط ضعفمون رو برطرف کنیم! الان اگر بگیم چک هم بیاد حد اقل 10 تا میره واسش! میمونه 40 تا! 40 تا رو بدیم استرلینگ؟!!!!!!!!!!! پس هافبک دفاعی چی؟!!! پس مهاجم چی؟!!!!!!!!! هر طور حساب کنی 50 تا واسه کامل کردن تیممون کمه! حالا دفاع وسط رو هم تازه مشکل داریم...

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
این ترکیبو دوست دارم برا فصل بعد:

4-2-3-1

چک(اوسپینا)
دبوشی(بلرین یا جنکینسون هر کدوم بهترن)
کوشیلنی(چمبرز)
گابریل(مرتساکر)
مونرئال(گیبس)
کوندوگبیا یا اشنایدرلین(کوکلین)
رمزی(ویلشر)
اوزیل(کازورلا)
چمبرلین(والکات)
سانچز(ولبک)
لاکازته(ژیرو)

نظرتون؟

• Like
Reactions: usl

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
3 گل برتر آرون رمسی از زبان خودش:
3. Arsenal 2-0 Liverpool (November 2014)
2. Norwich 0-2 Arsenal (May 2014)
1. Galatasaray 1-4 Arsenal (December 2014)

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
3 گل برتر آرون رمسی از زبان خودش:
3. Arsenal 2-0 Liverpool (November 2014)
2. Norwich 0-2 Arsenal (May 2014)
1. Galatasaray 1-4 Arsenal (December 2014)

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
team to play Sunderland: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Ramsey, Cazorla, Wilshere, Ozil, Alexis, Giroud

subs: Szczesny, Gabriel, Monreal, Coquelin, Flamini, Rosicky, Walcott

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
@RuDiger
چند تا تیم هستن که دنبال چک هستن! یکیش ماییم. یکیش یونایتده، که فکر نکنم بره یونایتد، چون به نظر من ده خه آ میمونه. یکی دیگشون psg ه. حالا میمونه ما و psg. قطعا چلسی و مورینیو ترجیح میدن بفرستنش یه تیم خارجی! مگر اینکه خودش به خاطر مسائل زندگی و راحتیش بخواد لندن بمونه...
استرلینگ رو من اولویت نمیدونم. البته سمت راستمون فلجه! چپ که سانچزه. سمت راست یه ولکاته که بلد نیست دریبل بزنه و فقط می دوه، اون یکی هم چمبرلینه که متاسفانه الان چند ماهه یه مصدومیت سادش خوب نشده!!!!!!
با 50 تا ما نمیتونیم نقاط ضعفمون رو برطرف کنیم! الان اگر بگیم چک هم بیاد حد اقل 10 تا میره واسش! میمونه 40 تا! 40 تا رو بدیم استرلینگ؟!!!!!!!!!!! پس هافبک دفاعی چی؟!!! پس مهاجم چی؟!!!!!!!!! هر طور حساب کنی 50 تا واسه کامل کردن تیممون کمه! حالا دفاع وسط رو هم تازه مشکل داریم...
داریم درباره ی یک فوق ستاره ی در حال ظهور صحبت می کنیم که همین الانش هم در 20 سالگی یک ستاره است و بالای 40 میلیون پوند تو بازار ارزش داره! اینجا دیگه جایی برای بحث نمی مونه! قبلا در مورد ضعف های تیم صحبت کردیم و همه ما متفق القول می دونیم که به 2-3 خرید نیاز داریم! اما اینطور فرض کن که تو بازار دنبال خرید مدافع هستی تو رنج حداکثر 15 میلیون پوند و یهو یه ایمیل میاد از طرف رئال مادرید و میگه گرت بیل را می خوایم بفروشیم، می خواید؟ : )) دیگه تو این شرایط نمی تونی بگی نه!!! همین استرلینگ که الان 40-50 میلیون پوند ارزش داره دو فصل دیگه باید برای خریدش 70 -80 میلیون هزینه کرد!
این ترکیبو دوست دارم برا فصل بعد:

4-2-3-1

چک(اوسپینا)
دبوشی(بلرین یا جنکینسون هر کدوم بهترن)
کوشیلنی(چمبرز)
گابریل(مرتساکر)
مونرئال(گیبس)
کوندوگبیا یا اشنایدرلین(کوکلین)
رمزی(ویلشر)
اوزیل(کازورلا)
چمبرلین(والکات)
سانچز(ولبک)
لاکازته(ژیرو)

نظرتون؟
لاکازیته(لاسازیته) رئیس باشگاهشون گفت قیمتش بالای 50 میلیون یوروست!!! پس عمرا نمیاد آرسنال با این قیمت!!!
ولی اشنایدرلین فوق العاده خواهد بود به نظرم! انتظار دارم براش اقدام کنیم ولی فکر نکنم ونگر زیر بار قیمت 25 میلیون پوند بره و تا جایی که جا داشته باشه صعی می کنه قیمت رو پایین بیاره!
چک هم با اینکه 33 سالش است اما هنوز می تونه فوق العاده باشه! امروز خبر اومد که مذاکرات برای خریدش شروع شده!
یه خبر هم بود اینکه فکیر هافبک تهاجمی 21 ساله ی لیون رو چند بار اسکات های باشگاه زیر نظر داشتنش! بازیکنی که گفته میشه پدیده ی جدید فرانسه است و تو فرانسه خبرش پیچیده که ونگر این تابستون می خواد بخرش! به نظرم اگر قیمت خرکی روش نذارن ونگر براش اقدام خواهد کرد و شاید به عنوان مهاجم دوم و وینگ راست ازش استفاده کنه!

ولی در کل فکر می کنم دو خرید حتمی خواهد بود! یکی خرید دروازبان که چک باشه و خرید بعد هافبک دفاعی/وسط! و خرید سوم بستگی به بازار داره که تو خط حمله وضعیت بازیکنانی مثل استرلینگ، فکیر، هیگواین و... چطور خواهد بود!
سانوگو، کمپل و پودولسکی هم باید فروخته بشن!

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
team to play Sunderland: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Ramsey, Cazorla, Wilshere, Ozil, Alexis, Giroud

subs: Szczesny, Gabriel, Monreal, Coquelin, Flamini, Rosicky, Walcott
انتظار داشتم ولکات ترکیب اصلی باشه!
با این وضع نیمکت نشینی معلومه که تمدید نمی کنه!
ونگر معلوم نیست چی تو سرشه! میگه ولکات یه مهاجم در "کلاس جهانی"ه و فردای مصاحبه اش ولکات رو می ذاره رو نیمکت و نیمکت نشین هم می مونه تا آخر فصل!!! انتظار هم داره که تمدید کنه باهاش!!!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
من که دوست ندارم دروازه بان بگیریم همون اوسپینا بسمونه به جاش یه دفاع آخر درست حسابی بگیرن انقدر رو سانتا ضعیف نباشیم با یه هافبک دفاعی

بالا