• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
بچه ها دارن یه باره دیگه حماسه ثبات رو به رخ فوتبال جهان میکشن !
یه خسته نباشد بابت این ثبات ... مخصوصا خدمت جناب ونگر بزرگوار که ماییدمون ...
///
ای کاش حداقل بعد هر بازی نمیگفت ثبات و خرید نداریم و ... کفر آدمو در میاره ...
عمرا با این طرز تفکر لیگ قهرمانان که هیچچچچ ! لیگ جزیره رو هم بدست بیاریم !
ونگر یه نفره میخواد قانون فرپلی مالی رو اجرا کنه ! یعنی اگه یوفا هم چیزی نگه این شب خوابش نمیبره ! پدربزرگ دیگه دوره 10-20 و 30 میلیون گذشته !
یا میخوای جام بگیری خرج کن ... یا نمیخوای بگیری برو پدرجان ! تو که پدره پرد جده مارو درآوردی با این اخلاق گندت !
///
دیگه دارم تبدیل میشه به دشمن شماره 1ش ! چه وضشه آخه ...

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
بازی رو من کامل دیدم
خوب بازی کردیم خیلی خوب موقعیت خلق کردیم ولی ضربه اخرو بد میزدیم
البته دروازبانشون واقعا عالی چن تا توپ رو گرفت
بخصوص توپای والکات و ژیرو رو

حداقل باید 4تا میزدیم
سانتی-رمزی-اوزیل-ژیرو-ویلشر حداقل نفری 1 موقعیت عالی رو خراب کردن!
برخلاف بازی با سوانسی که موقعیتم نتونستیم زیاد خلق کنیم این بازی خیلی خوب کار کردیم

نکته مثب بازی هم والکات بود
از وقتی اومد تو بازی واقعا تاثیر گذار بود 2-3 تا موقعیت خوب درست کرد
حیف که دروازه بانشون واکاشیزوما شده بود

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
سوانسی هم فابیانسکی خرکی میگرفت
ولی این از خوب بودن دروازه بانا نیست از بد زدن بازیکنامونه مگه میشه این همه موقعیت توی 2 تا بازی گل نشه
ورن یه توپو نمیتونن بزنن دروازه بان نگیره کفر ادمو در میارن
حالم دیگه داره از خوب بازی کردن بهم میخوره فینالو تو 90 دقیقه نزنن تموم نکنن جدو آباد تک تکشون رو فحش میگیرم

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
والا ماکه هایلات بازی رو دیدیم 4تا موقعیت ما داشتیم 2تا 100% هم اونا !
درکل تیمی که نتونه سوانسی و ساندرلند رو در هر شرایطی ببره لیاقت قهرمانی نداره ...

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
بچه ها دارن یه باره دیگه حماسه ثبات رو به رخ فوتبال جهان میکشن !
یه خسته نباشد بابت این ثبات ... مخصوصا خدمت جناب ونگر بزرگوار که ماییدمون ...

///
ای کاش حداقل بعد هر بازی نمیگفت ثبات و خرید نداریم و ... کفر آدمو در میاره ...
عمرا با این طرز تفکر لیگ قهرمانان که هیچچچچ ! لیگ جزیره رو هم بدست بیاریم !
ونگر یه نفره میخواد قانون فرپلی مالی رو اجرا کنه ! یعنی اگه یوفا هم چیزی نگه این شب خوابش نمیبره ! پدربزرگ دیگه دوره 10-20 و 30 میلیون گذشته !
یا میخوای جام بگیری خرج کن ... یا نمیخوای بگیری برو پدرجان ! تو که پدره پرد جده مارو درآوردی با این اخلاق گندت !
///
دیگه دارم تبدیل میشه به دشمن شماره 1ش ! چه وضشه آخه ...
همون اول که ترکیب رو دیدیم فهمیدم که ریدیم!
جالبه ونگر هر موقع بخواد حرکت بزنه که تیم رو تهاجمی بفرسته تو زمین هافبک دفاعی رو میکشه بیرون هافبک تهاجمی می ذاره جاش!!! رسما با 5 تا هافبک تهاجمی نمی دونستیم باید چکار کنیم! فقط این پاس می داد به اون، اون به این... که چه؟!
تا چند هفته پیش 4-3-3 بازی می کردیم و خوب بودیم اما الان دوباره حرکت زده و با 4-5-1 مسخره اش داره گند می زنه!
بازی رو من کامل دیدم
خوب بازی کردیم خیلی خوب موقعیت خلق کردیم ولی ضربه اخرو بد میزدیم
البته دروازبانشون واقعا عالی چن تا توپ رو گرفت
بخصوص توپای والکات و ژیرو رو
حداقل باید 4تا میزدیم
همین طرز تفکر امثال شماهاست که 10 سال تو حسرت قهرمانی لیگ موندیم!
درکل تیمی که نتونه سوانسی و ساندرلند رو در هر شرایطی ببره لیاقت قهرمانی نداره ...
100%

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
انصافا این جوی که تو سایت هواداری هست رو هیچجوره نمیشه تحمل کرد !
ونگر رو کردن ناموس خودشون ! نه میشه ازش انتقاد کرد نه ...
ونگر هرچی داره از آرسنال داره نه آرسنال از ونگر !
تو هرچیری غیر از کادر فنی و مدیریت ثبات داریم ! ولی این ثبات سالهاست به تیم تزریق نشده !
...
تو این چند سال اخیر کمتر شده بگیم ما فلان بازی رو 100% میبریم !

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
دوستان اگه میشه و خبر دارید از بودجه 5 تا تیم دیگه بالای جدول برا نقل انتقالات لطفا بزارید منم ببینم خیلی دوست دارم ببینم اونا چقدر خرج میکنن...

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057

شما هایلات رو دیدی
خداقل 10تا موقعیت گل عالی داشتیم

همین طرز تفکر امثال شماهاست که 10 سال تو حسرت قهرمانی لیگ موندیم!

شما میتونی بری انتقاد کنی!
وقتی تیم خوب بازی کرده من چه انتقادی کنم!
همه بازی دست ما بود
اونا 2 تا ضد حمله همش زدن

بازیکنا ضربه اخر رو خوب نزدن
چن تا توپ خوبم دروازباشون گرفت
شما الان مثل میتونی بیای مثلا ژیرو رو بکوبی !
ولی وقتی اوزیل - کازولا سانچز روسیچکی رمسی ویلشر همه موقعیتای گل بالای 80 درصد رو خراب میکنن ونگر چیکار کنه!

من شکی ندارم که یه مهاجم درجه یک بخریم اینجور وقتا خیلی کاربرد داره و بازی رو در میاره ولی بازی دیروز بضاعت تیم همین بود!
شما کیو پیشنهاد میدی دیروز میزاشتیم تو ترکیب؟ تو فاز هجومی فقط والکات و روسیچکی رو داشتیم که والکات به جز این بازی تو بازیای قبل اصلا در حد فیکس نبوده!

امسال پیتر چک رو بخریم با یه مهاجم درجه یک حداقل 15 امتیاز بیشتر میگیریم!

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
خوب همین که کسی رو نداریم و بازیکن ها همیشه روی روند سینوسی هستن یعنی کیفیت لازمه رو نداریم !
وگرنه بارسا و رئال و ... رو شما هیچوقت اینطوری نمیبینی !
چرا ... ! یکی دو بازی شاید ولی 10-12 سال هرگز !!!
...
این یعنی اینکه میدونه تیم مشکل داره ولی کاری نمیکنه !
اگر امسال کمتر از 3 تا 4 خرید خوب و باکلاس انجام ندیم مطمئن باشید لیگ نگرفتمون میشه 12 سال !
چمپیونز هم که کلا بیخیال ! مگه تیمای دیگه مرده باشن امثال مونرئال (تازه این بنده خدا جزء خوبایه تیمه) این جامو بالا سر ببرن !

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@sadeghbb
خداییش مونرئال واسه ما این فصل خیلی خوب بود. تازه گل هم زد. پاس گل هم داد. بنده خدا بعضی بازی ها دفاع وسط بازی می کرد!! نمره قبولی رو گرفت! متاسفانه دفاع چپ تاپ الان تو اروپا زیاد نیست! وگرنه می شد به فکر خرید یه دفاع چپ درجه 1 بود...
من قبلا هم گفتم تیم ما الان یه دفاع وسط! یه هافبک دفاعی! یه مهاجم نوک و یه وینگ راست کم داره! اولویت با اینهاست بعد دروازه بان و ... . که من فکر کنم شاید فقط یه هافبک وسط بگیریم.
این هم مصاحبه ونگر بعد از بازی:
We needed something special to score tonight because they defended very well
نگاه کنید! خودش میدونه ما یه چیزی کم داریم اون جلو که تیر خلاص رو بزنه! اما خودش تو نقل و انتقالات حرف خودش رو نقض می کنه!!!
با تمام بازی های خوبی که کازورلا تو این فصل انجام داده، اما 100 بار من دیدم یه توپ تمیز و آماده گل واسه شوت زنی گیرش میاد تو محوطه جریمه که یا میزنش تو اوت، یا میزنش به تیر یا میزنش دقیقا جایی که دروازه بان ایستاده. اعصاب دیگه واسم نذاشته...

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
کازولا زمانی که تو ویارئال و مالاگا بازی میکرد یکی از شوتزن ترین بازیکنای لالیگا بود ...
ضربه آزاد میزد کف میکردی ! الان هم نه توپ عوض شده نه دروازه کوچیک شده !
یکی اون پشت هست که میگه شوتزنی بشه اولویت آآآآخر ...
(آرسنال)پاس ,پاس ,لو دادن توپ ! ( بارسا )پاس ,پاس ,موقعیت گل ! (رئال )پاس ,لودادن توپ ,پاس ,موقعیت گل !
///////
دقت کردین ترک ورزشگاه از دقیقه 39 و 87 یه عادت شده ؟! حالا چه عقب باشیم چه جلو !
گرون بودن قیمت بلیت هم یکی از دلایل اومدن این نوع تماشاگرا به استادیومه ...
مرفح بی درد که باشی فقط برا کلاسش میای ورزشگاه وگرنه جاهای دیگه هم دارن که انرژیه بیشتری تخلیه میکنن ...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
غصه اون خر پولای امارات برو رو که دیگه نمیتونیم بخوریم بریم جاشون هنجره بزاریم
گور باباشون

من تو یه سایت ایرانی خوندم ونگر گفته با وجود بازی های خوب کوک و رسیدن ویلشر و بودن آرتتا
نیازی به توجه بیشتر به خط هافبک دفاعی نمیبینم
راسته؟ این چی میگه!

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
خوب همین که کسی رو نداریم و بازیکن ها همیشه روی روند سینوسی هستن یعنی کیفیت لازمه رو نداریم !
وگرنه بارسا و رئال و ... رو شما هیچوقت اینطوری نمیبینی !
چرا ... ! یکی دو بازی شاید ولی 10-12 سال هرگز !!!
...
این یعنی اینکه میدونه تیم مشکل داره ولی کاری نمیکنه !
اگر امسال کمتر از 3 تا 4 خرید خوب و باکلاس انجام ندیم مطمئن باشید لیگ نگرفتمون میشه 12 سال !
چمپیونز هم که کلا بیخیال ! مگه تیمای دیگه مرده باشن امثال مونرئال (تازه این بنده خدا جزء خوبایه تیمه) این جامو بالا سر ببرن !

خوب نمیشه با بارسا و رئال تیم رو مقایسه کنیم!
خودت میدونید اونا چه قد خرج میکنن حتی تو رویاهام باشگاه همچین خرجی نمیکنه

کیفیت داریم مشکل کیفیت نیست!مثلا اگه چمبو رو داشتیم یا دنی ولبک میتونستیم به سانتی استراحت بدیم حتی به عنوان تعویضی هم میومدن تو کلی به کار میومد چمبو یه بازیکن شوت زنه تو این بازیا میتونه گره باز کنه

بازی رو من چون کامل دیدم میگم تو نزدیک 6 قدم یه توپ خوب اومد اوزیل زد هوا

یه توپ خوب رو خط محوطه برا سانتی اومد زد تو اسمون یه دونه برا ویلشر اومد اونم زد ساعت ورزشگاه
الکسیس یه دونه زد تو اوت یه دونم دروازه بان گرفت
یه دونه ژیرو زد تو اوت یه دونم واقعا خوب چرخید زد دروازه بان گرفت
رمسی 2تا زد یکیو دروازه بان گرفت یکیم زد به تور بغل فک کنم
یه صحنم رمسی توپ برگشتی رو از دم دروازه یه هوا کم اورد نتونست بزنه
والکاتم 2تا شوت خوب زد دروازه بان گرفت
یه دونه ضربه سر گیبز بود دروازه با ن گرفت
روسیچیکم باز یه موقعیت عالیو خراب کرد!
یه تیرکم خودشون زدن!

همه اینا که گفتم موقیعتای عالی گل بودن!اگه بیایم بگیم فلان بازیکن بده قابل قبوله ولی دیگه وقتی بازیکن در سطح اوزیل و سانچز خراب میکنن دیگه بحث کیفیت نیست! این بازی 10 بار دیگم تکرار شه حداقل 4 تا میزنیم

من قبول دارم برای قهرمانی باید بازم خرج کنیم چون رقیبمون امسال چلسی و سیتی هستند که بودجه بی نهایت دارن
ولی به کل نباید منکر تیم شد!یه کی مثل پیتر چک تو دروازه بود بازی با سوانسی رو برامون در میاورد!
یا یه مهاجم درجه یک بود شاید توپای ژیرو رو گل میکرد!

الانم که شایعه ها میگه دنبال پیتر چک و مهاجم هستیم حتی اشنایدرلین
این 3تا به تیم اضافه بشن ما مدعی اول قهرمانی هستیم!
البته من جدا دلم نمیخواد کوک بره نیمکت!

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
شما میتونی بری انتقاد کنی!
وقتی تیم خوب بازی کرده من چه انتقادی کنم!
همه بازی دست ما بود
اونا 2 تا ضد حمله همش زدن

بازیکنا ضربه اخر رو خوب نزدن
چن تا توپ خوبم دروازباشون گرفت
شما الان مثل میتونی بیای مثلا ژیرو رو بکوبی !
ولی وقتی اوزیل - کازولا سانچز روسیچکی رمسی ویلشر همه موقعیتای گل بالای 80 درصد رو خراب میکنن ونگر چیکار کنه!

من شکی ندارم که یه مهاجم درجه یک بخریم اینجور وقتا خیلی کاربرد داره و بازی رو در میاره ولی بازی دیروز بضاعت تیم همین بود!
شما کیو پیشنهاد میدی دیروز میزاشتیم تو ترکیب؟ تو فاز هجومی فقط والکات و روسیچکی رو داشتیم که والکات به جز این بازی تو بازیای قبل اصلا در حد فیکس نبوده!

امسال پیتر چک رو بخریم با یه مهاجم درجه یک حداقل 15 امتیاز بیشتر میگیریم!
شما ترکیب بازی رو نگاه کن! کاسورلا رو گذاشته بود هافبک دفاعی! کسی که به همه نشون داده وقتی هافبک تهاجمی بازی کنه بهترین خواهد بود! همین فصل هم اینو نشو داده و خودش هم گفته هافبک تهاجمی بهترین پستشه! از اون ور هم رمسی رو گذاشته وینگ راست! خود رمسی هم شاکیه و میگه می خواد هافبک بازی کنه! و وقتی میزبان باشیم و مقابل تیم پایین جدولی بازی می کنیم و باز هم با تک مهاجم بازی کنیم نتیجه اش چیزی بیشتر از این نمیشه! چرا ولکات نیمکت نشین بود؟! چرا سانچز اینقدر عقب بازی می کنه؟! با 5 هافبک تهاجمی و خلاق فقط داشتیم پاسکاری می کردیم و ژیرو خط حمله تنها بود! وقتی ترکیب رو دیدم فهمیدم بازی سختی میشه!
ما نیمه اول چکار کردیم؟! چقدر فشار آوردیم؟! چقدر سریع بازی کردیم؟! چقدر خلق موقعیت کردیم؟! کار خاصی نکردیم! و وقتی نتونیم تو نیمه اول گلزنی کنیم نیمه دوم حریف با انگیزه بالاتری دفاع می کنه!
جالبه میگی فلان بازیکن فلان موقعیت گل را خراب کرد ولی نمیگی ساندرلند تک به تک رو گل نکرد! و موقعیت گل هایی داشت از مال ما خیلی خطرناکتر! خوش شانس بودیم گل نخوردیم! وگرنه مثل سوانسی راحت 1-0 بازنده بودیم!
تو این بی مهاجمی، مهاجمش رو می ذاره رو نیمکت!

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
به نظرم بیشتر از اینکه مشکل بازیکن و کیفیت بازیکن داشته باشیم مشکل ونگر و ونگریسم داریم!
اگر مربی بهتری رو نیمکت داشتیم شاید نتایج خیلی بهتری می گرفتیم!

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
چه فایده ... ونگر کلا فازش معلوم نیست ...
تو بهترین فرم به طرز وحشتناکی میچسبونه به نیمکت ! بعد یهو تو یه بازی مهم میارتش داخل ... !
انصافا یکی از بهترین های تیم میتونست باشه ... خیلی غیرتیه ... درسته بعضی اوقات میره رو اعصاب ولی اوزیل و ... با اون مبالغ هم کم نرفتن رو اعصاب ما ...
...
ای کاش ما هم تا یکم شور و هیجان داشتیم یه مربی جوون رو نیمکت میدیدیم ...
حیف ...

• Like
Reactions: usl

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
@RuDiger
استرلینگ هنوز خیلی جوونه، کم نبودن کسایی که تو سن پایین ستاره بودن ولی اصلاً اون چیزی که باید نشدن!
همین ولکات خودتون، اوایل که بازیش رو میدیدم واقعاً ازش می ترسیدم! فوق العاده بود، ولی مصدومیت دچارش شد!
ویلشر میتونست الان جزو بهترین هافبکای دنیا باشه، رفت معتاد شد :D
بویان کرکیچ رو که یادته؟! الان تو استوک بازی میکنه!
عدنان پارسال ما، پارسال قرار بود رونالدوی بعدی باشه، امسال قرضی میخوایم بدیمش بره!
استرلینگ هم بازی بد کم نداشته این فصل! یعنی اصلاً ثبات ندیدم توش، ریسک خیلی خیلی بالائیه دادن این همه پول واسه بازیکنی که قراردادش رو هم تمدید نمیکنه و باشگاهش هم نمیخواد بفروشتش و هر چی میگذره فقط قیمتش میاد پایین!

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
AslanSalarkia
100% موافقم !
بخصوص تیم ما که پر شده از بازیکن های جوون که همه قراره ستاره بشن جوونه عمشون ! دیگه نیازی به ستاره های آینده نداریم ...
فعلا زمان حال رو بچسبیم که نشه 13سال ...
////
اینم از رمسی:
هافبک ولزی آرسنال از ونگر خواسته است که پستش را در زمین تغییر بدهد .
رمزی به خبرنگاران گفته است :" من می خواهم در میانه میدان بازی کنم . با مربی در این باره صحبت کردم . ما روی نیمکت وینگر داریم ولی او از من در کناره ها بازی می گیرد . کازورلا در پست من بازی می کند . من می خواهم پست خودم را پس بگیرم .
دوست دارم در جریان بازی حضور داشته باشم ولی در کناره ها به بقیه بازیکن ها وابسته هستم . مربی به من گفته است که می خواهد فعلا در اینجا به من بازی بدهد و مشخصا من به حرف وی گوش می دهم ولی ترجیح می دهم در میانه زمنین بازی کنم . "

بالا