• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
جف آرسنال تو توئیتر:
اول میگه به نظرتون آرسنال به مورگان نیاز داره؟
بعد میگه من فکر میکنم جک بتونه رابطه خوبی با کوک داشته باشه و پول رو برای خرید مهاجم خرج کنیم اما من به ونگر اعتماد دارم و هر تصمیمی که اون انجام میده درسته
در اخر هم میگه از نظر من مورگان بازیکن بهتری نسبت به کوک هست و اگر اون رو بگیریم انتقال بهتریه.
احتمالا هفته ی آینده از دو خرید آرسنال رو نمایی میشه

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
وست هم نزدیکه به تمدید قرار داد قرضی جنکینسون
-----
دورتمند هم اعلام کرد که آبامیانگ که گفته میشد آرسنال دنبالشه فروشی نیست (خدا رو شکر)
الان این خداروشکر دلیل خاصی داشت ؟! چون دارم میبینم روزی رو که خرید آوبامیانگ هم دور از دسترس باشه !
باشگاهی موفقه که بتونه سریع خریداشو انجام بده و شروع تمرینات رو استارت بزنه !
نه وضعیت الانه باشگاه که 10هفته اول رو بخاطر ناهماهنگی از دست میده ! بعدشم که دیگه انگیزه ندارن ...

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
جدی الان خوشحالید آبومیانگ نمیاد آرسنال!؟
منم خوشحال شدم
شماهم که خوشحالید دیگه چی از این بهتر :D
خدا این خوشحالی رو از ما نگیره:D

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
پرسپ
الان این خداروشکر دلیل خاصی داشت ؟! چون دارم میبینم روزی رو که خرید آوبامیانگ هم دور از دسترس باشه !
نه وضعیت الانه باشگاه که 10هفته اول رو بخاطر ناهماهنگی از دست میده ! بعدشم که دیگه انگیزه ندارن ...
ولیس که نیست بخواد زیر و رو بشه که ناهماهنگ باشن! :D
بازیکن اواخر اضافه بشه، اوایل بازی نمیکنه! :D
البته شکی نیست که خرید زودتر بهتره! ولی ما اگه زودتر خرید میکردیم اوزیل الان یه تیم دیگه بود!

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
پرسپ

ولیس که نیست بخواد زیر و رو بشه که ناهماهنگ باشن! :D
بازیکن اواخر اضافه بشه، اوایل بازی نمیکنه! :D
البته شکی نیست که خرید زودتر بهتره! ولی ما اگه زودتر خرید میکردیم اوزیل الان یه تیم دیگه بود!
مرده خواره بازار شدن اصلا روش جالبی نیست !
همین باعث شده ما اوایل فصول رو کلا از دست بدیم و در نهایت هرچه فشار هم میاریم کارساز نیست ... نمونش فصل قبل !
کمتر از 3 خرید تاپ انجام بشه دوباره آخر فصل به سهمیه راضی میشیم ...

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
عملکرد همین تیم بدون چک اواخر فصل خیلی خوب بود!
اینجوری ها هم نیست!
آره مخصوصا 4-5بازی آخر که ترکوندیم ... یعنی سیتی با اون افت وحشتناکش مارو گرفت و بازم سوم تا چهارم شدیم !

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
آره مخصوصا 4-5بازی آخر که ترکوندیم ... یعنی سیتی با اون افت وحشتناکش مارو گرفت و بازم سوم تا چهارم شدیم !
ژانویه تا اپریل خوب بودیم!
اینکه تیم نیاز به خرید داره جلو و عقب که واضحه! ولی خوب همین تیم هم بتونه انسجامش رو حفظ کنه و همیشه در یک سطح بمونه مدعی جامه!
که البته نمیمونه:p

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
چرا خدا رو شکر نداشته باشه؟
الان یعنی منظور شما اینه که اگه آوبامیانگ بیاد مشکل خط حمله ما حل میشه و یه چیزی به تیم اضافه میکنه؟
والا ما که چیز خوبی تو این بازیکن ندیدیم، اگه بابت سرعت بالاشه که والکات رو داریم، اگه بابت تکنیکشه که الکسیس رو داریم و مشکلمون مهاجم تکنینکی نیست، پس برای چی این بازیکن باید افسوس بخوریم که نیومد به تیممون؟
ما مهاجم گلزن میخوایم. همه جور مهاجم تو تیم داریم، شوت زن (پولدی)، سرعتی (والکات و ولبک)، سر زن (ژیرود)، سخت کوش و قدرتی (سانچز و جیرود)
ولی اینا اون چیزی نیست که میخوایم، نیاز ما فقط یک مهاجم شش دانگ هست که تو بازی 1 توپ بهش رسید اون جلو گل بزنه، نه یه بازیکنی مثل اوبامیانگ، والکات یا سانچز رو بخوایم که پست اصلیشون وینگ هست رو بذاریم جلو و سرمون رو گول بمالیم
درسته میشه والکات و سانچز هم جلو بازی کنن و نتیجه هم دادن، ولی خدا وکیلی اگه نصف موقعیت هایی که گیر ژیرود و ولبک که پستشون مهاجم هست رو گل میکردن به نظرت الان نباید ما جای چلسی میبودیم؟
مشکل ما بازیسازی یا هر چیز دیگه ای نیست، مشکل ما فقط گل نزدن هست و یکی مثل سانجز که پستش وینگ هست باید جور ولبک و ژیرود رو بکشه
حرف زیاده ولی لپ کلام امثال اوبامیانگ، بنزما و مارتینز مشکل گل نزدن آرسنال رو حل نمیکنن

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
خوب دقت کرده باشی دقیقا اونطرف توپا نمیره تو گل ! این طرف هرچی میاد میره ! بعضی از بازی ها هم برخلاف چندین سال پیش حتی از خلق موقعیت هم عاجزیم (چیزی که تو بدترین آرسنال چند سال اخیر هم دیده نمیشد!!!)
پس این یک مشکل نیست !!! چند مشکله !
///
در رابطه با اوبامیانگ ... اول مطمئن باشید آرسنال همیشه نگاهی به وضعیتش داشته چه قبل از دورتمند چه قبل از اون ... تو خریدش از دورتمند یکبار شکست خوردیم ! حداقل تیمی نشون دادیم که برا چیزی که میخوایم خوب نمیجنگیم !
همینه که تقریبا میشه گفت کسی از آرسنال بدش نمیاد !!! چرا ؟ چون نشون دادیم بالاخره باید قافیه رو ببازیم و در نهایت عزیزه بازنده میشیم ! یجورایی حس ترحم ...
آرسنال به تیمی شبیه شده که اصلا ترسناک نیست و این با اون آرسناله هایبوری خیلی فاصله داره !
///
اون قدیما بحث زیاد مادی نبود ولی الان شده ! و کاریش نمیشه کرد اگر خوب پول بدی بازیکن خوب گیرت میاد و از جون مایه میزاره ! اگرم نه که باید به امثال مرته که هر بازی 3-4سوتی میدن و بواقع عاشق تیم هستن باید قانع بود !
شما خودت داری میگی که ما همه جور بازیکنی داریم ! ولی بازیکنی که همه رو یکجا داشته باشه چطور ؟!
اوبامیانگ سرزن . سرعتی . با دریبلینگ خوب اما راسته کار ما نیست !!!
///
منم با حرف شما موافقم که اینا دوای درد ما نیست ... ولی عملکرد ما نشون میده در نهایت همینا هم شاید آرزو بشه !
امید داریم که بعد از حل مشکلات مالی و نمودار خرید و فروش بازیکن باشگاه امسال شاهد چند بازیکن تاپ باشیم ...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
جدی الان خوشحالید آبومیانگ نمیاد آرسنال!؟
منم خوشحال شدم
شماهم که خوشحالید دیگه چی از این بهتر :D
خدا این خوشحالی رو از ما نگیره:D
کلوپ که رفت!
توخل رو بزار آواتارت :D
البته توخل هیچموقع ایطوری نمیخنده!:(:(:(:general503::general503::general503::general503::general503:

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
منم با حرف شما موافقم که اینا دوای درد ما نیست ... ولی عملکرد ما نشون میده در نهایت همینا هم شاید آرزو بشه !
امید داریم که بعد از حل مشکلات مالی و نمودار خرید و فروش بازیکن باشگاه امسال شاهد چند بازیکن تاپ باشیم ...
شاید تا 1-2 فصل پیش همینا آرزوی ما بودن ولی اینکه الان بخوایم آرزوی داشتن امثال اوبامیانگ رو داشته باشین رو قبول ندارم چون بهتر از اون رو الان تو تیم داریم
ما یکی رو میخوایم عین سوارز، رونالدو، ابراهیموویچ، دیگو کاستا، گریزمان و ... که تعدادشون کم نیست
ولی چیزی که معلومه اینه که ونگر هنوز اون مهاجمی که میخواد رو پیدا نکرده که از خریدای 1-2 سال پیشش و شایعات این تابستون میشه فهمید که دنبال یک مهاجمه که اون جلو همه کاره باشه
2 فصل پیش سوارز رو میخواستیم بخریم که لیورپول زرنگ بازی درآورد مثل همین زرنگ بازی که الان داره واسه استرلینگ در میاره.
ولبک رو خرید و الان هم که چند تا مهاجم بهمون لینک شدن
مارتینز یکی از اونا بود که فکر کنم خودش رو همه جوره جِر داد تا ونگر بخرتش ولی نمیدونم این وسط چی شد که ونگر بیخیالش شد
به نظر من اگه بخوایم مهاجم درجه 2 که قبلا اسمشون رو گفتم بخریم هیچ فرقی با فصل قبلی نخواهیم داشت و باید چشممون به سانچز و والکات برای گلزنی باشه و نباید مهاجم درجه 2 خریداری بشه و پول الکی هدر ندیم و فقط برای بسته شدن دهن هوادار خرید الکی نکنیم، شما فکر کن مثلاً اوبامیانگ رو بخریم تابستون مطمئناً هیچ فرقی تیم نمیکنه تو گل زدن و فقط تعداد مهاجما میره بالا و تا چند سال دیگه کادر فنی فکری برای خرید مهاجم خوب نمیکنه چون میگه ترافیک زیادی تو اون پست و کیفیت لازم رو داریم ولی ...
لُپِ کلام اینکه اگه بخوایم اینطور مهاجما خریداری بشه، نخریم بهتره و بودجه رو بذاریم واسه ژانویه یا تابستون آینده

به هر حال خدا رو شکر انگاری داریم تو فاز دفاعی قوی میشیم و چک و اشنایدرلین رو میگیریم ولی چیزی که تو فصل قبل مشهود بود (گل نزدن) رو هنوز براش فکری برداشته نشده که امیدوارم یه خوبش رو بخریم که من همینجا قول میدم اگه یه مهاجم شش دُنگ خریداری بشه آرسنال قهرمان میشه و تیمای دیگه هر چقدر خودشون رو تقویت کنن عمراً به پای آرسنال برسن

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
رئال مادرید پیشنهاد 21 میلیون پوندیش رو واسه کوشیلنی آماده کرده و میخواد واسه باشگاه بفرسته و این در حالیه که میرور ادعا کرده که این پیشنهاد در صورت عدم توافق رئال با راموس در تمدید قرار داد ارائه میشه و منچستر با 35 میلیون پوند خواستار راموس هست.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
رئال مادرید پیشنهاد 21 میلیون پوندیش رو واسه کوشیلنی آماده کرده و میخواد واسه باشگاه بفرسته و این در حالیه که میرور ادعا کرده که این پیشنهاد در صورت عدم توافق رئال با راموس در تمدید قرار داد ارائه میشه و منچستر با 35 میلیون پوند خواستار راموس هست.
نمیشه وسط این شلوغ پلوغی ایسکو، بیل و رونالدو رو ازشون بگیریم؟ :D

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
طبق اخبار، فروشگاه باشگاه اسم و شماره پودولسکی و اوسپینا رو پشت لباس چاپ نمی کنه...

بالا