• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
از freegate استفاده کن همه سایت های خبری رو باز میکنه
+مجانی هم هست
افزونه skyZIP™ Proxy - Chrome Web Store هم خوبه
واسه سایت خبری نمیخوام :D واسه فیزبوک و توئیتر هست که اونجا اخبار بهتری میشه پیدا کرد
ونگر در مورد اینکه خرید داریم یا نه چیزی نگفته؟
لاکازته خو مشتری آنچنانی هم نداره! بیارش دیگه!
آخرین چیزی که گفته بود اینه که ما با این تیم هم میتونیم قهرمان بشیم :general208: (البته بیراه نگفته)
و گفته اگه کیفیت در بازیکنی ببینم مطمئناً واسه خریدش اقدام می کنم
---
یه چیزی بگم در مورد مهاجم، فکر نکنم ونگر خریدی در پست مهاجم داشته باشه، دیروز تو مصاحبه بعد از بازی با منتخب سنگاپور در مورد آکپوم گفت که این فصل نمیخوام بفرستمش دورۀ قرضی و میخوام تو تیم نگهش دارم و بهش بازی بدم
چیزی که از حرفای ونگر معلوم بود در چند ماه پیش اینه که والکات این فصل میخواد مهاجم بازی کنه و به غیر از تئو، ژیرود، ولبک و آکپوم که البته سانچز هم میتونه تو این پست بازی کنه تشریف دارن، با این تعداد و ترافیک فکر نکنم خریدی تو این پست مهاجم باشه، فقط کمیت وجود داره، دریغ از یه ذره کیفیت :general710:

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
چیزی که گفته بود اینه که ما با این تیم هم میتونیم قهرمان بشیم :general208: (البته بیراه نگفته)
میشه قهرمان شد به شرطی که چلسی مثه دو فصل پیش خراب کنه...
من سیتی مثل فصل پیش خراب کنه...
لیورپول مثل فصل پیش خراب کنه...
منچستر هم بهتر نتیجه نگیره نسبت به این دو فصل اخیر...
البته تاتنهام اورتون و سوتمتون و حتی سوانسی و یا استوک سیتی هم احتمالا بتونن با این شرایط قهرمان بشن!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
واسه سایت خبری نمیخوام :D واسه فیزبوک و توئیتر هست که اونجا اخبار بهتری میشه پیدا کرد

آخرین چیزی که گفته بود اینه که ما با این تیم هم میتونیم قهرمان بشیم :general208: (البته بیراه نگفته)
---
یه چیزی بگم در مورد مهاجم، فکر نکنم ونگر خریدی در پست مهاجم داشته باشه، دیروز تو مصاحبه بعد از بازی با منتخب سنگاپور در مورد آکپوم گفت که این فصل نمیخوام بفرستمش دورۀ قرضی و میخوام تو تیم نگهش دارم و بهش بازی بدم
چیزی که از حرفای ونگر معلوم بود در چند ماه پیش اینه که والکات این فصل میخواد مهاجم بازی کنه و به غیر از تئو، ژیرود، ولبک و آکپوم که البته سانچز هم میتونه تو این پست بازی کنه تشریف دارن، با این تعداد و ترافیک فکر نکنم خریدی تو این پست مهاجم باشه، فقط کمیت وجود داره، دریغ از یه ذره کیفیت :general710:
ژیرو و ولبک مصدوم نشن خوبن! استارتهای ولبک تو فصل پیش رو فراموش نکنیم!
ژیرو هم درسته نمیتونه پشت دفاع فرار کنه ولی خوب تو باقی موارد پیشرفت کرده و اگر تاکتیک حمله باشه و نه ضدحمله میشه بهش امید داشت!
تئو هم که برای ضدحمله خوبه!
از نظر من هم خوبن اینها برای مهاجم و کافین با آکپوم و سانچز شاید ولی خوب مشخصاً اینجوری نمیمونه و یکی یکی مصدوم میشن!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خوب مصاحبه های جالبی بیرون اومده! دلیل رفتنش به فنرباخچه هم مشخص شد! مربیش بهش گفته بوده زیادی هستی! نیازی بهت نیست! می فهمی! زیادی هستی :D:D:D:D خیلی حرفه! از جایی که کلی احترام واست قائلن بری به جایی که بهت میگن ...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@hamedovic5405
بنده به کل تاپیک کل کل رو گذاشتم کنار وگرنه میومدم کمکت دعوا :D. توی اون تاپیک بگی شبه میگن روزه! بگی روزه میگن شبه...

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
میشه قهرمان شد به شرطی که چلسی مثه دو فصل پیش خراب کنه...
من سیتی مثل فصل پیش خراب کنه...
لیورپول مثل فصل پیش خراب کنه...
منچستر هم بهتر نتیجه نگیره نسبت به این دو فصل اخیر...
البته تاتنهام اورتون و سوتمتون و حتی سوانسی و یا استوک سیتی هم احتمالا بتونن با این شرایط قهرمان بشن!
والا ما کاری به اینا نداریم
شما اگه توجه کنی تقریباً از نیم فصل دوم فصل پیش تا آخر فصل (از موقعی که اوسپینا و کوکلئن به ترکیب اصلی اومدن) تیم زیر و رو شد
فکر کنم 11 برد متوالی داشتیم که تو 8-9 سال پیش بی سابقه بوده
اگه مثل نیم فصل قبل بازی کنیم، مطمئن باش شانس ما از همه بیشتر واسه قهرمانی
حالا اسکلت نیم فصل دوم رو نگه داشتیم و به ایین ترکیب، چک، چمبرلین، نبری و آکپوم هم اضافه شدن (البته جک و آرتتا هم مصدوم بودن که اونا رو حساب نکردم)
درسته که تیم باید تقویت بشه ولی اگرم نشد جوری نیست که از پیش بازنده باشیم، ما همون بازی ها رو انجام بدیم مطمئن باش از یونایتد، سیتی، لیورپول میبریم، همونجور که تو نیم فصل دوم بردیم و فقط جلو چلسی مساوی داشتیم.
البته 100% امتیاز از دست میدیدم که البته فقط واسه ما نیست و واسه بقیه مدعی ها هست

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
آخه چی میشه رویس رو بخریم یعنی اون سالی که اوزیل رفت رئال دلم می خواست بیاد آرسنال که اومد بازی های سانچز رو توی اودینزه که بود دنبال می کردم و دوست داشتم بیاد آرسنال که اومد رویسم که وقتی مونشن گلادباخ بود دوست داشتم بیاد آرسنال که هنوز نیومده اگه بیاد من دیگه چیزی نمی خوام یعنی میاد؟

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
آخه چی میشه رویس رو بخریم یعنی اون سالی که اوزیل رفت رئال دلم می خواست بیاد آرسنال که اومد بازی های سانچز رو توی اودینزه که بود دنبال می کردم و دوست داشتم بیاد آرسنال که اومد رویسم که وقتی مونشن گلادباخ بود دوست داشتم بیاد آرسنال که هنوز نیومده اگه بیاد من دیگه چیزی نمی خوام یعنی میاد؟
هم رویس هم دراکسلر هم گوتزه هم پدرو هم گریژمان بازیکنای بسیار خوبی اند ولی هیچ کدوم به تنهایی نمیتونن مشکل تیم رو حل کنن!
مشکل تیم کمبود مهاجم کاربلد و با قدرت فینیشینگ بالا (مثل سانچز) کمبود مدافع با کیفیت (مثل کوش) کمبود هافبک دفاعی (مثل کوکلن)
ولی به هر حال از جذب هر گونه بازیکن با کیفیت حتی با وجود ترافیک در اون پست حمایت میکنیم!

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
هم رویس هم دراکسلر هم گوتزه هم پدرو هم گریژمان بازیکنای بسیار خوبی اند ولی هیچ کدوم به تنهایی نمیتونن مشکل تیم رو حل کنن!
مشکل تیم کمبود مهاجم کاربلد و با قدرت فینیشینگ بالا (مثل سانچز) کمبود مدافع با کیفیت (مثل کوش) کمبود هافبک دفاعی (مثل کوکلن)
ولی به هر حال از جذب هر گونه بازیکن با کیفیت حتی با وجود ترافیک در اون پست حمایت میکنیم!
بله از نیاز های تیم آگاهم ولی خیلی حال میده بازیکنی که دوست داری بیاد تیمت ادم کیفور میشه

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
فکر نکنم بیاد
دیروز داشتم یه خبر میخوندم اونم اینکه بنیتز میخواد رونالدو رو بذاره نوک و به جای روندالدو میخواد رویس رو بگیره و بذاره وینگ
در ضمن رویس دیگه اون رویس قدیم نیست، فصل پیش که کلاً مصدوم بود و بعد از مصدومیت هم اصلاً خوب کار نکرد

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
گویا آرتتا به علت مصدومیت کشاله بازی با اورتون رو از دست داده ... زیادی دیگه داره مصدوم میشه
----
سانوگو هم شخصا تایید کرد میره آژاکس. گفته که دی بوئر بهش زنگ و زده و آژاکس نمونه های آموزشی خیلی خوبی برا من داره

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
گویا آرتتا به علت مصدومیت کشاله بازی با اورتون رو از دست داده ... زیادی دیگه داره مصدوم میشه
----
سانوگو هم شخصا تایید کرد میره آژاکس. گفته که دی بوئر بهش زنگ و زده و آژاکس نمونه های آموزشی خیلی خوبی برا من داره
ساتوگو رم بفروشن بره، جای یه نفر رو گرفته.
هیچوقت خوشحالی بعد از گلش پیش فصل 2014 رو یادم نمیره.

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
ساتوگو رم بفروشن بره، جای یه نفر رو گرفته.
هیچوقت خوشحالی بعد از گلش پیش فصل 2014 رو یادم نمیره.
جای کیو پر کرده؟
ژیرو؟
خوشم میاد کم نداریم از اینا :دی
بنده حاضرم که این فصل ژیرو - سانوگو - فلامینی - آرتتا - شزنی برن و ما فقط یه هافبک دفاعی که بتونه تو پست دفاع بازی کنه بخریم و به آکپوم - ولبک بیشتر بازی بدیم!
مطمئنم اینجوری قهرمان نمیشیم و باید دنبال دومی سومی یا سهمیه باشیم ولی حداقل کمتر عذاب میکشیم!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
جای کیو پر کرده؟
ژیرو؟
خوشم میاد کم نداریم از اینا :دی
بنده حاضرم که این فصل ژیرو - سانوگو - فلامینی - آرتتا - شزنی برن و ما فقط یه هافبک دفاعی که بتونه تو پست دفاع بازی کنه بخریم و به آکپوم - ولبک بیشتر بازی بدیم!
مطمئنم اینجوری قهرمان نمیشیم و باید دنبال دومی سومی یا سهمیه باشیم ولی حداقل کمتر عذاب میکشیم!
ژیرو مهاجم بدیه؟
خوبه انصافاً!
منظورم اینه جای یه استعداد رو پر کرده تو لیست!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
ژیرو مهاجم بدیه؟
خوبه انصافاً!
منظورم اینه جای یه استعداد رو پر کرده تو لیست!
نه من نگفتم بده! (هر چند این که میگی انصافا خوبه یه توهمه!)
حتی شزنی هم بد نیست و درآینده احتمال داره بوفون بشه!
همینطور فلامینی که هنوز تو اوجشه!
بنده عرض کردم حداقل عذاب نمیکشیم!
ژیرو مهاجم خوبیه؟! شزنی چطوره؟
ژیرو مهاجمیه که میتونه یه تنه تیم رو نابود کنه با اون دروازه خالی اوت کردناش!
شزنی هم یادت باشه بازی برگشت با سوتمتون قشنگ گذاشت 2 گل بهش بزنن!
@hamedovic5405 به نظرت چی کار کنیم که فقط به قهرمانی نزدیک بشیم و یه دفعه با مخ بخوریم زمین و زمین گیر بشیم؟
اینا رو نگه داریم + فوزی غلام + هیگواین + بنزما + ؟

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
نه من نگفتم بده! (هر چند این که میگی انصافا خوبه یه توهمه!)
حتی شزنی هم بد نیست و درآینده احتمال داره بوفون بشه!
همینطور فلامینی که هنوز تو اوجشه!
بنده عرض کردم حداقل عذاب نمیکشیم!
ژیرو مهاجم خوبیه؟! شزنی چطوره؟
ژیرو مهاجمیه که میتونه یه تنه تیم رو نابود کنه با اون دروازه خالی اوت کردناش!
شزنی هم یادت باشه بازی برگشت با سوتمتون قشنگ گذاشت 2 گل بهش بزنن!
@hamedovic5405 به نظرت چی کار کنیم که فقط به قهرمانی نزدیک بشیم و یه دفعه با مخ بخوریم زمین و زمین گیر بشیم؟
اینا رو نگه داریم + فوزی غلام + هیگواین + بنزما + ؟
منکه کلاً نمیفهمم چی میگی!
ژسنی خوب نبوده بعد این همه فرصت که بهش دادن! نمونه بارزش همون بازی با سوتون هست تو فصل پیش که میخکوبش کرد به نیمکت!
ولی ژیرو شوما بگو فصل پیش کجاش ضعیف بوده؟ کدوم موقعیت رو گل نکرده!؟ نمیگم بازی بد نداشته ولی خوب فصل پیش خوب بود انصافاً! و این توهم نیست انصافاً اگر بازیها رو دیده باشی! تازه مصدومیت بلندمدت هم داشت!
فلامینی به سبک بازیمون نمیخوره + توپگیریش خوب نیست + خوب توپ رو پخش نمیکنه + سورپرایز هم زیاد میکنه آدم رو ( 10 دقیقه بازی کنه کارت میگیره )!
من میگم با همین بازیکنها شانس داریم برای قهرمانی! ولی شوما میگی + بنزما و هیگواین هم قهرمان نمیشیم! :D

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
منکه کلاً نمیفهمم چی میگی!
ژسنی خوب نبوده بعد این همه فرصت که بهش دادن! نمونه بارزش همون بازی با سوتون هست تو فصل پیش که میخکوبش کرد به نیمکت!
ولی ژیرو شوما بگو فصل پیش کجاش ضعیف بوده؟ کدوم موقعیت رو گل نکرده!؟ نمیگم بازی بد نداشته ولی خوب فصل پیش خوب بود انصافاً! و این توهم نیست انصافاً اگر بازیها رو دیده باشی! تازه مصدومیت بلندمدت هم داشت!
فلامینی به سبک بازیمون نمیخوره + توپگیریش خوب نیست + خوب توپ رو پخش نمیکنه + سورپرایز هم زیاد میکنه آدم رو ( 10 دقیقه بازی کنه کارت میگیره )!
من میگم با همین بازیکنها شانس داریم برای قهرمانی! ولی شوما میگی + بنزما و هیگواین هم قهرمان نمیشیم! :D
بازی با موناکو، راحت می تونست 2 تا بزنه!!!!!!!!!!!!!!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
بازی با موناکو، راحت می تونست 2 تا بزنه!!!!!!!!!!!!!!
خوب آره رفت خوب نبود! یعنی ریده بود! فکر کنم ولبک هم یه دروازه خالی خراب کرد!
بدترین بازی فصل پیشش هم همون بود! ولی بازی بد کم داشته که بهترین بازیکنها هم دارن!
و اینکه بگیم مهاجم خوبی نیست و یه تنه میتونه تیم رو نابود کنه و ... فقط بی لطفی در حقش هست و بس! سوپراستار نیست اما خوب مهاجم خوبی هست!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
خوب ویدال که داره میره بایرن! کاروالیو هم 3 ماه مصدوم شده...
ویدال از همون موقع که تو لورکوزن بود میخواست بره بایرن که رودی فولر با اون بند های عجیب قراردادش نذاشت و مفت فروختش به یوونتوس!

بالا