• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
منکه کلاً نمیفهمم چی میگی!
ژسنی خوب نبوده بعد این همه فرصت که بهش دادن! نمونه بارزش همون بازی با سوتون هست تو فصل پیش که میخکوبش کرد به نیمکت!
ولی ژیرو شوما بگو فصل پیش کجاش ضعیف بوده؟ کدوم موقعیت رو گل نکرده!؟ نمیگم بازی بد نداشته ولی خوب فصل پیش خوب بود انصافاً! و این توهم نیست انصافاً اگر بازیها رو دیده باشی! تازه مصدومیت بلندمدت هم داشت!
فلامینی به سبک بازیمون نمیخوره + توپگیریش خوب نیست + خوب توپ رو پخش نمیکنه + سورپرایز هم زیاد میکنه آدم رو ( 10 دقیقه بازی کنه کارت میگیره )!
من میگم با همین بازیکنها شانس داریم برای قهرمانی! ولی شوما میگی + بنزما و هیگواین هم قهرمان نمیشیم! :D
بذار من بگم منظورش چی بوده
حامد جان منم خیلی طرفدار ژیرود بودم و هواش و داشتم ولی خدایی بدرد تیمی که میخواد قهرمان بشه نمیخوره (البته واسه نیمکت و مهاجم دوم خوبه ولی مهاجم نوک تیمی مثل آرسنال که میخواد قهرمان بشه بدرد نمیخوره)
بنزما و هیگواین، مارتینز و امثال اینا هم فوقش 1 کوچولو از ژیرود بهترن ولی بازم اون مهاجمی نیست که ما میخوایم
به نظر من با توجه به چند بازی آخری که از تئو دیدیم، چه سرعت و چه تمام کنندگی خوبش، اگه همون آمادگی رو داشته باشه تئو میتونیم امیدوار باشیم، ولی با سانوگو و ولبک و ژیرود نمیتونیم ، ژیرودی که تمام فکر و زندگیش اینه که بعد از موقعیت خراب کردن نگاه کنه به اسکوربرد و زبونش رو در بیاره و رو اعصاب تماشاچیا بره یا سانوگویی که من تجربه بازیم از اون بیشتره

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
بذار من بگم منظورش چی بوده
حامد جان منم خیلی طرفدار ژیرود بودم و هواش و داشتم ولی خدایی بدرد تیمی که میخواد قهرمان بشه نمیخوره (البته واسه نیمکت و مهاجم دوم خوبه ولی مهاجم نوک تیمی مثل آرسنال که میخواد قهرمان بشه بدرد نمیخوره)
بنزما و هیگواین، مارتینز و امثال اینا هم فوقش 1 کوچولو از ژیرود بهترن ولی بازم اون مهاجمی نیست که ما میخوایم
به نظر من با توجه به چند بازی آخری که از تئو دیدیم، چه سرعت و چه تمام کنندگی خوبش، اگه همون آمادگی رو داشته باشه تئو میتونیم امیدوار باشیم، ولی با سانوگو و ولبک و ژیرود نمیتونیم ، ژیرودی که تمام فکر و زندگیش اینه که بعد از موقعیت خراب کردن نگاه کنه به اسکوربرد و زبونش رو در بیاره و رو اعصاب تماشاچیا بره یا سانوگویی که من تجربه بازیم از اون بیشتره
حالا هر کس یه نظری داره!
سبک فوتبال هیگواین مثلاً نداریم ما تو مهاجمهامون! ولی بنظرم بنزما چیزی اضافه نمیکنه به تیم! یعنی چیزی که موثر باشه اضافه نمیکنه!
وقتی یک مهاجمه بازی میکنه یک تیم برای جلو باید بازیکنی باشه که فیزیکی قوی باشه! و بتونه روی توپ های بلند تاثیر بزاره! که تو این مورد ژیرو فوق العاده بوده! چه رو سانترها چه رو توپ هایی که از دفاع و دروازه بان میاد!!
ژیرو تو کارهای ترکیبی هم که بنظرم رو دست نداره تو کل مهاجمهای دنیا! یک و دو های تک ضربش هر کی بگه فوق العاده نیست داره خودش رو گل میزنه!
این قر و فر هاش هم خیلی رو اعصابه! چه موقع افسوس خوردن! چه موقع تمرین که همه حواسش به دوربین هست!
تئو هم که اصلاً بنظر من بازیکن خوبی نبوده، ثبات نداره و بازیکن بشو هم نیست! ناز هم که میاد سر تمدید!

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
حالا هر کس یه نظری داره!
سبک فوتبال هیگواین مثلاً نداریم ما تو مهاجمهامون! ولی بنظرم بنزما چیزی اضافه نمیکنه به تیم! یعنی چیزی که موثر باشه اضافه نمیکنه!
وقتی یک مهاجمه بازی میکنه یک تیم برای جلو باید بازیکنی باشه که فیزیکی قوی باشه! و بتونه روی توپ های بلند تاثیر بزاره! که تو این مورد ژیرو فوق العاده بوده! چه رو سانترها چه رو توپ هایی که از دفاع و دروازه بان میاد!!
ژیرو تو کارهای ترکیبی هم که بنظرم رو دست نداره تو کل مهاجمهای دنیا! یک و دو های تک ضربش هر کی بگه فوق العاده نیست داره خودش رو گل میزنه!
این قر و فر هاش هم خیلی رو اعصابه! چه موقع افسوس خوردن! چه موقع تمرین که همه حواسش به دوربین هست!
تئو هم که اصلاً بنظر من بازیکن خوبی نبوده، ثبات نداره و بازیکن بشو هم نیست! ناز هم که میاد سر تمدید!
اینو قبول دارم که ژیرود تو کارای ترکیبی خیلی خوب کار میکنه ولی فکر میکنی دلیل بازی کردن فیکس بنزما چی میتونه باشه؟ همین کارای ترکیبی و بازیسازی واسه رونالدو هست (اینو همه میدونن)
اینکه میگی رو کارای هوایی ژیرود خوبه رو هم قبول دارم، ولی آرسنال تیمیه که بازی رو زمین انجام میده و مثل یونایتد نیست که دخه آ بندازه سمت دروازه تا فلینی گل بزنه، پس این موضوع هم اونقدر بدرد تیم نمیخوره (حالا صعف یا قوت تیمه ولی این سبک تیم نیست که با برنامه شون گل زدن از روی سانتر و کارهای هوایی باشه)
تنها مهاجمی که لازم داریم فقط اینه که با اون پاهای لعنتیش توپ رو گل کنه، نه کار ترکیبی ازش میخوایم، نه میخوایم سر زن باشه و نه تکنیکی، اصلاً مرده خور باشه و اون جلو فقط منتظر پاس وایسه، ولی دیگه توپ بهش رسید جانگولر بازی در نیاره
ژیرود تو چند بازی آخر (دقیق یادم نیست چندتا بازی بود) باز شد اون مهاجم رو اعصاب

واسه والکات هم هر بازیکنی تو دوران پیشرفت و پسرفت هست و فقط مختص تئو نیست، حتی مسی هم یه زمانی تو اوجه و یه زمانی هم رو اعصاب
واسه مصدومیتشم مشکل از خودشه، شما ونپرسی رو اگه بیاد بیاری سالی که تو آرسنال اوجش بود یاد گرفته بود که مصدوم نشه، یعنی الکی دخالت نمیکرد و رو خودش فشار نمیاورد و همون دلیل پیشرفت و مصدوم نشدنش بود چه تو آرسنال و چه تو یونایتد
دلیل تمدید نکردنش هم اینه که ضمانت میخواد از ونگر که مهاجم تیم باشه نه وینگر، که این علاقه و اشتیاق واسه مهاجمی خیلی به کار تیم میاد

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
هکتور بیرین به زودی قراردادش رو با آرسنال تمدید خواهد کرد . این بازیکن الان فقط تا سال بعد قرارداد داره .
----
حالا خوبه همین چند وقت پیش خبر رسمیش خوب که ونگر و بنزما با هم صحبت کردن ولی انتقالش غیر ممکنه ، حالا سان برگشته گفته که آرسنال پیشنهاد 40 م پوندی میفرسته ... :general404:
و در جواب ارسن ونگر رسما اخبار مربوط به بنزما رو تکذیب کرده

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
حاج ونگر متفکر!
zp_563339047_SM_2584_08_3F68CD_5950.jpg

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
جوئل کمپبل بنظرتون رفتنیه!؟
ونگر تو مصاحبه اش گفته بود اگر بازیکنی در دسترس باشه شرایطش رو بررسی میکنیم! و اینکه این تیم به اندازه کافی خوب هست!
ولی اگر کسی بتونه تقویتش کنه جذب میکنیم!

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
جوئل کمپبل بنظرتون رفتنیه!؟
ونگر تو مصاحبه اش گفته بود اگر بازیکنی در دسترس باشه شرایطش رو بررسی میکنیم! و اینکه این تیم به اندازه کافی خوب هست!
ولی اگر کسی بتونه تقویتش کنه جذب میکنیم!
به نظر من که فعلاً شانسی نداره و رفتنی هست
این روند باشگاه شده تو 2-3 فصل پیش که ونگر تا روز آخر صبر میکنه و اگه ستاره رو گیرش اومد میخره، کاری نداره که به اون ستاره نیاز داره یا خیر، مثالش اوزیل هست که مشکل تو نقاط دیگه داشتین ولی مسوت رو خرید

به هر حال منم گفته بودم که با همین ترکیب میتونیم ولی کار سخت هست و از خرید بازیکن در حد اوزیل و سانچز استقبال میشه چه لازم باشه چه نباشه

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
به نظر من که فعلاً شانسی نداره و رفتنی هست
این روند باشگاه شده تو 2-3 فصل پیش که ونگر تا روز آخر صبر میکنه و اگه ستاره رو گیرش اومد میخره، کاری نداره که به اون ستاره نیاز داره یا خیر، مثالش اوزیل هست که مشکل تو نقاط دیگه داشتین ولی مسوت رو خرید

به هر حال منم گفته بودم که با همین ترکیب میتونیم ولی کار سخت هست و از خرید بازیکن در حد اوزیل و سانچز استقبال میشه چه لازم باشه چه نباشه
تو پیش فصل هم نیست! اینم مرخصیه؟
ونگر به این قضیه که تیم ثبات داشته باشه و زیاد ورودی خروجی نداشته باشه خیلی اعتقاد داره!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
منظورت رو نفهمیدم
----
ایشون ارون رمزیه
chhp_aaron.jpg
میگم جوئل کمپبل تو پیش فصل با تیم نیست!
هر بازیکنی یه دلیلی داره این چرا نیست؟
==============
سنگاپور مثه اینکه خیلی داغه!!

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
میگم جوئل کمپبل تو پیش فصل با تیم نیست!
هر بازیکنی یه دلیلی داره این چرا نیست؟
==============
سنگاپور مثه اینکه خیلی داغه!!
همه که دلیل ندارن :D ولی خبرش تا چند وخت دیگه میاد ببینیم چه مرگشه و چرا نیومده :general710:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
بالا