• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
تیم دیشب فقط یه وینگ تخصصی داشت و بقیه کلا هافبک وسط بودن ! رمسی سانتی اوزیل کوکلن ! تو دعا اومده همرو بازی بدی اخه پیرمرده لجباز !
اصلا با عقل جور نمیاد ... این همه بازیکن سرعتی اما در عمل تمام نقاط زمین رو پر کرده از بازیکن های ساکن !
یه جوری میگی آدم فکر کنه خیلیه! :p:D دو وینگ داره سیستم! 5 تا که نداره!
رمزی رو آورده راست!! که بنظرم خیلی استباهه!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
In
Petr Cech (Chelsea) Undisclosed
Out
Ryo Miyaichi (St Pauli) Undisclosed
Semi Ajayi (Cardiff City) Free
Abou Diaby (Marseille) Free
Ainsley Maitland-Niles (Ipswich Town) Loan
Lukas Podolski (Galatasaray) Undisclosed
Carl Jenkinson (West Ham United) Loan
Wojciech Szczesny (AS Roma) Loan
George Dobson (West Ham) Undisclosed
Chuba Akpom (Hull City) Loan
Isaac Hayden (Hull City) Loan
Yaya Sanogo (Ajax) Loan
Jon Toral (Birmingham City) Loan
Serge Gnabry (West Bromwich Albion) Loan
Gedion Zelalem (Rangers) Loan
in.JPG
out.JPG
loan.JPG
گفته میشه سه شنبه هفته دیگه (1 سپتامبر) تا ساعت 21:30 فرصت تموم میشه!
به نطرتون خریدی داریم؟

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
یا آپسر متفاوتمون میاد میگه موقعیت میسازیم گل نمیکنه. این موقعیت ها رو نشون ما هم بدی خوشحال میشیم. بعد هم سریع از این حرف رو هوا نتیجه میگیره که نه ما قهرمان لیگ و چمپیونز نمیشیم تا وقتی این آقا فیکسه. یه سری حرف هم در مورد سیستم زدن ایشون که از اونها سریع بگذریم بهتره
حامد آپسر متفاوت چیه؟ :D رسول بگو آقا :D
موقعیت داشت دیگه.نباید 5 تا موقعیت داشته باشه تا یکیشو گل کنه که.اون صحنه هم که پاش به توپ نرسید اگه به توپ ضربه نمیزد پنالتی اخراج بود.
اون قسمت قهرمان نشدن تو لیگ و چمپیونز لیگ هم برا این گفتم که ژیرو تو بازیهای بزرگ خوب نیست.برای بردن لیگ و چمپیونز لیگ هم باید بازیهای بزرگو ببری.در مورد سیستم مشکل حرفم چی بود؟

/

کلا تیمی که با تک مهاجم بازی میکنه باید یه مهاجمی فیکسش باشه که یه پکیج کامل باشه.همه چی داشته باشه.برای مثال سوارز مهاجم کاملیه.حالا نمیگم سوارزو بگیریم یکیو بخریم همه چی داشته باشه.
ژیرو نمیگم بده.مهاجم خوبیه.ولی عالی نیست.مهاجمی نیست که بازی بزرگو دربیاره.کامل نیست.پا به توپ نیست.نمیتونه برای خودش موقعیت بسازه.نمیتونه تو عمق فرار کنه.سرعت نداره که یکیو تو کورس رد کنه.دریبلینگ نداره که یکیو دریبل کنه.دیروز نزدیک 10 بار توپ هوایی رو اومد سر بزنه فقط 1 یا 2 بار تونست توپو بزنه فکر کنم.

خلاصه بگم ژیرو تو بعد تیمی عالیه.ولی توی بعد انفرادی خیلی ضعیفه.خیلی به هم تیمیاش وابستست.تیمو ببندن هیچکاری نمیتونه بکنه.باید یکیو بگیریم علاوه بر بعد تیمی تو بعد انفرادی هم خوب باشه مثلا بنزما که گفت تو رئال خوشحاله.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
حامد آپسر متفاوت چیه؟ :D رسول بگو آقا :D
موقعیت داشت دیگه.نباید 5 تا موقعیت داشته باشه تا یکیشو گل کنه که.اون صحنه هم که پاش به توپ نرسید اگه به توپ ضربه نمیزد پنالتی اخراج بود.
اون قسمت قهرمان نشدن تو لیگ و چمپیونز لیگ هم برا این گفتم که ژیرو تو بازیهای بزرگ خوب نیست.برای بردن لیگ و چمپیونز لیگ هم باید بازیهای بزرگو ببری.در مورد سیستم مشکل حرفم چی بود؟

/

کلا تیمی که با تک مهاجم بازی میکنه باید یه مهاجمی فیکسش باشه که یه پکیج کامل باشه.همه چی داشته باشه.برای مثال سوارز مهاجم کاملیه.حالا نمیگم سوارزو بگیریم یکیو بخریم همه چی داشته باشه.
ژیرو نمیگم بده.مهاجم خوبیه.ولی عالی نیست.مهاجمی نیست که بازی بزرگو دربیاره.کامل نیست.پا به توپ نیست.نمیتونه برای خودش موقعیت بسازه.نمیتونه تو عمق فرار کنه.سرعت نداره که یکیو تو کورس رد کنه.دریبلینگ نداره که یکیو دریبل کنه.دیروز نزدیک 10 بار توپ هوایی رو اومد سر بزنه فقط 1 یا 2 بار تونست توپو بزنه فکر کنم.

خلاصه بگم ژیرو تو بعد تیمی عالیه.ولی توی بعد انفرادی خیلی ضعیفه.خیلی به هم تیمیاش وابستست.تیمو ببندن هیچکاری نمیتونه بکنه.باید یکیو بگیریم علاوه بر بعد تیمی تو بعد انفرادی هم خوب باشه مثلا بنزما که گفت تو رئال خوشحاله.
یه تک موقعیت بود! اونم لیز خورد! والسلام!
ببین عزیز ما سیستممون تک مهاجمه درست! ولی خوب دفنسیو نیست!! تو بیشتر موقعیت ها وینگ ها و حتی هافبک تهاجمی جلوتر از مهاجم نوک هستن!
در مورد مهاجم هم من نمیگم ژیرو فوق العاده است و بهترین مهاجمه! مهاجم بهتر از ژیرو خیلی هست! همونطور که وینگ بهتر از وینگهامون خیلی هست! همونطور که هافبک وسط بهتر از سانتی خیلی هست! همونطور که دفاع و .....!
اگر مشکل مهاجم بود من حرفی نداشتم!
ولی خوب مشکل جای دیگست! برای رسیدن به موفقیت اگر بخوایم مشکلات سر راهش رو بشماریم! ژیرو جزو 4 5 تای اول هم نیست!!!
ولی آوردن بهترین مهاجم هم مشکل تیم ما رو رفع نمیکنه! مشکل تیم ما 0 و 1 بودنشونه! همشون! چک بازی اول با این بازی رو مقایسه کن!

differentboy1994

کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
یه تک موقعیت بود! اونم لیز خورد! والسلام!
ببین عزیز ما سیستممون تک مهاجمه درست! ولی خوب دفنسیو نیست!! تو بیشتر موقعیت ها وینگ ها و حتی هافبک تهاجمی جلوتر از مهاجم نوک هستن!
در مورد مهاجم هم من نمیگم ژیرو فوق العاده است و بهترین مهاجمه! مهاجم بهتر از ژیرو خیلی هست! همونطور که وینگ بهتر از وینگهامون خیلی هست! همونطور که هافبک وسط بهتر از سانتی خیلی هست! همونطور که دفاع و .....!
اگر مشکل مهاجم بود من حرفی نداشتم!
ولی خوب مشکل جای دیگست! برای رسیدن به موفقیت اگر بخوایم مشکلات سر راهش رو بشماریم! ژیرو جزو 4 5 تای اول هم نیست!!!
ولی آوردن بهترین مهاجم هم مشکل تیم ما رو رفع نمیکنه! مشکل تیم ما 0 و 1 بودنشونه! همشون! چک بازی اول با این بازی رو مقایسه کن!

حامد این که تک مهاجم فقط 1 موقعیت گیرش میاد توی یه بازی مقصر خودشم هست.جایگیریش خوب نبوده و خودشم نتونسته برا خودش موقعیت بسازه.نظرت محترم ولی من مشکل اول تیم رو ژیرو میدونم.گرچه مشکل زیاد داریم.تو ذهنت مرور کن تو این 3 ساله چند تا بازی موقعیت داشتیم گل هم میخواستیم ولی نتونستیم گل بزنیم.مقصر یکش ژیروئه بنظرم.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
حامد این که تک مهاجم فقط 1 موقعیت گیرش میاد توی یه بازی مقصر خودشم هست.جایگیریش خوب نبوده و خودشم نتونسته برا خودش موقعیت بسازه.نظرت محترم ولی من مشکل اول تیم رو ژیرو میدونم.گرچه مشکل زیاد داریم.تو ذهنت مرور کن تو این 3 ساله چند تا بازی موقعیت داشتیم گل هم میخواستیم ولی نتونستیم گل بزنیم.مقصر یکش ژیروئه بنظرم.
مثال بزن کجا تو موقعیت نبود! در ذهنت مرور کن و مثال بزن!

differentboy1994

کاربر فعال
لایک‌ها
2,260

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
بعد از وقفه بازی های ملی! در بهترین حالت!
یادم نیست الان.ولی همین که موقعیت کم گیرش اومد نشون میده جایگیریش خوب نبوده.
رو هوا که نمیشه حرف زد رسول خان!
من هم میتونم خیلی چیزها بگم بعداً بگم یادم نیست! :D
من یه صحنه یادمه سانچز بهش پاس میداد صد در شصت گل میکردش!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
635760949171069588.jpg

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
بنظر من یا باید بجای کوکلین یه هافبک درشت تر بزاریم!
یا بجای سانتی یه هافبک درشت تر بزاریم!
یا به جای جفتشون دو تا هافبک درشت بزاریم!
کوک خیلی خوب و جنگندست! ولی هافبک دفاعی باید درشت تر باشه و هیکلی!

differentboy1994

کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
رو هوا که نمیشه حرف زد رسول خان!
من هم میتونم خیلی چیزها بگم بعداً بگم یادم نیست! :D
من یه صحنه یادمه سانچز بهش پاس میداد صد در شصت گل میکردش!
فرار سانچز تو نیمه اول و کراسی که فرستاد و ژیرو به توپ نرسید و ازش رد شد.اگه درست یادم باشه

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
ژیرو بنا به دلایل مختلف 2 بار نیمه اول رفت رو مخ 3-4 بار هم نیمه دوم!
بعد من میگم 1-2 های سالم و موفق ژیرو این @pirouz3 میاد میگه فوحشومون دادی o_O

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
بالا