• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
Per Mertesacker and Laurent Koscielny doubtful but Arsenal unlikely to spend
spend spend spend
spend-spend-spend-610x392.jpg
دمش گرم یارو چه جایی هم نشسته بود
پلاکاردشو دید ونگر؟

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اوه برا عکس دو سال پیش الان میزارید
چرا دلقک حرف دل مارو زده :mad:

این ونگر پس چرا تغییری نمیکنه چهرش این همه سال:D

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
اگه به خرج کردن بود! پاریس ان ژرمن و سیتی هر سال باید یه پای فینال بودن!
اگه به خرج کردن بود اتلتیکو از گروهی 2013 هم نباید میومد بالا!
اگه به خرج کردن بود ...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
خو تیم ما وقتی پتانسیلشو داره با یه مهاجم یه دفاع یه دروازه بان خریدن میدونیم میشه این تیمو قهرمان کرد
پس چرا که نه...
یه سال قهرمانی حتی ارزش اینو داره ادم زلاتان رو بخره
وقتی پول هست چی میشه مگه 1 سال باشه اون جلو مارو قهرمان کنه بعد حتی رو فروشش ضرر هم کنیم

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
اگه به خرج کردن بود ...
میگم انقدر پول واسه ژکو یا بنزما خریته!
عین چی میپری وسط میگی مگه قراره از جیب تو بره؟!
میگم هیچی خرج نکردیم!
میای اینو میگی!
من هنوز معتقدم اگر امسال فلامینی رو بندازیم بیرون با زوج کوکلین - آرتتا میتونیم توی 4 تا تیم باشیم...

• Like
Reactions: usl

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
میگم هیچی خرج نکردیم!
میای اینو میگی!
من هنوز معتقدم اگر امسال فلامینی رو بندازیم بیرون با زوج کوکلین - آرتتا میتونیم توی 4 تا تیم باشیم...
دقیقا اگه یه ادم تو دنیا از فلسفه ونگر(اعتماد به داشته های تیم) بخواد حمایت کنه اون حامده:D
حالا مصدومیتا برسه میبینم از تیم چی ها میمونن هر هفته 5 6 تا بازیکن نیستن بزارین cl شروع شه بازیکنای ما هم اکثرا سوسول هیچکی زیر 5 هفته مصدومیت تو کارش نیس...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
میگم هیچی خرج نکردیم!
میای اینو میگی!
عزیز پول خرج کردن خوبه! اگه قرار باشه پول درست خرج بشه!
من با خرید و خرج کردن مشکل ندارم! ولی اگر نیاز باشه و به موقعش! نه به خاطر 4 تا هوادار که Spend Spend راه انداختن! خوشبختانه امسال از این خبرها تو استادیوم نیست!
توی 4 تا تیم باشیم؟ :D

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
دقیقا اگه یه ادم تو دنیا از فلسفه ونگر(اعتماد به داشته های تیم) بخواد حمایت کنه اون حامده:D
حالا مصدومیتا برسه میبینم از تیم چی ها میمونن هر هفته 5 6 تا بازیکن نیستن بزارین cl شروع شه بازیکنای ما هم اکثرا سوسول هیچکی زیر 5 هفته مصدومیت تو کارش نیس...
این فلسفه ونگر نیست!
فلسفه آرسناله!

aliehsani087

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آرسنال امسال قهرمااااااااااااااااااااااانه

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
عزیز پول خرج کردن خوبه! اگه قرار باشه پول درست خرج بشه!
من با خرید و خرج کردن مشکل ندارم! ولی اگر نیاز باشه و به موقعش! نه به خاطر 4 تا هوادار که Spend Spend راه انداختن! خوشبختانه امسال از این خبرها تو استادیوم نیست!
توی 4 تا تیم باشیم؟ :D
پس چند تا؟ :دی

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@hamedovic5405
فوتبال الان با فوتبال سالهای 1990 تا 2003 زمین تا آسمون فرق کرده. فوتبال رو خرابش کردن. تیم های تکراری میان بالا! قدرت های تکراری! این واسه این نیس که تیم من هیچی نشده تو اروپا! بخاطر اینه که واقعا خسته کننده شده! هر تیمی که نتیجه نمی گیره سریع 300 تا خرج می کنه میشه مدعی!
خودم دوست ندارم فوتبال اینطوری باشه، اما الان اینطور شده! پس نظرمو درمورد شرایط الان میدم:
اگه به خرج کردن بود ...

یه چیزی هست به اسم احتمال! به اسم درصد شانس قهرمانی! وقتی بازیکن خوب بخری، شاید قهرمان نشی آخر فصل، اما قطعا شانست برای قهرمانی بیشتره! تیمی که نقاط ضعفش کمتر باشه شانسش بیشتره، قطعا قهرمان نیست! بدون خرج کردن، توی فوتبال حال حاضر شاید از هر 7-8 سال یک بار اوضاع طوری پیش بره که قهرمان بشی، اما با خرج کردن، از هر 3 سال قطعا قهرمان میشی یکبار.
در مورد psg و من سیتی. این دو تیم کلی خرج کردن و تو لیگ های داخلی هم قهرمانی گرفتن. اروپا بحثش جداست! این دو تیم خرج می کنن، اما اون ابر قدرت های اسپانیا بیشتر خرج می کنن.
من به عنوان یک آرسنالی متعصب میگم، کسی که بالا سرش پرچم آرسناله وقتی می خوابه! با این ترکیب و این تاکتیک ها، خیلی خیلی باید خوش شانس باشیم و رقیبامون هم گند بزنن که بتونیم لیگ رو ببریم! اروپا رو که حرفشو نزن!
تیم ما تحت فشار کم میاره! شخصیت تو وجودش نیست! بعد از سال ها مارو یکی از مدعی ها دونستن همه، اما تیم همون بازی اول نتونست این فشارو تحمل کنه! دو سال پیش مدت ها اول بودیم! اما بازی های تعیین کنندمون که اومدن، تیم نتونست خودشو جمع کنه، از همه 5-6 تا خورد! آخه وقتی فشاری روت نیست، 10 تا برد بیاری و رتبه 4 بگیری که هنر نیست.
حامد این تیم خیلی کار داره! چند بار میشه اسمشو گذاشت اتفاق! بازی با استون ویلا اتفاق! با موناکو اتفاق! با وستهم هم اتفاق؟! با بایرن هم دو بار اتفاق؟! با میلان 4 تا خوردن هم اتفاق؟!! تا کی؟!

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
@hamedovic5405
فوتبال الان با فوتبال سالهای 1990 تا 2003 زمین تا آسمون فرق کرده. فوتبال رو خرابش کردن. تیم های تکراری میان بالا! قدرت های تکراری! این واسه این نیس که تیم من هیچی نشده تو اروپا! بخاطر اینه که واقعا خسته کننده شده! هر تیمی که نتیجه نمی گیره سریع 300 تا خرج می کنه میشه مدعی!
خودم دوست ندارم فوتبال اینطوری باشه، اما الان اینطور شده! پس نظرمو درمورد شرایط الان میدم:
اگه به خرج کردن بود ...

یه چیزی هست به اسم احتمال! به اسم درصد شانس قهرمانی! وقتی بازیکن خوب بخری، شاید قهرمان نشی آخر فصل، اما قطعا شانست برای قهرمانی بیشتره! تیمی که نقاط ضعفش کمتر باشه شانسش بیشتره، قطعا قهرمان نیست! بدون خرج کردن، توی فوتبال حال حاضر شاید از هر 7-8 سال یک بار اوضاع طوری پیش بره که قهرمان بشی، اما با خرج کردن، از هر 3 سال قطعا قهرمان میشی یکبار.
در مورد psg و من سیتی. این دو تیم کلی خرج کردن و تو لیگ های داخلی هم قهرمانی گرفتن. اروپا بحثش جداست! این دو تیم خرج می کنن، اما اون ابر قدرت های اسپانیا بیشتر خرج می کنن.
من به عنوان یک آرسنالی متعصب میگم، کسی که بالا سرش پرچم آرسناله وقتی می خوابه! با این ترکیب و این تاکتیک ها، خیلی خیلی باید خوش شانس باشیم و رقیبامون هم گند بزنن که بتونیم لیگ رو ببریم! اروپا رو که حرفشو نزن!
خرج کردن برای پوشوندن نقاط ضعف خوبه! که به نظرم راه های دیگه ای هم هست برای این مورد!
ولی اینکه با ریخت و پاش تیم رو از این رو به اون رو کنیم اصلاً قبول ندارم! هر چند بنظرم ونگر با بعضی بازیکنها خیلی مهربونه و میشه جایگزینشون کرد!

قهرمانی در لیگ برتر تداوم میخواد! تداوم خوب بودن! چیزی که منچستر فرگوسن داشت قبلاً! چلسی پارسال هم داشت! که امسال نداره!
اگر آرسنال بتونه تداومی که بعد از بازی سوتون تا هفته های آخر لیگ رو داشت رو بتونه زودتر آغاز کنه و تا ژانویه جزو مدعی ها بمونه من شانس قهرمانی آرسنال رو بالای 35 40 درصد میدونم! با همین بازیکنها!
قهرمانی در چمپیونز هم خوب بودن + شانس! 50 درصد قهرمانی اروپا شانسه!
اگر مثل چلسی دی متئو خوش شانس باشیم، شخمی شخمی قهرمان میشیم!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
یه حسی میگه cl امسال یکی از این سه تا با ماست
رئال بارسا بایرن

فیفا تغییراتی بر قوانین خود ایجاد کرده که طبق آن، 8 تیم قهرمان اروپا در سید اول قرار خواهند گرفت و همین باعث شده تیم‌هایی نظیر رئال مادرید و آرسنال در سید دوم قرار بگیرند. با این حال، ونگر این موضوع را به ضرر تیمش نمی‌داند و معتقد است که می‌تواند به نفع تیمش هم باشد.

او گفت:" فکر نمی‌کنم این موضوع تغییری در اصل موضوع ایجاد کند. تنها چند تیم ضعیف تر را در سید اول قرار داده اند. وقتی به ساختار گروه‌ها نگاه می‌کنید، به طول حتمی از حضور در سید دوم ضرر نخواهید کرد زیرا تیم‌هایی که در سید اول قرار گرفته اند، به خاطر عملکرد اخیرشان در این سید هستند نه طولانی مدت. در حالت عادی شما به دنبال گروهی هستید که به بتوانید از آن به عنوان تیم اول صعود کنید. "

ونگر ادامه داد:" 10 یا 12 سال پیش، تمام تمرکز ما روی چمپیونزلیگ بود و می‌دانستیم که در بازی بعدی لیگ باید به دو یا سه بازیکن استراحت بدهیم تا بتوانند در چمپیونزلیگ بازی کنند. حالا شرایط عوض شده و فرقی بین چمپیونزلیگ و لیگ برتر وجود ندارو و تمرکز روی پیروزی در بازی بعدی خواهد بود."

بالا