برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
بحث کیفیت متفاوت موراتا به عنوان یک تعویضیه. من سالهاست معتادم کریس بیشتر از اینکه به رئال خدمت کرده باشه در خدمت بارسا بوده. چطوری حالا. این طوری که خیلی وقتها امتیازهای مهمی لز رئال میگیره با خوب نبودن یا خودخواهی هاش. پارسال موراتا یه چیزی به رئال اضافه کرد. وقتی می اومد با عطش بالایی کار میکرد. به عنوان یک ذخیره بیست تا گل زد و خیلی از بازیهای حساس رئال رو نجات داد. جاهایی که قبلاً بابت اینکه رونالدو باید همیشه بازی میکرد و همیشه هم خوب نبود رئال چند امتیازی از دست میداد و همین تفاوت های کم ما رو قهرمان میکرد. الان بازی عوض شده. بنزما مشکل خود کریس رو داره بیل بیشتر یک وینگره تا...
مایورال خیلی پتانسیل داره ولی هنوز فضا و زمان نیاز داره. موراتا ولی با قدرت سر زنی عالیش توی اون دقایق آخر خیلی رئال رو نجات میداد . همین دیشب اگر بود شاید یکی از اون سانترهای آخر بازی رو متفاوت به سمت دروازه میفرستاد.
همین طور هامس. هر وقت بازی کرد یا گل حساس زد یا... الان آسنسیو در عین کیفیت قرار نیست هیچ کدوم این دو کیفیت رو به رئال اضافه کنه. ویژگیهای خوب و متفاوت خودش رو داره. من احساس میکنم بیست و چند گلی که موراتا و هامس زدن پارسال دست کم بیست سی درصدشون تکرار نخواهد شد امسال و یادمون نره پارسال فقط یک گل سرنوشت لالیگا رو عوض کرد. در حقیقت به زبان ساده لالیگا نه به خاطر هفت امتیاز فاصله فعلی که به خاطر شرایط رئال کاملاً در اختیار ماست. اندازه پارسال امتیاز بگیریم قطعا قهرمان خواهیم شد.
همه اینها در مورد رئال درست ولی من از تیم خودمون مطمئن نیستم ، در واقع ما تا اینجا که از سال قبل بدتر بودیم چه تو سبک بازی و چه از نظر تئوری و مقایسه ی مهره های پارسال و امسال ، رئال تیم خیلی خوبی داره با مهره های فراوون و بسیار با کیفیت ، همین مودریچ رو اگه ما داشتیم هیچ غمی بابت خط هافبک نبود ، بنظرم این اتفاقاتی که پارسال با موراتا و خامس و ... رقم خورد امسال حداقل مقداریش با آسنسیو ، کواچیچ ، وازکز و ... رقم خواهد خورد ! پس در مجموع ما باز هم عقب میوفتیم چون مهره هامون از سال قبل قطعا پایین تر هستن . در ثانی ما مثل حریف مربیمون ثابت نیست و تغییر کرده که میتونه خیلی به نفعمون نباشه ، با اون سیستمی که بازی برگشت سوپرکاپ چیده بود مو به تن آدم سیخ میشه ، کلا محو بودیم .
خط حمله رئال مشکل اصلیش بنزما هست تا رونالدو ، چند تا بازیکن خوب بخاطر همین کریم رد شدن یا نیومدن به رئال ، امسال هم که مهره ای نتونستن بگیرن ، فروختن موراتا هم یکی دیگه از اون عجایب عادی (!) در باشگاه رئال بود ، فراموش نکنیم زیدان خودش بنزما فن هست و تعصب داره روش ، اگه اشتباه نکنم تو خریدش هم زیدان دخیل بوده . فقط امیدواری واران هست که بد جور شکننده و غیر قابل اطمینان هست ، رو زمین قشنگ هر توپی رو میشه ازش رد کرد . دیشب هم اگه تغییر سیستم نداده بودن به احتمال زیاد برده بودن کما اینکه با همین وضع هم کم موقعیت نداشتن و دو تا تیرک و.... پس بنظرم هنوز نمیشه گفت که به بحران خورده باشن .

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
همه اینها در مورد رئال درست ولی من از تیم خودمون مطمئن نیستم ، در واقع ما تا اینجا که از سال قبل بدتر بودیم چه تو سبک بازی و چه از نظر تئوری و مقایسه ی مهره های پارسال و امسال ، رئال تیم خیلی خوبی داره با مهره های فراوون و بسیار با کیفیت ، همین مودریچ رو اگه ما داشتیم هیچ غمی بابت خط هافبک نبود ، بنظرم این اتفاقاتی که پارسال با موراتا و خامس و ... رقم خورد امسال حداقل مقداریش با آسنسیو ، کواچیچ ، وازکز و ... رقم خواهد خورد ! پس در مجموع ما باز هم عقب میوفتیم چون مهره هامون از سال قبل قطعا پایین تر هستن . در ثانی ما مثل حریف مربیمون ثابت نیست و تغییر کرده که میتونه خیلی به نفعمون نباشه ، با اون سیستمی که بازی برگشت سوپرکاپ چیده بود مو به تن آدم سیخ میشه ، کلا محو بودیم .
خط حمله رئال مشکل اصلیش بنزما هست تا رونالدو ، چند تا بازیکن خوب بخاطر همین کریم رد شدن یا نیومدن به رئال ، امسال هم که مهره ای نتونستن بگیرن ، فروختن موراتا هم یکی دیگه از اون عجایب عادی (!) در باشگاه رئال بود ، فراموش نکنیم زیدان خودش بنزما فن هست و تعصب داره روش ، اگه اشتباه نکنم تو خریدش هم زیدان دخیل بوده . فقط امیدواری واران هست که بد جور شکننده و غیر قابل اطمینان هست ، رو زمین قشنگ هر توپی رو میشه ازش رد کرد . دیشب هم اگه تغییر سیستم نداده بودن به احتمال زیاد برده بودن کما اینکه با همین وضع هم کم موقعیت نداشتن و دو تا تیرک و.... پس بنظرم هنوز نمیشه گفت که به بحران خورده باشن .

موافقم واقعا مهره نداریم ! فرض کنید در یک بازی مسی مصدوم بشه می خوایم بعدش چیکار کنیم ؟!
تو این چند سال ما باید چندین مهره در خط هافبک و حمله خریداری می کردیم مثل هازارد - کوتینیو - پولیشیچ - امره مور - گابریل باربوسا - کاراسکو - لروی سانه - محمد صلاح - دراکسلر - سرج گنبری و خیلی بازیکن دیگه که می تونستیم در این سال ها حداقل 2 الی 3 تاشون رو جذب کنیم ! برزیلی ها عاشق بازی در بارسا هستن ولی مدیران بارسا اینقدر بی عرضه اند که نتونستن مارکینیوش رو جذب کنند
جالبیش اینه بارتومئو از سود 890 میلیون یورویی تا پایان امسال داره صحبت می کنه ! تو رو خدا فقط لیست خریدهامون رو به جز نیمار تو این چند سال ببینید ! اینگار یه پارانویا اینا رو انتخاب کرده ! سرآمد همشون هم جرمی متئو و گومز خخخ
حتی عرضه قرارداد بستن رو هم ندارن ! در طول این چند سال ما داریم میبینیم که تیم ها با پشتیبانی دولت ها و پول های نفتی دارن قدرتمندتر میشن ولی قراردادی با فوق ستاره هامون میبندیم که اینگار از عمد دوست داریم از دستشون بدیم
فلان بازیکن رو با 4 میلیون در فصل گذشته عرضه نداشتن بخرن بعد حالا می خوان با 100 میلیون بخرنش که جالبیش اینه بازم نمیفروشن خخخ ! معلوم نیست استعداد یاب داره چه گو ... می خوره

تیم ها قدرتمند و پر مهره شدن و ما هم مهره عالی کم داریم ! در همه بازی ها که نمیشه ازشون استفاده کرد ! در نتیجه احتمال اینکه به مشکل بخوریم کم نیست

Last edited:

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
امیدوارم قدر این فاصله امتیازی ک بین تیمها افتادو بارسا بدونه.

دیشب دروازه بان بتیس شده بود واکاشی زوما
گل بتیس هم دیدین دیگه، رو سر راموس در دقیقه راموس تایم یه ضربه سر خوشگل زد:android02:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748

به نظرم نبود نیمار درسته که با خرید دمبله جبران نمیشه ولی نسبت به پارسال تیم ترکیب متنوع تری داره و دست مربی برای انتخاب تاکتیک ها بازتره. در این که اگر مسی خدای ناکرده طوریش بشه فاجعه میشه بحثی نیست. ولی اگر مسی اوکی باشه به نظرم از تیم پارسال شانس بهتری داریم

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
معلوم نیست استعداد یاب داره چه گو ... می خوره
بازی بارسا یه لحظه تو وی آی پی روبرت فرناندز رو نشون داد ، اصلا حس خوب بازی از وجودمون پرید ، اعصابمون خرد شد ....
مهره عالی کم داریم در همه بازی ها که نمیشه ازشون استفاده کرد
والورده بازیکنهای اصلی حدود دقیقه 60 تعویض میکنه ، خوبیش اینه نیمکت نشینها بی انگیزه نمیشن + هماهنگی پیدا میکنن + سطح بازی و اعتماد بنفسشون میره بالا .
فلان بازیکن رو با 4 میلیون عرضه ندارن بخرن
از حماسه های تیم فعلی باشگاه از دست دادن آسنسیو بخاطر داگلاس !! و ....

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
دیشب بارسا اصلاً جون نداشت. البته اسپورتینگ حریف آسونی نیست و مشخصا والورده سبک متهورانه پپ رو دنبال نمیکنه ولی باز میشد بهتر بود. پی اس جی نه با خرید نیمار که با خرید امباپه انگار خرید قرن رو انجام داده. فوق‌العاده ست این بشر. نمی فهمم چرا با 150 دمبله رو گرفتیم و امباپه رو مه پیشنهاد شده بود بهمون رو ول کردیم.

• Like
Reactions: OVH

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
باورم نمیشه اینقدر کمبود بازیکن داشته باشیم
تو زمستون هم عمرا بتونن بازیکن درست و حسابی جذب کنن !!!
اینم از بازی بی روح و خسته کننده با لاس پالماس درسته 3-0 تموم شد ولی اصلا بازی دلچسبی نبود
با این حال برد رو تبریک می گم دوستان

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
حالا تو این هاگیر واگیر تیم خودمون استقلال کاتالونیا هم شده مصیبت جدید و حواشیش که دست از سر تیم برنمیداره ...

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
دیروز کاتالونیا به صورت یک طرفه اعلام استقلال کرد. باید دید واکنش دولت اسپانیا چیه. چیزی که مشخصه طرفین راهی پیدا خواهند کرد که بارسا توی لیگا بمونه. اگر این اتفاق نیافته لالیگاست که متضرر میشه نه بارسا. چون احتمالاً به یه لیگ سطح بالای دیگه میره و تاثیر اقتصادی بارسا روی اون لیگ به حدی زیاد خواهد بود که فرش قرمز جلوش پهن میکنن. با این حال من تصور میکنم نه بارسا و نه لالیگا هیچ کدوم دنبال جدایی نباشن

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
نه تاکتیک و نه مهره خوبی به تیم اضافه شده .
فقط سوارز فرستادن جای سابق نیمار تا این افت محسوس رو داشته باشه .
والورده بنظر نمیاد بتونه کمک خاصی به تیم بکنه . هنوز تکلیفش با تردیدهای ذهنی خودش معلوم نیست ... ترکیب چیدنش واقعا رو مخه ، دیشب گومز فقط جای مارک بازی نکرد ، همه جا رفت بلکه والورده از تردید و آزمون و خطا دربیاد ... :general505:

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
مصاحبه آخر مورینیو در نوع خودش خیلی جالبه
تو این اواخر سعی کرده روابطش رو با طرفدارهای بارسا و مسی بهبود بده،
مورینیو در مصاحبه با تلفوت درخصوص برعهده نگرفتن هدایت بارسلونا در تابستان 2008 پس از برکناری از چلسی گفت:

این ها چیزهایی هستند که به حرفه من مربوط می شوند و ن ترجیح می دهم تا این راز را نزد خودم نگه دارم. شاید روزی که خیلی پیر شوم در موردش صحبت کنم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که هنوز مربی هستم و با همان جاه طلبی همیشگی و مطمئنا منچستر یونایتد پایان دوران مربی گری من نخواهد بود

بارسا هنوز واسش یه وسواس دوران جوانیه.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
مصاحبه آخر مورینیو در نوع خودش خیلی جالبه
تو این اواخر سعی کرده روابطش رو با طرفدارهای بارسا و مسی بهبود بده،

بارسا هنوز واسش یه وسواس دوران جوانیه.
اون موقع باهاش حرف زده بودن و مطمئن بودن که تیم رو بهش خواهند داد ولی توی بارسا در نهایت میگن سبکش با سبک بارسا نمیخوره و پپ رو میارن و چه انتخابی بود پپ.
شاهکار از کار در اومد.
من مورینیو رو دوست دارم ولی. درسته که یهویی احمق میشه جلوی لیورپول نه نفره دفاع میکنه و بدم میاد از این سبک چرک ولی تیمش مشخصه خوب تمرین میکنه. بازیکن هاش با طرح و فکر مشخص بازی میکنن. چیزی که مثلاً انریکه اصلاً نداشت.

• Like
Reactions: rms

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
رضا پرستش هم خوب داره ماهی میگیره ...

dmsuhpcxkaajb7z.jpg

dmr2-baw4am3u2h.jpg

dmsnvlbwsaahsqb_1.jpg

فیلمش خیلی باحاله ... :general506:
http://www.marca.com/en/football/barcelona/2017/10/21/59eb40b7e5fdea2d3e8b4682.html

.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
اختلاف ما باهاشون شد 8 امتیاز خیلی وضعیت تو لالیگا عالیه پیش به سوی قهرمانی
زیدان هم به ویروس والورده مبتلا شده ، دائم ترکیب و تاکتیک تیم انگولک میکنه و گرنه مهره خوب کم ندارن ولی مثلا آسنسیو رو بگذاری سانتر کنه یعنی استفاده نادرست از بازیکن .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
تیم همون طوری که اول فصل پیش بینی میکردم برای جام های داخلی وضع بدی نداره. ولی برای سی ال به وضوح به شانس نیاز داره. تقویت باید بشیم در ژانویه که خوشبختانه والورده در این زمینه قراره جدی باشه.
اینکه رودربایستی رو بذاره کنار و با بازیکن هایی که لازم نداره رو حذف کنه هم یه امتیازه براش.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
فاصله ده امیتاز شد. چه جنگی داریم با والنسیا سر قهرمانی این فصل
:D

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
مسی خوب بازی کرد برخلاف گفته گزارشگر