برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
الان خبرش اومده که میخواد تمدید کنه
میخواد و موافقت کرده و ابراز تمایل کرده و .... همه روی هواست ، هر وقت امضا کرد شرط هست ، که بعیده الان تمدید کنه ، دقیقا مثل مسی .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
رئال دو امتیاز دیگه از دست.
با رفتن موراتا و هامس رئال نمیکتش به خوبی پارسال نیست.
اگر در نظر بگیرید که سال گذشته ترکیبی از نیمکت قوی، داوری های آنچنانی و شانس زیاد و بعضی حماقت های انریکه باعث شد با اختلاف کم قهرمان بشن امسال دست کم مورد اولی از قدرتش کم شده و بعید بدونم در نیم فصل هم کسی مثل هامس یا موراتا بتونن جذب کنن.
از این طرف هم باید دید دمبله و والورده چه خواهند کرد. اگر دمبله خوب باشه با توجه به خرید پائولینیو و سمدو و بودن دلوفئو تیم بدتری نداریم. من امید زیادی به سی ال ندارم ولی برای لیگ مدعی اصلی خواهیم بود تا روز آخر

• Like
Reactions: OVH

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
ولی برای لیگ مدعی اصلی خواهیم بود تا روز آخر
با این نمایش شکننده و ضعیفی که والورده تو این چند بازی داشت ؟ !
انگار اصلا هیچ شناختی از بارسلونا نداره ، یا شاید تیم ذرت کاران بارسلون رو تحویل گرفته چون الان کمتر کسی تو دنیای فوتبال نسبت به بارسلونا و سیستم بازیش بی اطلاعه .
بازی امشب دست کم باید بعد چند تا بازی ، یه تیم خوب تحویل هوادارها بده ، تو بازی برگشت سوپرجام ما کلا خط هافبک نداشتیم ، من تو این چند ساله همچین چیزی ندیده بودم .
ضمنا نمیشه کواچیچ ، آسنسیو و وازکز رو مهره های نمایشی دونست ، آسنسیو بیشتر از موراتا نباشه کمتر هم نیست . کواچیچ که از مودریچ هم بهتره واقعا ....

.

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
تیم ما شده یه نفر اونم مسی ، سلطان داره تیم رو جلو میبره امیدوارم سریع دمبله رو بیاره تو ترکیب جا بیفته ...

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
دمبله هم بازیکن عالی هستش صد در صد خط آتش تیممون راه میفته ...

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
سوارز دیشب با گل قشنگی که زد یه مقدار بازی بدشو جبران کرد ، واقعا تمرکز داشته باشه گلهای وحشتناکی میزنه معلوم نیست بعضی مواقع چش میشه ...
دمبله یا دلوفئوعوض سمت چپ ، سمت راست بازی میکردن و سوارز و مسی هم جفتشون وسط بودن ، انتظار بود دلوفئو یا دمبله برن جای نیمار و مسی و سوارز هم پستهای همیشگیشون ، اما انگار آزمون و خطاهای والورده تازه شروع شده ....
راکیتیچ یکی از بهترین بازیهاشو کرد واقعا موثر بدون اضافه کاری ، دید خوب و پاسهای خوب ، دریبل و حرکات انفرادی بموقع ، حضور عالی در کارهای دفاعی ،
پائولینیو در عوض اصلا از نظر فنی و استایل بازی و ... فکر نمیکنم بدردمون بخوره ، خیلی بیخیال بازی میکنه و تا حدی باغرور ، امیدوارم من اشتباه کرده باشم .
گومز هم که تو پست اینیستا اصلا جواب نمیده ولی والورده اصرار داره اونجا بازی کنه ، گومز جای اصلیش که بیشترین کارآیی رو داره پست بوسکتسه .
بازی با یونتوس بازی سختی خواهد بود .

.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
سوارز دیشب با گل قشنگی که زد یه مقدار بازی بدشو جبران کرد ، واقعا تمرکز داشته باشه گلهای وحشتناکی میزنه معلوم نیست بعضی مواقع چش میشه ...
دمبله یا دلوفئوعوض سمت چپ ، سمت راست بازی میکردن و سوارز و مسی هم جفتشون وسط بودن ، انتظار بود دلوفئو یا دمبله برن جای نیمار و مسی و سوارز هم پستهای همیشگیشون ، اما انگار آزمون و خطاهای والورده تازه شروع شده ....
راکیتیچ یکی از بهترین بازیهاشو کرد واقعا موثر بدون اضافه کاری ، دید خوب و پاسهای خوب ، دریبل و حرکات انفرادی بموقع ، حضور عالی در کارهای دفاعی ،
پائولینیو در عوض اصلا از نظر فنی و استایل بازی و ... فکر نمیکنم بدردمون بخوره ، خیلی بیخیال بازی میکنه و تا حدی باغرور ، امیدوارم من اشتباه کرده باشم .
گومز هم که تو پست اینیستا اصلا جواب نمیده ولی والورده اصرار داره اونجا بازی کنه ، گومز جای اصلیش که بیشترین کارآیی رو داره پست بوسکتسه .
بازی با یونتوس بازی سختی خواهد بود .

.
در مورد پائولینیو نمیشه هنوز قضاوت کرد. باید چندبازی کنار ترکیب کار کنه. هافبک دفاعی بارسا بودن از سخت ترین کارهای دنیای فوتباله.
گومز رو باید انتظار زیادی ازش نداشت. در هر پستی.
من دیشب حس کردم دمبله و دلوفئو در ادامه خیلی به دردمون خواهند خورد.
ببینیم چی میشه.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
در مورد پائولینیو نمیشه هنوز قضاوت کرد. باید چندبازی کنار ترکیب کار کنه. هافبک دفاعی بارسا بودن از سخت ترین کارهای دنیای فوتباله.
حس مغرورانه ای تو چهره و بازیش دیدم ، یه جا سمدو بین دو بازیکن گیر افتاده بود اصلا بهش نزدیک نشد که کمکش کنه کلا دایورت کرد . خیلی خیلی هم آروم میدوه نمیدونم استایلشه یا ....
دمبله و دلوفئو
دلوفئو هنوز نتونسته چیزی رو کنه ، بیشتر باید بعنوان تعویض خوب روش حساب کرد و اینکه نمیدونم چرا از دنیس سوارز بازی نمیگیره مربی . واقعا تاثیر گذاره .
دمبله مشخصه که بازیکن خیلی خوبیه همون پاس تکضربش به سوارز تو اولین بازی خودش خیلی حرف داره ، فوق العاده هم جوونه .

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
باز هم مسی بازی رو برامون در آورد واقعا ...
والورده هم نمیدونم در چه فازی سیر میکنه ، مسی هزارو پونصد ساله که سمت راست بازی میکنه مسی رو برده وسط و سوارز برده گوشه که سوارز اصلا اونجا کارآیی نداره .

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
واقعا یووه چیزی برای ارائه نداشت !
به نظر من هنوز با تیم فصل قبل هم فاصله داریم سرعت تیم کمتر شده ! جای خالی نیمار کاملا حس میشه ( شاید نظرم به علاقه شدید من به نیمار ربط داشته باشه ) ولی واقعا از لحاظ وینگر مشکل داریم
در مورد دفاع وضعیت خیلی بهتری پیدا کردیم
اومتیتی و سمدو خیلی به درد تیم می خورن
اینیستا بعد از چندین ماه بلاخره یه بازی خوب بود !
سوارز افت داشته هر چند پاس جالبی هم دریافت نکرد
بازم می گم هافبک خلاق و وینگرهای سرعتی و تکنیکی مشکل اساسی ماست ! از وینگر جدید هم که هنوز چیز خاصی ندیدم !

با این حال برد خوب و لذت بخشی بود به شرط اینکه نواقص به خاطر یه برد فراموش نشه که در آینده به بد دردسری می خوریم خصوصا اینکه منتخب جهان ( پی اس جی ) در سلتیک پارک کارشو طوفانی شروع کرده

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
امشب هم بارسا به سختی ختافه رو برد

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
خوب گل بود به سبزه نیز آراسته شد
عثمان دمبله = پارگی تاندون دو سر ران چپ که نتیجه = 3 الی 4 ماه دور از میادین خواهد بود.
بارسا موند و دلوفئو + سرخی روبرتو !

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
رقیب در شبی که تغییر سیستم داده بود تو دقایق آخر مساوی رو با باخت عوض کرد ، این اختلاف امتیازی آخر فصل خیلی بدرد میخوره ، اگه قدرشو بدونیم .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
رئال داره چوب فروختن موراتا و هامس رو میخوره. پپه هم رفته. اگر بارسا باهوش باشه اختلاف امتیاز بیشتر از اینها خواهد بود. رئال سال گذشته با وجود اون سه تا هم هم با شانس و داوری های سنگین قهرمان شد با اختلاف کم. امسال با این مسی آماده و به ویژه حضور سمدو وپائولینیو شانس کسب امتیاز بیشتری داریم و رئال هم از اون طرف بعیده بتونه اندازه پارسال حتی امتیاز بگیره. مسی مصدوم نشه صلوات

• Like
Reactions: OVH

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
فروختن موراتا
والا با آسنسیو هم میشه 433 بازی کرد ولی زیدان ترجیح داده بود 442 بازی کنه ، کلا تیمشون گیج میزد و ایسکو مثل اون اوایل زیدان ، گوش بازی میکرد ، تغییر سیستم تیمو شوکه میکنه . کاسمیرو نبود گلهای بیشتری میخوردن .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
والا با آسنسیو هم میشه 433 بازی کرد ولی زیدان ترجیح داده بود 442 بازی کنه ، کلا تیمشون گیج میزد و ایسکو مثل اون اوایل زیدان ، گوش بازی میکرد ، تغییر سیستم تیمو شوکه میکنه . کاسمیرو نبود گلهای بیشتری میخوردن .
بحث کیفیت متفاوت موراتا به عنوان یک تعویضیه. من سالهاست معتادم کریس بیشتر از اینکه به رئال خدمت کرده باشه در خدمت بارسا بوده. چطوری حالا. این طوری که خیلی وقتها امتیازهای مهمی لز رئال میگیره با خوب نبودن یا خودخواهی هاش. پارسال موراتا یه چیزی به رئال اضافه کرد. وقتی می اومد با عطش بالایی کار میکرد. به عنوان یک ذخیره بیست تا گل زد و خیلی از بازیهای حساس رئال رو نجات داد. جاهایی که قبلاً بابت اینکه رونالدو باید همیشه بازی میکرد و همیشه هم خوب نبود رئال چند امتیازی از دست میداد و همین تفاوت های کم ما رو قهرمان میکرد. الان بازی عوض شده. بنزما مشکل خود کریس رو داره بیل بیشتر یک وینگره تا...
مایورال خیلی پتانسیل داره ولی هنوز فضا و زمان نیاز داره. موراتا ولی با قدرت سر زنی عالیش توی اون دقایق آخر خیلی رئال رو نجات میداد . همین دیشب اگر بود شاید یکی از اون سانترهای آخر بازی رو متفاوت به سمت دروازه میفرستاد.
همین طور هامس. هر وقت بازی کرد یا گل حساس زد یا... الان آسنسیو در عین کیفیت قرار نیست هیچ کدوم این دو کیفیت رو به رئال اضافه کنه. ویژگیهای خوب و متفاوت خودش رو داره. من احساس میکنم بیست و چند گلی که موراتا و هامس زدن پارسال دست کم بیست سی درصدشون تکرار نخواهد شد امسال و یادمون نره پارسال فقط یک گل سرنوشت لالیگا رو عوض کرد. در حقیقت به زبان ساده لالیگا نه به خاطر هفت امتیاز فاصله فعلی که به خاطر شرایط رئال کاملاً در اختیار ماست. اندازه پارسال امتیاز بگیریم قطعا قهرمان خواهیم شد.

بالا