برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
یوونتوس، بارسلونا، المپیاکوس، اسپورتینگ لیسبون
فرصت انتقام رو از این یوونتوس داریم که تا میخوره گل بزنیم بهشون البته اگه فرجی بشه و خریدی صورت بگیره ...

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
یوونتوس، بارسلونا، المپیاکوس، اسپورتینگ لیسبون
فرصت انتقام رو از این یوونتوس داریم که تا میخوره گل بزنیم بهشون البته اگه فرجی بشه و خریدی صورت بگیره ...
زهی خواب زهی خواب که ماراست

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
دمبله با 120 به اضافه 30 میلیون یورو به بارسا اومد.
بازیکن خوبیه ولی با قیمتی زیر پنجاه نه این عدد نجومی. اینا عقل داشتن موقعی که فهمیدن نیمار رفتنیه مثل آدم با پی اسی جی مذاکره میکردن و درکسلر رو میگرفتن به اضافه دویست. پی اس جی مالیات کمتری میداد. ما هم این طوری مجبور نبودیم نرخ رو ببریم بالا. سر فرصت اریکسن رو میخریدیم با یه فوروارد خوب.
مسخره ست همه کارشون.

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
زهی خواب زهی خواب که ماراست
داداش بزار حداقل دلمون به همین زهی ها خوش باشه چون با این تفاسیر خودم هم میدونم مدیران فعلی هیچ کاری نمیکنن فقط میچاپن بارسا رو ...

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
دمبله با 120 به اضافه 30 میلیون یورو به بارسا اومد.
بازیکن خوبیه ولی با قیمتی زیر پنجاه نه این عدد نجومی. اینا عقل داشتن موقعی که فهمیدن نیمار رفتنیه مثل آدم با پی اسی جی مذاکره میکردن و درکسلر رو میگرفتن به اضافه دویست. پی اس جی مالیات کمتری میداد. ما هم این طوری مجبور نبودیم نرخ رو ببریم بالا. سر فرصت اریکسن رو میخریدیم با یه فوروارد خوب.
مسخره ست همه کارشون.
کجای کار باند بارتومئو تا حالا درست بوده حالا شاید دمبله بیاد جواب بده در کل باید امیدوار باشیم ...

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
http://barcanews.org/post/69780/

اختصاصی بارسا نیوز - به گزارش موندو دپورتیوو , جلسه بارسلونا و دورتموند در موناکو به پایان رسید و ثمرات خوبی برای دو تیم داشت و طی ساعات آینده دمبله به بارسلونا خواهد پیوست .

مهاجم 20 ساله قراردادی بلند مدت ( 5 ساله ) با بارسلونا امضا خواهد کرد و رسما تبدیل به دومین بازیکن گران قیمت تاریخ میشود . قیمت این انتقال به صورت ثابت 105 میلیون یورو است که با متغییرها میتواند به 140 میلیون یورو برسد .

یک منبع از باشگاه بارسلونا به موندو دپورتیوو اطمینان داد که جلسه دیروز " بسیار خوب " بوده است . همانطور که نمایندگان بورسیان دورتموند نیز گفته اند برای توافق صحبت کردند . با این حال آنها نمیخواستند موضوع را تا زمانی که توافق قطعی امضا نشده اعلام کنند .

امروز بیانیه ای رسمی وجود ندارد . روزنامه بیلد اعلام کرد فردا ساعت 12 ( 14:30 به وقت تهران ) اعلام میشود . برنامه این است که دمبله روز یکشنبه یا دوشنبه در نیوکمپ باشد .

پس از مذاکرات طولانی و سخت باشگاه با دورتموند , شورش دمبله و حضور نیافتن او در تمرین کمک بزرگی برای انجام انتقال کرد . چرا که دورتموند به هیچ عنوان حاضر به انتقال نمیشد .

بارسلونا برای این انتقال بسیار هیجان زده است چرا که بعد از خروج نیمار از بارسلونا , طرفداران خواهان تقویت تیم بودند .

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
رسمی : عثمان دمبله به بارسلونا پیوست !

1231411528271971503674104.jpg

وب سایت رسمی بارسلونا با انتشار بیانیه ای از خرید دمبله خبر داد !

بارسلونا و دورتموند به توافقی برای انتقال عثمان دمبله با قراردادی به ارزش 105 میلیون یورو دست یافتند . بازیکن با قراردادی 5 ساله و بند خروج 400 میلیون یورویی به بارسلونا میپیوندد .

دمبله روز یکشنبه وارد بارسلونا میشود و دوشنبه تست های پزشکی را سپری خواهد کرد . معارفه نیز در همین روز است .

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
رسمی : عثمان دمبله به بارسلونا پیوست !

1231411528271971503674104.jpg

وب سایت رسمی بارسلونا با انتشار بیانیه ای از خرید دمبله خبر داد !

بارسلونا و دورتموند به توافقی برای انتقال عثمان دمبله با قراردادی به ارزش 105 میلیون یورو دست یافتند . بازیکن با قراردادی 5 ساله و بند خروج 400 میلیون یورویی به بارسلونا میپیوندد .

دمبله روز یکشنبه وارد بارسلونا میشود و دوشنبه تست های پزشکی را سپری خواهد کرد . معارفه نیز در همین روز است .
واقعا نیاز داشتن
یه کوتینیو رو هم بخرن اوکیه
نکته جالب درمورد دمبله اینه ک خودش میگه چپ پاست
ولی با پای راست بیشتر گل زده.

دمبله شاید خودش را خوب نشناسد اما میتوانیم ثابت کنیم که او دوپاست . به آمار او در 2015/16 توجه کنید !

پای چپ : 6 گل و 10 پاس گل

پای راست : 11 گل و 7 پاس گل

@barcanewsorg

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
امیدوارم کوتینیو رو هم جذب کنند

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk
احتمال بالا جذب میشه. برای شما که دوجانبه خوشحال کننده است. هم رقیب لیگ برتریت ضعیف میشه هم بارسا تقویت

• Like
Reactions: OVH

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
با فرض جذب کوتینیو به نظرم نسبت به پارسال توی فاز هجومی ضعیف تر نیستیم. دست کم میشه ترکیب های متنوع تری رو امتحان کرد.
مسئله اصلی کماکان سمت چپ و دفاع مرکزیه.
اومدن پایولینیو وسط رو تقویت میکنه. شکی درش نیست. کوتینیو چندکاره ست. هم پست نیمار و هم اندرس رو به ضرورت پوشش میده.
دلوفیو اگر بمونه جاهایی به درد میخوره.
مشکل تعدد هافبک های تیمه.
باید آردا گومز رو بفروشن.
فروش رافینیا اشتباهه. پارسال هروقت بازی دادیم بهش خوب بود. چهارمین گلزن تیم بود به نظرم.
آلکاسر هم در عین محاسنش کاش با یه فوروارد باتجربه تر و قاتل تر عوض میشد که تنوع بیشتری به ترکیب بده.
از ترکیب فعلی دوست دارم
تراشتگن و آلبا و سوارز جایگزین بشن.

• Like
Reactions: rms

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
فقط خوشحالی من اینه این لرد بلرین رو نخریدن با اون قیمت داغونه داغون بازی ارسنال لیورپول رو دارم میبینم واقعا به ضرب المثل عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد رسیدم خدا پدر مادرت بیامرزه ونگر که حداقل اینو مثل فرمایلن تو پاچه بارسا نکردی

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
فقط خوشحالی من اینه این لرد بلرین رو نخریدن با اون قیمت داغونه داغون بازی ارسنال لیورپول رو دارم میبینم واقعا به ضرب المثل عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد رسیدم خدا پدر مادرت بیامرزه ونگر که حداقل اینو مثل فرمایلن تو پاچه بارسا نکردی
اره واقعا
سمدو خیلی بهتره
سمدو بازی با ریال اگه بود اینجور مارسلو ازاد نبود

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
دقیقاً من هم بازی آرسنال داشتم فکر می کردیم احمق هایی مثل بارتومئو و فرناندز که اصلاً نمی فهمن مگر یه کله پوک تری مثل ونگر به دادمون برسه.
بیرین پارسالش هم فریاد میزد هیچی نیست. من نمی فهمم اینا واقعا نمی فهمن یا خودشون رو زدن به نفهمی

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
آقا نرسیده اومده بره پنالتی بزنه ، همه جا بارسا نیست ، همه هم مسی نیستن که بهت مفت و مجانی پنالتی بدن بزنی ، شما حالا حالاها باید آشخوری امثال کاوانی بکنی .... بله اینجوریاست ...

.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
رئال اولین دو امتیاز رو داد. فکر کنم بدون رونالدو تا حالا امتیاز از دست نداده بودن.
زوبی و بارتومئو بازی های آسنسیو رو میبینن اشکشون درمیاد. ما هم به جای آسنسیو لرد داگلاس رو خریدیم.
خوب خنده داریم.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
من کلاً متوجه حرفهای فرناندز نمی شم. طرف گفته چون خیلی زود وارد بحث خرید بازیکن شده بودیم به مشکلی نخوردیم. من دقیقاً نمی دونم دیگه باید به چه روزگاری بیافتیم که ایشون بفهمه مریض رو به موته؟
داگلاس و آردا رو به قیمت خرید که نمی تونیم بفروشیم هیچ دستمزدشون رو هم کسی حاضر نیست بده.
تو مایه های اینه که بهش بگن ما مابه التفاوت دستمزدت رو هم میدیم فقط برو.
گومز دو پله بهتره. اون هم به برکت ایجنت کلاشش که گنجشک رو رنگ میزنه جای قناری قالب میکنه.
تیم هافبک و دفاع و دروازه بان چپ نداره میلیونی داریم خرج بالا میکنیم.
جالب تر اینکه برایدا گفته فروشی نداریم. فرناندز میگه داریم روش کار می کنیم و...
بازیکن بیست ساله 60 70 میلیونی رو گرفته 150 تا تازه آقا فکر میکنه فتح الفتوح کرده. نه برادر من. پاچه رو کش انداختن و داغی هنوز وگرنه گندت دنیا رو برمیداشت.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
اصلا نمی تونم درکشون کنم دی ماریا به چه درد ما می خوره تا وقتیکه می تونیم دراکسلر رو بخریم
کوتینیو + دراکسلر
کوتینیو هم نشد حداقل دراکسلر رو بخرن !

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
من کلاً متوجه حرفهای فرناندز نمی شم. طرف گفته چون خیلی زود وارد بحث خرید بازیکن شده بودیم به مشکلی نخوردیم. من دقیقاً نمی دونم دیگه باید به چه روزگاری بیافتیم که ایشون بفهمه مریض رو به موته؟
داگلاس و آردا رو به قیمت خرید که نمی تونیم بفروشیم هیچ دستمزدشون رو هم کسی حاضر نیست بده.
تو مایه های اینه که بهش بگن ما مابه التفاوت دستمزدت رو هم میدیم فقط برو.
گومز دو پله بهتره. اون هم به برکت ایجنت کلاشش که گنجشک رو رنگ میزنه جای قناری قالب میکنه.
تیم هافبک و دفاع و دروازه بان چپ نداره میلیونی داریم خرج بالا میکنیم.
جالب تر اینکه برایدا گفته فروشی نداریم. فرناندز میگه داریم روش کار می کنیم و...
بازیکن بیست ساله 60 70 میلیونی رو گرفته 150 تا تازه آقا فکر میکنه فتح الفتوح کرده. نه برادر من. پاچه رو کش انداختن و داغی هنوز وگرنه گندت دنیا رو برمیداشت.

مهم نیست ایجنتش کلاش هست یا نه ! مهم اینه که شعور استعداد یابی در بارسا وجود نداره !
همون اولشم با خرید این بشر مخالف بودم

بالا