برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
بنظرم اگه بجای وینسیوس ، آسنسیو یا بیل بودن ما با اختلاف 2 یا حتی 3 گل میباختیم ، رئال برنامش فقط فشار و دوندگی بود ، وگرنه تاتکتیک خاصی نداشتن . ولی تو همین دوندگی صرف ، موفق بودن و جالبه که ما هم با معطل کردن توپ و لو دادنش تو دفاع کلی بهشون کمک کردیم ، نشون به اون نشون که بعد دقیقه 60 کاملا افت کردن .

واقعا نمیشه رو والورده ذره ای حساب کرد ، ذهنش فاقد هرگونه تحلیل و شخصیتش فاقد هر گونه شجاعت تصمیم گیریه .
فکر نمیکنم اگه ترکیب کاملی داشته باشیم برگشت مشکل خاصی داشته باشیم ولی توپ لو دادنهای ملو و بوسی کار خراب میکنه .
میشه بجای بوسکت از ویدال استفاده کرد چون برنامه رئال برای برگشت هم همینه ، راه و برنامه دیگه ای اصلا نمیتونن اجرا کنن .
ما تو این چند سال به مشکل قدیمی رئال گرفتار شدیم : نفرات خوب میگیریم و در اثر وجود مربیان چلغوز داغونشون میکنیم ، دلوفئو ، دنیس سوارز ، کوتی و ...

.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
ما بعد رفتن پپ شروع کردیم به رئال شدن. تنها نکته ای که درش تفاوت داشتیم باهاشون انتخاب مربی بر اساس سبک فوتبالیمون بود که اون هم با والورده به فنا رفت. البته انریکه هم دست کمی نداشت.
واقعاً حیف دوران مسی. بدبختی اینه هیچ کس هم بروز نمیده که سبک تیم مشکل داره.
باز دوباره حرف از تعویض کوتی و هازارد اومده وسط. من با سر به سر هم موافقم. مطلقاً ضرر نمی کنیم.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بنظرم اگه بجای وینسیوس ، آسنسیو یا بیل بودن ما با اختلاف 2 یا حتی 3 گل میباختیم ، رئال برنامش فقط فشار و دوندگی بود ، وگرنه تاتکتیک خاصی نداشتن . ولی تو همین دوندگی صرف ، موفق بودن و جالبه که ما هم با معطل کردن توپ و لو دادنش تو دفاع کلی بهشون کمک کردیم ، نشون به اون نشون که بعد دقیقه 60 کاملا افت کردن .

واقعا نمیشه رو والورده ذره ای حساب کرد ، ذهنش فاقد هرگونه تحلیل و شخصیتش فاقد هر گونه شجاعت تصمیم گیریه .
فکر نمیکنم اگه ترکیب کاملی داشته باشیم برگشت مشکل خاصی داشته باشیم ولی توپ لو دادنهای ملو و بوسی کار خراب میکنه .
میشه بجای بوسکت از ویدال استفاده کرد چون برنامه رئال برای برگشت هم همینه ، راه و برنامه دیگه ای اصلا نمیتونن اجرا کنن .
ما تو این چند سال به مشکل قدیمی رئال گرفتار شدیم : نفرات خوب میگیریم و در اثر وجود مربیان چلغوز داغونشون میکنیم ، دلوفئو ، دنیس سوارز ، کوتی و ...

.
نه فکر نکنم اینطور باشه که میگی!
اصولا بازیکنان وقتی بازیکنی که اسم رسم داره ببیاد زمین یا تو ترکیب باشه محکمتر و بهتر بازی میکنند نسبت به بودن یک بازیکن بی اسم کم تجربه .
بوسکتس ضعیف داره کار میکنه!

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
خب ملو مصدوم شده رفت واسه4 هفته (بیلباو .وایادولید.لیون.سویاو دوتا الکلاسیکو )از دست داد:general710:
مسی احتمالا فردا کامل بازی نکنه
ولی دمبله امادس خوبه
شایعه شده که راکی میخواد بره اینتر!!!wtf . بعد چرا بچه هاشو گذاشته کلاس فرانسوی:general408: اینش جور در نمیاد . ببینیم چی پیش میاد ولی هر چی هست راکی میره .مقصد معلوم نیست
بعله اوستاد والورد تاکیید فرمودن که میخواد بمونه:general710: چرا نمونه واقعا ؟ نشسته رو نیمکت هیچ کاری نمیکنه ماهی 2 میل میگیره تازه بیشتر از پپ ک تو سیتیی هست 1.9 میل میگیره.

شایعه شده این کلنگ تیاگو داره زور میکنه بیاد بارسا:general710: گمشو باو چه گیری کردیم از دست این کریستالی بیخود .بمون بایرن اسطوره شو

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
خب ملو مصدوم شده رفت واسه4 هفته (بیلباو .وایادولید.لیون.سویاو دوتا الکلاسیکو )از دست داد:general710:
مسی احتمالا فردا کامل بازی نکنه
ولی دمبله امادس خوبه
شایعه شده که راکی میخواد بره اینتر!!!wtf . بعد چرا بچه هاشو گذاشته کلاس فرانسوی:general408: اینش جور در نمیاد . ببینیم چی پیش میاد ولی هر چی هست راکی میره .مقصد معلوم نیست
بعله اوستاد والورد تاکیید فرمودن که میخواد بمونه:general710: چرا نمونه واقعا ؟ نشسته رو نیمکت هیچ کاری نمیکنه ماهی 2 میل میگیره تازه بیشتر از پپ ک تو سیتیی هست 1.9 میل میگیره.

شایعه شده این کلنگ تیاگو داره زور میکنه بیاد بارسا:general710: گمشو باو چه گیری کردیم از دست این کریستالی بیخود .بمون بایرن اسطوره شو[/QUOTE

من دقیقا نمی دونم حقوق والورده چنده ولی مطمن هستم حتی یک پنجم پپ هم نیست. پپ حدود سالی بیست تا می گیره. والورده شک نکن زیر پنج تاست.
پ ن: الان چک کردم. والورده سالی سه و نیم و پپ حدود هجده میلیون یورو.

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
من دقیقا نمی دونم حقوق والورده چنده ولی مطمن هستم حتی یک پنجم پپ هم نیست. پپ حدود سالی بیست تا می گیره. والورده شک نکن زیر پنج تاست.
پ ن: الان چک کردم. والورده سالی سه و نیم و پپ حدود هجده میلیون یورو.
یه نگاهی کن به عکس
شاید من بد متوجه شدم! که فکر نکنم
1.jpg

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
خب ترکیب اومد
مارک .سمدو .پیکه.کلمنت:general710:.روبرتو.راکی . بوسکتس.ویدال.فلیپ.سوارز.حضرت کینگ مسی
سمدو جای البا محروم هست
ببینیم چی پیش میاد . باید بازیرو ببریم تا فاصله بیشتر کنیم

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
خب بازیرو مساوی کردیم
یک بازی عجیب !
بدون شک مارک مارو نجات داد 2 تا موقعیت فوق پشم ریزون گرفت. عالیه این بشر
و اما بار دیگر کله خری بنام والورده .خیلی برام جای سواله واقعا" تو جریان بازی تو مغزش چی میگذره/؟البته اگر داشته باشه
واقعا تعویضاش عجیب بودن اخه النیا چیه میفرستی واقعا" .این بازیکن رو یک بازیکن متوسط ساکن میبینم و ستاره ای درش نمیبینم شاید اشتباه کنم
ولی اگر بجای النیا مالکوم میاورد میفرست جایکه مثل الکلاسیکو بود بعد مسی وسط میکشید .فلیپ میاورد بیرون و دمبله رو میاورد (ک اورد و دیر اورد) واقعا این بازیرو نتیجه عوض میشد نه مساوی بود
کنره ها ضعیف بودا" واقعا تابلو بود چندین چند بار سمدو و روبروتو از جناهین حمله کردن که دفاعهای کناری اونا خیلی تق لق بودن .میتونستم استفاده کنیم که اوستاد استفاده نکرد
ویدال خیلی عجله داره انگار کوکایین یا فلفل زده ! کمی اروم و عجله نکن کارکردت عالی میشه تو این بازی اصلا خیلی عجله داشت

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
یه نگاهی کن به عکس
شاید من بد متوجه شدم! که فکر نکنم
مشاهده پیوست 1112558

ببین این رو می دونیم که پپ گرون ترین مربی دنیاست. بعدش مورینیو بود که فسخ کرد. پپ هم مطمئن هستم همین حدود هجده میلیون یورو میگیره.
در نتیجه این عکس که گذاشتی و رفرنسش هم معلوم نیست زبونش هم فرانسه ست مشخصا اشتباهه. از طرفی مگه شدنیه والورده بیشتر پپ بگیره؟ فقط برند پپ از نظر تجاری دخ برابر ارزش داره. تعداد تماشاگرهای بین المللی سیتی بعد از پپ افزایش قابل توجه داشتن. در حالیکه بارسای والورده رو من به زور مسی تحمل می کنم. به نظرم از نظر سبک بازی از تیم انریکه و مارتینو هم بدتره. مارتینو واقعاً دستش خالی بود.
در هر حال روی عددهایی که گفتم مطمئن هستم. رفرنس هم میدم فردا بهت.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
امروز پپ با سیتی چلسی رو نمودند. والورده هم اعصاب ما رو نمود. به موقعیت تیم نساخت. پنج نفره میریختن سر مسی. این همه فضا خالی می شد. تیم هیچ حرکتی نمیکرد. سوارز که خدا خیرش بده. وقتی لازمه نیست. توی بیست و چندتا بازی اخری یو سی ال فقط چهارتا گل زده برامون که کلا یکیش دوزار مهم بود.
مسی توی تیم تنهاست. تمام حمله ها رو باید شروع کنه و تموم کنه. اخراج والورده رو نه به خاطر نتیجه که بابت از بین بردن سبک بازی تیم نباید حتی یک روز عقب انداخت ولی حیف که بی فایده ست این حرفها. گوش شنوایی نیست.
رئال رسید به شش امتیازی. فرم بهتری هم دارند. درسته بازیهای انتهایی ما آسون تره ولی بیخودی داریم سختش میکنیم.
کجایی پپ؟ چرا رفتی.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
امروز پپ با سیتی چلسی رو نمودند. والورده هم اعصاب ما رو نمود. به موقعیت تیم نساخت. پنج نفره میریختن سر مسی. این همه فضا خالی می شد. تیم هیچ حرکتی نمیکرد. سوارز که خدا خیرش بده. وقتی لازمه نیست. توی بیست و چندتا بازی اخری یو سی ال فقط چهارتا گل زده برامون که کلا یکیش دوزار مهم بود.
مسی توی تیم تنهاست. تمام حمله ها رو باید شروع کنه و تموم کنه. اخراج والورده رو نه به خاطر نتیجه که بابت از بین بردن سبک بازی تیم نباید حتی یک روز عقب انداخت ولی حیف که بی فایده ست این حرفها. گوش شنوایی نیست.
رئال رسید به شش امتیازی. فرم بهتری هم دارند. درسته بازیهای انتهایی ما آسون تره ولی بیخودی داریم سختش میکنیم.
کجایی پپ؟ چرا رفتی.
باور کن اگر یک مربی با عقل رو نیمکت داشتیم الان راحت 20 تا اختلاف داشتیم با تیم رده دومی
باشگاه گیر یه مشت کله پوک افتاده که پدر تیم رو دراوردن یکی مدیریت باشگاه و دیگری مربی بی خرت که منشا میگیره از مدیر باشگاه که اینو اورده سر تیم
یه چیزی ریاست باشگاه دیگه نمیشه دوباره بارتیمو انتخاب بشه ؟ چون دوبار شده یا من اشتباه میکنم فقط یکبار ریاست رو گرفته؟
تو توییتر که #valverdeout زدن . یه سری هم رونالد کومان هم خواستن ویک سری هم پپ
ولی با ان تفاسیر احتمال رفتن این والورده رو زیر 10درصد میبینم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
پپ باید برگرده بارسا
این والورده خیلی ترسو هست

این همه بازیکن شاخص داری
این چه بازی ای بود آخه

با این وضع احتمالا امسال هم تو سی ال ناکام میشه بارسا

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
پپ باید برگرده بارسا
این والورده خیلی ترسو هست

این همه بازیکن شاخص داری
این چه بازی ای بود آخه

با این وضع احتمالا امسال هم تو سی ال ناکام میشه بارسا

تنها راه برگشتنش اومدن لاپورتاست. در کل بعید بدونم به عنوان مربی برگرده.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
خب شایعه شده که بارسا با ایجنت
Luka jovic
(قد 181 و 21 ساله)بازیکن اینتراخت فرانکفورت توافق شده و مبلغ چیزی بین 35تا50 هست
هیچ نظری ندارم دار موردش

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
این چه بازی گندی بود واقعا ، هیچکس تو باشگاه جیک نمیزنه علیه این مربی ، این که واقعا مشخصه داریم داغون بازی میکنیم ،
به توپ بسته بودنمون .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
امشب بازی آیاکس مادرید رو دیدم. بازی قشنگی بود.این تیم جوون چه بازی ای کرد. صرفا به بی تجربگیشون باختن وگرنه نمره شون نوزده از بیست بود. دلیخت دفاع قدر و خاصی به نظر میاد. به نظرم قشنگ می تونه جای پیکه رو بگیره. بعد فن دایک بهترین گزینه این چند ساله. خیلی توان رهبریش بالا به نظر میاد.
یذره گرون بخریم هم ارزش داره. فن دایک گرون بود ولی کل لیورپول رو زیر و رو کرد. گاهی ارزون گرونه و بالعکس. سر موریو و گومز و بواتنگ و داگلاس داریم می بینیم نتیجه ارزون خریدن رو.
دی یونگ ولی به نظرم شاید این همه نیارزه. باز به نظر مشخصا پستش با بوسکتس یکیه. یعنی اگر بیاد جلوتر واقعاً نمی دونم راندمان لازم رو داره یا نه؟ با توپ مشخصا خیلی راحت بود. دریبل عمقی رو راحت میزد. راحت می چرخید. جاگیریش عالی بود. ولی انگار عین کوتیینیو برای ارنج فعلی ما فیت نیست. آیا قراره بوسکتس بره؟
آیا قراره جای راکی بازی کنه؟
به نظر واسه پست بوسکتس زیادی ظریف و فانتزیه و برای هافبک جلو کمی فانتزیش کمه. امیدوارم سال دیگه خوشحال باشیم از خریدش.
وار هم در موردش امشب خیلی سر صدا شده. اما گل اول آیاکس رو درست وار رد داد. بازیکنشون اومد جلوی کورتوا. اون هم توی شش قدم. مانع دید هم شده باشه که شده بود کفایت میکرد برای آفسایدش.
البته گل دومشون قشنگ خطا بود. پشت هجده دی یونگ رو بدون توپ زد. داور باید بازی رو متوقف می کرد و خطا برای آیاکس می گرفت. البته با قانون فعلی بررسیش شامل وار نمیشه.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
والورده یک سال دیگه تمدید کرد. بارتومئو فرمودند حتی اگر هیچ جامی نگیریم هم میمونه. والله سه گانه هم بگیره با این وضع بازی تیم باید بندازیش بیرون. چی می گی تو؟

بالا