• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
رونالدو و راموس کلی از داور نالیدن. رونالدو گفته هیچ وقت داوری به نفعشون نبوده.
مادر برات بمیره کریس جان. همین دیشب اخراج نشدی یه پنالتی هم گرفت برات که یک نفر نمیگه پنالتی بود تازه از یه متری صحنه داور این حال رو داد بهت

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
بعد هم کریس گفته بارسا دوازده نفره بود. نمیگه که داور با ما بود ماسکرانو هم با ما بود.
صحنه های بازی رو میدیدم دوباره.
روی عین سه تا گل نقش اول بودن مستر ماسکی.
واقعا از مارتینو بعیده. هر چقدر هم بگیم نیمکت داغونه دلیل نمیشه این ماسکرانو وسط باشه. دست کم بوسکتس رو موقتی بذار دفاع این رو ببر وسط. بوسکتس زمان پپ هم دو سه باری رفت عقب بد هم نبود. بدتر از این نبود دست کم

B.l.a.c.k

Registered User
لایک‌ها
27
رونالدو و راموس کلی از داور نالیدن. رونالدو گفته هیچ وقت داوری به نفعشون نبوده.
مادر برات بمیره کریس جان. همین دیشب اخراج نشدی یه پنالتی هم گرفت برات که یک نفر نمیگه پنالتی بود تازه از یه متری صحنه داور این حال رو داد بهت

داداش منم ببازم ایراد از خودم نمگیرم که از داوری میگیرم
امسال رونالدو بهترین بازیکن در اومد
اکه مسی 2ماه مصدوم نبود بازم رونالدو در میومد:)))؟

مسی از وقتی برگشته هر بازی گل زده

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
داداش منم ببازم ایراد از خودم نمگیرم که از داوری میگیرم
امسال رونالدو بهترین بازیکن در اومد
اکه مسی 2ماه مصدوم نبود بازم رونالدو در میومد:)))؟

مسی از وقتی برگشته هر بازی گل زده
بله خب دیدم گلاشو چطوری زده

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
مصاحبه کامل تاتا: کلامی برای توصیف مسی ندارم؛ لالیگا دوباره برای مان آغاز شده است
2014-03-23_MADRID-BARCELONA_07.v1395615024.JPG

تاتا مارتینو سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از پیروزی شاگردانش در ال کلاسیکو در صحبت هایی اذعان کرد که شاگردانش نمایش درخشانی را از خود بر جای گذاشته اند.

به گزارش AS، پس از پیروزی 4 - 3 بارسلونا برابر رئال مادرید، تاتا مارتینو سرمربی آبی اناری ها با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

جنجال های داوری: "فکر می کنم که پنالتی - اخراج راموس بر روی نیمار واضح و غیر قابل بحث بود. اما در مورد دو پنالتی دیگر هر دو تیم نمی توانم اظهار نظر کنم، زیرا از صحنه ها خیلی دور بودم."

اولین کار شخصی پس از مسابقه: "کار خاصی نمی کنم به حز تقسیم کردن شادی این پیروزی با بازیکنانم. زیرا این بازیکنان بودند که با نمایش شخصیت و قدرت بالایشان این پیروزی را به دست آورند. با این حال باید بگویم که این موفقیت برای من همه چیز نیست و پس از این پیروزی احساس موفقیت کامل را ندارم."

ادامه رقابت های لالیگا: "من برای مدت زمان طولانی است که هر وقت این سوال را از من می پرسید به شما می گویم که اتلتیکو مادرید را نباید فراموش کنید. لیگ درحال حاضر سه مدعی دارد که هر کدام دست از مبارزه بکشد، قهرمانی را از دست خواهد داد. پیروزی امشب به ما کمک بزرگی کرد تا لیگ را با جدیت و انگیزه بیشتری نسبت به قبل دنبال کنیم."

رئال مادرید: " آن ها تیمی متشکل از بهترین های فوتبال جهان هستند که از نوامبر سال گذشته و دقیقا پس از زمانی که شما باید عملکرد یک مربی تازه وارد را قضاوت کنید، فوق العاده کار کرده اند. آنها تیم بی اندازه منسجمی هستند که همواره این تصویر را به شما می دهند که امکان ندارد، بتوانید برابر شان کنترل بازی را در دست بگیرید و پیروز شوید و به خاطر همین دلایل است که پیروزی امشب ما از اهمیت بیش اندازه ای برخوردار شده است."

عدم ثبات بارسلونا در این فصل: "چه بگویم، دلایل زیادی برای ناکامی های این فصل ما برابر وایادولید یا سوسیداد وجود دارد اما از طرف دیگر حقیقتی که وجود دارد این است که ما امشب در شرایطی که می دانستیم در صورت شکست لیگ برای ما به پایان خواهد رسید، بار دیگر نمایش درخشانی را از خود به جای گذاشتیم."

درخشش آنخل دی ماریا: "ما می داسنتیم که دی ماریا می توان خطر های جدی را برای ما به وجود بیاورد. ما بر روی حرکات او به طور کامل کار کرده بودیم و برای همین از بوسکتس خواسته بودم که به هنگام حرکات او از سمت راست، به مرکز دفاع بیاید تا جلوی قدرت سرزنی مهاجمان رئال علی الخصوص رونالدو را بگیریم. اما گاهی هر چه تلاش کنید، نمی توانید جلوی درخشش ستارگان بزرگ را بگیرید و امشب در نهایت او دو پاس فوق العاده فرستاد و کار را را برای ما دشوار ساخت."

سه امتیاز مسابقه و کنترل بازی: "به نظر رسید که پس از گل تساوی 3-3 ما و آمدن الکسیس سانچز و بازی کردن ما با 3 مهاجم در 15 دقیقه پایانی، رئالی ها نتوانستد به خوبی قبل واکنش نشان دهند. ما می دانستیم که تساوی بیشتر به سود مادریدی ها است و برای همین در دقایق آخر با 3 مهاجم بازی کردیم و خوشجالم که توانستیم در پایان به نتیجه دلخواه مان برسیم."

نیمار: "شما در 21 سالگی نمی توانید در هر مسابقه بهترین عملکرد خود را نشان دهید. او با فشار بالایی کارش را دنبال می کند و خوشحالم که در آخر توانست تاثیر خودش را بر موفقیت ما در این مسابقه بگذارد."

لیونل مسی: "او امشب به خوبی با همکاری با اینیستا، ژاوی و بوسکتس توانست تا مرکز زمین را در اختیار بگیرد. کلامی برای توصیف آن چه در زمین انجام می دهد ندارم. او در هربازی رکورد جدیدی را از خود بر جای می گذارد و امیدوارم که این بار توپ بازی امشب را به من هدیه دهد!"
++++++++++++++++++++++
nf43kp6f53xutwb0ynhb.png

+++++++++++++++++++++++

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
بله خب دیدم گلاشو چطوری زده
شما برو تاپیک خودت رونالدوتونم پنالتی زد ,تو 80 دقیقه از بازی هم تو حال و هوای عرفانی خودش بود در ثانی مسی یک دهم پنالدو هم پنالتی نزده

B.l.a.c.k

Registered User
لایک‌ها
27
شما برو تاپیک خودت رونالدوتونم پنالتی زد ,تو 80 دقیقه از بازی هم تو حال و هوای عرفانی خودش بود در ثانی مسی یک دهم پنالدو هم پنالتی نزده
داش مطلبوم من اشتباهی گرفتی دوباره بخون :D ببین منظورم چی بود :D:D

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
بعد هم کریس گفته بارسا دوازده نفره بود. نمیگه که داور با ما بود ماسکرانو هم با ما بود.
صحنه های بازی رو میدیدم دوباره.
روی عین سه تا گل نقش اول بودن مستر ماسکی.
واقعا از مارتینو بعیده. هر چقدر هم بگیم نیمکت داغونه دلیل نمیشه این ماسکرانو وسط باشه. دست کم بوسکتس رو موقتی بذار دفاع این رو ببر وسط. بوسکتس زمان پپ هم دو سه باری رفت عقب بد هم نبود. بدتر از این نبود دست کم

بنده خدا واقعا تو خط دفاع دستش بدجور خالی هست... بوسکتس الان بهترین هافبک دفاعی دنیاست، اگه جاش رو عوض کنه صدای همه در میاد... اگه بارترا رو هم می زاشت بازم ازش انتقاد می شد که چرا خط دفاع جلوی سیتی رو عوض کرده... کلا حنیف عمران زاده ی خودمون شرف داره به ماسکی...

کلا خدا لعنت کنه این زوبی و راسل رو که تقریبا هیچی از فوتبال حالیشون نمی شه... الان تو لیست تاتا اسم 5، 6 تا مدافع بسیار خوب هست... اینا آخرش می رند گیر می دند به تیاگو سیلوا و داوید سوتی... ضمنا برای خط حمله هم عمیقا و شدیدا به یکی مثل دیگو کاستا نیاز داریم... با وجود همچین مهاجمی آمار پاس گل های دنی و یوردی به صورت وحشتناکی بالا میره.

============
Golden shoe race:

January- Messi 8 goals, Ronaldo 22

March- Messi 21 goals, Ronaldo 26

KING IS BACK

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
آخرین نکته اینکه علی رغم این هم نق زدن ما سر دفاع بارسا باز پنج تا کمترخوردیم لز ریالیها در مجموع و همین حدود بیشتر زدیم. با آنچلوتی هم گل خورده شون بیشتره از بارسایی که بدترین دفاع از چند سال اخیرشون رو داره.
گفتم آنچلوتی میگن عیب دشمن چو بگفتی هنرش نیز بگوی
واقعا جنتلمنه و آقاست. تاثیرش تو بازی رئال کاملا مشخصا. دیگه معلومه بازیکنا مث سگ هار نمیان تو زمین مسی و آندرس و... رو بزنن. منظورم اصلا به مو نیستا اصلا

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
10 گل زیبای بارسا در الکلاسیکو...
زیباست.
http://www.aparat.com/v/8WuYf

گلها رو دیدم دلم خیلی واسه لوییز انریکه تنگ شد.
اسطوره ی تعصب بود. جلوی رئال باور نکردنی بازی میکرد.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اونا رو ولشون کن... ولی دلم از دست مدیریت بارسا بدجور خون هست... بازی که باید 4-0 می شد رو به خاطر نداشتن یه مدافع متوسط (نه بزرگ)، 4-3 کردیم.

اگه دو تا مدافع درست داشتیم با این خط هافبک (ترکیب کینگ و دون) برای حداقل 10 سال تو اروپا آقایی می کردیم.

قدرت پاس دهی و تکنیک این دو نفر حتی با مارادونا هم قابل مقایسه نیست.
مدافع وسط مشکل چند سالمون هست ... فقط باید امیدوار باشیم که داوید لوییز بیاد وگرنه ...
127fs3556139.gif

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
مدافع وسط مشکل چند سالمون هست ... فقط باید امیدوار باشیم که داوید لوییز بیاد وگرنه ...
127fs3556139.gif

همین الان مانگالا، مهدی بن عطیه و ... هستند که هیچ چیز کم از داوید لوییز ندارند (مانگالا خیلی خیلی بهتر از داوید لوییز هست).

تو مدافع های جوان هم دوریا با 2 متر قد و 19 سال سن و ادر آلوارز فوق العاده هستند.

هر 4 هم تو لیست تاتا بودند و هستند ولی نمی دونم مشکل از کجاست که ما هیچکدوم از اینا رو نمی خریم.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
عاشق لویس انریکه بودم شادی بعد از گلش رو خیلی دوست دارم فقط مال خودش بود نماد تعصب بود در هر حالتی تا جون داشت واسه بارسا بازی میکرد

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
تیم بارسلونا 4 بر 3 رئال را برد.
حالا گل ها را کی زده برای بارسلونا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
خدا بود دمت گرم:D
++++++++++++++++++++
3fqs16uvu3skbm8bvhf1.jpg

سرسام آور!

مسی با یک هت تریک خاطره انگیز و اینیستا یک بارسای دیدنی و جذاب را ***** کرد

قهرمان شجاع بود و لالیگا را گرفت ، 3 پنالتی در کلاسیکو
3n5p8yd3bp6fsqphhz.jpg

مسی مادرید را ویران کرد

هت تریک باشکوه : لئو،سوپر منی با سه گل و اینیستا یک پیروزی تاریخی دیگر در برنابئو را تثبیت کرد

بارسا 4 - رئال 3

کریستیانو،نی نی کوچولو (بچه ننه) : "داور بسیار بد بود و آنها میخواستند بارسا را در کورس رقابت نگه دارند"

این لیگ است : اتلتیکو 70 - رئال مادرید 70 - بارسلونا 69
+++++++++++++
n_f_c_barcelona_lionel_messi-8040850.jpeg

l8axk2ka73t1vml2tf4s.png

+++++++++++++++
صحبت های بازیکنان بعد بازی با رئال!
w8afwachg0wmcm72fib.jpg

چاوی:
"بارسا برتر از رئال مادرید بود و باید روی این تمرکز شود. با توپ خیلی راحت بودیم. شایسته پیروزی بودیم و معتقدم که بازی بسیار زیبایی بود.
بسیار خوشحال و راضی هستیم و روحیه تیم بسیار بالاست. حالا فقط یک امتیاز با رئال مادرید و اتلتیکو مادرید فاصله داریم - شاهد جدال بزرگی برای تصاحب لیگ خواهیم بود.
در ضمن از نظر تفاضل گل هم برتری با ماست.
مسی باز هم ثابت کرد که بهترین است ولی من دوست دارم که کار کل تیم را نیز تحسین کنم."
پیکه:
"می دانستیم که بازی بسیار مهمی خواهد بود. توانایی ما برای بردن لالیگا بستگی به این بازی داشت. فکر میکنم که هواداران از این بازی لذت بردند.
هر دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند. نباید به محض اینکه بازی تمام شد روی داوری تمرکز کنیم. به نظر من داوری روی نتیجه کلی بازی تاثیر گزار نبود.
پیروزی در این بازی به ما اعتماد به نفس می دهد. بازیکنان همیشه گفته اند که همیشه باید برای پیروزی به برنابئو بیاییم. امیدوارم بتوانیم افرادی را که ما را تنها گذاشتند تحت تاثیر قرار داده و به آنها ثابت کرده باشیم که به ما اعتماد داشته باشند.
شما نمی توانید به این تیم شک داشته باشید. ما مالکیت توپ را در اختیار داشتیم,موقعیت های گلزنی بوجود آوردیم و بخطر تلاش خود پیروز شدیم."
بوسکتس:
"بازیکنان مادرید انتظار بازی سطح بالایی از ما داشتند ولی ما از پس آن بر آمدیم.
وقتی در یک بازی اینچنینی پیروز میشوید فقط می توانید خوشحال باشید.
پیروزی در برنابئو موجب بالا رفتن روحیه ما میشود زیرا آنها حریف مستقیم ما هستند و اگر بازی را واگذار می کردیم فاصله مان با صدر جدول زیاد میشد.
با بردن لالیگا باید در تمام بازی های باقیمانده پیروز شویم. در خانه قوی هستیم و باید در بازی های خارج از خانه هم ثبات بیشتری داشته باشیم."
آلبا:
"بازیه بسیار مهیجی بود و ما بازی را خوب شروع کردیم. مالکیت توپ را بیشتر از آنها در اختیار داشتیم. می دانستیم که باید به آنها نزدیک باشیم تا فرصت ضد حمله به آنها ندهیم. ما پیروز هستیم."
+++++++++++++++
کلیپ؛ 21 گل مسی در ال کلاسیکو
دانلود ویدئو HD
+++++++++++++++
لیونل مسی: بازی فوق العاده ای بود اما باید آن را فراموش کنیم

لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در صحبت هایی با ابراز رضایت از نتیجه به دست آمده اذعان کرد که یارانش در بارسلونا از حالا باید به فکر بازی های آینده باشند.
به گزارش پایگاه خبری باشگاه بارسلونا، لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا که با یک پاس گل و هتریک خود در جریان پیروزی 4 - 3 بارسلونا برابر رئال مادرید تبدیل به بهترین گلزن و پاسور تاریخ این مسابقه شد.

ghry_1430713cb33411e3a7690e6f7c295c2b_8.jpg

در صحبت هایی پس از بازی اذعان کرد که یارانش در بارسلونا از حالا باید به فکر دیدار های پیش رو باشند."پیروزی حیاتی برای ما بود. آن هم در یک بازی فوق العاده، هم برای ما و هم برای تماشاگران.
اما نباید در اینجا متوقف شویم بلکه باید آنچه که اتفاق افتاد را فراموش کنیم و به فکر مسابقه های آینده باشیم."
"مهم ترین اتفاق در این مسابقه پیروزی تیم بود و رکورد های فردی اهمیت زیادی ندارد. شما باید بر روی عملکرد درخشان کل تیم تمرکز کنید. ما حالا به صدر جدول نزدیک تر شده ایم و باید با تعهد و جدیت بالا در هر بازی به مصاف حریفان برویم تا اشتباهاتی را که در طول این فصل انجام دادیم، دیگر تکرار نشود."
++++++++++++++++
ژاوی: هر ۳ پنالتی صحیح بود
هافبک بارسلونا معتقد است تصمیمات داوری در اعلام سه پنالتی در ال‌کلاسیکو صحیح بوده است.
ژاوی هرناندس بر این باور است که کریستیانو رونالدو در انتقاد از داور مسابقه اشتباه کرده است.

6nca_hxt4_363379_heroa.jpg

اوندیانو ماینکو در پیروزی 4 بر 3 بارسلونا مقابل رئال مادرید سه پنالتی گرفت و سرخیو راموس را از بازی اخراج کرد. رونالدو به شدت به انتقاد از داور مسابقه پرداخت و اعلام کرد که داور می‌خواست بارسا در کورس قهرمانی باقی بماند.ژاوی به دفاع از عملکرد داور مسابقه پرداخت و هر سه پنالتی مسابقه را صحیح دانست.
وی اظهار داشت: کریستیانو اشتباه می‌کند و انتقاد وی شدید است. بارسا تیم برتر بود. ما بهتر از رئال بازی کردیم و این در نتیجه مشخص است. تا جایی که من می‌دانم هر سه پنالتی صحیح بود حتی پنالتی دنی آلوز بر روی کریستیانو از جایی که من می‌دیدم، درست بود.
وی ادامه داد: اتلتیکو صدرنشین و تیم جنگنده‌ای است. از حالا هیچ تیمی مدعی اصلی قهرمانی نیست. سه تیم هستند که برای قهرمانی می‌جنگند.
هافبک بارسلونا خاطرنشان کرد: بازیکنان در آرامش هستند. می‌فهمیم که رسانه‌ها چگونه کار می‌کنند. در وایادولید شکست خوردیم و انتقادهای زیادی از تیم ما شد اما امروز برنده شدیم و دوباره تیم خوبی هستیم.
+++++++++++++++++++

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
مرد بازی های بزرگ

tlhtc1fb5ivf49qgs88r.jpg

++++++++++++++
fmbzazubaira8chqnkd.jpg

++++++++++++++++
لایی زیبای اینیستا به آلونسو بود
v4grrbwlv47lfc2ak9un.jpg

++++++++++++++++
9 فینال تا پایان لیگ
برنامه بازیهای بارسا - رئال و اتلتیکو تا پایان این فصل لالیگا
نام تیم های میزبان سمت چپ نوشته شده است
806niwjmpn6inuajsu7g.jpg

++++++++++++++++++
آمار عالی مسی در سال 2014
از زمانی که لیونل مسی از مصدومیت برگشته 18 بازی برای بارسا در سال 2014 انجام داده که موفق شده 20 گل به ثمر برسونه و 8 پاس گل هم بده.
039a54wucmshdlv3137s.jpg

مسی در کل این فصل 34 بازی انجام داده که 34 گل زده و 13 پاس گل داده.
وقتی مسی مصدوم شد در لالیگا 8 گله بود،وقتی از مصدومیت برگشت رونالدو 21 گله بود و حالا مسی 21 گله و رونالدو 26 گله.جبران این اختلاف برای مسی شدنیه.
+++++++++++++
بجای مانده از ال کلاسیکوی برگشت لالیگا
. قبل از این بازی،رئال مادرید در 9 بازی دور برگشت لالیگا فقط 5 گل خورده بود.
. تاتا مراتینو پنجمین مربی بارساست که اولین ال کلاسیکویش در برنابئو را پیروز میشود.بعد از ونه بلز،فان خال،رایکارد و گواردیولا.

t9rc8x5m2lucx6ueh1c.jpg

. دنی آلوز با 20 برد بازیکنی است که بیشترین برد را مقابل رئال مادرید داشته است.12 بار با بارسا و 8 بار با سویا

. در سن 26 سالگی مسی با 21 گل و 12 پاس گل رکورد دار بیشترین گل زده و پاس گل در تاریخ ال کلاسیکوها شد.

. بازی دیشب دومین باری بود که بارسا در این فصل با یک ترکیب بازی میکرد.اولین بار مقابل من سیتی در نوکمپ.

. بیشترین بازی در ال کلاسیکوها : سانچیس 42 - جنتو 42 - چاوی 39 - هیرو 37 - رائول 37 - کاسیاس 34 - پویول 32

. بارسلونا اولین تیمی شد که در دیداری که رونالدو برای رئال در لالیگا گل زد این تیم رو شکست داد

. بیشترین گل در تاریخ لالیگا : زارا 251 - مسی 235 - هوگو سانچز 234 - رائول 228 - دی استفانو 227 - سزار 224

. اعداد مسی در ال کلاسیکوی دیشب : 6 شوت - 3 گل - 1 پاس گل - 1 پاس کلیدی - 1 توپ گیری - 88% پاس ها صحیح

. لئو مسی اولین بازیکنی شد که در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو هت تریک میکند

. اینیستا در 28 ال کلاسیکویی که بازی کرده دو گل به ثمر رسانده است

. میانگین سنی ترکیب اولیه بارسا 28 سال و 81 روز بود و میانگین سنی ترکیب اولیه رئال 27 سال و 316 روز

. از 21 گل مسی به رئال 12 تاش در برنابئو و 9 تاش در نوکمپ به ثمر رسیده.همچنین از 12 پاس گل مسی مقابل رئال 8 تاش در برنابئو و 4تاش در نوکمپ بوده است.
++++++++++++++++++
بارسلونا در تدارک 3 امتیاز بازی با سلتاویگو پس از موفقیت در ال کلاسیکو
در شرایطی که پیکارهای هفته سی ام لالیگا اسپانیا از امشب (سه شنبه) با مصاف مالاگا مقابل اسپانول و الچه مقابل بیلبائو آغاز می شود، این رقابت ها فردا (چهارشنبه) با 4 دیدار ادامه می یابد.

04hkolz7axe080d7r83a.jpg

در شرایطی که پیکار موسوم به ال کلاسیکو یکشنبه شب با برد بارسلونا مقابل رئال مادرید رقابت بر سر قهرمانی را هیجان انگیزتر از قبل کرد، بارسلونایی ها با امیدواری بیشتر برای جبران عقب ماندگی یک امتیازی خود نسبت به رئال و اتلتیکومادرید در صدر جدول، فردا شب میزبان سلتاویگو خواهند بود.در نقطه مقابل رئالی ها که به خاطر باخت دو روز قبل، صدر جدول را به اتلتیکومادرید داده اند، برای بازگشت به رده اول در میهمانی سویا شرکت خواهند کرد تا بلکه با کسب امتیازات این دیدار به خواسته خود برسند.
در این میان اتلتیکومادرید که بهره زیادی از نبرد دربی کهکشانی ها و کاتالان ها برد، میزبان گرانادا است.
++++++++++++++++++
بارسلونا - سلتاویگو
اطلاعات بازي
تاريخ بازي:چهارشنبه، ۶ فروردین
ساعت بازي:23:30
رقابت:هفته 30 لالیگا
ورزشگاه:نیوکمپ
گنجايش:۹۹٫۳۵۴
پخش زنده:شبکه ورزش

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
بازیمون با اتلتیکو در لالیگا توی نیو کمپه ؟یا نه ؟

بالا