• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
بارسا هم فقط با کمک داوری برد و هیچ دلتون به همین خوش باشه واقعا فکر کردید تونستید رئال رو ببرید ؟؟؟ پنالتی روی بیل رو نگرفت و 2 تا پنالتی که پنالتی نبود و یک اخراج هم به نفع شد گرفت ضربه آزاد پشت محوطه هم 2 تا برای ما نگرفت

واقعا خنده داره واقعا خنده داره اخراج راموس بهترین دفاع ما تا مجبور شد آنچلوتی تک مهاجم فوق العاده ما رو بیرون بکشه بعد میگن ما رئال رو شکست دادیم :|

باشه. ایشالله تو بازی بعد می گم هر جای زمین بارسا خطا کرد برای رئال پنالتی بگیرند تا کریستینا پنالدو و فن گرل هاش گریه نکنند.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
بارسا هم فقط با کمک داوری برد و هیچ دلتون به همین خوش باشه واقعا فکر کردید تونستید رئال رو ببرید ؟؟؟ پنالتی روی بیل رو نگرفت و 2 تا پنالتی که پنالتی نبود و یک اخراج هم به نفع شد گرفت ضربه آزاد پشت محوطه هم 2 تا برای ما نگرفت

واقعا خنده داره واقعا خنده داره اخراج راموس بهترین دفاع ما تا مجبور شد آنچلوتی تک مهاجم فوق العاده ما رو بیرون بکشه بعد میگن ما رئال رو شکست دادیم :|
یزرگوار شما درست میفرمایید. بهتون حق نمیدم ولی درکتون میکنم. نه اینکه در شرایط مشابه همین حرفها رو میزدیما. نه، چون این مختص رسانه ها و فن های مادریده ولی جهت تسلای خاطر درکتون میکنم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
n_f_c_barcelona_jornada_29_real_madrid_vs_barcelona-8037112.jpeg

n_f_c_barcelona_jornada_29_real_madrid_vs_barcelona-8037217.jpeg

B.l.a.c.k

Registered User
لایک‌ها
27
بازی تموم نشده فک میکنن بردن :))
اینجاست که میگن جوجرو آخر پاییز میشمورن

البته باید گل های مسی رو اخر بازی شمرد :D:general304::general307:

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
بازی به طرز دیوانه کننده ای زیبا بود!!
پنالتی روی رونالدو بیرون از محوطه جریمه بود، اما پنالتی روی اینیستا مشکوک بود، با این حال به نظر رسید که الونسو در آخرین لحظه شارژش کرد. پنالتی روی نیمار هم که جای بحث نداشت و مسلم بود اخراج راموس هم درست بود. باید قبول کرد داوری چنین بازی هایی کار بسیار سختی است، چون در حد اعلای کیفیت فنی است و کوچکترین اشتباهی به ضرر تیم مقابل هست.
واقعا از تماشای این بازی لذت بردم... فردوسی پور هم که چند بار متلک هایی به دربی های بی خاصیت قرمز و آبی انداخت و به قول او کاش این بازی تمام نمی شد!

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
خطای روی اینیستا که اصلا جای بحث نداره ٬‌کاملا ۲ تا بازیکن له کردن بدبخت رو این خطا نیست پس چی خطاس !!

اول بازی هم باز پنالتی رو نیمار گرفته نشد .

بعدش خطای هند پپه تو محوطه گرفته نشد چون قبلش خطای اشتباه پیکه گرفته شد .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
رونالدو هم باید بدون بحث اخراج می شد حتی.

یعنی هی میخوام رعایت شان و سن و سالم رو بکنم نمیشه که نمیشه./// رئال...تو خونه خودش هم اومد ضد حمله بازی و شصت و چهار درصد تملک توپ مال ما بود.یعنی اصلا به حیثیت تیمشون فکر نمی کنن این ها

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
کجان اون کسایی که از کار تاتا اشکال میگرفتن .... اولین فصل مریبیگریش در بارسا و دو برد پیاپی در مقابل رئال

اونا رو ولشون کن... ولی دلم از دست مدیریت بارسا بدجور خون هست... بازی که باید 4-0 می شد رو به خاطر نداشتن یه مدافع متوسط (نه بزرگ)، 4-3 کردیم.

اگه دو تا مدافع درست داشتیم با این خط هافبک (ترکیب کینگ و دون) برای حداقل 10 سال تو اروپا آقایی می کردیم.

قدرت پاس دهی و تکنیک این دو نفر حتی با مارادونا هم قابل مقایسه نیست.

• Like
Reactions: rms

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
دوستای گلم، شب خوبی بود. 1 امتیاز رو بدون شک از دست میدن.
مارتینو حداقل ثابت کرده برای بازی های بزرگ مربی خیلی خوبیه!!
از اثرات حضور مارتینو میشه به شوت های پشت 18 اشاره کرد که تعداد گل های بارسا در این فصل از خارج از محوطه از رئال با اون همه شوت زن هم بیشتر بوده.
نکته ی دیگه هم اینه که قابلیت رفتنمون در ضد حمله خیلی خوب شده. فصل پیش توپ رو میگرفتم کلی باهاش ور میرفتیم و ضد حمله نمیزدیم اما 2 تا از گلهامون از همین مسیر بدست اومد.

B.l.a.c.k

Registered User
لایک‌ها
27
بااااااا این رونالدو وقتی گل میزنه ها مخصوصا دروازه خالی روو انگاری دنیارو دادن بهش

مسی رو دیدن 3تا گل زد اصلا حرکتی انجام داد اما رونالدو اصلا من موندم :D

کلا حال میکنم با مسی ناموسا

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
جالبه هوادارای رئال از پنالتی شکایت دارن : )) پنالتی خودشون نه اینکه سالم بود
غر زدن برای ریالی ها مث حفظ توپ برای بارسایی هاست .درونی شده D:

کجان اون کسایی که از کار تاتا اشکال میگرفتن .... اولین فصل مریبیگریش در بارسا و دو برد پیاپی در مقابل رئال
تاتا مربی خوبیه ولی اشتباهات همین امشب هم داشتن خودشون رو فریاد می زدن. اگر ژانویه بعضی موارد رو اصلاح کنه به چند دلیل مربی خوبیه برای آینده.
روحیه بازیکنا رو خوب بر می گردونه
به بازی خوب باور داره
تغییرات خوبی داخل بازی میده
در مورد حفظ ریتم تیم باید بهش زمان داد.امسال نوسان هم در حین بازی هم بین بازی ها داشتیم که کنترلش وظیفه مربیه در هر حال.
در مورد خریدها هم که واقعا نیم فصل نا امید کننده بود.باید ببینیم فصل آینده چه میکنه

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
دست های پشت پرده باعض شدن بارسا ببره ما مجبوریم گزینه های روی میزمون بگیم باید داور و کمک داور با دنیای فوتبال خداحافظی کنن:D

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
واقعا اگه تو این سالها که ماسکی تو بارسا هست و داره تمرین میکنه بجاش یه تیکه چوب خشک رو شب و روز میگذاشتی تو تمرینات و بین اینهمه بازیکن باهوش ، الان از چوب خشک یه جان تری ، داوید لوئیزی چیزی در میومد حداقلش ، ولی این ماسکی ما حیف نون ... واقعا !
مرد حسابی تو بازی به این حساسی تو 20 مین 2 تا گل با روبان و گل خوشبو تقدیم کردی به حریف اونم تو ورزشگاه خودشون ؟؟!!
مردک ناحسابی قدت کوتاهه نمیتونی سر بزنی خب به جهندم (@) نزن که حداقل بدونن تو هیچ *** نمیخوری دروازه بان و مدافعین کناری تکلیفشونو بدونن ، نه اینکه بری برای سر زدن و بعد به توپ نرسی و مهاجم پشت سرت مثل آب خوردن گل بزنه و بالا و پایین بپره ... [@ : جهندم شدیدتر و بالاتر از جهنم میباشد ]

یه کلامی جناب پپ در اواخر عمر پربرکتشون در باشگاه فرموده بودن در تحسین جناب ماسکی که روز و شب از مخ من بالا میره و ایشون رو "موفق ترین خرید سالهای اخیر باشگاه "دونسته بودن که واقعا تو کت من یکی نمیره .
یعنی امشب فقط همین مونده بود که پیکه هم یه سوتی بده تا من کلا دیگه هر چی دم دستمه نثار TV کنم .

بارسا امشب میتونست بیشتر گل بزنه ولی اون اشتیاق و نظمی که پپ تو تیمش داشت هنوز توی این تیم من ندیدم و فکر نکنم دیگه تو هیچ تیمی ببینم .
بازی زیبایی بود و اگه پیکه توپ رو از روی خط رد نمیکرد و بازی 3-1 به نفع رئال میشد معلوم نبود نتیجه چی میشد و نوشته های من یه ماسکی داشت و بقیه ^%^%*&%*&،؛^% !!
مسی هم با اینکه تک به تک ساده رو گل نکرد ولی بجاش جبران کرد .
نیمار هم که انگار تا حالا لیگ دسته 3 برزیل بازی میکرده ، جو گیر شده بود شدید ، اونم یه تک به تک خراب کرد .
بجای فابرگاس اگه از اول الکسیس یا پدرو تو زمین بودن کارمون رحت تر بود .

.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
یه نکته یادم رفت و اگه نگم خوابم نمیبره ، اونم اینکه اینیستا بهترین بازیکن زمین بود ، مالک بی چون و چرای توپ و مثل همیشه در کمال آرامش مدافعان رو درو کرد .

1978909_986266561413560_1092559303_n.jpg

به عمل کار برآید ...

Los-jugadores-saltan-al-campo-_54404362712_54115221154_600_396.jpg

.
.
.
.
Messi-rindio-el-Bernabeu-con-s_54404366851_54115221154_600_396.jpg

1959276_985943104779239_1615293055_n.jpg

1972486_985943464779203_634136811_n.png

1972397_985899878116895_647796748_n.jpg

.​

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
یا حضرت لئو کینگ مسی:D

59936162b2da11e38bc912df0c984ff4_8.jpg

886bzr5d0xduhmrl67hd.jpg

رکوردهایی که مسی در بازی با رئال زد!

آقای گل تاریخ ال کلاسیکو با 21 گل
آقای پاس گل تاریخ ال کلاسیکو با 12 پاس گل

دومین هت تریکش مقابل رئال مادرید (اولین که یادتونه همون زمان الگوئرچند دقیقه اخر نیمه اول اخراج شد و در اخر 3بر3 مساوی شد )
دومین هت تریک متوالی در لالیگای این فصل
قیافه اینو نیگاه همین پایینیه خخخخخخخخ:D:D مالدیوی
n3uvkbh26cygdgpkjskb.jpg

++++++++++
i49h2mma0wbj0dc75st.jpg

+++++++++

ودر اخر
بلند شو عمویی:D:D اینقدر گریه نکن .اون بار که گریه کردی بهت جایزه دادن. ولی اینجا خبری از هیچی نیست:D

03ftu75079p09zgbcviu.jpg

Last edited:

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
سلام
جا داره از همون ابتدا بگــــــــــــم دمت گرم کینگ لئو:p
و اندرس اینیستای عزیز و ژاوی
toyou.gif

ماسکرانو تو میخای رو سر رونالدو ضربه سر بزنی؟؟؟اینکه نمیشه :oops:
خوب پنالتی رئال که پشت خط بود وپنالتی اینیستا هم که ژابی روی پاشو لگد کرده بود صحنه رو بادقت ببینید متوجه میشید;)
منو داداشم تو خونه بودیم (اون رئالیه) من 10 دیقه اولو ندیدم ولی اومدم رئال گل زد دیدم داد میزنه درحد لالیگا خلاصه تا اخر من همینطور صبر کردم ووقتی بارسا گل4م رو زد بلند شدم جلوش یه شیرجه زدم ساکت زدم وخوشحالیمو بطور نامحسسوس ابراز کردم :general107:
جدی فرهنگو دارین:cool:
داداشم اینطوری شد :general112:
من نیدونم هروقت رئال میبازه داور طرفدار ما هروقت رئال میبره میگ اره تونستیم داورو بخریم :general604:
من اخرش متوجه نشدم اونا که میتونن داورو بخرن پس چرا قبل بازی نمیگن یا تعداد برداشون کمه :general705:
هههههه
خوب بود حال داد بردیم
funny.gif

یییییییسسسسسسس
47b20s0.gif

بالا