• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
سلام
سانچز غیر از پنالتیه افتضاح بازی کرد
بوسکتس خوب بود

پ.ن : عجب اعجوبه ایه این گزارشگر!!!!دم شبکه ورزش گرم اینهمه با کیفیت پخش میکنه ، صدا رو هم دو کاناله کنه هروقت خواستیم فقط صدای ورزشگاهو بشنویم :|

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
صدای ورزشگاه که صدای واقعی نیست. من پیشنهاد میکنم یه فیفا روی سیستم اجرا کنی بعد صدای ورزشگاه اون رو گوش بدی. گزارشگره اگه تو مسابقه اقای گزارشگر شرکت میکرد از مرحله مقدماتی هم بالا نمیومد

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
مارتینو تو حفظ ریتم بازی تیم مشکل داره. هیچ شکل هم حل نشده این مشکل

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
این بازیکن نگرفتن از تیمهای غیر اسپانیایی هم وامون دردسر ساز میشع
دنی الوز هم میخاد بره
بجاش کیو میخان بیارن ؟؟
دفاع که تعطیله هیچی دروازه هم فوق تعطیله:p

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
بارسلو نا 3 : 1بتيس
15 'ليونل مسي
pg.png

60 '
yc.png
Lorenzo Reyes
67 'Jordi Figueras
og.png

68 '
goal.png
روبن کاسترو
77 '
yc.png
آنتونيو آمايا
86 '
ليونل مسي
nogoal.gif

www.varzesh3.com

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
مسی این همه پنالتی زده این روزا رسیده تعداد پنالتی هاش به پنالدو یا نه؟

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
با یه بازی ضعیف تونستیم ببریم.
مسی هم با سرعت نور داره به رونالدو در جدول گلزنان نزدیک میشه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
برد رو به همه هواداران این مرزو بوم تبریک میگم:دی
واسه دربازه بان فکری نکردن؟ قراره لیگ قهرمانان و لالیگا رو با پینتو پیش بریم؟

B.l.a.c.k

Registered User
لایک‌ها
27
منتظر بازی برگشت بارسلون با اتلتیکو هستم

کیا میگن بارسا میبره؟؟؟

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
من میگم با یه بازی نزدیک صعود میکنیم

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
:general112::general112::general112::general112: این دیگه چه کوفتی بود عجب خبر مسخره ای این محرومیت 2 ساله.(یه هفته نت نداشتم و 1هفته هم ماهپاره که خراب بود)
تازه خبرو از گزارشگر بازی بایرن و منچستر بود شنیدم فکر کردم اشتباه شنیدم
عجب ضد حالی خوردم:eek::confused: تو روحش یعنی این مدیری مسئولی چیزی نداشتن گوش زد کنه؟؟!!
حتی بازی با اتلتیکو رو هم ندیدم و بتیس هم همینطور
به فنا رفتیم اساسی بدون هیچ شکی .
تراشگن پر . رویس پر .مدافعها پر .خریدها پر .والدس تمدید میکنه .پویول میمونه .ماسچرانو میمونه ووو
اخه چی بگیم:general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208:
اعصابمون ریده شد

B.l.a.c.k

Registered User
لایک‌ها
27
:general112::general112::general112::general112: این دیگه چه کوفتی بود عجب خبر مسخره ای این محرومیت 2 ساله.(یه هفته نت نداشتم و 1هفته هم ماهپاره که خراب بود)
عجب ضد حالی خوردم:eek::confused: تو روحش یعنی این مدیری مسئولی چیزی نداشتن گوش زد کنه؟؟!!
تراشگن پر . رویس پر .مدافعها پر .خریدها پر .والدس تمدید میکنه .پویول میمونه .ماسچرانو میمونه ووو
اخه چی بگیم:general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208:
اعصابمون ریده شد
به خودت سخت نگیر :D درست میشه :d

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
اعصابمون ریده شد
بابا من فکر کردم الان میای میگی این خبرها کذب محضه o_O
واااای توهم وقتی اودی اینجوری گفتی دیگه هیچی دیگهمن کلا بیخیال بازیهای بارسا شدم /
2 سال ؟؟من فکر کردم 1ساله؟:mad:

اصلا این تحریم از کجا شروع شد؟؟؟:general211:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
دو سال نیست دو دوره است که میشه ژوئن و ژانویه

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بابا من فکر کردم الان میای میگی این خبرها کذب محضه o_O
واااای توهم وقتی اودی اینجوری گفتی دیگه هیچی دیگهمن کلا بیخیال بازیهای بارسا شدم /
2 سال ؟؟من فکر کردم 1ساله؟:mad:

اصلا این تحریم از کجا شروع شد؟؟؟:general211:
اشتباه از من بود 1 سال یعنی دقیق 14 ماه
لامصب تیم رو به بحران میبره اساسی
90 روز فرصت دادن که مدارک ارائه بدن .باید دید که چی میشه
من که چشمم اب نمیخوره
دو سال نیست دو دوره است که میشه ژوئن و ژانویه

نه اینطور که تو خبرها خوندم همون 2 دوره میشه دو سال (نه تابستان و زمستان)
اره الان خبر دیگه خوندم که 14 ماه میشه یعنی همون یکسال
شما درست فرمودید
+++++++++++++++

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

ژاوی هرناندز: لاماسیا بخشی از هویت ما است و باید از آن دفاع کنیم؛ حملات اخیر به سرجیو بوسکتس ناجوانمردانه است
- در پایان جلسه تمرینی امروز تیم فوتبال بارسلونا ژاوی هرناندز پیش روی خبرنگاران نشست و پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.
به گزارش AS، ژاوی هرناندز فوق ستاره خط میانی تیم فوتبال بارسلونا با حضور در کنفرانسی مطبوعاتی پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.
محکومیت اخیر باشگاه از جانب فیفا: "ما در رختکن تیم اتفاق نظر داریم که این حکم بیش از اندازه و کمی هم نامنصفانه است. از ما که در حاضر کاری بر نمی آید اما امیدورام نشست آینده رئیس با سپ بلاتر نتایج خوبی داشته باشد و ما تبرئه شویم. از نظر من لاماسیا و آکادمی باشگاه همواره شیوه مناسبی را برای پرورش بازیکنان انتخاب کرده است. این آکادمی بخشی از هویت و فلسفه باشگاه ما است و باید از آن دفاع کنیم. در همین موضوع اخیر هم برای مثال مسی و آندرس اینیستا از خارج از کاتالونیا به لاماسیا آمدند و باشگاه به خوبی از آنها حفاظت کرد. باز هم می گویم که از نظر من این محکومیت غیرمنصفانه است."
هفته سرنوشت ساز: "چه ما و چه اتلتیکو از حذف شدن در رقابت ها ناامید خواهد شد اما در هر صورت ما باید پس از دیدار چهارشنبه خود را برای جدال برابر گرانادا و پس از آن نیز فینال جام حذفی آماده کنیم."
جدال برابر اتلتیکو در دور برگشت لیگ قهرمانان: "دوستم داشتم که با نتیجه بهتری به مادرید می رفتیم.اگر چه که گل زده آنها هزینه زیادی را برای ما داشته است، ما برای پیروزی به میدان خواهیم رفت و البته که می دانیم حریف ذشوار و آماده ای را برابر خود خواهیم دید. آنها در دفاع کردن فوق العاده هستند ما باید در این دیدار بر خلاف چهار مسابقه گذشته از آنها یش بیفتیم و پس از آن ببینیم که واکنش شان چه خواهد بود. من به شما قول یا ضمانتی برای پیروی نمی دهم اما به طور حتم ما تمام تلاش خود را برای ارائه یک نمایش فوق العاده و کسب برتری خواهیم کرد."
حواشی برخورد سرجیو بوسکتس و په په: "سرجیو انسان راستگویی است و وقتی می گوید که از عمد به په په ضربه وارد نکرده است، من باور می کنم. البته که این اتفاق از تصوایر نیز مشخص است. اما متاسفانه بازیکنان رئال مادرید و به خصوص هم تیمی هایش در تیم ملی اسپانیا حملات زیاد و ناجوانمردانه ای را درچند روز اخیر متوجه او ساخته اند. سرجیو از هر نظر بازیکن شگفت انگیز و کلیدی برای ما و تیم ملی است. اگر چه که خیلی وقت ها به درخشش او در زمین مسابقه آن طور که باید توجه نمی شود."
دیگو کاستا: "او بازیکن کلیدی اتلتیکو مادرید است. دیگو فوق العاده سریع است که با بودنش می تواند مشکلات زیادی را برای ما ایجاد کند و واضخ است که نبودش برای مادریدی ها تاثیرگذار خواهد بود."
نیمار: "او بازیکن مهمی برای ما است که در دیدار های دشوار تفاوت ها را رقم زده است. او در برابر اتلتیکو تک گل بی اندازه مهمی را برای ما به ثمر رساند و چهارشنبه باز هم به کمک ما خواهد آمد."
بازی با پای ضعیف پینتو: "این را قبول ندارم. چه با ویکتور و چه با پینتو ما به شیوه همیشگی بازی مان (استفاده از دروازه بان هنگام پاسکاری ها) ادامه خواهیم داد."
++++++++++++++++++++

بارتومئو: رفتن زوبیزارتا کمکی نمی‌‌کرد؛ قضیه نیمار تنها یک مشکل مالی‌ است
بارتومئو مقابل میکروفون رادیو کاتالونیا نشست و در مورد استعفا زوبیزارتا گفت: "وی از خود باشگاه است. مدیر ورزشی که کار خود را به خوبی‌ انجام می‌‌دهد و به ما در روز چهارشنبه که محرومیت فیفا بررسی می‌‌شود، کمک خواهد کرد. ما بعد از ظهر با وی ملاقاتی داشتیم که وی گفت اگر رفتن وی می‌‌تواند راه حل باشد، وی از باشگاه می‌‌رود اما رفتن وی هیچ کمکی نخواهد کرد. من مسئولیت پذیری وی را تحسین می‌‌کنم اما این تمام آنچه بود که در مورد زوبیزارتا وجود دارد."
به گزارش مارکا و به نقل از رادیو کاتالونیا، رئیس باشگاه بارسلونا در مورد محرومیت باشگاه توسط فیفا هم می‌‌گوید: "ما به فیفا توضیح خواهیم داد که فوتبال و ورزش یعنی‌ نزدیک کردن افراد به همدیگر و بارسلونا تنها باشگاه نبوده است که این کار را در مورد بازیکنان انجام داده است. ما بازیکنانی که فیفا ما را به خاطر آنها مجرم می‌‌داند را در اینجا داریم و والدین آنها هم می‌‌خواهند که فرزندانشان در اینجا باشند. آنها نمی‌‌توانند مسابقه بدهند اما در کنار ما تمرین می‌‌کنند."
بارتومئو در مورد اینکه چه کسی‌ پشت پرده این اتفاقت و محرومیت‌ها بوده است هم گفت: "گزینه‌های مشکوکی هستند اما ما کاملا نمی‌‌دانیم چه کسی‌ بوده است."
وی از شرایط مالیاتی نیمار هم صحبت می‌‌کند: "این تنها یک مشکل مالی‌ بوده و تنها باید تصمیم گرفته شود که مالیات‌ها را در اسپانیا بپردازیم یا برزیل."
تمدید قرارداد مسی هم مورد دیگری بود که رئیس جدید بلوگرانا به آن پرداخت: "ما بدون عجله این کار را به پیش می‌‌بریم. وی می‌‌خواهد بماند و ما هم سعی‌ در پیدا کردن راه حالی‌ برای دادن بالاترین دستمزد به وی هستیم. ما هنوز روز به خصوصی را برای تمدید در نظر نداریم."
موضوع دیگر، آینده مارتینو بود. بارتومئو می‌‌گوید: "تاتا به ما گفته می‌‌خواهد تا آخر قراردادش بماند. کارش را به خوبی‌ انجام می‌‌دهد و باشگاه هم راضی‌ است."
در آخر از وی در مورد حمایت از والدس سوال شد که رئیس باشگاه بارسلونا به رادیو کاتالونیا گفت: "ریکاوری طولانی را در پیش رو دارد. در ۱۰ سال گذشته همواره بازیکن مهمی‌ برای ما بوده و باشگاه هر آنچه بخواهد در اختیارش خواهد گذاشت."
+++++++++++++++++
اسامی داوران دیدار های این هفته لیگ قهرمانان اروپا

کمیته برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اروپا اسامی داوران دیدار های این هفته این رقابت ها از چارچوب دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی را اعلام کرد.
اتلتیکو مادرید - بارسلونا؛ استادیوم ویستنه کالدرون
Webb.jpg

داور وسط: هاوارد وب (انگلستان)
کمک داوران: میشل مالارکی و درن کان (انگلستان)
ناظر داوری: ویلفرد هیتمن ( آلمان)
++++++++++++++++
341 دقیقه بدون گل مقابل اتلتیکو مادرید
چهارشنبه شب شاهد یکی از مهترین بازی های فصل خواهیم بود . بازی برگشت با اتلتیکو مادرید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میان دو تیم اسپانیایی . یکی از چهره هایی که میتواند به تنهایی اتلتیکو مادرید را در ویسنته کالدرون به چالش بکشد قطعا مسی خواهد بود .

u067_4b7f6b60bd0311e3affd0002c9ce757a_7.jpg

لیونل مسی 341 دقیقه است که به اتلتیکو مادرید گلی نزده است . اما همواره اتلتیکو مادرید باید این را بداند گاهی اوقات تنها مسی است که میتواند بی رحمانه انتقام بگیرد .
++++++++++++++
پینتو : در بازی با اتلتیکو جزئیات تعیین کننده خواهد بود ؛ بعضی مسائل غیر عادی پیش می رود

سنگربان آبی اناری ها اعتقاد دارد که جزئیات تیم صعودکننده به مرحله بعد را مشخص می کند .
به گزارش Football Espana، خوزه پینتو دروازه بان بارسلونا بازی برگشت اروپایی مقابل اتلتیکو را دیداری سخت می داند.

09or_621fb6a8bd0411e39b750002c9d6ea06_8.jpg

او در این باره به Barca TV گفت: "ما یک بازی مشکل را پیش رو داریم و باید سخت کار کنیم. ما برای بازی برگشت در فرم ایده آلی قرار داریم و اگر بتوانیم در جزئیات تعیین کننده باشیم، می توانیم بهترین نتیجه را بگیریم."
او در ادامه درباره محرومیت بارسا از خرید بازیکن نیز گفت: "ما در این موضوع داریم تمام تلاشمان را برای حل مشکل می کنیم، اگرچه یک جو عجیب و غریبی در حال حاضر حاکم است و بعضی مسائل غیر عادی پیش می رود. تیم در حال حاضر تمرکز کرده است تا این گونه مسائل روی عملکرد ما تاثیر نگذارد، اما به هر حال این نوع حوادث به باشگاه صدمه خواهد زد."
+++++++++++++
خوان لاپورتا : فیفا بیش از حد در مورد بارسا سخت گیر بوده است

رئیس سابق باشگاه بارسلونا گفت: "فیفا بیش از حد در مورد بارسلونا سخت گیر بوده است."

صحبت ها در مورد تصیمیم فیفا برای محروم کردن بارسلونا از حضور در بازار نقل و انتقالات همچنان ادامه دارد. این بار خوان لاپورتا، از بحرین در مورد این موضوع صحبت کرده است.

gulr_0_5943858.jpg

لاپورتا که خود یک وکیل به شمار می رود، افزود: "اگر ما درخواست تجدید نظر بدهیم، آنها خواهند دید که حق با ماست." این اولین باری است که لاپورتا از زمان جدایی اش از باشگاه، به حمایت از کادر مدیریتی فعلی می پردازد .
++++++++++++++
اشتباه عجیب فیفا در مورد یک بازیکن+عکس

فیفا بارسلونا را به جرم تخطی از قانون در به خدمت گرفتن 10 بازیکن زیر سن قانونی محکوم به 14 ماه عدم جذب بازیکن و همچنین جریمه نقدی 370000 یورویی کرده است.
بازیکنانی که فیفا از آنها یاد کرده است عبارتند از « سه بازیکن کره ای : پاییک ، لی و یانگ ؛ دو بازیکن فرانسوی : چندری و کائیس روئیز ؛ یک بازیکن ژاپنی بنام تاک ؛ بن لدرمن ، پاتریس ، بابی و نهایتا یک بازیکن اهل کشور گینه بنام " عبدول " .

q3fm_g.jpg

تحقیقات روزنامه نگاران موندو دپورتیوو نشان می دهد که در مورد عبدول فیفا یک اشتباه عجیب را مرتکب شده است .
یکی از سه اصل قانونی در مورد امضای قرارداد با بازیکنان زیر سن قانونی تاکید می کند که والدین بازیکن باید به دلایل غیر فوتبالی به کشور خواهان مهاجرت کرده باشند. بر اساس بررسی های صورت گرفته پدر عبدول 5 سال قبل از تولد فرزندش در سال 1999 برای کارگری به " مانرسا " یکی از شهرهای ایالت کاتالونیا مهاجرت کرده و تا به امروز در آنجا اقامت داشته است .

در سال 2004 مادر عبدول برای به دنیا آوردن فرزندش به گینه بر گشته و سه ماه بعد همراه عبدول که تازه متولد شده بود ، دوباره به مانرسا بر می گردد. در سال 2007 نیز فرم های مربوط به تابعیت را تکمیل کرده و عبدول از آن سال تبعه اسپانیا محسوب می شده است. بدین ترتیب محکومیت بارسا به بهانه این بازیکن می تواند اشتباه باشد.
++++++++++++++
مشخص شدن داور فینال جام حذفی اسپانیا

متئو لاهوز داور 37 ساله اسپانیایی ال کلاسیکوی هفته آینده در فینال جام حذفی را سوت خواهد زد.
به گزارش Mundo Deportivo، فدراسیون فوتبال اسپانیا داور دیدار دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در فینال جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری را که چهارشنبه هفته آینده و در استادیوم مستایا برگزار خواهد شد، اعلام کرد. بدین ترتیب ماتئو لاهوز داور 37 ساله و بین المللی اسپانیا این دیدار را سوت خواهد زد.

3635_lionel-messi-discute-con-mateu_54213686644_54115221152_960_640.jpg

این بازی 16 آپریل ( چهارشنبه 27 فروردین ) در ورزشگاه مستایای والنسیا برگذار میگردد .
++++++++++++++
پیکه :
به گفته اسپورت ریکاوری پیکه داره بخوبی پیش میره و ممکنه زودتر از زمان تعیین شده به میادین برگرده و در فینال کوپا که چهارشنبه هفته آینده مقابل رئال مادرید برگزار میشه،بازی کنه
+++++++++++++

Last edited:

B.l.a.c.k

Registered User
لایک‌ها
27
کو اون روز یه دروازبان بخره بارسا :(

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
مارتینو در رده اول بهترین مربیان جهان
در تازه‌ترین رده‌بندی مربیان فوتبال جهان افشین قطبی، امیر قلعه‌نویی و حسین فرکی در رده‌‌های 198، 237 و 512 قرارگرفتند.
براساس این اعلام «خرادو مارتینو» سرمربی آرژانتینی بارسلونا با کسب 17354 امتیاز در رده نخست جای دارد.

oomd_2014-02-10_entreno_15-optimized.v1392035635.jpg
کارلو آنچلوتی که در فصل جاری هدایت رئال مادرید اسپانیا را برعهده گرفت با 16214 امتیاز دوم است و دیگو سیمئونه، مسئول فنی اتلتیکومادرید با 15574 امتیاز سوم شده است.فهرست 10 مربی برتر جهان تا حال به این شرح است:
1- خرادو مارتینو، آرژانتینی، 17354 امتیاز
2- کارلو آنچلوتی، رئال مادرید اسپانیا، 16214 امتیاز
3- دیگو سیمئونه، اتلتیکومادرید اسپانیا، 15574 امتیاز
4- پپ گواردیولا، بایرن مونیخ آلمان، 13779 امتیاز
5- ژوزه مورینیو، چلسی انگلیس 12215 امتیاز
6- رافائل بنیتس، ناپولی ایتالیا، 12215 امتیاز
7- یورگن کلوپ، بورسیادورتموند آلمان، 11610 امتیاز
8- آرسن ونگر، آرسنال انگلیس، 11378 امتیاز
9- خورخه خسوس، بنفیکا، 11151 امتیاز
10- لوران بلان، پاری‌سن‌ژرمن فرانسه، 10533 امتیاز
++++++++++++++
اینیستا: حکم فیفا ظالمانه بود
هافبک آبی اناری ها حکم فیفا را در ممنوعیت بارسلونا از حضور دو ساله در بازار جابجایی ظالمانه دانست. او بازی برابر اتلتیکو مادرید را بسیار سخت توصیف کرد.
بارسلونا در یکی از دیدارهای حساس دور برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب در ورزشگاه ویسنته کالدرون به مصاف آتلتیکو مادرید می‌رود.

fna1_c4b10a50baad11e3ab8a0002c9d7d592_8.jpg

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که دو تیم در دیدار رفت که در نوکمپ برگزار شد به تساوی یک بر یک رضایت دادند. نتیجه‌ای که اصلا برای بارسلونا خوب نیست و شاگردان تاتا مارتینو برای صعود به دور بعد باید حتما در خانه حریف گلزنی کنند.
آندرس اینیستا، هافبک طراح آبی اناری‌ها بازی برابر آتلتیکو مادرید را بسیار سخت توصیف کرد. اینیستا در دیدار رفت ستاره تیمش بود و با پاسی دیدنی نیمار را در موقعیت گلزنی قرار داد.
او در گفت و گو با روزنامه‌ "اسپورت کاتالونیا" گفت: با ارائه یک بازی خوب می‌توانیم به دور بعد راه یابیم. برای پیروز شدن برابر آتلتیکو مادرید باید بسیار خوب بود. آتلتیکو مادرید حریف سخت کوش و لجبازی است. دیدار رفت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. این نتیجه‌ به معنای این است که ما باید به هر صورتی که شده در ویسنته کالدرون گلزنی کنیم.
اینیستا در آستانه پانصدمین بازی خود با پیراهن آبی اناری‌ها است. او گفت: سال‌ها از حضور من در بارسلونا می گذرد. این در حالی است که من هنوز جایگاه خودم را در ترکیب اصلی از دست نداده ام. این واقعا برای من خوشحال کننده است و باعث افتخار است. من در بارسلونا بازی‌های خوبی را به نمایش می گذارم. حضور در ترکیب اصلی تیم بزرگی همچون بارسلونا آسان نیست. امیدوارم که در آینده هم بتوانم به تیم محبوب خود کمک کنم.
فدراسیون بین‌المللی فوتبال فیفا در حکمی جنجالی و سختگیرانه بارسلونا را به مدت دو سال از فعالیت در بازار نقل و انتقالات ممنوع کرد. حکمی که با اعتراض زیاد آبی اناری‌ها همراه شد. اینیستا به این حکم فیفا اعتراض دارد و آن را ظالمانه می‌داند.
هافبک آبی اناری‌ها گفت: تجربه شخصی من در لاماسیا نشان می‌دهد که این حکم فیفا تا چه اندازه ظالمانه و غیر عادلانه بوده است.
+++++++++++++++
ماسکرانو: پیشامدهای ناگوار بارسلونا تأثیری بر روی تیم ندارد
خاویر ماسکرانو بازیکن باشگاه بارسلونا معتقد است که اتفاقات و حواشی اخیر باشگاه بارسلونا تأثیری بر روی این تیم ندارد.
در پی محکومیت فیفا به باشگاه بارسلونا 12 ماه دچار محرومیت در نقل و انتقالات شد. خاویر ماسکرانو در این خصوص گفت:ما بازی می‌کنیم

n_f_c_barcelona_javier_mascherano-7432218.jpeg

بازیکنان بارسلونا سطح بالایی دارند و تجربیاتی مانند این را زیاد از سر گذرانده‌اند و حواشی این چنین تأثیری بر روی تیم و حتی بازیمان نخواهد داشت، هیچ جای نگرانی وجود ندارد.
++++++++++++++
نگرانی هواداران بارسا از داور بازی با اتلتیکومادرید
انتخاب هاوارد وب به عنوان داور دیدار تیم های اتلتیکومادرید و بارسا در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، موجبات نگرانی هواداران بارسلونا را فراهم آورده است.
اسپانیایی ها به طور کلی به سبب قضاوت او در فینال جام جهانی 2010 دل خوشی از داور ندارند و دوستداران بارسا نیز خاطره خوبی از این داور در جدال با بایرن در سال 2009 ثبت نکرده اند. وب، تنها داوری است که به مسی به جرم تمارض اخطار داده است!

9g8n_qxo3hw452fzugomhzcfa4ibd201154133112webb.jpg

++++++++++++
1ly5lqbdlh474j7xscf4.jpg

بازی 500 ام اینیستا
"هدف ما کسب سه گانه"
"میخواهم فردا را به عنوان روزی خاص در زندگی حرفه ای من به خاطر داشته باشید"
کلید پیروزی در کالدرون در دستان ژاوی
تردید سیمئونه در مورد کاستا
تاکید بر حمایت از زوبیزارتا
++++++++++++++++
fp1d096e7hl88l9fbnrr.jpg

500 (اشاره به بازی 500 ام اینیستا)