• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

delta220

Registered User
لایک‌ها
2
باید بیشتر به فکر یه مهاجم هد زن باشن

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
فعلا که بارسلونا دنبال هازارد افتاده! البته رسانه ها انتظار دارن که هازارد با کاوانی معاوضه بشه و به پی اس جی بره.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
فعلا که بارسلونا دنبال هازارد افتاده! البته رسانه ها انتظار دارن که هازارد با کاوانی معاوضه بشه و به پی اس جی بره.
جان!؟ هازارد؟!:general210::)
تاتا هم صدرصد رفتنی شد
طبق گفته های الموندو دیپورتیو
حالا موندم واقعا" کی میخوان بیارن
ای کاش انریکه نیارن(یه چیزی مثل بسته ی شانسی هست و هیچی معلوم نیست)

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
جان!؟ هازارد؟!:general210::)
آره. نوشتن حتی باهاش تماس هم برقرار کردند.
هازارد از سبک بازی دفاعی چلسی خیلی خوشش نمیاد. طبعا میدونه آینده درخشانی داره و ترجیح میده بازیش در فاز هجومی بیشتر به چشم بیاد.
ولی من حدس میزنم چلسی بیشتر تمایل داره با کاوانی معاوضش کنه. سسک رو 55 میلیون یورو به من یو بدیم، میتونیم به خریدش فکر کنیم.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
آره. نوشتن حتی باهاش تماس هم برقرار کردند.
هازارد از سبک بازی دفاعی چلسی خیلی خوشش نمیاد. طبعا میدونه آینده درخشانی داره و ترجیح میده بازیش در فاز هجومی بیشتر به چشم بیاد.
ولی من حدس میزنم چلسی بیشتر تمایل داره با کاوانی معاوضش کنه. سسک رو 55 میلیون یورو به من یو بدیم، میتونیم به خریدش فکر کنیم.
نظری در مورد این بشر ندارم بازیش رو ندیدم:general507: فقط تعریفشو تو اخبار اینا شنیدم:D چند سالشه؟
در مورد سسک هم بگم 70 درصد فروشش اشباهه به نظرم
یعنی اکثر بازیکنان خبر اومدنشون به بارسا اومده ادم مونده به چی باور کنه :general505:
فردا بازم قراره کی رو بورس بیاد

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
the-front-sport-May-4-2014.jpg

ليگ به پايان رسيد

تيم هم به پايان رسيد

يك گل در در دقيقه پاياني كار بارسا را تمام كرد و به اين دوره پايان داد

خداحافظي تاتا : " من احساس مي كنم كسي كه از عهده ي وظايفش بر نيايد ، شايسته شانس ديگري نيست "

اداي احترام نوكمپ به تيتو
the-front-MD-may-4-2014.jpg

احساسات

ويدئويي در مرود تيتو موجب اشك ريزان تماشاگران شد

نا امیدی

بارسا اشتباهاتش را تكرار كرد و در يك بازي فاجعه جام را از دست داد

تساوي در برابر ختافه در روزي رخ داد كه انها نمي خواستند گارد خود را پايين بياورند

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بارسلونا خواهان جذب هازارد
به گزارش Mundo Deportivo هازارد هافبک تیم چلسی قصد دارد در فصل نقل و انتقالات تابستانی از این تیم لندنی جدا شود . از همین رو یکی از غول اسپانیای خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن میباشد.

10079.jpg

بنا با گزارشات رسانه ها ، باشگاه بارسلونا اسپانیا برای تقویت خط میانی خود به دنبال هازارد میباشد . به تازگی گزارشاتی مبنی بر اختلاف میان بین این بازیکن و مورینیو سرمربی تیمش به گوش می رسد. که این موضوع باعث جدایی او خواهد شد.

این بازیکن 23 ساله مهارت های فنی همانند اینیستا هافبک بارسلونا را دارد و گزینه مناسبی برای باشگاه بارسلونا میباشد.
++++++++++++
6dd3d082-89d9-45f8-9874-10a7a6e29d4e-cb.Jpeg

یونایتد سر کیسه را شل کرد ؛ 55 میلیون برای جذب فابرگاس

پس از ناکامی در خرید این بازیکن در دو فصل گذشته ، شیاطین سرخ به هیچ وجه نمی خواهند که در فصل آینده نیز این ستاره اسپانیایی از دست آنها فرار کند.
آی اسپورت - نزدیک به دو سال است که علاقه منچستر یونایتد به جذب فابرگاس علنی شده است.

پس از ناکامی در خرید این بازیکن در دو فصل گذشته ، شیاطین سرخ به هیچ وجه نمی خواهند که در فصل آینده نیز این ستاره اسپانیایی از دست آنها فرار کند.

بنا بر خبری که امروز دیلی میل منتشر کرد ؛ یونایتد حاضر است تا 55 میلیون یورو برای خرید فابرگاس به بارسلونا بپردازد.

نمایش های نه چندان خوب فابرگاس در فصل جاری حتی صدای طرفداران بارسا را هم در آورده و بعید نیست که این بازیکن از لیست بازیکنان فصل آینده بارسا خارج شود.

قرمزهای شهر منچستر که این روزها مشغول پیدا کردن مربی برای فصل آینده خود و بازگشت هر چه سریعتر به لیگ قهرمانان هستند ؛ روی لوئیس فن خال برای جانشینی مویس به توافق رسیده اند و طبق اطلاعات دریافتی این مربی هلندی اعلام کرده که یکی از بازیکنان مورد علاقه او برای حضور در منچستر سسک فابرگاس است.
بدین ترتیب در صورت محقق شدن این امر فابرگاس سالانه بالغ بر 12.5 میلیون یورو از یونایتد دریافت خواهد کرد.
++++++++++++++
:general210::general405:

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
به نظر منم، ایده آل فروش فابرگاس با این قیمت و آوردن ادن آزار هست. مخصوصاً الان که جلوی فوتبال شوفری مورینیو ایستاده.

احساسات

ويدئويي در مرود تيتو موجب اشك ريزان تماشاگران شد

فريبكاري

بارسا اشتباهاتش را تكرار كرد و در يك بازي فاجعه جام را از دست داد

تساوي در برابر ختافه در روزي رخ داد كه انها نمي خواستند گارد خود را پايين بياورند

البته decepción به معنای ناامیدی یا دلسردیه. کسی فریبکاری نکرده. P:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
چرا من حس میکنم کمی تا قسمتی ابری قراره پپ بیاد:general710::general405::general505::general609:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
خواهش میکنم
کاری نمیکنم کپی پیس ساده .در بعضی موارد یکمی ویرایش:D
منبع که نقل بشه هیچ اشکالی نداره. خیلی هم خوبه. واسه چون منی که حوصله م نمیشه برم سایتای دیگه رو چک کنم همین زحمتای شما و صفحات اول دوسه تا روزنامه خارجی کاملا کافیه. به خصوص که با تپاتاک چک میشه کرد و واقعا کار راه اندازه
سپاس
سپاس
سپاس
سپاس از شما

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
به نظر منم، ایده آل فروش فابرگاس با این قیمت و آوردن ادن آزار هست. مخصوصاً الان که جلوی فوتبال شوفری مورینیو ایستاده.

البته decepción به معنای ناامیدی یا دلسردیه. کسی فریبکاری نکرده. P:
فوتبال شوفری :) خیلی هم عالی
واقعا آزارد بازیکن خوبیه ولی به سادگی چلسی نمیدتش به کسی. به ویژه بارسا
55واسه سسک خوبه. شصت و پنج تاش کنید خیرش رو بیینید
یه طوری میشه سر به سر با کورتوا که بد هم نیست. تازه شاید بشه با چهل تا کورتوا رو خرید. بعید بدونم تیمی بالای چهل و پنج بده بابتش. ریال فعلا گلر داره. به رقیبای انگلیسی هم نمیدن گلر اینا. بایرن داره. خودش فرانسه برو نیست.
میمونه اتلتیکو و بارسا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
منبع که نقل بشه هیچ اشکالی نداره. خیلی هم خوبه. واسه چون منی که حوصله م نمیشه برم سایتای دیگه رو چک کنم همین زحمتای شما و صفحات اول دوسه تا روزنامه خارجی کاملا کافیه. به خصوص که با تپاتاک چک میشه کرد و واقعا کار راه اندازه
سپاس
سپاس
سپاس
سپاس از شما

منبع که میزنی رو نوشته اصلی همون تیتر بزرگ میری منبعش:D(اگه لازمه منبع هم بگم؟)
اگر بازم مشکلی بود بگید
خواهش میکنم کاری نکردیم

Last edited:

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
سسکو بفروشن کورتوا رو بخرن بد نیس
ولی اگه آزارد رو بخرن نیمار چی میشه تکلیفش؟( البته موندو دپورتیوو سابقه زیادی توی چرت و پرت نویسی داره )
و یه نکته دیگه : با رفتن سسک ، خرید هافبک وسط واجب میشه
بهترین حالت اینه که همین تر اشتگنو بخرن ب 11 تا ، سسک رو 55 میلیون بفروشن ، یه هافبک وسط بخرن
با بودجه فصل و درامد حاصل از فروش بازیکنای اضافی ( سانگ ماسکرانو آلوز ) مدافع بخرن اونم دو سه تا!!!!!!!!!!

acostic

Registered User
لایک‌ها
756
پرتاب کننده موز به دنی آلوز را بشناسید!

دیوید کامپایوی 26 ساله، در لحظه پرتاب موز به سمت دنی آلوز هرگز فکرش را هم نمی کرد آغازکننده یک جریان گسترده در دنیای فوتبال باشد. او که سابقه مربیگری در تیم نوجوانان ویارئال را نیز دارد، فردای مسابقه توسط باشگاه شناخته شد و برای همیشه از حضور در ورزشگاه ال مادریگال محروم گشت.

mgmb7s3yh7lm1i8w13zz.jpg

اوضاع برای دیوید بدتر نیز شد. او حتی تا مرحله دستگیری پیش رفت و سپس با تعیین مبلغ سنگینی به عنوان جریمه آزاد شد. در

روزهای اخیر عده ای از هوادراان ویارئال در حمایت از او دست به تظاهرات زده اند!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اتلتیکو مادرید تا این لحظه 2 0 از لوانته عقب افتاده.
بارسلونا بد موقعی لغزید وگرنه رسیدن به صدر جدول دور از دسترس نبود.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
اتلتیکو مادرید تا این لحظه 2 0 از لوانته عقب افتاده.
بارسلونا بد موقعی لغزید وگرنه رسیدن به صدر جدول دور از دسترس نبود.
من میترسم ریال هم امتیاز بده و باز هفته بعد بره از الچه هم نبره

بالا