• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
بینز در آستانه ی 30 سالگی فکر کنم
تراشتگن با توجه به کلیپ هایی که ازش دیدم خیلی شوت ها رو دفع میکنه. نگرانیم اینه که دو ضرب گیر باشه

یه سیو خیلی خوب امسال مقابل دورتموند روی شوت لواندوفسکی داشت که خیلی بهش امیدوارم کرد.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
یه سیو خیلی خوب امسال مقابل دورتموند روی شوت لواندوفسکی داشت که خیلی بهش امیدوارم کرد.
من هم بازی رفتش با دورتموند رو دیدم که بردن خیلی خوب بود ولی به نظرم کمی دو ضرب گیر بود. امیدوارم این َطوری نباشه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
تراشتگن کمی با پا مشکل داره ولی رو شوت اینا خوب کار میکنه
ای لعنت بهت پینتو و لعنت به اونیکه اوردت به تیم

M.KH.64

Registered User
لایک‌ها
145
ای تو روحتون با این خط دفاعی و گلر
خدا کنه این دوتا بازی هم تموم بشه
گند زدن به تیم رفته:general502::general502::general502::general502::general502::general502::general502:
اه اه :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
زوبی زارتا : به زودی تکلیف تاتا مارتینو مشخص می شود
وقتی فصل تمام شود زمانی است که می توانیم برنامه ریزی برای فصل آینده را شروع کنیم.
بارسلونا فصل کابوس وارش در حال اتمام است. تساوی 2-2 مقابل ختافه ای که در 4 بازی آخرش در مقابل بارسا 19 گل پذیرفته بود

bbb264a5-e96d-47c6-91f8-c0dcfdc046b4-cb.Jpeg

به هیچ عنوان برای مدیران و هواداران بارسلونا قابل توجیه نیست. زوبی زارتا مدیر ورزشی بارسا در پایان این بازی ناامید کننده در مصاحبه با کانال پلاس چنین گفت :

" این تساوی قابل توجیه نیست . ما می بایست تا لحظه ای که از لحاظ ریاضی شانس قهرمانی داشتیم در بالاترین سطح به تلاشمان ادامه می دادیم.امروز چنین نبودیم.

آنها سه فرصت گلزنی داشتند که دو تایش را گل کردند. یک توپ ما هم به تیر برخورد کرد. به هرحال هنوز شانس داریم و امیدوارم فردا نتایج به نفع ما باشد "

" وقتی فصل تمام شود زمانی است که می توانیم برنامه ریزی برای فصل آینده را شروع کنیم.با احترام به تمام کسانی که الان در باشگاه مشغول فعالیت هستند چه بازیکنان و چه کادر مربیگری.

به زودی با تاتا جلسه ای خواهیم گذاشت و در مورد آینده تصمیم گیری خواهیم کرد. هر زمان که این اتفاق بیفتد نتایج را در اختیار رسانه ها قرار خواهیم داد "
++++++++++
سر جدت دوتا گلر و 3 تا دفاع وسط بیار
ای لعنت به پینتو

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
زوبی زارتا : به زودی تکلیف تاتا مارتینو مشخص می شود
وقتی فصل تمام شود زمانی است که می توانیم برنامه ریزی برای فصل آینده را شروع کنیم.
بارسلونا فصل کابوس وارش در حال اتمام است. تساوی 2-2 مقابل ختافه ای که در 4 بازی آخرش در مقابل بارسا 19 گل پذیرفته بود

bbb264a5-e96d-47c6-91f8-c0dcfdc046b4-cb.Jpeg

به هیچ عنوان برای مدیران و هواداران بارسلونا قابل توجیه نیست. زوبی زارتا مدیر ورزشی بارسا در پایان این بازی ناامید کننده در مصاحبه با کانال پلاس چنین گفت :

" این تساوی قابل توجیه نیست . ما می بایست تا لحظه ای که از لحاظ ریاضی شانس قهرمانی داشتیم در بالاترین سطح به تلاشمان ادامه می دادیم.امروز چنین نبودیم.

آنها سه فرصت گلزنی داشتند که دو تایش را گل کردند. یک توپ ما هم
به تیر خورد.
به زودی با تاتا جلسه ای خواهیم گذاشت و در مورد آینده تصمیم گیری خواهیم کرد. هر زمان که این اتفاق بیفتد نتایج را در اختیار رسانه ها قرار خواهیم داد "
++++++++++
سر جدت دوتا گلر و 3 تا دفاع وسط بیار
ای لعنت به پینتو
این که زوبی بیاد بگه سه تا موقعیت داشتن و ما یکی زدیم به تیر اون هم در نوکمپ و جلوی ختافه توهین به بارسا ست و اول باید خودش رو تعویض کنن.
فرانک دی بویر هم جز گزینه هاست.
به َطور ضمنی رفتن تاتا رو هم تایید کرد زوبی به نظر

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
این ژکو عجب سرزنیه ها
رو دستش نداریم. بازی با پاش تعریفی نداره ولی هم بازی سازی میکنه با سر خیلی خوب و هم خیلی عالی تموم میکنه با پا.
گرون هم در نمیاد خیلی.
برای بارسا که زیاد خیمه میزنه رو دفاع حریف گزینه بدی نیست. تو بازیهای پرفشار که مجبوریم شوتی بریزیم روی دروازه گزینه خوبیه
++++++
بارسای مارتینو منظورم نیست چون دیگه یه دقیقه هم توپ رو نمیتونه نگه داره این تیم

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
می گم چطوره این رو بذاری توی امضات هر بار زحمت تایپ رو به خودت ندی. :D
چون من زیاد پست میدم تو این تایپیک امضام فقط یه بار نشون داده میشه
وگرنه مینوشتمش
+++++++
ای لعنت به پینتو من دیدم که گلر وقتی سنش بره بالاتر کمی باتجربه میشه و نسبتا به سالهای جوانی بهتر میشه ولی این پینتو ای لعنت بهش
مثل بنجامین باتن هست فکر کنم
اگر جولیو سزار برزیلی دو فصل پیش میخردیم با 5 میلیون الان وضع اینطور نبود که حی به گلر خورده میگیریم

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
این ژکو عجب سرزنیه ها
رو دستش نداریم. بازی با پاش تعریفی نداره ولی هم بازی سازی میکنه با سر خیلی خوب و هم خیلی عالی تموم میکنه با پا.
گرون هم در نمیاد خیلی.
برای بارسا که زیاد خیمه میزنه رو دفاع حریف گزینه بدی نیست. تو بازیهای پرفشار که مجبوریم شوتی بریزیم روی دروازه گزینه خوبیه
++++++
بارسای مارتینو منظورم نیست چون دیگه یه دقیقه هم توپ رو نمیتونه نگه داره این تیم
به اون صورت بازیکن خوبی نیست
در ضمن ارزون نیست الان اینتر 20 میلیون (ححالا پوند یا دلار نمیدونم) بهش پیشنهاد داده بهش و بعید میدونم به این قیمت بفروشنش فکر کنم 28 تا بره .و 28 بارسا نمیده واسه محاجم در این نقل انتقالات و 28 واسه ژکو نمی ارزه یه بازیکن بگیر نگیره هست . درست مثل ماژوکیچ که تو بعضی صحنه ها دیدمش که ضربات سرش اصلا" جالب نیست با اینکه قدش بلند باشه
بارسا اگر در برنامش داره که بازیکن قد بلند بخره باید قیمت کم باشه و تو ضربت سر عالی باشه مثل کلوزه که ضرباتش عالیه این بشه که دیروز تمدید کرد که مفت از دستش داد اونم چی قیمت فسخش 2 میل بود .به نظرم این پله رو بخره خیلی بهتره بازیکن خوبیه و خوب تلاش میکنه در خلاف بعضی از قد بلندها .ضربات سرش خیلی خوبه و تو ضربات پاش هم خوبه
تاتا هم میره مطمئنا" با این صحبتهای زوبی

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
به اون صورت بازیکن خوبی نیست
در ضمن ارزون نیست الان اینتر 20 میلیون (ححالا پوند یا دلار نمیدونم) بهش پیشنهاد داده بهش و بعید میدونم به این قیمت بفروشنش فکر کنم 28 تا بره .و 28 بارسا نمیده واسه محاجم در این نقل انتقالات و 28 واسه ژکو نمی ارزه یه بازیکن بگیر نگیره هست . درست مثل ماژوکیچ که تو بعضی صحنه ها دیدمش که ضربات سرش اصلا" جالب نیست با اینکه قدش بلند باشه
بارسا اگر در برنامش داره که بازیکن قد بلند بخره باید قیمت کم باشه و تو ضربت سر عالی باشه مثل کلوزه که ضرباتش عالیه این بشه که دیروز تمدید کرد که مفت از دستش داد اونم چی قیمت فسخش 2 میل بود .به نظرم این پله رو بخره خیلی بهتره بازیکن خوبیه و خوب تلاش میکنه در خلاف بعضی از قد بلندها .ضربات سرش خیلی خوبه و تو ضربات پاش هم خوبه
تاتا هم میره مطمئنا" با این صحبتهای زوبی
من بازی ضعیف ازش ندیدم. بازیکنی نیست که از هیچی چیزی بسازه ولی موقعیت رو هم خوب استفاده میکنه. سرهایی رو هم گل میزنه که عمرا کسی بزنه. در بازیهای حساس هم خیلی خوبه. دو فصل پیش این هم این و یایا و آگرو فرگوسن رو زمین زدن.
این لواندوفسکی رو مفت میشد خرید. از بس که ضعیفه این مدیریت بارسا. به من بود میخریدم سر سال میفروختمش اگر خیلی جور نبود. دست کم چهل تا قیمتش بود.
پنج شش تا بازیکن خوب میخوایم. امیدوارم بازاری و فنی توامان عمل کنن

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
مارتینو : گاهی اوقات شما شایستگی درخواست یک فرصت دوباره ندارید / فصل بد و دشواری داشتیم

واقعیت این است که فکر نمی کردیم که در انتهای بازی گل مساوی را دریافت کنیم.اگر اشتباه نمی کردیم به هدفمان رسیده بودیم. اشتباهاتی داشتیم و تاوان همان اشتباهات را دادیم
بارسلونا نتوانست در روزی که نیاز به پیروزی داشت از مزیت میزبانی استفاده کند و در مقابل ختافه ناباورانه به تساوی دست یافت. تاتا مارتینو در نشست خبری پس از بازی چنین گفت :

a579eebb-65b0-4d0d-a334-f1e2fc9acb58-cb.Jpeg

" در مورد اینکه آینده چطور خواهد بود و اینکه شانس دومی می خواهم باید بگویم که برخی اوقات انسان طلب فرصت دوباره ای می کند و معتقد است که شایستگی این درخواست را دارد و برخی اوقات هم چنین نیست.

خواهید دید که چه در سر من می گذرد. معتقدم که هنوز وقت برای صحبت کردم باقیست "

" واقعیت این است که فکر نمی کردیم که در انتهای بازی گل مساوی را دریافت کنیم.اگر اشتباه نمی کردیم به هدفمان رسیده بودیم.

اشتباهاتی داشتیم و تاوان همان اشتباهات را دادیم.آخرین دقیقه بازی برای ما گران تمام شد. وقت اندکی به انتهای بازی مانده بود "

" امروز از لحاظ دادن پاس عملکرد خوبی داشتیم و شایسته پیروزی بودیم. معتقدم که این شیوه ای که بازی به اتمام رسید منصفانه نبود.

مسئول این تساوی خود من هستم. در این شرایط مربی باید بیشترین مسئولیت پذیری را داشته باشد .

نه از لحاظ شخصی و نه از لحاظ تیمی فصل خوبی را نداشتیم. فصل بسیار دشواری بود و با چالشهای عجیبی روبرو شدیم "

" در این بازی شانس این را داشتیم که در مقاطعی اختلاف را افزایش دهیم تا در دقایق انتهایی بازی اینچنین عذاب نکشیم .

به هر حال در این فصل تلاشمان را انجام دادیم اما حقیقت این است که اتلتیکو شانس اول قهرمانی است.

در این بازی نتوانستیم پیروز شویم و عملا شایسته بردن لالیگا هم نبوده ایم.

++++++++++++
ژاوی : عملا شانسی برای قهرمانی نداریم / تا لحظه آخر رقابت نکردیم

ژاوی هرناندز عملا شانس تیمش برای قهرمانی در لالیگا را در میکسدزون ورزشگاه نیوکمپ صفر دانست
پس از تساوی 2-2 مقابل ختافه در نیوکمپ کاپیتان ژاوی در مصاحبه با خبرنگاران چنین گفت :" ما فصل خوبی نداشتیم و از این لحاظ سرافکنده هستیم.

119a2e6f-634a-4390-957b-2020c19ae345-cb.Jpeg

در این بازی شانس هم با ما یار نبود و البته در بسیاری از لحظات بازی آن تلاش همیشگی را نشان ندادیم. به هر حال امیدوارم این فصل هر چه زودتر تمام شود

باید از خودمان انتقاد کنیم. حقیقت این است که برای قهرمانی در لالیگا احتیاج به معجزه داریم. باید از درون چیزهایی را در خودمان تغییر دهیم "
+++++++++++++++
بوسکتس : اشتباهات بچه گانه ای داشتیم / باید لالیگا را آبرومندانه تمام کنیم

مقصرین ناکامی های این فصل خود ما بازیکنان هستیم.در این فصل هیچ جامی نبردیم
بارسلونا با تساوی 2-2 در مقابل ختافه به نوعی شانس قهرمانی خود در لالیگا را بسیار کم کرد .

7c7a9637-a642-4bb7-852b-ffc489b17a37-cb.Jpeg

گل دقیقه 92 لافیتا آب سردی بود بر روی تماشاگران و بازیکنان بارسا. سرخیو بوسکتس در پایان بازی عنوان داشت :

" گل های بدی دریافت کردیم. نباید اینگونه گل می خوردیم. دفاع مقصر نیست. چرا که در بارسا همه باهم دفاع و حمله می کنیم.

دو بازی دیگر باقی مانده و باید که لالیگا را آبرومندانه به اتمام برسانیم. چرا که در بهترین باشگاه دنیا بازی می کنیم و باید پایان خوبی داشته باشم "

" مقصرین ناکامی های این فصل خود ما بازیکنان هستیم.در این فصل هیچ جامی نبردیم . امیدوارم این ناکامی درسی باشد برای فصول آینده "
+++++++++++++
نمیدونم چرا ولی خیلی از تاتا خوشم میاد و حتی از مربی های قبلی هم بیشتر.
بدنشانس بود در یه زمان بدی به بارسا اومد
عکس تاتا رو حال میکنم داره اشاره میکنه به دابل :D:general703:
حالا مربی بعدی که میاد با وفور نعمت بازیکن هست
راستی یادم رفت بگم امروز ماشاالله هافبکها وقتی توپ از دست میدادن نمیومدن عقب واسه پس گرفتن توپ:general710:
ای لعنت بر پینتو

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
محمد آقا دیگه باید چی کار کنه دست ازش برداری؟
تیم یه بازی ضعیف کرده میگه اگر گل نخورده بودیم به هدفمون رسیده بودیم.
هدف بارسا بردن تیمهای ته جدولی با اختلاف یه گل با وجود بهترین بازیکنای دنیاست؟
وضعیت تیم پارسال بدتر از امسال بود از هر نظر ولی خدا بيامرز که تازه کارش بی اشکال هم نبود هیچ وقت نیومد بگه هدفمون برد با یک گل برتریه؟
من فوتبال داخلی زیاد دنبال نمیکنم ولی تنها چیزی که یادم میاد اینه صمد مرفاوی یه بار مصاحبه کرده بود که به مساوی راضی بودیم ولی بردیم.
مربی استقلال بود و یه بازی معمولی با بوشهر یا.....
من مشکلی با اینکه تیم از یه تیم پایین ببازه ندارم ولی این که مربی بارسا به همچین بازی ولو برده بود راضی باشه میخوام همین الان اخراج بشه.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
محمد آقا دیگه باید چی کار کنه دست ازش برداری؟
تیم یه بازی ضعیف کرده میگه اگر گل نخورده بودیم به هدفمون رسیده بودیم.
هدف بارسا بردن تیمهای ته جدولی با اختلاف یه گل با وجود بهترین بازیکنای دنیاست؟
وضعیت تیم پارسال بدتر از امسال بود از هر نظر ولی خدا بيامرز که تازه کارش بی اشکال هم نبود هیچ وقت نیومد بگه هدفمون برد با یک گل برتریه؟
من فوتبال داخلی زیاد دنبال نمیکنم ولی تنها چیزی که یادم میاد اینه صمد مرفاوی یه بار مصاحبه کرده بود که به مساوی راضی بودیم ولی بردیم.
مربی استقلال بود و یه بازی معمولی با بوشهر یا.....
من مشکلی با اینکه تیم از یه تیم پایین ببازه ندارم ولی این که مربی بارسا به همچین بازی ولو برده بود راضی باشه میخوام همین الان اخراج بشه.

اقا علیرضا
باور کن هر کاری بکنه بازم دوسش دارم :D (جدی)قبولش دارم (حالا بذار همه فحش اینا بگن برام مهم نیست) این بشر میتونه بارسا رو تغییر بده و به اوجش برگردونه و بیشتر از قبل کافیه بهش زمان و مهره رو بدن
+
ولی من اصلا" از شرایط بارسا خوشحال نیستم و اتفاقا" الا با کارد بهم بزنی خونم در نمیاد .الان اینقدر اعصابانی بودم که سر یه موضع کوچیکی با دادش وسطیم که از من بزرگ بود دعوا کردم دیگه خودت ماجرا بگیر
من به بارسا خیلی حساسم .از اوناش نیستم که بگم حق فلان تیم که امسال قهرمان بشه بقیه تیم ها برام پشم هم نیستن .و فقط و فقط دوستدارم بارسا قهرمان شه .اگر قهرمان نشه برام هیچی اهمیتی نداره چه ننه قمری قهرمان
+
من معتقدم باید شرایط و ابزار رو باید در اختیارش بگذارند چون وقعا" اون سال مثل شرایط امسال نیست .امسال یه گونی حاشیه و خبر اینا داشت ولی پارسا و چند سال پیش نبود .قبول داری که؟
مصدومت امسال واقعا" بالا بود(بحث خرید و اضافه کردن به ترکیب رو بکش بیرون)
من نمیگم بارسا مگه محل تسته ایناست ولی این بی انصافیه که مربی بره بعد زارت بیای تغییرات انجام بدی (خریداهای جدید بیاری)
(باید به مربی حداقلش 2 سال وقت داد .الان مویس تو منچستر درسته زد تیمو نابودکرد ولی اونا زیادی توقع داشتن ازش فکر میکردن این فرگوسن هست درحالی نمیگن که فرگوسن 20خورده ای در منچستر بود حتی پیچهای نیمکتهای خودش رو میدونست چند تاست.فکر نمیکنند که باید وقت داد بهش )
در هر صورت من هر چی بگم همه دوستان بارسای از دم میگن تاتا باید بره ووووو همش تو فکر پپ هستن که میگن کاشکی برگرده و اگر اون بود این اتفاقات نمی افتاد که واقعا" اشتباه فکر میکنید این خود پپ بودکه گذاشت رفت .
بارسا اگه قراره تاتا رو عوض کنه و یکی دیگه بیاره باید از مکتب بارسا نباشه میدونی چرا چون الان خود تیم تی تاکا تو مغزشون هست لازم نکرده یکی بیاد دوباره براشون دیکته کنه باید یکی بیارند که این تیکی تاک رو با یک سبک دیگه مخلوط کنه
و این یه اشتباههکه دوباره از مکتب بارسا مربی بیارن .باید یکی بیارند با تفکرات دیگه

زیاد شد
ببخشید
(لعنت به پینتو)

Last edited:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
اقا علیرضا
باور کن هر کاری بکنه بازم دوسش دارم :D (جدی)قبولش دارم (حالا بذار همه فحش اینا بگن برام مهم نیست) این بشر میتونه بارسا رو تغییر بده و به اوجش برگردونه و بیشتر از قبل کافیه بهش زمان و مهره رو بدن
+
ولی من اصلا" از شرایط بارسا خوشحال نیستم و اتفاقا" الا با کارد بهم بزنی خونم در نمیاد .الان اینقدر اعصابانی بودم که سر یه موضع کوچیکی با دادش وسطیم که از من بزرگ بود دعوا کردم دیگه خودت ماجرا بگیر
من به بارسا خیلی حساسم .از اوناش نیستم که بگم حق فلان تیم که امسال قهرمان بشه بقیه تیم ها برام پشم هم نیستن .و فقط و فقط دوستدارم بارسا قهرمان شه .اگر قهرمان نشه برام هیچی اهمیتی نداره چه ننه قمری قهرمان
+
من معتقدم باید شرایط و ابزار رو باید در اختیارش بگذارند چون وقعا" اون سال مثل شرایط امسال نیست .امسال یه گونی حاشیه و خبر اینا داشت ولی پارسا و چند سال پیش نبود .قبول داری که؟
مصدومت امسال واقعا" بالا بود(بحث خرید و اضافه کردن به ترکیب رو بکش بیرون)
من نمیگم بارسا مگه محل تسته ایناست ولی این بی انصافیه که مربی بره بعد زارت بیای تغییرات انجام بدی (خریداهای جدید بیاری)
در هر صورت من هر چی بگم همه دوستان بارسای از دم میگن تاتا باید بره ووووو همش تو فکر پپ هستن که میگن کاشکی برگرده و اگر اون بود این اتفاقات نمی افتاد که واقعا" اشتباه فکر میکنید این خود پپ بودکه گذاشت رفت .
بارسا اگه قراره تاتا رو عوض کنه و یکی دیگه بیاره باید از مکتب بارسا نباشه میدونی چرا چون الان خود تیم تی تاکا تو مغزشون هست لازم نکرده یکی بیاد دوباره براشون دیکته کنه باید یکی بیارند که این تیکی تاک رو با یک سبک دیگه مخلوط کنه
و این یه اشتباههکه دوباره از مکتب بارسا مربی بیارن .باید یکی بیارند با تفکرات دیگه
زیاد شد
ببخشید
والله من با مقدماتت مشکلی ندارم. نتیجه گیری مون فرق داره واینکه من اگر بارسا جام نگیره میخوام صد سالش ریالیها هم نگیرن. از الان طرف اتلتیکو ام برای بازی آخر.
در مورد پپ صد در صد موافقم. پپ برای اون تیم پخته و آماده رایکارد یک غنیمت بود. بارسایی بود و چیزی به تیم داد که کمتر کسی میتونست بده ولی الان به مورینیو راضی ترم تا پپ.
در مورد تیکی تاکا هم زیاد حرف زدن وزدیم ولی این روش تا دست کم مسی رو داریم بهترین روشه. باید فقط تیم رو همیشه اماده داشته باشیم براش.
قبلا هم گفتم آلترناتیوی که دامنه دار مثل این جواب داده باشه نداریم و باید همین رو خوب و کامل اجرا کنیم.
تقویت فیزیکی تیم
بالا بردن قدرت شوت زنی
بالا بردن قدرت سرزنی در همه خط ها به ویژه دفاع و حمله
پایین آوردن میانگین سنی تیم
این ها رو درست کنن زمین تا آسمون شرایط فرق میکنه.
در مورد تاتا ولی ادامه دادن ریسکه. شاید بهترین تیم بارسا رو بسازه ولی واقعا از فرصتش استفاده نکرد. من یه دید مدیریتی دارم. تاتا نمیتونه از ابزار مدیریتی ش به خوبی استفاده کنه. بحث طولانی ای داره که چرا ولی علمی میشه توضیحش داد.
همین نتونستنش تسری پیدا کرده به کل تیم.
امروز پپ جلوی بکن باوئر هم وایساد. من کاری به بحث فنیش ندارم ولی پپ تیمش رو تشنه و تحت فرمان نگه میداشت و وقتی دید نمیتونه دیگه رفت. بایرن هم زیاد نمیمونه با این وضع.
تاتا از همون اول بازی رو وا داد. بازی مدیریتی رو.
بازیکن ها دوستش دارن ولی براش جون نمیکنن. اینا همه ش نکته س که چرا.
من مربی تیز دوست دارم که به همه چیز واکنش نشون بده. نه در حرف در عمل.
فرگوسن نمونه اعلاش بود. گاهی لنگه کفش گاهی فحش گاهی تعریف گاهی اخراج گاهی تعویض. تاتا ادم خوبیه و بره یه تیم متوسط میترکونه ولی نه در بارسا.
تو این تیم ها یه چیزی بیشتر از مربی خوب بودن لازمه
*******،،
در مورد شرایط هم به نظرم پارسال بدتر بود از امسال
مسی پارسال در نیمه دوم فصل تقریبا نبود. یعنی در حساس ترین زمان ها ولی الان
واقعا آماده ست
دروازه بان هم کور نباشه و بخره وقتی فرصت داره. این پینتو اصلا بلد نیست بیرون بیاد. همش زیر طاق وایساده. دوتا فینال کوپا رو از ما گرفت. گل رونالدو رو یادتونه. توپ چهل متر روی هوا بود وايساد نگاه کرد.
امسال هم روی دوتا گل مقصر بود.
کلا میگن اشتباهی در زمین اتفاق نمیافته که مربی درش مقصر نباشه

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
والله من با مقدماتت مشکلی ندارم. نتیجه گیری مون فرق داره واینکه من اگر بارسا جام نگیره میخوام صد سالش ریالیها هم نگیرن. از الان طرف اتلتیکو ام برای بازی آخر.
در مورد پپ صد در صد موافقم. پپ برای اون تیم پخته و آماده رایکارد یک غنیمت بود. بارسایی بود و چیزی به تیم داد که کمتر کسی میتونست بده ولی الان به مورینیو راضی ترم تا پپ.
در مورد تیکی تاکا هم زیاد حرف زدن وزدیم ولی این روش تا دست کم مسی رو داریم بهترین روشه. باید فقط تیم رو همیشه اماده داشته باشیم براش.
قبلا هم گفتم آلترناتیوی که دامنه دار مثل این جواب داده باشه نداریم و باید همین رو خوب و کامل اجرا کنیم.
تقویت فیزیکی تیم
بالا بردن قدرت شوت زنی
بالا بردن قدرت سرزنی در همه خط ها به ویژه دفاع و حمله
پایین آوردن میانگین سنی تیم
این ها رو درست کنن زمین تا آسمون شرایط فرق میکنه.
در مورد تاتا ولی ادامه دادن ریسکه. شاید بهترین تیم بارسا رو بسازه ولی واقعا از فرصتش استفاده نکرد. من یه دید مدیریتی دارم. تاتا نمیتونه از ابزار مدیریتی ش به خوبی استفاده کنه. بحث طولانی ای داره که چرا ولی علمی میشه توضیحش داد.
همین نتونستنش تسری پیدا کرده به کل تیم.
امروز پپ جلوی بکن باوئر هم وایساد. من کاری به بحث فنیش ندارم ولی پپ تیمش رو تشنه و تحت فرمان نگه میداشت و وقتی دید نمیتونه دیگه رفت. بایرن هم زیاد نمیمونه با این وضع.
تاتا از همون اول بازی رو وا داد. بازی مدیریتی رو.
بازیکن ها دوستش دارن ولی براش جون نمیکنن. اینا همه ش نکته س که چرا.
من مربی تیز دوست دارم که به همه چیز واکنش نشون بده. نه در حرف در عمل.
فرگوسن نمونه اعلاش بود. گاهی لنگه کفش گاهی فحش گاهی تعریف گاهی اخراج گاهی تعویض. تاتا ادم خوبیه و بره یه تیم متوسط میترکونه ولی نه در بارسا.
تو این تیم ها یه چیزی بیشتر از مربی خوب بودن لازمه
*******،،
در مورد شرایط هم به نظرم پارسال بدتر بود از امسال
مسی پارسال در نیمه دوم فصل تقریبا نبود. یعنی در حساس ترین زمان ها ولی الان
واقعا آماده ست
دروازه بان هم کور نباشه و بخره وقتی فرصت داره. این پینتو اصلا بلد نیست بیرون بیاد. همش زیر طاق وایساده. دوتا فینال کوپا رو از ما گرفت. گل رونالدو رو یادتونه. توپ چهل متر روی هوا بود وايساد نگاه کرد.
امسال هم روی دوتا گل مقصر بود.
کلا میگن اشتباهی در زمین اتفاق نمیافته که مربی درش مقصر نباشه

حرفات تماما" قبول دارم
مشکل تاتا میدونی چرا اینطوریه که وا داد به مدیریت هر چی بگن میگفت اره چون از قاره دیگه اومده بود که فضای اونجا با این فضای اروپا فرق داره خودش هم اشاره کرد که من درسهای زیادی یاد گرفتم .باید جلو مدیریت سفت میموند که نشد.مربی باید سفت سخت باشه چه جلو مدیریت چه جلو بازیکنان باید حرف شنوی داشته باشن ازش
بارسا باید هر ساله یک دو تا مهره رو اضافه کنه به تیم (سوا از سال جدید که میخواد 5 یا6تابازیکن اضافه کنه ) سال بعدشهم اضافه کنه والبته جون چون اکثر تیم سنشون زیاد شده و مطمئنا" نمیشه تیم کامل امسال بدیم بره وتیم دیگه بیاریم .پس چه بهتر تیم این سیاست بدرد نخور رو تغییر بده که 3 سال 4سال چند بازیکن اضافه کنه .به جاش هر سال چند جوان خوب اضافه کنه بدرد بخور

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

ادعای L’Equipe: موناکو به زودی انتقال والدز را رسمی خواهد کرد
بنا به گزارش L’Equipe، اعلام رسمی انتقال ویکتور والدز به موناکو قریب الوقوع است.
دروازه بان تیم بارسلونا که قراردادش در پایان فصل به اتمام می رسد، اعلام کرده است که قصد تمدید قرارداد با این باشگاه را ندارد. این دورازه بان 32 ساله، بعد از اینکه در ماه مارس به دلیل پارگی رباط صلیبی زیر تیغ جراحی رفت، تا ماه اکتبر به دور از میادین خواهد بود.

با این وجود، تیم فرانسوی – که بازیکنانی چون اریک آبیدال و رادامل فالکائو را نیز از لالیگا به خدمت گرفته است – از مدت ها پیش به این دروازه بان علاقه مند شده بود و پیش قراردادی نیز با ملی پوش اسپانیایی امضاء کرده است.

در حالی که دو بازی تا پایان فصل لیگ فرانسه باقی مانده است، موناکو بعد از پاریسن ژرمن رتبه دوم خود را قطعی کرده است.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
انتقال تراشتگن از مونشن گلادباخ به بارسلونا به زودی رسمی می شود

دروازه بان آلمانی تیم فوتبال بوروسیا مونشن گلادباخ به زودی انتقال رسمی خود به تیم بارسلونا را اعلام می کند.
به گزارش خبرگزاری آلمان ، مارک آندره تراشتگن 22 ساله با توجه به تعلیق محرومیت باشگاه بارسلونا از نقل و انتقالات تیم مونشن گلادباخ را ترک خواهد کرد تا جای ویکتور والدز دروازه بان این تیم را بگیرد.

n_f_c_barcelona_marc_andre_ter_stegen-7669183.jpeg

تراشتگن به مجله کیکر گفت :« در حال حاضر در انتظار زمان مقتضی برای اعلام رسمی این انتقال هستم.فکر می کنم تا پایان فصل بوندسلیگا این انتقال نهایی شود.»

بالا