• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
انتقال تراشتگن 100% قطعی شده!!!!
این عکسیه که تراشتگن در اینستاگرام خودش گذاشته و نوشته Hello Barca

bne9_index.jpg

Last edited:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
خب دربازه بان که اوکی شد . فقط میمونه خرید دو تا مدافع خوب که از همه چیز واجب تره

پ ن : از شانس خوب ما هم دیشب رئال مساوی کرد ولی من هنوز حسرت مساوی که دادیم رو میخورم:(

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
حالا که رفتن والدس قطعی هستش لازمه چیزی بگم
درسته که والدس رو خیلی سرزنش کردیم، توی این موج سرزنش تنها نبودیم، اکثریت طرفداران بارسا چه در اسپانیا و ... هم خیلی سرزنشش کردن اما نباید فراموش کنیم که عملکرد عالی والدس در فینال 2006 برابر آرسنال عامل اصلی پیروزیمون بود.
درسته که والدس خیلی اشتباه کرد، خیلی هم تلاش کرد که اشتباهاتش رو رفع کنه، بازی افتضاح با پاش رو بهبود داد، سعی کرد پخته تر عمل کنه اما اون هیچ وقت وجاهت لازم رو برای بارسایی ها نداشت.
حتی توی بهترین تیم قرن اسامی مختلفی میدرخشند اما کسی والدس رو از اساس تیم قرن نمیدونه. طبعا برای هر شخصی که 3 چمپیونز لیگ و چندین جام داخلی و اروپایی رو فتح کرده باشه اصلا دوست داشتنی نیست که همیشه به عنوان یک مهره نا کار امد ازش یاد بشه و تماشاگران نسبت بهش احساسات منفی داشته باشند.
واقعا دردناکه! بخوایم احساسات و تعصبات باشگاهیمون رو کنار بزاریم باید اعتراف کرد که والدس خیلی سختی کشید. همیشه از افسردگی اون در بارسا صحبت شده، همیشه در مقالاتی که در موردش نوشته شد به عدم رضایت و کم خودبینی والدس در چارچوب بارسا اشاره کردند. حتی در مورد تنفری که نسبت به خودش داره مقالات زیادی نوشتند.
والدس شاید بهترین دروازه بان تاریخ بارسا نباشه اما پرافتخارترینش بوده. شاید موثرترین فرد در این افتخارات نبوده اما اثرگذار بوده.
در عصر رسانه و تبلیغات و پرداختن بازیکنان به حواشی اون همیشه سعی کرد کمترین مصاحبه رو انجام بده، حتی در این چندسال وقتی علت کوتاهی موی سرش رو ازش میپرسیدند عنوان میکرد که پرداختن به اصلاح و آرایش موی سرش باعث میشه از وقت تمرینش گرفته بشه و تمرکزش رو از بین ببره.
والدس شاید بیش از استحقاق فنی ش از فوتبال عواید مادی و افتخارات نصیبش شد اما بهیچ وجه از نظر روحی و معنوی اونطوری که شایسته ش بود مورد حمایت و تقدیر قرار نگرفت.
....

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
حالا که رفتن والدس قطعی هستش لازمه چیزی بگم
درسته که والدس رو خیلی سرزنش کردیم، توی این موج سرزنش تنها نبودیم، اکثریت طرفداران بارسا چه در اسپانیا و ... هم خیلی سرزنشش کردن اما نباید فراموش کنیم که عملکرد عالی والدس در فینال 2006 برابر آرسنال عامل اصلی پیروزیمون بود.
درسته که والدس خیلی اشتباه کرد، خیلی هم تلاش کرد که اشتباهاتش رو رفع کنه، بازی افتضاح با پاش رو بهبود داد، سعی کرد پخته تر عمل کنه اما اون هیچ وقت وجاهت لازم رو برای بارسایی ها نداشت.
حتی توی بهترین تیم قرن اسامی مختلفی میدرخشند اما کسی والدس رو از اساس تیم قرن نمیدونه. طبعا برای هر شخصی که 3 چمپیونز لیگ و چندین جام داخلی و اروپایی رو فتح کرده باشه اصلا دوست داشتنی نیست که همیشه به عنوان یک مهره نا کار امد ازش یاد بشه و تماشاگران نسبت بهش احساسات منفی داشته باشند.
واقعا دردناکه! بخوایم احساسات و تعصبات باشگاهیمون رو کنار بزاریم باید اعتراف کرد که والدس خیلی سختی کشید. همیشه از افسردگی اون در بارسا صحبت شده، همیشه در مقالاتی که در موردش نوشته شد به عدم رضایت و کم خودبینی والدس در چارچوب بارسا اشاره کردند. حتی در مورد تنفری که نسبت به خودش داره مقالات زیادی نوشتند.
والدس شاید بهترین دروازه بان تاریخ بارسا نباشه اما پرافتخارترینش بوده. شاید موثرترین فرد در این افتخارات نبوده اما اثرگذار بوده.
در عصر رسانه و تبلیغات و پرداختن بازیکنان به حواشی اون همیشه سعی کرد کمترین مصاحبه رو انجام بده، حتی در این چندسال وقتی علت کوتاهی موی سرش رو ازش میپرسیدند عنوان میکرد که پرداختن به اصلاح و آرایش موی سرش باعث میشه از وقت تمرینش گرفته بشه و تمرکزش رو از بین ببره.
والدس شاید بیش از استحقاق فنی ش از فوتبال عواید مادی و افتخارات نصیبش شد اما بهیچ وجه از نظر روحی و معنوی اونطوری که شایسته ش بود مورد حمایت و تقدیر قرار نگرفت.
....
من همیشه از طرفدارای ویکی بودم و هستم و دلیل هم دارم براش.قبلا هم چنئ باری گفتم این جا
اوایل اشنباهاتش بیشتر بود.بازی با پاش مضحک بود ولی واقعا بعد از فجایعی مث رود هسپ و ... وجودش در دروازه این چند سال یک نعمت بود.
روی توپ های ارسالی خیلی قوی نبود ولی وقتی میخواید ببینید کلا چند تا گل از شوت از راه دور و کاشته مستقیم پشت هجده خورده میبینید بوفون و کاسیاس و .. در برابر ویکی تبدیل به یک نقطه محو میشن.این در حالیه که همه این سالها در تیم های حریف کاشته زن های تاپی مثل کریس و روبرتو کارلوس و ... بودند ولی هیچ وقت نتونستن این طوری به ویکی گل بزنن.با کورتوا مقایسه کنید که تاجالا 5 تا شوت از کریس خورده به تنهایی در دو سه سال اخیر.اش
بازی با پاش بعد از اون سوتی در برابر اسپانیول شده بود یکی از نقظه قوت های بارسا.توپ رو عین یه هافبک مینداخت برای بازیکن خودی.اگر اشتباهش در سوپرکوپای دوسال پیش رو ندید بگیریم کمترین اشتباه ضایع ممکن رو در این چند سال داشته.
غیر از این صحنه هیچ تورنمت مهمی رو به خاطر اشتباه اون از دست ندادیم در عوض در هر سه قهرمانی سی ال به اندازه مسی نقش داشت.فینال پاریس با آرسنال .بازی با چلسی در لندن و سیو های عالیش در نیمه نهایی با رئال.
والدز بیشتر به خاطر اشتباهات اوایل بازیگریش معروف شدبه دروازه بانی که زیاد اشتباه می کنه میکنه و گرنه آمار درخشش در بازهای مهم مهارت بالاش در شوت گیری و دفعات بالایی که در حضور کسی متل کاسیاس زامورا گرفته نشون میده چه گلر خوبی بوده.
نمی گم بهترین و کامل ترین گلر دنیا بود ولی به جرات میشه گفت یکی از بهترین دروازه بان های دنیا بود برامون اگرچه به اندازه حقش ستایش نشد.
دلمون برات تنگ میشه ویکتو والدز عزیز
کاش لازم نبود اون جوری از تیم جدا بشی

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
ایشالله قهرمان میشیم در کمپ نو و چه حالی می ده قهرمانی در بازی فینال وار و بعد این همه برو و بیا و بالا و پایین شدن
این بین اسپرت تکلیفش برای جام جهانی معلوم شد آخر یا نه؟
ار حال میده:D
نمیدونم معلوم نیست ولی فکر کنم مثلZdf شبکه هاشو فری کنه تا قافله عقب نمونه
و ما بیشتر حال میکنیم:general404:
++++++++++++++
والدس یکی از بهترینهای بارسا بود ولی دیده نمیشد چون به قول علیرضا اشتباهات قبلیش رو مردم تاثیر گذاشته بود و تا اخر اینطور بود
درسته بعضی بازیها خرابکاری میکرد ولی انصافا" توپهای میگرفت هیچکس نمیگرفت
اللخصوص فینال با ارسنال یه تنه دهن هانری رو سرویس کرد اونم تو اوج بازیش همه تک به تک هاش رو یه تنه گرفت و بارسا مدیونش بود
در خیلی از بازیها خیلی خوب بود.دمش گرم از اول هم طرفدارش بودم خالکوبی رو بازوش که گلادیاتوره خیلی قشنگه گفته بود این خالکوبی بهم روحیه میده ووو

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
گزارشی از جلسه ی تمرینی بلوگرانا قبل از مصاف با الچه

به گزارش سایت رسمی باشگاه بارسلونا ، ژاوی هرناندس خارج از گروه و دنیل آلوز و جاناتان دوس سانتوس درکنار هم تیمی های خود در جلسه ی تمرینی عصر امروز شرکت کردند.

VME140508A00077_-_ND4_-_Entrenament__Ciutat_Esportiva_Joan_Gamper__08-05-2014_SD.v1399558243.jpg

دنیس سوارز از تیم بارسای b نیز در ورزشگاه Ciutat Esportiva Joan Gamper مارتینو و شاگردانش را همراهی کرد.آبی اناریها عصر روز یکشنبه در ورزشگاه مارتینز والرو میهمان تیم رده ی چهاردهمی الچه هستند.

آبی اناریها برای باقی ماندن در کورس قهرمانی مستلزم کسب این 3 امتیاز حساس و سرنوشت ساز هستند و پس از آن با شکست اتلتیکو در نیوکمپ جام قهرمانی لالیگا را بالای سر خواهند برد...

به گزارش سایت رسمی درصورتی که شاگردان تاتا مارتینو موفق به کسب 6 امتیاز ممکن از دو دیدار آینده ی خود بشوند ( حتی درصورت پیروزی ریال در دو دیدار باقی مانده ) برای دومین فصل متوالی قهرمان لالیگا خواهند شد.

منبع: بارسا نیوز

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بین اسپرت کلا معلوم نیست چیکاره است. اون مسخره بازیهایی که شروع کردن خیلی از مشتریاشون رو فراری داده
کانال 9 10 نداره !! همیشه برام سوال بوده چرا 9 10 نداره
کانال 11 و 12 هم که اون صفحه معروف بنفش میاد. در حالیکه توی EPG مثلا مینویسه چه بازی ایه اما این کانال وجود نداره
من قبلا تمام بازی ها رو از کانال 11 و 12 میدیدم اما خب دیگه پروندشون بسته شد.

شایعاتی بود که دوباره بین اسپرت میخواد برگرده به حالت سابق چون شکست خوردند اما فعلا که خبری نیست.
فعلا کانالهای 1 تا 6 اچ دی شون روی نا یل هست اما فکر میکنم سر جام جهانی خیلی بازی در بیارن.

الان صحبت از کانالهای جدیدی روی 26 درجه هست که خب گفته میشه بشه باهاش بازی ها رو دید اما گزارشگرشون معلوم نیست.
من بازیها رو که از کانال اسپورت + میبینم دیوانه میشم از این زبان لهستانی

شبکه ورزش خوبه . اگه از کیفیت بد نمایش بگذریم. نمونه اش افتضاح دیشب که گل سوم رو مجری داشت با حدس و تخمین میگفت کی زده. اصلا گل سوم دیده نشد. بعد صحنه اهسته اش رو نشون دادن.
گزارشگرهاش رو اعصابن. به شدت یکجانبه (گزارش خیابانی یا همین سیانکی و مزدک) و بعضا پراشتباه

اصلا نمیتونم تحمل کنم.

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
قرار نیست همه رو بگیرن، هر کدوم از اینها که شد تا نیاز های تیم برطرف بشه
منم نمی گم که قرار همرو بخرن
طرف ورداشته مثل بازی اسم فامیل 30 تا اسم داده بعد آخر سر میره واسه دفاع هاشم بیگ زاده رو میخره :general208:
من از این میترسم

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

بارسلونا احتمال فروش لیونل مسی بعد از جام جهانی 2014 را مورد بررسی قرار داده بود

طرفداری- شاید این موضوع احمقانه به نظر بیاید و برخی در صدد انکار کردن آن برآیند، اما تنها چند هفته پیش وقتی روابط میان لئو مسی و بارسلونا کمی کدر شده بود، در دفاتر باشگاه بحث فروش این بازیکن بعد از جام جهانی به جریان افتاده بود.
مشخصاً این تصورات ایده آل نبود اما استراژی فروش مسی می توانست بزرگترین نقل و انتقال تاریخ تابستان را رقم بزند. از یکی از دفاتر نزدیک به دفتر رئیس باشگاه (بخوانید دفتر آندونی زوبیزارتا!) یک ایمیل که به خورخه مسی نیز فرستاده شده بود و مزمون پیشنهاد آن اینگونه بود:

اگر بارسا بخواهد مسی را با رقم کامل فسخ قراردادش (250 میلیون یورو) وارد بازار نقل و انتقالات کند و بفروشد، این بازیکن 10 درصد سود حاصل از این انتقال را به دست خواهد آورد.

از طرفی حتی فکر کردن به اینکه بارسا ستاره خود را برای فروش بگذارد نیز غیر قابل تصور بود. باشگاه پیش از این پیشنهاداتی دریافت کرده و آنها را رد کرده بود. در عین حال خود بازیکن اظهار داشته بود که در کمپ نو خوشحال است و مصمم است که در این باشگاه به کارش ادامه دهد و تاریخ سازی کند.

او در این اواخر از اینکه باشگاه در جریان مسائل مالیاتی و فشار رسانه ها از او دفاع نکرده است ناراضی بود و از این رو در تمرینات به اندازه سایر هم تیمی هایش فشار چندانی به خود وارد نمی کرد و در طول بازی نیز با وجود این حس تنها می دوید...

تابستان گذشته AS گزارشی منتشر کرده بود که خبر از علاقه پاریسن ژرمن، چلسی و منچستر سیتی به او می داد. اخیراً نیز شایعاتی در مورد علاقه رئال مادرید و بایرن مونیخ به جذب او به گوش می رسد.

منبع: طرفداری
++++++++++++++
0d25d1e8-25e1-469a-bd61-8181a4791acc-cb.Jpeg

مسی: شایعه جدایی ام از بارسا کاملا دروغ است
مسی در این فصل نتوانست بازی های خوبش در فصول گذشته را برای بارسا تکرار کند و با توجه به حاشیه های این فصل باشگاه کاتالانی، شایعاتی در مورد احتمال پیوستن او به منچسترسیتی منتشر شد.
آی اسپورت- لیونل مسی، ستاره بارسا، تاکید کرد که شرایط خوبی در این باشگاه دارد و شایعات رسانه ها در مورد نارضایتی اش از بودن در نوکمپ را قویا رد کرد.

مسی در این فصل نتوانست بازی های خوبش در فصول گذشته را برای بارسا تکرار کند و با توجه به حاشیه های این فصل باشگاه کاتالانی، شایعاتی در مورد احتمال پیوستن او به منچسترسیتی منتشر شد.

با این وجود، مسی تاکید کرد که همچنان از حضور در بارسا راضی است و از رسانه ها به دلیل شایعاتی که در مورد آینده او ساخته اند، انتقاد کرد.

او به خبرنگاران گفت:" در یک سال گذشته، چیزهای زیادی در رسانه ها مطرح شده است و اساسا همه آنها چیزی جز دروغ نبوده است. من خوبم."

با تساوی رئال مقابل وایادولید، اکنون بارسا بار دیگر از شانس قهرمانی در لالیگا برخوردار است و مسی تاکید کرد که باید روی دو دیدار باقی مانده فصل تمرکز کنند:" ما اکنون، نسبت به چند هفته گذشته، در موقعیت بهتری قرار داریم.

احتمال زیادی وجود دارد که ما قهرمان لیگ شویم. همه چیز به خودمان بستگی دارد. قهرمان شدن درلیگ تنها به خودمان بستگی دارد. ما باید از این موقعیت بیشترین استفاده را ببریم. نمی توانیم اجازه بدهیم این فرصت از دست مان برود."

بارسا در حال حاضر با سه امتیاز اختلاف نسبت به اتلتیکو، در رتبه دوم قرار دارد. دو تیم در هفته پایانی مقابل هم قرار خواهند گرفت و با توجه به برتری بارسا در دیدارهای رودررو، در صورت هم امتیاز شدن، قهرمانی به شاگردان مارتینو خواهد رسید.

منبع: ای اسپورت
++++++++++++++
منسیتی 57 تا رو اگوئرو گذاشت :D نه نمیخریم
خریدش اشتباهه
میگم کسی فیس بوک یا توئیتر تاتا رو نداره؟ جدی

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

آلوز: مسئولان بارسلونا عجول هستند؛ شرایط تغییر نکند باشگاه را ترک می کنم
دنی آلوز در مصاحبه با رادیو RAC ۱ از آینده خود صحبت کرد و گفت اگر انرژی لازم را در پایان فصل نداشته باشد، باشگاه را ترک می‌‌کند.
شرایط حال حاضر بارسلونا:

سخت است که در بارسلونا شانس بازی داشته باشید و مردم خوششان بیاید یا نه، من بخشی از تاریخ باشگاه هستم. من به انرژی نیاز دارم که به من انگیزه بدهد. من فردی شاد هستم و همواره اینگونه زندگی‌ کرده‌ام و به خاطر نتایج اخیر مردم باید به شخصی‌ حمله می‌‌کردند که من احساس می‌‌کنم این کار در مورد من صورت گرفته است. من واقعاً به داشتن انرژی اعتقاد دارم و اگر روز خود را با انرژی منفی شروع کنم، شرایط طبق میل من پیش نمی‌‌رود. اگر انرژی اطراف من تغییر نکند، احتمالا باشگاه را ترک خواهم کرد زیرا در حال حاضر این انرژی منفی است. برای ماندن باید تغییراتی صورت بگیرد.

خرید‌های جدید:

حالا بازیکنان جوانی داریم. مردم نباید فکر کنند که ژاوی و اینیستا همیشه می‌‌توانند بازی کنند. آنها بازیکنانی خاص هستند اما آنها وقتی‌ ۲۵ یا ۲۶ ساله بودند شروع به تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ کردند و همواره نمی‌‌تواند در یک سطح باشند.

آمدن احتمالی‌ لویز انریکه و جانشینی تاتا مارتینو:

به عنوان بازیکن فکر می‌‌کنم پدیده بود و به عنوان مربی‌ در سلتاویگو کار بزرگی‌ انجام داده اما فکر می‌‌کنم در باشگاه کمی‌ افراد عجول هستند. ما هنوز برای لیگ در حال تلاش هستیم. مردم نیاز دارند که شرایط را کمی‌ آرام تر ببینند. نباید عجله‌ای در این کار داشت زیرا فصل تمام نشده است.

شانس بردن لیگ:

اگر لیگ را نبریم، فصل فاجعه باری خواهد بود. ما شانس‌های زیادی داریم اما از آنها استفاده نمی‌‌کنیم. نباید بذاریم آخرین شانسمان از دست ما بپرد. به تیم 100% ایمان دارم و مردم را نا امید نخواهیم کرد.

پرونده نیمار:

تفاوت عجیبی‌ رخ داده است. رئال مادرید حاضر بود 100 میلیون یورو برای نیمار بپردازد و بارسلونا وی را با 57 میلیون به اینجا آورد و مردم می‌‌گویند که این کار بی‌ نظیر است. بی‌ نظیر است که وی وقتی‌ 100 میلیون یورو پیشنهاد داشته است به اینجا آمده است.

منبع : طرفداری

+++++++++++++
AS : داوید لوئیز تابستان امسال به بارسلونا خواهد پیوست

n_f_c_barcelona_david_luiz-6865857.jpeg

بنابر گزارش منتشرشده از روزنامه آ اس چاپ اسپانیا در تابستان امسال ستاره چلسی به بارسلونا خواهد پیوست. بالاخره بعد از چند فصل مسئولین باشگاه بارسلونا بالاخره برای تقویت خط دفاعی این تیم دست به کار شدند و به نظر می رسد گزینه اصلی آنها برای تقویت خط دفاعی خود بازیکن 27 ساله برزیلی چلسی " داوید لوئیز " می باشد.

بر این باور هستیم که بعد از صحبت های جنجالی لوئیز که گفته بود : " این فصل برای چلسی یک فصل پراز نقص و اشتباه بود , اگر شما در یک فصل در یک باشگاه بزرگ جام قهرمانی نگیرید بدون شک آن فصل مسخره و بی ارزش خواهد بود " .بعد از این صحبت ها مورینیو اعتقادش را به داوید لوئیز 27 ساله از دست داد.

بارسلونا نوامیدانه بدنبال تقویت خط دفاعی خود می باشد. کارکنان بارسا در شبکه اجتماعی از علاقه بارسا به متس هوملز ( بوروسیادورتموند ) و فابین شیه ر ( اف سی بازل ) خبر دادند و گفته شده است که بارسا با این دو بازیکن نیز وارد مذاکره خواهد شد.

1k9y_url.jpeg

به نقل از ال موندو دیپورتیوو : بارسلونا تا به الان در مورد آوردن یک یا دو مدافع میانی و تقویت خط دفاعی خود تصمیمی نگرفته است اما آنها در تابستان با " داوید لوئیز " , " متس هوملز ", " فابین شیه ر " بصورت جدی و حرفه ای به مذاکره خواهند پرداخت.

داوید لوئیز این فصل 27 بازی برای چلسی انجام داده است که مورینیو با داشتن گری کیهیل و جان تری در قلب خط دفاعی در کمتر بازی از لوئیز بعنوان مدافع میانی استفاده کرده است.لوئیز همچنین در تیم ملی برزیل که میزبان رقابت های جام جهانی 2014 می باشد نقشی کلیدی و محوری را در تیم اسکولاری بازی خواهد کرد.

n_f_c_barcelona_fichajes-6172790.jpeg

برخی از خبرگزاری ها در هفته قبل از توافق دوجانبه بارسلونا با داوید لوئیز و درآمد سالیانه 5.5 میلیون یورویی این بازیکن 27 ساله برزیلی خبر دادند.دیروز هم HITC خبر از امضای قرارداد داوید لوئیز و بارسلونا در روز یکشنبه هفته آینده و بعد از بازی چلسی برابر کاردیف خبر داد که تاکنون بعنوان یک شایعه باقی مانده است.

روزنامه اسپورت از پیشنهاد 36 میلیون یورویی به لاپورته بازیکن جوان و آینده دار اتلتیکو بیلبائو خبر داد.

منبع بارسا نیوز

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
داوید لوییز و فابین شار رو بخرن خوبه
شار هم قدبلنده هم گلزن ( هم توی فیفا هم توی واقعیت :دی )

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
امیدوارم ماتس هوملس و سرخیو آگوئرو به بارسا نیان. به اندازه ی کافی بااستعداد نیستند.

آلوز: مسئولان بارسلونا عجول هستند؛ شرایط تغییر نکند باشگاه را ترک می کنم
دنی آلوز در مصاحبه با رادیو RAC ۱ از آینده خود صحبت کرد و گفت اگر انرژی لازم را در پایان فصل نداشته باشد، باشگاه را ترک می‌‌کند.

مگه قرار نبود آخر فصل از تیم بره؟

تاتا در زمان و مکان اشتباه به بارسا اضافه شد... تقریبا تیم این فصل خط دفاع و حمله نداشت. بازیکن ها هم فوق العاده بی انگیزه بودند...

عملکرد تاتا تو این تیم فوق العاده بود. اول فصل که زیاد مصدوم نداشتیم با تغییر سیستم بدون وجود مسی تیم رو عالی هدایت میکرد. تو نیم فصل دوم با وجود مصدومیت ها و قضیه راسل و حکم فیفا، معلوم بود چه سرنوشتی در انتظارمون هست. کلا اگه غیر از تاتا فرد دیگه ای روی نیمکت بود تو برنابئو 4، 5 تا میخوردیم. کلا ایشالله قهرمان بشه و مربی بارسا باقی بمونه.

فکر نمی کنم هیچ جوری بشه به این نتیجه رسید که وضعیت بارسا پارسال بهتر از امسال بود. من هم مثل یکی از دوستان فکر می کنم تاتا مربی بزرگی نیست، هر چند آدم با شخصیتیه. ای کاش از اول نمی آوردنش. واقعاً انتخاب عجیبی بود که احتمالاً در راستای پول خرج نکردن مسئولین تیم بود.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
خب فکر کنم خریدهامون واسه دفاع میانی تکمیل شده، لاپورته هم بنظر میرسه داره نهایی میشه.

grpc_sport.750.jpg

لاپورته به بارسلونا بله گفت : " بعد از تلاش بارسا برای تقویت خط دفاعی خود اکنون به نظر می رسد که مدافع جوان اتلتیکو بیلبائو " لاپورته " را به ارزش 36 میلیون یورو به خدمت گرفته باشند "

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

ادعای روزنامه نگار فرانسوی: دنی آلوز را 99.9% بازیکن پاریسن ژرمن بدانید
یک روزنامه نگار فرانسوی مدعی شده است که دنی آلوز به احتمال 99.9% از بارسلونا جدا خواهد شد و مقصد وی پاریسن ژرمن است.
Sport به نقل از روزنامه نگار L’Equipe، ژروم توبول گزارش داده است که مدافع برزیلی و باشگاه فرانسوی بر سر امضای قرارداد به توافقات شخصی دست یافته اند.

توبول در این باره گفت: "دنی آلوز به احتمال 99.9% به پاریسن ژرمن خواهد پیوست."

روز گذشته نیز دنی آلوز در مورد احتمال جدایی اش از کمپ نو صحبت کرده بود و در گفتگو با رادیو اسپانیا اظهار داشت در صورتیکه تغییرات ایجاد نشود، او در تابستان بارسلونا را ترک خواهد کرد.

منبع :طرفداری
+++++++++++++

دیلی میل: پیشنهاد 30 میلیون پوندی بارسا برای جذب مارتینز
دیلی میل خبر از تمایل بارسلونا برای رقابت با آرسنال برای خرید هافبک مونیخی ها داد.
دیلی میل ساعاتی پیش خبر از پیشنهاد 30 میلیون پوندی کاتالان ها برای خرید این بازیکن و رقابت با آرسنال داد.

با وجود عدم حضور مداوم مارتینز در ترکیب گواردیولا شایعاتی پیرامون جدایی این بازیکن از تیم بایرن در مطبوعات شکل گرفته است. اما از طرفی گواردیولا و مسئولان بایرن فروش خاوی مارتینز در تابستان پیش رو را تکذیب کرده اند.

منبع:طرفداری
+++++++++++++

ادعای Sport: لاپورته خواهان انتقال به بارسلونا؛ بیلبائو تنها پیشنهاد 36 میلیون یورویی قبول می کند
گفته می شود که ایمریک لاپورته مشتاق است تا به بارسلونا بپیوندد اما به نظر می رسد باشگاه اتلتیک بیلبائو قصد فروش این مدافع را ندارد.
Sport گزارش داده است که ملی پوش فرانسوی مایل است تا به کمپ نو منتقل شود اما اتلتیک اصرار دارد که او را نفروشد و تنها راه بارسلونا برای خرید این بازیکن، پرداخت مبلغ 36 میلیون یورو (فسخ قرارداد) به اضافه مالیات اوست.

هرچند باشگاه بارسلونا برای پرداخت چنین مبلغی بی میل است، چرا که قسمت قابل توجهی از بودجه تابستانی آنها از بین می رود. گفته می شود لاپورته به یک اندازه از ماندن در سن مامس و ایفای نقش در چمپیونزلیگ فصل آینده خوشحال می شود.

آندونی زوبیزارتا، مدیر ورزشی آبی اناری ها امیدوار است تا بتواند مذاکرات مثبتی با باشگاه بیلبائو داشته باشد و در صورتی که در این راه موفق نشود، باید تصمیم بگیرد که آیا لاپورته ارزش پرداخت چنین مبلغی را دارد یا نه.

+++++++++++++

اتلتیکو مادرید با پیشنهاد 20 میلیون یورویی راضی به فروش میراندا خواهد شد
بعد از انتشار خبر علاقه مندی بارسلونا به ژائو میراندا، باشگاه اتلتیکو مادرید تصمیم گرفته است که مبلغ 20 میلیون یورو می تواند برای فروش او عادلانه باشد.
Sport مدعی شده است که علیرغم مبلغ فسخ قرارداد 30 میلیون یورویی این بازیکن، صدرنشین لیگ اسپانیا می تواند با دو سوم این مبلغ نیز احتمال فروش مدافع میانی خود را بررسی کند.

گفته می شود که باشگاه بارسلونا، میراندا را به عنوان یکی از گزینه های خرید خود در تابستان قرار داده است و علیرغم اهمیتی که این مدافع برای سیمئونه دارد، اتلتیکو می تواند اجازه جدایی به او بدهد.

اگر میراندا جدا شود، مانگالا مدافع تیم پورتو که مورد توجه باشگاه های لیگ برتری نیز قرار گرفته است به عنوان گزینه جانشینی وی مطرح خواهد شد. مدیر برنامه هر دو بازیکن خورخه مندس است و این مرد پرتغالی می تواند راه این انتقالات را باز کند.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
مثلا همین اومدن داوید لوییز به بارسا؟؟
یا پیوستن تراشتگن به بارسا؟؟
اها اون که طبق گفته های همه رسانه ها که گفتن داوید لویز توافقات اولیه اوکی شده
تراشتگن که از قبل اوکی بود خودشم هم تایید کرد(قرارداد داخلی هم عقد شده ضاهرا")

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
خود مانگلا رو بگیرن خوب.از میرندا بهتره که

بالا