• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

برگزاری مراسم رسمی خداحافظی کاپیتان پویول با بارسلونا در روز 15 می
باشگاه بارسلونا به صورت رسمی اعلام کرد که 5 شنبه آینده مراسمی رسمی را برای قدردانی از کارلس پویول کاپیتان محبوب آبی اناری ها برگزار خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری باشگاه بارسلونا، سران این باشگاه قصد دارند تا در ظهر روز 15 می با حضور جوزپ ماریا بارتومئو ریاست باشگاه بارسلونا، مدیران، بازیکنان، کادر فنی و دوستان و خانواده پویول از او به خاطر حضور 15 فصله خود در تیم اصلی بلوگراناها تجلیل به عمل بیاورند و این در حالی است که پویول با توجه به نتایج اخیر رقابت های لالگا می تواند در هفته آخر مسبقات این فصل هم در استادیوم نیوکمپ جام قهرمانی رقابت های لالیگا را برای آخرین بار با پیراهن و بازوبند کاپیتانی بارسلونا بالای دست ببرد.

گفتنی است این باشگاه فصل گذشته نیز مشابه چنین مراسمی را برای اریک آبیدال مدافع فرانسوی خود که پس از رهایی از بند بیماری سرطان و پایان قراردادش با این تیم راهی موناکو فرانسه شده بود، ترتیب داده بود.

منبع: طرفداری
++++++++++++
بارسلونا نماینده ای برای بررسی وضعیت پوگبا به یوونتوس فرستاد !

بر طبق گزارشات رسانه های اسپانیایی باشگاه بارسلونا یک نماینده برای بررسی وضعیت پوگبا به یوونتوس فرستاده است . پوگبا تا سال 2016 با یوونتوس قرارداد دارد . در قرارداد این بازیکن مبلغ جدایی اش 45 میلیون یورو در نظر گرفته شده است .

i81u_10104.jpg

پل پوگبا 190 سانتی تنها 21 سال سن دارد . این هافبک جوان توانایی بازی در پست هافبک دفاعی و هم تهاجمی را داراست.

منبع:بارسا نیوز
++++++++++++++++
پویول:general208::general208:
:(

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
timthumb.php

الان وقت پوشیدن پولو پسته ایه مگه نه؟ :general310:
شادیش با اون تی شرت سبز خیلی قشنگه :D:D انگار داره با چکش به میخ میکوبه:D
راستی دوستان فیس بوک یا تویت از تاتا ندارید؟ رسمیش؟ هر چی پیدا میکنم نیست:general710:

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
شمارشو دارم میخوای؟

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
6ca28d36-7c19-48c7-a4dd-c7deea3c70a9-cb.Jpeg

یوهان کرویف : اتلتیکو شایسته قهرمانی در لالیگاست / مادرید شانسی برای بردن سه گانه ندارد

بدون شک اتلتیکو مادرید بهترین فصل خود پس از سال 96 را سپری می کند. امید اول قهرمانی لالیگا به فینال لیگ قهرمانان هم رسیده است و در آنجا باید با همشهری خود ریال برای قهرمانی بجنگد. یوهان کرویف اسطوره هلندی بارسلونا امروز در حاشیه مراسم یک مستند در مورد زندگی هریستو استویچکف ستاره اسبق بارسا در یک مصاحبه شرکت کرد. وی ضمن تمجید از اتلتیکو عنوان داشت :

hi-res-80588311ec8c858b5eff57eb03e6ef88_crop_north.jpg

« در بارسلونای چند سال اخیر تصمیمات همیشه از بالا گرفته می شود و از آنجاییکه آنها از فوتبال چیزی نمی فهمند اوضاع آنطور که باید، پیش نمی رود »

« وقتی نمی دانید که چگونه باید یک باشگاهی به بزرگی بارسلونا را اداره کنید صحبت کردن از به پایان رسیدن عصر بارسلونا بهترین بهانه می تواند باشد.

طبیعی است که وقتی شما از فوتبال چیزی نمی دانید متوجه نخواهید شد که چرا قبلا همه چیز در این باشگاه به خوبی پیش می رفت و هم اکنون همه چیز برعکس شده است »

در پایان یوهان کرویف اظهار داشت :
« به نظر من اتلتیکو شایسته قهرمانی در لالیگاست و مادرید هم نمی تواند امسال سه جام را توامان کسب کند »

منبع: ای اسپورت
+++++++++++++++
0feb7ed8-ba3b-4ba8-a8b0-802de0498a79-cb.Jpeg

هریستو استویچکف : امیدوارم بارسا قهرمان لالیگا و اتلتیکو قهرمان اروپا شود / همان یک جام برای ریال کافی است

در دهه نود زمانی که در بارسا بازی می کردم یک فصل مشابه اتفاق امسال افتاد. در آن سال هم دپورتیوو لاکرونیا نباید بازی آخرش را می برد و ما باید پیروز می شدیم. همینگونه هم شد.
بارسلونا در هفته گذشته شانس سوم قهرمانی لالیگا محسوب می شد اما با رخ دادن یک معجزه و از دست دادن 4 امتیاز از سوی مادرید حالا این تیم شانس مسلم قهرمانی لالیگا محسوب می شود. تا جاییکه با دو پیروزی می تواند این عنوان را مال خود کند . ستاره بلغاری سابق بارسا هریستو استویچکف امروز در حاشیه معرفی مستند زندگی نامه خود در مصاحبه ای در مورد شرایط حال حاضر بارسا و لالیگا چنین گفت :

hristo_stoichkov1.jpg

« بارسلونا بدون شک شانس اول قهرمانی است .در دهه نود زمانی که در بارسا بازی می کردم یک فصل مشابه اتفاق امسال افتاد.

در آن سال هم دپورتیوو لاکرونیا نباید بازی آخرش را می برد و ما باید پیروز می شدیم. همینگونه هم شد و ما قهرمان شدیم.

امسال هم بارسا باید دو بازی خودش را ببرد تا قهرمان شود و من به این مساله امیدوارم»

« دوست دارم اتلتیکو لیگ قهرمانان را ببرد. ریال کوپا دل ری را برده و همان یک جام برای آنها کافی است.

وی در ادامه به انتقاد از طرفداران بارسا پرداخت که پس از تساوی برابر ختافه از بازیکنان بارسا انتقاد کردند.وی عنوان داشت که تماشاگران باید صبوری می کردند چرا که در عرض دو روز همه چیز به نفع بارسا تمام شد. »

منبع: ای اسپورت
++++++++++++
نولیتو : در مورد پیشنهاد بارسلونا فکر میکنم

مانوئل نولیتو مهاجم باشگاه سلتاویگو روز گذشته در مصاحبه ای اذعان کرد اگر لوئیس انریکه بخواهد مربی بارسلونا شود من هم احتمالا نظرم تغییر خواهد کرد . نولیتو گفت :

fmdh_10108.jpg

" من نمیدانم چه اتفاقی در آینده می افتد . اگر مسئولان بارسلونا به من علاقمند هستند قطعا به پیشنهادشان فکر میکنم " .
نولیتو این فصل عملکرد خوبی داشته است . او که قبلا بازیکن بنفیکا بوده حال در مسابقات این فصل لالیگا 14 گل برای سلتا ویگو زده است و از چهره های برجسته ی این تیم به شمار می آید .

نولیتو در ادامه نیز گفت : من سه سال از قراردادم با این باشگاه باقی مانده است و در حال حاضر نمیتوانم آن را ترک کنم . در طول فصل لحظات خوب و بد وجود دارد . با این حال اینجا هم احساس خوشحالی میکنم . "

منبع: بارسا نیوز
++++++++++++++
صحبتهای قشنگی کردن کرایف و هریستو استویچکو و حقیقت داشته
بعله منچچستر خواهان ماسچرانو شده
بیا با سانگ 60 تا خیرشو ببری:)

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
به احتمال زیاد نیمار به بازی با اتلتیکو مادرید میرسد !
پس از بازی فینال جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری نیمار از ناحیه ی پای راست دچار مصدومیت شد . در روز جمعه آزمایشات پزشکی بر روی نیمار انجام پذیرفت و

ttsw_536bb6b3ca044.jpg

پزشکان نیمار پس از انجام معاینات بر این عقیده هستند که او مشکل خاصی برای بازی مقابل اتلتیکو مادرید نخواهد داشت و حتی امکان بهبود کامل او قبل از این مسابقه نیز وجود دارد .
منبع: بارسا نیوز
++++++++++++
خبر خوبیه مشعوف میشیم

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
m1ppgbdtrrox3812zjur.jpg

ليگ ، بسيار داغ
بارسا : 8 بازيكن داوطلبانه در تمرين شركت كردند
اتلتيكو : ديگو كاستا مصدوم است و قطعا مقابل مالاگا به ميدان نمي رود

مادريد : پپه براي 15 روز دور از ميادين و در هاله اي از ابهام براي فينال چمپيونز

قانون لوئيز انريكه

خطوط اصلي پروژه ي جديد :

1- او از دستياران كمي استفاده مي كند و 23 بازيكن براي تيم او را تشكيل ممي دهند

2- او در نظر دارد دو دفاع مركزي و يك شماره 9 جذب نمايد

3- او متعهد مي شود كه فرهنگ قدرت و جاه طلبي تيم را باز گرداند

پويول در پايان ليگ از فوتبال خداحافظي خواهد كرد
++++++++++++++
4kp5omj69pkni2530lcr.jpg

مسي هيچگاه در مرحله ي فينال شكست نمي خورد

گل از مسي

ستاره ي بارسا بسيار باانگيزه است و در بازي هاي پيچيده ي ليگ گلزني مي كند

مصمم به بازگشت

به دنبال پي چي چي و توپ طلا

او مي خواهد درخشش خود در برنابئو را در الچه تكرار كند

پويول كفش هايش را خواهد آويخت

محرمانه : بارسا به دنبال جايگزيني گيلرمو آمور

منبع: ویوا بارسا

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
این نولیتو قبلا تو بارسا نبود؟یه بار یادمه بازی کرد ، توی بارسا بی بود! ( شایدم یکی دیگس )
قدش 175 تاست ، نمیدونم چ اصراری دارن که میانگین قدی رو بالا نبرن

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
نولیتو همونه، مدتی به بنفیکا رفت. وقتی هم که از بارسا رفت تریپ شاکی برداشت و با ناراحتی جدا شد.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

تاتا مارتینو: ملاقات با انریکه اشتباه نبوده است
تاتا مارتینو پیش از بازی با الچه در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد که آن را به نقل از AS با هم می‌‌خوانیم.
بازی الچه:

رتبه آنها، تیم را قوی تر خواهد کرد. آنها به امتیاز نیاز دارند تا ماندن در لیگ را قطعی کنند. ما شانس بردن لیگ را داریم. خوشحالیم که اشتباه می‌‌کردیم. شاید کمی‌ البته به نظر بیاد که بازیکنان مسئولیت پذیر نبودند. کار‌های دیگر شاید اما اینکه اینگونه فکر می‌‌کردیم غیر مسئولانه بودن نیست.

لویز انریکه:

هیچکدام از کار‌های باشگاه بی‌ دلیل نبوده است. کار آنها اشتباه نبوده چه الان چه ده ماه پیش که من اینجا بودم. تنها چیزی که به بازیکنان می‌‌گویم این است که لیگ در دستان ما است. بازیکنان و خود من آن را دشوار نمی‌‌دانیم و شنبه هفته پیش اشتباه فکر می‌‌کردیم که آن را از دست دادیم و شروع به انتقاد از خود کردیم.

مصدومیت ها:

برای فردا هیچکدام از سه‌ مصدوم تیم نمی‌‌رسند. بازی بعد را باید ببینیم چه می‌‌شود.

ماندن در بارسلونا:

نتایج مثبت نگاه من به آینده را تغییر نمی‌‌دهد.

ارتباط برقرار کردن با تیم:

نیازی به این کار نبود و نتایج شنبه گذشته تا چهارشنبه ما را به هم نزدیک کرد. وقتی‌ شرایط از دستمان خارج بود فکر این نتایج را نمی‌‌کردیم.

استفاده نکردن از موقعیت ها:

می‌ دانیم که شانس یک بار در خانه ما را می‌‌زند اما ما نمی‌‌خواهیم آن را از دست بدهیم. این قضیه بی‌ احترامی به اتلتیکو یا الچه نیست.

برد:

هیچ اتفاقی‌ در لیگ من را سوپرایز نمی‌‌کند. این اتفاقت در همه جا رخ می‌‌دهد. توانایی‌ من در سوپرایز شدن ربطی‌ به فوتبال ندارد.

تیو:

چیزی که باید گفته شود در رختکن گفته شد. من زمان را به دعوا با بازیکنانم نمی‌‌گذرانم. من به اعتماد کردن به وی ادامه می‌‌دهم و وی فردا روی نیمکت خواهد بود.

انتقاد از خود:

باید شانسی که در لیگ به شما می‌‌رسد را از کار خود جدا کنید. ما شانس بردن لیگ را داریم اما فکر نمی‌‌کنم که دو بازی تعادل زیادی را به هم بزند.

دو بازی آخر:

بردن چند بازی آخر برای ما سخت بود اما ما نیاز داریم که دو بازی بعدی را ببریم. ۱۸۰ دقیقه برای این کار وقت داریم.

منبع:طرفداری
++++++++++++
تاتا مظلومترین مربی بوده خدایش:(
مربی با شخضیت و ارام دوست داشتنی

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
خب مثل اینکه سلطان کارلس پویول تصمیمش عوض کرد و میخوام اخر فصل خداحافظی کنه وبرایه همیشه کفش هایش رو اویزان کنه
:general208::( هم ناراحتم هم خوشحالم واسه اینکه در بارسا خداحافظی میکنه
ویوا کارلس پویول با تعصب

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
تیم بسکتبال رئال هم حریف بارسا نشد !

بارسلونا : 86 رئال مادرید : 75

Alex-Abrines-entra-a-canasta-F_54406784363_54115221154_600_396.jpg

منبع:ویوا بارسا
+++++++++++++
زمان خداحافظی کاپیتان پویول با بارسا مشخص شد/ کاپیتان از فوتبال خداحافظی خواهد کرد

پنجشنبه هفته آینده و در ساعت 15 و 30 دقیقه به وقت محلی ( 18 به وقت ایران )، کارلس پویول برای همیشه از بارسلونا خداحافظی خواهد کرد.
ac624637-60c2-4061-826d-5b9d28a05d3a-cb.Jpeg

در این مراسم جوزپ ماریا بارتومو، رییس باشگاه و تعدادی از مدیران بارسا حضور خواهند داشت. همچنین مربیان، نمایندگان باشگاه، دوستان، اعضای خانواده و هم‌تیمی‌های وی نیز در این مراسم شرکت می‌کنند.

پویول در فصل 96-1995 وارد لاماسیا شد و خیلی زود خود را به عنوان یکی از ارکان دفاعی بارسلونا B معرفی کند. او سرانجام در سال 1999 نخستین بازی خود را برای تیم نخست بارسلونا انجام داد.

او در فصل 05-2004 به عنوان کاپیتان باشگاه نخستین جام قهرمانی خود را بالای سر برد و یک سال بعد هم فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد. در مجموع پویول 6 قهرمانی در لالیگا، سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا، دو سوپر جام اروپا، 6 سوپر جام اسپانیا و دو قهرمانی در جهان را در کارنامه خود دارد. او همچنین در سال 2000 نیز نایب قهرمانی در المپیک را تجربه کرده بود.

پویول نمیخواهد با لباس باشگاه دیگری فوتبال رو کنار بزارد و با این حساب این فصل اخرین فصل فوتبالی کاپیتان خواهد بود و در پایان فصل از فوتبال به طور کلی خداحافظی خواهد کرد

منبع ویوا بارسا
+++++++++++
سلطان:(

Last edited by a moderator:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اسم تیم حریف رو درست بنویسید

دفعه اخره تذکر میدم. این دفعه ببینم که اسم تیم حریف رو به صورت کنایه امیز مینویسید پستتون حتی اگه خیلی طولانی باشه رو کامل حذف میکنم.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اسم تیم حریف رو درست بنویسید

دفعه اخره تذکر میدم. این دفعه ببینم که اسم تیم حریف رو به صورت کنایه امیز مینویسید پستتون حتی اگه خیلی طولانی باشه رو کامل حذف میکنم.
طرح جدیده؟! من که ندیدم شما یک کلمه بیای بگی
شما اصلا" نوشته هارو میخونی؟

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بارها از طرف خود من گفته شده. بخصوص در همین تاپیک.
به هر حال حالا که نمیدونستید در جریان باشید.

در ضمن قوانین رو بنده نباید بیام به شما بگم. شما باید لطف کنید و برید قوانین رو که جاش هم مشخصه مطالعه کنید.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
کیا اینو یادشون :general304:
اریک ابیدال:general304: اخرش بود عجب خوشحال هم کرد:general304::general304::general304:
11860886264000807901.jpg

اینو حتما یادتونه:D:D
یه شوت هم نبود:general304: اون گل هم پیکه تقدیم کرد

73847329893493213991.jpg

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
فکر کنم اینجا بحث کل کل نشه بهتر باشه!
ولی یک نکته اون گل رو بوسکتس زد نه پیکه!!

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
مگه من کل کل کردم ؟؟؟ اسمی اوردم؟
فقط داشتم تو صفحات میگشتم دیدم همین
هر عکسی که قرار نیست کل کل بشه
همچین تایپیکی هم نمیدونم کجاست هست نیست

بالا