• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
دروازه بان مالاگا شاهکار بوده. یعنی یه توپ رو گرفت که اگه گل شده بود اتلیتکو قهرمان شده بود.

همه چی رفت به بازی اخر.

هوادارای اتلتیکو دارن گریه میکنن بخاطر اینکه نبردن
واقعا هم باید گریه کنن.امسال قهرمان نشن تا مسی در بارسا هست و به شرط اخراح هر چه سریع تر تاتا حالا حالا دستشون به جام نمی رسه.
این تاتا مورد عجیبیه.هر چی جلو تر رفت بدتر شد تیمش.در خد بارسا نیست واقعا .من نمی فهمم دوستان چرا از اول فصل طرفداری می کنن.شده قضیه کلاغه کار ما.راه افتن خودمون هم از یاد بردیم.تبدیل کردن مسی به یه بیکاره احتمالا درتخصص مربی های آرژانتینیه.اون از تیم ملیشون این از بارسا.
مرددم که آِیا حقمونه قهرمانی یا نه؟
البته حق رئال نیست قطعا ولی اتلتیکو که از مهره و سرمایه شدیدا کمتره بهتر بوده از بارسا و رئال.
شدیدا شاکی و ناراحتم از بازی امشب
بازی اتلتیکو رو ندیدم ولی ایمان دارم سیمئونه نود دقیقه تیمش جنگیده.
تاتا کل فصل روحیه تیو رو داعون کرده الان فرستاده تو زمین؟میخوای معجزه کنه؟
آقا این پینتو رو چطور نگه داشتیم این چند سال؟ این ماسکی چیه تو دفاع؟من نمیدونم نمی فهمن نمیخوان.میخوان بارسا رو بزنن زمین.به خدا با یه فهم زیر متوسط فوتبالی میشه فهمید این ها درست نیست.
تکراریه حرفام بی خیال

Last edited:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
فوتبال پاک رو دیدید؟ فقط مشکلش اینجا بود که ما نتونستیم امتیاز لازم رو بگیریم.
بازی با اتلتیکو هم تشریفاتیه، عمرا بتونیم یه موقعیت ایجاد کنیم.
طرفداران سسک هم شاهد بازی درخشانش بودند!!!:general306:
ژاوی تکرار نشدنیه
آره واقعا ژاوی حرف نداره و نداشت.
سخت تکرار میشن همچین نوابغی. عاشق سرعت چرخیدنش با توپم.
فابرگاس ناامید کننده میشه یه وقتایی. در حد اینکه آدم میخواد بره بزنه زیر گوشش:)
پیانیچ رو باید بیاریم. بازیسازیش و سرعت انتقالش خیلی بالاست .
تاتا همه چی بوده غیر بد شانس. امیدوارم هفته آینده هم شانس بیاره و با خاطره خوب بره

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
به نظرم هر چه سریعتر باید عذر این جناب مارتینو را بخوان. انصافا همون تیکی تاکای کج دار مریض فصل پیش صد رحمت داشت به این سبک مسخره ای که تیم تاتا بازی میکنه.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
n_f_c_barcelona_jornada_37_elche_vs_barcelona-8292251.jpeg

+++++++++++++

توافقات شخصی دنی آلوز با پاریسن ژرمن؛ بارسلونا راضی به فروش نیست
گزارش ها در مطبوعات فرانسه حاکی از آن است که دنی آلوز پیش قراردادی با باشگاه پاریسن ژرمن به امضاء رسانده است.
L’Equipe گزارش داده است که قهرمان لیگ فرانسه از مدت ها پیش با مدافع تیم بارسلونا در تماس بوده است و به نظر می رسد باید او را بازیکن جدید لوران بلان دانست.

مدت ها شایعاتی حول این مدافف برزیلی به گوش می رسید و حالا ظاهراً خروج او از کمپ نو در تابستان پیش رو قطعی به نظر می رسد و باشگاه پایتخت نشین در فرانسه مقصد بعدی او خواهد بود.

با اینحال، پاریسن ژرمن هنوز برای این انتقال با باشگاه بارسلونا به توافق نرسیده است و به گمانه زنی ها بر آن است که آبی اناری ها قصد فروش مدافع خود را ندارند.

قرارداد آلوز در سال 2015 به پایان خواهد رسید، و گفته می شود که بلوگرانا از اینکه وی به عنوان بازیکن آزاد از تیم جدا شود، مشکلی ندارد.

منبع :طرفداری
-------------------
ها!! ازاد؟عجب خب اگر قراره به عنوان ازاد فصل بعد بره چرا واسه فروش نمیذارند کم کمش این پی اس جی 30 تا میده

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
:general710: گفتم حس خوبی ندارم واسه این بازی (به ولله اون صحنه که اون بازیکن الچه سیاهه گفتم گل شد نزدیک بود سکته رو بزنم )
الان چی به چی شد جان من نگید قهرمانی پرید؟؟
الحق انصافا باید مبردیم حداقل یک گل باید میزدیم اون موقعیت ارسالی پدرو چی بود خرابش کنند
شوت ادریانو منم گفتم گل شد
حالا باز خوبه مصدومان واسه بازی بعدی میرسند
نئمار میرسه جای این پدرو وایسه خیلی خیلی بهتره
داور هم در حد جلبرگ هم نبود یه پنالتی و اخراج نگرفت کلا" بد بود
رئال کلا شانسش از دست رفت.
بازی آخر هم ما ببریم قهرمانیم در بقیه حالت ها اتلتیکو قهرمانه.
تاتا من نمیفهمم چیکار کرده ولی وقتی مسی میاد عقب که در زمان تاتا بیشتر عقبه تا جلو هیج فوروارد مرکزی ای نداریم. زمان پپ به قدری حرکات ترکیبی زیاد بود و تغییر پست های آنی زیاد بود که شما نمیدید توپ از کنار ارسال بشه دونفر مث گرگ دنبالش نباشن. ولی تیم تاتا هی بیخودی سانتر هی بیخودی ارسال. مسی میاد عقب لابد خرزوخان جاش رو پر میکنه.
دیگه مشکل ناکار آمدی تیکی تاکا نیست چون اصلا این سبک بازی یک آشوب نامنظمیه که به هر چی شبیه غیر تیکی تاکا.
قبلا هم گفتم بزرگترین مشکل تاتا طراحی های تاکتیکی ش برای تیمه. وقتی سطح کار میاد بالا استراتژی موفق فرع اجرای خوب تاکتیک صحیح قرار می گیره. یعنی اینکه بدونی کی دفاع کنی کی حمله کمتر اهمیت داره تا اینکه همیشه حمله کنی ولی با تاکتیک دقیق و صحیح. گواردیولا دقیقا مشکل استراتژی داشت و استاد پیاده سازیو طراحی های تاکتیکی بود. مورینیو هم همین شکل کار رو ارایه میده با ایده های متفاوت و....
یعنی گواردیولا دو تا ضعفش که یکی انتخاب بازیکن وخرید و فروش هاشه و یکی تنوع استراتژی هاش رو اصلاح کنه همین طوری سالها جام میگیره.
به تاتا با این روند امیدی ندارم. باید بره همون لیگ های ساده تر یا تیم های ساده تر یا تیم های ملی.
+++++
دم لوییز انریکه گرم
بدبختی میشد اگر امشب می باختن از مادریدی ها. هفته آینده باید خون گریه می کردیم
باز هم زهرش رو ریخت این آنتی مادریدی بدون تاریخ مصرف

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
تیم هر موقع نیاز به گل داره مارتینو دست به کار می شه و تیو رو به عنوان تعویض طلاییش رو می کنه!

فکر می کنم لیاقت قهرمانی رو نداریم، هر چند اتلتیکو و رئال هم بیشتر از ما لایقش نیستند!

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
ایشالله بشیم ولی حقمون نیست دیگه

خیلی خوشبینم ومطمئنم میبریم
اتفاقا" حقمونه که قهرمان بشیم
الان بارسا رو مقایسه بکن با این تیم اولی .اینقدر مصدوم داره؟؟وضعیت نیمکتش چطوره؟مثل بارسا هست؟خرید داشتن
تیمشون جوون.تیمشون مهرهای اصلیش مصدوم نشده مثل گلرشون یا دفاعشون
تیمشون چند سالی باهم هماهنگن
کمی فکر کنی و میفهمی که حق بارسا هست و اینطور نیست که حقمون نباشه
با این ترکیب و مهره و مصدوما عمرا اگر اینا صدر باشن
پس حقمونه که قهرمان بشیم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من نظرم روی لوییز انریکه مثبت تر شد

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
یعنی واقعا خدا رو شکر سکته نکردم...لامصب تمام تن و بدنم میلرزید که گل نخوریم

این همه موقعیت گل یعنی هیچکدوم نباید از خط لامصب رد بشه

از سوتی استاد پینتو هم بگذریم به نظرم باز هم بدشانسی آوردیم+پارک کردن اتوبوس

واقعا بی انصافیه بگیم خیلی بد بازی کردن و فلان...به نظر بازیکنا بجا انگیزه بازم استرس داشتن که مبادا موقعیت از دست بدن

نگید نه چون استرس خیلی مخربه و همین موقعیت های 100٪ گل مسی و سانچز و آلوز تو همین بازی تو نیم فصل اول راحت گل میشد

ولی لایی آلوز جلو دروازه الچه خیلی ضایع بود...منو یاد شعر"آلوز که لایی می‌زدی همه عمر دیدی که چگونه لایی آلوز زد":eek::D

به هر حال من بازم به بازی جلو اتلتیکو امیدوارم واقعا ضایع هست تو زمین خودی دو دستی جام رو هدیه کنن

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
خیلی خوشبینم ومطمئنم میبریم
اتفاقا" حقمونه که قهرمان بشیم
الان بارسا رو مقایسه بکن با این تیم اولی .اینقدر مصدوم داره؟؟وضعیت نیمکتش چطوره؟مثل بارسا هست؟خرید داشتن
تیمشون جوون.تیمشون مهرهای اصلیش مصدوم نشده مثل گلرشون یا دفاعشون
تیمشون چند سالی باهم هماهنگن
کمی فکر کنی و میفهمی که حق بارسا هست و اینطور نیست که حقمون نباشه
با این ترکیب و مهره و مصدوما عمرا اگر اینا صدر باشن
پس حقمونه که قهرمان بشیم
من هم امیدوارم ببریم. ولی اتلتیکو امسال بازیکن زیادی نخرید. ویا رو خریدن به مفت.
دو سه تا ارزون و دیگو که قرضیه.
اون ها هم مصدوم داشتن. تیاگو بیشتر فصل نبود.
کاستا در حساس ترین شرایط شده نصف خودش.
نیمکت قوی ای هم نداره.
اینکه دفاع نداریم و دروازه بان نداریم نصفش تقصیر مربیه. قبلا زیاد حرفشو زدیم تکرار میشه بگم باز.
ولی همه اینها به کنار. من حرفم سبک بازیه. نوع انگیزه دادن به تیمه. بارسای تاتا حتی پنج دقیقه نمیتونه فشارش رو با یه ریتم حفظ کنه. هر چی هم جلو رفتیم بد تر شدیم.
تنها بازیکنی که احیا کرد آلکسیس بود که اون هم انگار مسکن موقتی بود. برگشته سرجای قبلی با چهارتا نیمکت نشینی

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
اخرش مساوی کردن
دق دادن امسال ماروووو
چیکار باید کرد؟؟؟بهترین مهاجمارو داریم خطه حملمونم نرمال نیست چند وقتیه
دفاع ک فیتیله کلا تعطیله شنبه وجمعه نداره

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
من نظرم روی لوییز انریکه مثبت تر شد

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk
امشب نظر سنجی میکردن یه بیست سی درصد محبوبیتش بالا رفته بود انریکه.
++++
نکته مثبت امشب این بود که ریالیها دارن سر تو دیوار می زنن.

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
خداوکیلی وقتی کامنت طرفدارای بارسا تو فیس بوق راجع به انریکه رو میخوندم(دید منفی) حرصم میگرفت

طرف نیومده میگفتن شانس قهرمانی نداریم!!

با این بازیکنای معمولی ریال رو برد...ببین چه انگیزه ای میده این انریکه

از همون بازی برگشت سلتا بارسا وقتی حرکات رفتارشو میدیدم لذت میبردم

از رو قیافه طرف میگن قهرمان نمیشه

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
من هم امیدوارم ببریم. ولی اتلتیکو امسال بازیکن زیادی نخرید. ویا رو خریدن به مفت.
دو سه تا ارزون و دیگو که قرضیه.
اون ها هم مصدوم داشتن. تیاگو بیشتر فصل نبود.
کاستا در حساس ترین شرایط شده نصف خودش.
نیمکت قوی ای هم نداره.
اینکه دفاع نداریم و دروازه بان نداریم نصفش تقصیر مربیه. قبلا زیاد حرفشو زدیم تکرار میشه بگم باز.
ولی همه اینها به کنار. من حرفم سبک بازیه. نوع انگیزه دادن به تیمه. بارسای تاتا حتی پنج دقیقه نمیتونه فشارش رو با یه ریتم حفظ کنه. هر چی هم جلو رفتیم بد تر شدیم.
تنها بازیکنی که احیا کرد آلکسیس بود که اون هم انگار مسکن موقتی بود. برگشته سرجای قبلی با چهارتا نیمکت نشینی

کاری به بحث تاتا ندارم چون خیلی بحث شده
نیمکت اتلتیکو پره و دست مربی بازه .نمیکت بارسا هم تا حدودی خالی کیرو اره ؟تئو (مردی با حرکات تکراری) اویر(گلر)افلای که 80 درصد بازیها نبود الان 3تای اخر رو نیمکته.دیگه کی سرجی (هافبک جوان که هنوز کار داره واسه بازی)سانگ (استاد و یار 12 تیم مقابل)دیگه کی؟؟کسی داریم؟فکر نکنم .بیشتر تیم مصدوم بوده.
خب تیاگو مصدوم بوده باقی چی؟مصدوم بودن ؟؟؟؟!! نه نبودن فقط این کاستا بود که جمعا" فکر کنم 5 تا نبود
بقیه بازیکنانش تکمیل از جمله دفاع .که بارسا فقط دوتا داره و باقیشون مصدوم .گلر اتلتیکو که بدون مشکل بازی میکنه یکی از بهترین هاست ولی گلر اول بارسا نیست و یک گلر پیر و اماتور داره تو دروازه وایساده که اگر والدس بود الان ما اون صدر بودیم حسرت اون امتیازها رو نمیخوردیم

ببین مگه هر بازیکنی که گرون باشه بازیش عالیه؟! مهم کارایشونه
ظلم به فوتبال اگر اتلتیکو قهرمان نشه .پس وقت وقتی بارسا بازی میکنه تیمهای مقابلش مثل سد دفاعی 90 دقیقه دفاع میکننداین ظلم به فوتبال نیست؟!(گرچه من انتقادی از این روش ندارم و تاکتیک هست)
جالبه برام حرفای بعضی از دوستان که میگن ظلم به فوتباله اگر اتلتیکو نشه قهرمان .یا .....
یادمه بعضی ها میگفتن همین 2 تا الکلاسیکو رو دبل بردیم برام از قهرمانی بیشتره! بعله الان معلوم از حرفاشون
++++++++++++
واسه یه بازی انریک بازیرو برده قرار نیست که کارش درست باشه و باید بیاد به تیم

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
کاری به بحث تاتا ندارم چون خیلی بحث شده
نیمکت اتلتیکو پره و دست مربی بازه .نمیکت بارسا هم تا حدودی خالی کیرو اره ؟تئو (مردی با حرکات تکراری) اویر(گلر)افلای که 80 درصد بازیها نبود الان 3تای اخر رو نیمکته.دیگه کی سرجی (هافبک جوان که هنوز کار داره واسه بازی)سانگ (استاد و یار 12 تیم مقابل)دیگه کی؟؟کسی داریم؟فکر نکنم .بیشتر تیم مصدوم بوده.
خب تیاگو مصدوم بوده باقی چی؟مصدوم بودن ؟؟؟؟!! نه نبودن فقط این کاستا بود که جمعا" فکر کنم 5 تا نبود
بقیه بازیکنانش تکمیل از جمله دفاع .که بارسا فقط دوتا داره و باقیشون مصدوم .گلر اتلتیکو که بدون مشکل بازی میکنه یکی از بهترین هاست ولی گلر اول بارسا نیست و یک گلر پیر و اماتور داره تو دروازه وایساده که اگر والدس بود الان ما اون صدر بودیم حسرت اون امتیازها رو نمیخوردیم

ببین مگه هر بازیکنی که گرون باشه بازیش عالیه؟! مهم کارایشونه
ظلم به فوتبال اگر اتلتیکو قهرمان نشه .پس وقت وقتی بارسا بازی میکنه تیمهای مقابلش مثل سد دفاعی 90 دقیقه دفاع میکننداین ظلم به فوتبال نیست؟!(گرچه من انتقادی از این روش ندارم و تاکتیک هست)
جالبه برام حرفای بعضی از دوستان که میگن ظلم به فوتباله اگر اتلتیکو نشه قهرمان .یا .....
یادمه بعضی ها میگفتن همین 2 تا الکلاسیکو رو دبل بردیم برام از قهرمانی بیشتره! بعله الان معلوم از حرفاشون
++++++++++++
واسه یه بازی انریک بازیرو برده قرار نیست که کارش درست باشه و باید بیاد به تیم
من در مورد انریکه نظر خودم رو نگفتم. منظورم اینه محبوبیتش امشب خیلی رفت بالا و واقعا هنوز هم به نظرم هندونه دربسته ست.
تاتا با باختن در فینال کوپا و حذف از یک چهارم مزه دابل رو پروند.
اتلتیکو فوتبالش همچین اتوبوسی هم نیست. با چلسی چقدر حمله کرد یا بازی هاش با رئال. بازی برگشتش با بارسا. بازی رفتش سوپرکوپا با بارسا.
سیمونه فلسفه ش گاهی حمله گاهی دفاعه. ما بارسایی هستیم و همیشه حمله میخوایم.
من باخت بایرن رو خیلی شرافتمندانه تر از برد اون طوری رئال میدونم.
بارسا با مسی با اینیستا با ژاوی و دنی و بوسکتس و با این سطح انگیزشی وحشتناک حتی نمیتونه فشار بیاره. به چه تیم هایی. ختافه. وایادولید و...
امسال از آیاکس هلند هم باختیم. نمیدونم والله ولی درک نمیکنم باید از چی تاتا دفاع کنم.
سبک بازی روز به روز بدتر شده. گلزنی هی کمتر شده.
مشکل امروز تیم دفاع هم نیست حتی. امتیاز گیری هم نیست سبک بازیه. حتی دیگه حفظ توپمون هم افتاده نیمه زمین و برخلاف پارسال و قبل تر خیمه سنگین پشت هجده رو اصلا نداریم.
++++
بی خیال
ما که در نهایت هفته دیگه مث چی حرص میخوریم واسه قهرمانی بارسا
این بحث ها بیخودیه الان
ارادت خدمت محمد آقا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
من در مورد انریکه نظر خودم رو نگفتم. منظورم اینه محبوبیتش امشب خیلی رفت بالا و واقعا هنوز هم به نظرم هندونه دربسته ست.
تاتا با باختن در فینال کوپا و حذف از یک چهارم مزه دابل رو پروند.
اتلتیکو فوتبالش همچین اتوبوسی هم نیست. با چلسی چقدر حمله کرد یا بازی هاش با رئال. بازی برگشتش با بارسا. بازی رفتش سوپرکوپا با بارسا.
سیمونه فلسفه ش گاهی حمله گاهی دفاعه. ما بارسایی هستیم و همیشه حمله میخوایم.
من باخت بایرن رو خیلی شرافتمندانه تر از برد اون طوری رئال میدونم.
بارسا با مسی با اینیستا با ژاوی و دنی و بوسکتس و با این سطح انگیزشی وحشتناک حتی نمیتونه فشار بیاره. به چه تیم هایی. ختافه. وایادولید و...
امسال از آیاکس هلند هم باختیم. نمیدونم والله ولی درک نمیکنم باید از چی تاتا دفاع کنم.
سبک بازی روز به روز بدتر شده. گلزنی هی کمتر شده.
مشکل امروز تیم دفاع هم نیست حتی. امتیاز گیری هم نیست سبک بازیه. حتی دیگه حفظ توپمون هم افتاده نیمه زمین و برخلاف پارسال و قبل تر خیمه سنگین پشت هجده رو اصلا نداریم.
++++
بی خیال
ما که در نهایت هفته دیگه مث چی حرص میخوریم واسه قهرمانی بارسا
این بحث ها بیخودیه الان
ارادت خدمت محمد آقا

اقا علیرضا بحث انریکه منظورم شما نبودی کلی گفتم .میدونی که
+++++++
در مورد این صحبتها ما بحثمون در مورد این بود که ایا حقمون قهرمانی هست یا نه همین
من اول هم گفتم بحثی در مورد مربی و تاتا ندارم
در مورد بحث این بود که ایا حقمون یا نه
که حقمون قهرمانیه
گه فصل رو باید با قهرمانی تموم کنیم که اینطور خواهد شد
امیدوارم بازیکنان برسند و مشکلی پیش نیاد
احتمالش زیاده که سیستم بازی مثل بازی با منسیتی باشه
مابیشتر بهتون ارادت داریم اقا علیرضا
حتما این کلیپ رو دان کنید گلها لوئیز انریکه:D 128 مگ هست کیفیتش خوبه 360p هست25 دقیقه هست
http://uploadboy.com/i89pf2qlsz9u.html
حالشو ببرید
با این کلیپ یاد بازیکنان مندیتا (خیلی خوشم میومد ازش) رایزیگر مدافع خوبی بود.ریوالدو عالی بود این بشر حیف بود.مارک اورمارس اوف یعنی عاشق این بشر بودم فوقالعاده بود بدشانسی اورد با اون مصدومیتش تو بارسا واسه همیشه خداحافظی کرد یاد گلش افتاد در انفیلد که به لیورپول زد افتادم 27 تا باش بود یا 22 تا بعد زارت زد تو گل با لباس وسط سرمه ای و کناره هاش طلای و شورت سرمه ای .پاتریک کلایورت عالی بود تو حمله . دی بوئر فلیپ کوکو .زندن . ووووووخیلیهای دیگه .خاطره داریم باهاشون

بالا